Ferma e shqiptarit me drogë habit të gjithë Spanjën!

para një dite - Indeks online

E kishte mbjellë si një kulturë bujqësore. Jo pak por disa ngastra tej e tej. Por fundi ishte dëshpërues. Në Spanjë policia ka zbuluar një fermë me mbi 1 mijë rrënjë kanabisi të mbjella nga një 24-vjeçar...

Zbulohet ferma me 1200 rrënjë kanabis në Spanjë, arrestohet i riu shqiptar

para një dite - Arbresh

Një i ri 24-vjeçar është arrestuar për rritjen e rreth 1.200 bimëve në një fermë në Jarandilla de la Vera. Garda Civile ka çmontuar plantacionin dhe ka akuzuar të riun për krimin e bërë. Autoriteti gjyqësor...

U kap me rreth 1200 bimë kanabisi, arrestohet i riu shqiptar në Spanjë

para një dite - Portalb

Një i ri 24-vjeçar është arrestuar për rritjen e rreth 1.200 bimëve në një fermë në Jarandilla de la Vera. Garda Civile ka çmontuar plantacionin dhe ka akuzuar të riun për krimin e bërë, raporton ABC ....

Kapet me rreth 1200 bimë kanabisi, arrestohet i riu shqiptar në Spanjë

para një dite - RTK

Një i ri 24-vjeçar është arrestuar për rritjen e rreth 1.200 bimëve në një fermë në Jarandilla de la Vera. Garda Civile ka çmontuar plantacionin dhe ka akuzuar të riun për krimin e bërë. Autoriteti gjyqësor...

Kapet me rreth 1200 bimë kanabisi, arrestohet 24-vjeçari shqiptar

para një dite - Mapo

Një 24-vjeçar me origjinë shqiptare është arrestuar pasi ka çmontuar një plantacionin droge, ku gjendeshin mbi 1200 bimë të dyshuar kanabis sativa në një fermë në Jarandilla de la Vera. Autoriteti gjyqësor...

Kapet me mbi 1000 bimë kanabisi, arrestohet i riu shqiptar në Spanjë

para një dite - Bota Sot

Një i ri 24-vjeçar është arrestuar për rritjen e rreth 1.200 bimëve në një fermë në Jarandilla de la Vera. Garda Civile ka çmontuar plantacionin dhe ka akuzuar të riun për krimin e bërë. Autoriteti gjyqësor...

Kapet me rreth 1200 bimë kanabisi, arrestohet i riu shqiptar në Spanjë

para një dite - Zeri

Një i ri 24-vjeçar është arrestuar për rritjen e rreth 1.200 bimëve në një fermë në Jarandilla de la Vera. Garda Civile ka çmontuar plantacionin dhe ka akuzuar të riun për krimin e bërë. Autoriteti gjyqësor...

Ferma e shqiptarit me drogë habit të gjithë Spanjën! (FOTO)

para një dite - NOA

E kishte mbjellë si një kulturë bujqësore. Jo pak por disa ngastra tej e tej. Por fundi ishte dëshpërues. Në Spanjë policia ka zbuluar një fermë me mbi 1 mijë rrënjë kanabisi të mbjella nga një 24-vjeçar...

I riu shqiptar shkon në Spanjë e mbjell fermë me hashash, kapet 24-vjeçari me mbi 1 mijë rrënjë kanabis

para një dite - Albeu

Policia spanjolle ka vënë në pranga një të ri shqiptar pasi është kapur duke kultivuar kanabis, të një sasie prej më shumë 1 mijë rrënjësh. Në pranga ka rënë i riu i cili i kishte mbjellë fermën e tij...

Kapet me rreth 1200 bimë kanabisi, arrestohet i riu shqiptar në Spanjë

para një dite - ABC News

Një i ri 24-vjeçar është arrestuar për rritjen e rreth 1.200 bimëve në një fermë në Jarandilla de la Vera. Garda Civile ka çmontuar plantacionin dhe ka akuzuar të riun për krimin e bërë. Autoriteti gjyqësor...

FOTO: Fermë me drogë në Spanjë me 1 mijë e 117 rrënjë kanabis, arrestohet shqiptari

para një dite - Java News

Një 24-vjeçar shqiptar është arrestuar në Spanjë pasi ishte ‘kopshtar’ i një ferme me mbi 1 mijë rrënjë kanabisi. Ferma ndodhej në Bashkinë e Jarandilla de la Vera dhe aty kishte të mbjella gjithsej 1...

Shkatërrohet plantacioni me kanabis në Spanjë, arrestohet roja shëiptare, 24-vjeçari kishte montuar dhe system të posaçëm ujitës

para një dite - Dosja.al

Plantacioni me kanabis 14 Shtator, 2021 19:55 SPANJË – Një 24-vjeçar shqiptar është vënë në pranga pasi është kapur teksa ruante 1 mijë e 200 bimë kanabis në një fermë në Jarandilla de la Vera. Mediat...

Ferma plot e përplot me drogë, arrestohet 24-vjeçari shqiptar, u prenë rreth 1 ton rrënjë kanabisi (FOTO)

para një dite - FaxWeb

Në Spanjë policia ka zbuluar një fermë me mbi 1 mijë rrënjë kanabisi të mbjella nga një 24-vjeçar shqiptar i cili më pas u vu në pranga. Ferma ndodhej në Bashkinë e Jarandilla de la Vera dhe aty kishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK