Putin vetëizolohet për shkak të Covid-19

para një dite - Klan

Putin vetëizolohet për shkak të Covid-19 Presidenti rus, Vladimir Putin, ka hyrë në vetizolim, pasi disa anëtarë të rrethit të tij të ngushtë kanë dalë pozitivë për koronavirus. Megjithatë, nuk është njoftuar...

Putin thotë se shpreson që ‘Sputnik V’ ta mbrojë pas izolimit nga Covid-19

para një dite - Flaka

Gjatë një video-komunikimi me anëtarë të qeverisë, presidenti rus Vladimir Putin tha sot papritur se ka nisur vetëizolimin pas zbulimit të infektimeve me koronavirus në rrethin e tij të ngushtë. Ai shtoi...

Putin thotë se shpreson që ‘Sputnik V’ ta mbrojë pas infektimit me Covid-19 (fotot)

para një dite - Top Channel

Gjatë një video-komunikimi me anëtarë të qeverisë, presidenti rus Vladimir Putin tha sot papritur se ka nisur vetëizolimin pas zbulimit të infektimeve me koronavirus në rrethin e tij të ngushtë. Ai shtoi...

Putin vetizolohet pas infektimit me COVID të anëtarëve të rrethit të tij të ngushtë

para një dite - Zëri i Amerikës

Kremlini njoftoi të martën se Presidenti rus Vladimir Putin ndodhet në vetizolim pas konstatimit se anëtarë të rrethit të tij të ngushtë janë prekur nga koronavirusi. Në njoftim thuhej gjithashtu se vetë...

Putin thotë se shpreson që ‘Sputnik V’ ta mbrojë pas infektimit me Covid-19

para një dite - Bota Sot

Gjatë një video-komunikimi me anëtarë të qeverisë, presidenti rus Vladimir Putin tha sot papritur se ka nisur vetëizolimin pas zbulimit të infektimeve me koronavirus në rrethin e tij të ngushtë. Ai shtoi...

COVID-19, vetizolohet Putin

para një dite - Alsat-M

Presidenti rus, Vladimir Putin është vetizoluar, pasi brenda rrethit të tij të shoqërimit janë shfaqur raste të infektimeve me Covid-19. Prandaj, Putin nuk do të marrë pjesë fizikisht në samitin e CSTO...

Putin në karantinë, frikë për presidentin rus: “Mund të jetë infektuar”!

para një dite - Top Channel

Presidenti rus Vladimir Putin do të hyjë në vetë-izolim pasi një pjesëtar i stafit të tij rezultoi pozitiv me koronavirus. Më herët, shefi i Kremlinit ishte takuar me liderin sirian, Bashar al Assad e...

Putin në vetizolim pas infektimit të rrethit të ngushtë me koronavirus

para një dite - Bota Sot

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka hyrë në vetizolim, pasi disa anëtarë të rrethit të tij të ngushtë kanë dalë pozitivë për koronavirus. Kremlini e ka bërë këtë njoftim për presidentin rus, i cili pretendon...

Putin në vetizolim pas infektimit të rrethit të bashkëpunëtorëve

para një dite - Aktuale

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka hyrë në vetizolim, pasi disa anëtarë të rrethit të tij të ngushtë kanë dalë pozitivë për koronavirus. Advertisements Kremlini e ka bërë këtë njoftim për presidentin rus,...

Putin në vetizolim pas infektimit të rrethit të ngushtë me koronavirus

para një dite - Zhurnal

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka hyrë në vetizolim, pasi disa anëtarë të rrethit të tij të ngushtë kanë dalë pozitivë për koronavirus. Kremlini e ka bërë këtë njoftim për presidentin rus, i cili pretendon...

Putin hyn në vetizolim pasi disa bashkëpunëtorë infektohen me koronavirus

para një dite - Koha.net

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka hyrë në vetizolim shkaku i disa rasteve të infektimit me koronavirus mes njerëzve të qarkut të tij të ngushtë. Kremlini ka njoftuar se ai i është nënshtruar testit për...

Putin në vetizolim për shkak të koronavirusit

para një dite - Alsat-M

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka hyrë në vetizolim, pasi disa anëtarë të rrethit të tij të ngushtë kanë dalë pozitivë për koronavirus. Kremlini e ka bërë këtë njoftim për presidentin rus, i cili pretendon...

Putin në vetizolim pasi bashkëpunëtorët e tij u infektuan me COVID-19

para një dite - Insajderi

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, është vetizoluar pasi njerëzit në rrethin e tij të brendshëm u infektuan me Coronavirus, tha Kremlini të martën. Putin, i cili është plotësisht i vaksinuar me vaksinën...

Karantinohet Vladimir Putin, persona të infektuar në presidencë

para një dite - Alsat-M

Vladimir Putin ka njoftuar se është karantinuar. Lajmi është raportuar nga RIA dhe arsyeja sipas medias, është fakti se ka pasur disa të infektuar në Presidencë. Kështu, Putin ka anuluar udhëtimin në Taxhikistan...

PUTIN TAKIM ME BASHAR AL-ASSAD NË MOSKË

para një dite - Klan Macedonia

Për herë të parë që nga viti 2015, Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin priti udhëheqësin sirian, Bashar al-Assad, në Moskë. Në një njoftim të Kremlinit thuhet se Putin ka kritikuar forcat e huaja që janë...

Vladimir Putin futet në karantinë pas rasteve me COVID-19 të shfaqura te punonjësit e presidencës ruse

para një dite - Shekulli

Publikuar më 14.09.2021 nga Erjon Dervishi Presidenti rus Vladimir Putin është izoluar, pasi disa raste të COVID-19 u zbuluan në presidencë, raportojnë mediat ruse të martën. Putin, “në lidhje me rastet...

Putini kritikon praninë e trupave të huaja në Siri

para një dite - Zëri i Amerikës

Presidenti rus Vladimir Putin kritikoi praninë e trupave të huaja në Siri, duke thënë se ato janë atje kundër vullnetit të qeverisë siriane dhe po bllokojnë forcimin e vendit të shkatërruar nga lufta,...

Putin në vetizolim pas infektimit të rrethit të ngushtë me koronavirus

para një dite - Tetova Sot

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka hyrë në vetizolim, pasi disa anëtarë të rrethit të tij të ngushtë kanë dalë pozitivë për koronavirus. Kremlini e ka bërë këtë njoftim për presidentin rus, i cili pretendon...

Krah për krah me Assadin, Putin sulmon Erdoganin: S’ka punë ai në Siri!

para një dite - Top Channel

Vladimir Putin, aleati më i fuqishëm i Bashar Al Assadit në konfliktin dhjetëvjeçar të Sirisë, e priti në Moskë presidentin sirian për të parën herë që nga viti 2015. Shefi i Kremlinit i kritikoi forcat...

Putin në vetizolim pas infektimit të rrethit të ngushtë me koronavirus

para një dite - Evropa e Lirë

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka hyrë në vetizolim, pasi disa anëtarë të rrethit të tij të ngushtë kanë dalë pozitivë për koronavirus. Kremlini e ka bërë këtë njoftim për presidentin rus, i cili pretendon...

U infektuan me covid punonjësit më të afërt të tij, Putin futet në karantinë

para një dite - Top Channel

Presidenti rus Vladimir Putin është futur në karantinë, pasi disa nga anëtarët e rrethit të tij më të afërt janë infektuar me covid. Për këtë arsye Putin nuk do të udhëtojë në Taxhikistan këtë javë për...

Para vetizolimit, Putini u takua me Assadin, zëdhënësi flet për shëndetin e tij

para një dite - Gazeta Express

P residenti i Rusisë, Vladimir Putin, është vetizoluar, pasi u zbulua se persona nga rrethi i afërt janë prekur nga koronavirusi. Të hënën, ai u takua me homologun sirian, Bashar Al-Assad, me të cilin...

Persona të infektuar në Presidencë, karantinohet Vladimir Putin

para një dite - Mapo

Vladimir Putin ka njoftuar se është karantinuar. Lajmi është raportuar nga RIA dhe arsyeja sipas medias, është fakti se ka pasur disa të infektuar në Presidencë. Kështu, Putin ka anuluar udhëtimin në Taxhikistan...

Putin takim me Bashar al-Assad në Moskë

para një dite - Klan

Putin takim me Bashar al-Assad në Moskë Për herë të parë që nga viti 2015, Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin priti udhëheqësin sirian, Bashar al-Assad, në Moskë. Në një njoftim të Kremlinit thuhet se...

I vaksinuar me Sputnik V, Putin karantinohet, disa nga zyrtarët rezultuan pozitiv me Covid

para një dite - Dosja.al

Vladimir Putin 14 Shtator, 2021 17:52 RUSI- Presidenti rus Vladimir Putin është karantinuar ditën e sotme, pasi disa persona në rrethin e tij të ngushtë kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. CNN shkruan...

Putin në izolim për shkak të rasteve me koronavirus në rrethin e tij

para një dite - RTK

Zëdhënësi i Kremlinit, Dmitrij Peskov, tha se presidenti rus ka rezultuar negativ ndaj koronavirusit. Presidenti rus Vladimir Putin do të jetë në izolim në ditët në vijim, pasi raste të infektimit me koronavirus...

Putin e Assad bisedojnë në Moskë për operacionet kundër forcave rebele në Siri

para 2 dite - Koha.net

Presidenti rus, Vladimir Putin dhe ai sirian, Bashar al-Assad, janë takuar të martën në Moskë për të diskutuar rreth bashkëpunimin midis ushtrive të tyre dhe për vazhdimin e operacioneve të përbashkëta...

Familjarët e Putinit infektohen me Covid, Presidenti detyrohet të futet në karantinë

para një dite - News33

Pasi disa persona shumë afër tij rezultuan pozitiv me Covid-19 , presidenti rus Vlaadimi Putin është izoluar. Sipas një njoftimi të bërë nga Kremlini, Putin ka rezultuar ngativ, mirëpo për arsye sigurie...

Putin pret Assadin në Moskë, kritikon SHBA-në dhe Turqinë

para një dite - RTK

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, priti udhëheqësin sirian, Bashar al-Assad, në Moskë për herë të parë që nga viti 2015. Sipas një njoftimi të Kremlinit, Putin ka kritikuar forcat e huaja që janë në...

Të infektuar në Presidencë, karantinohet Vladimir Putin

para 2 dite - Indeks online

Vladimir Putin ka njoftuar se do të duhet të zbatojë një regjim izolimi për ca kohë, raportoi RIA, sepse rastet e Covid janë zbuluar në mjedisin e tij. Presidenti rus nuk do të udhëtojë në Taxhikistan...

Putin në vetizolim pas infektimit të rrethit të ngushtë me koronavirus

para një dite - Lajmi.net

Kremlini e ka bërë këtë njoftim për presidentin rus, i cili pretendon se është vaksinuar plotësisht kundër koronavirusit me vaksinën ruse Sputnik V. “Vladimir Putin ka thënë se pas identifikimit të rasteve...

Putin pret në Moskë udhëheqësin sirian/ Kritikon SHBA-në dhe Turqinë

para 2 dite - Top Channel

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, priti udhëheqësin sirian, Bashar al-Assad, në Moskë për herë të parë që nga viti 2015. Sipas një njoftimi të Kremlinit, Putin ka kritikuar forcat e huaja që janë në...

Vetëkarantinohet Putini, a u infektua me COVID-19 pas takimit me Asadin?

para 2 dite - Zeri

Vladimir Putin është karantinuar një ditë pasi takoi presidentin sirian Bashar al Asad. Mediat ruse raportojnë se lajmi u dha nga zyrtarë të qeverisë, të cilët theksuan se karantinimi lidhet me rritjen...

Putin pret Assadin në Moskë, kritikon SHBA-në dhe Turqinë

para 2 dite - Kallxo

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, priti udhëheqësin sirian, Bashar al-Assad, në Moskë për herë të parë që nga viti 2015. Sipas një njoftimi të Kremlinit, Putin ka kritikuar forcat e huaja që janë në...

Putin kritika ndaj SHBA-së dhe Turqisë për Sirinë

para një dite - Arbresh

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka fajësuar ushtritë e huaja se me prezencën e tyre të jashtëligjshme, po pengojnë progresin në Siri. Putin priti në Moskë homologun sirian, Bashar al-Asad, për të diskutuar...

Putin pret Assadin në Moskë, kritika të ashpra për SHBA-në dhe Turqinë

para 2 dite - Albeu

Presidenti i Sirisë mbërriti në Moskë, në një takim me Presidentin rus, Vladimir Putin. Kjo vizitë është e para që prej 2015 dhe u dikutuan një sërë çështjesh me rëndësi për të dy vendet. Sipas një njoftimi...

Vetëkarantinohet Putin, u infektua me Covid-19 pas takimit me Asadin?

para 2 dite - ABC News

Vladimir Putin është karantinuar një ditë pasi takoi presidentin sirian Bashar al Asad. Mediat ruse raportojnë se lajmi u dha nga zyrtarë të qeverisë, të cilët theksuan se karantinimi lidhet me rritjen...

Putini pret Assadin në Moskë, kritikon SHBA-në dhe Turqinë

para 2 dite - Zeri

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, priti udhëheqësin sirian, Bashar al-Assad, në Moskë për herë të parë që nga viti 2015. Sipas një njoftimi të Kremlinit, Putin ka kritikuar forcat e huaja që janë në...

Assad shkon te Putini në Moskë, kritikojnë SHBA-në dhe Turqinë

para 2 dite - Alsat-M

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, priti udhëheqësin sirian, Bashar al-Assad, në Moskë për herë të parë që nga viti 2015. Sipas një njoftimi të Kremlinit, Putin ka kritikuar forcat e huaja që janë në...

I infektohen me koronavirus pjesëtarë të stafit, Putini futet në vetizolim

para 2 dite - Bota Sot

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të futet në vetizolim për shkak se në rrethin e tij të ngushtë janë regjistruar raste me koronavirus. Kremlini njoftoi të martën se për këtë arsye, presidenti rus...

Koronavirusi prek njerëzit afër tij, karantinohet Putin

para 2 dite - Albeu

Presidenti i Rusisë Vladimir Putin ka njoftuar se do të qëndrojë në karantinë për disa kohë, pasi njerëz pranë tij janë infektuar me COVID-19. Presidenti rus nuk do të udhëtojë në Taxhikistan këtë javë,...

Të infektuar në Presidencë, karantinohet Vladimir Putin

para 2 dite - ABC News

Vladimir Putin ka njoftuar se do të duhet të zbatojë një regjim izolimi për ca kohë, raportoi RIA, sepse rastet e Covid janë zbuluar në mjedisin e tij. Presidenti rus nuk do të udhëtojë në Taxhikistan...

Putin pret Assadin në Moskë, kritikon SHBA-në dhe Turqinë

para 2 dite - Vizion Plus

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, priti udhëheqësin sirian, Bashar al-Assad, në Moskë për herë të parë që nga viti 2015. Sipas një njoftimi të Kremlinit, Putin ka kritikuar forcat e huaja që janë në...

Putin izolohet pasi virusi përhapet në rrethin e tij të ngushtë disa orë pas takimit me Assad

para një dite - Gazeta Metro

Presidenti rus Vladimir Putin hyri në vet izolim në Rusi pasi koronavirusi u përhap në rrethin e tij të ngushtë disa orë pas takimit me presidentin sirian Bashar al-Assad, transmeton Gazeta Metro. Putin...

Putin pret Assadin në Moskë, kritikon ShBA-në e Turqinë

para 2 dite - GazetaBlic

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, priti udhëheqësin sirian, Bashar al-Assad, në Moskë për herë të parë që nga viti 2015. Sipas një njoftimi të Kremlinit, Putin ka kritikuar forcat e huaja që janë në...

Putin pret Assadin në Moskë, kritikon SHBA-në dhe Turqinë

para 2 dite - Bota Sot

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, priti udhëheqësin sirian, Bashar al-Assad, në Moskë për herë të parë që nga viti 2015. Sipas një njoftimi të Kremlinit, Putin ka kritikuar forcat e huaja që janë në...

Karantinohet Vladimir Putin, persona të infektuar në presidencë

para një dite - Arbresh

Vladimir Putin ka njoftuar se është karantinuar. Lajmi është raportuar nga RIA dhe arsyeja sipas medias, është fakti se ka pasur disa të infektuar në Presidencë. Kështu, Putin ka anuluar udhëtimin në Taxhikistan...

Putin pret Assadin në Moskë, kritikon SHBA-në dhe Turqinë

para 2 dite - Evropa e Lirë

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, priti udhëheqësin sirian, Bashar al-Assad, në Moskë për herë të parë që nga viti 2015. Sipas një njoftimi të Kremlinit, Putin ka kritikuar forcat e huaja që janë në...

Putin në vetizolim pas infektimit të rrethit të ngushtë me koronavirus

para një dite - ATV Live

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka hyrë në vetizolim, pasi disa anëtarë të rrethit të tij të ngushtë kanë dalë pozitivë për koronavirus. Kremlini e ka bërë këtë njoftim për presidentin rus, i cili pretendon...

Dyshimet se është infektuar me Covid, presidenti rus Vladimir Putin vet-izolohet (Ja detajet për shëndetin e tij)

para një dite - FaxWeb

Presidenti rus, Vladimir Putin është vet-izoluar një ditë pasi takoi presidentin sirian Basha al Asad. Sipas mediave lokale bëhet me dije që Putin është izoluar si masë paraprake pasi disa anëtarë të rrethit...

Putin kritika ndaj ShBA-së dhe Turqisë për Sirinë

para një dite - Epoka e Re

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka fajësuar ushtritë e huaja se me prezencën e tyre të jashtëligjshme, po pengojnë progresin në Siri. Putin priti në Moskë homologun sirian, Bashar al-Asad, për të diskutuar...

I infektohen me koronavirus pjesëtarët e stafit, Putini futet në vetizolim

para 2 dite - Lajmi.net

Kremlini njoftoi të martën se për këtë arsye, presidenti rus nuk do të udhëtojë këtë javë për në Taxhikistan, ku kishte planifikuar të merrte pjesë në takime për sigurinë rajonale, shkruan Reuters, transmeton...

Putin pret Assadin në Moskë, kritikon SHBA-në dhe Turqinë

para 2 dite - Arbresh

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, priti udhëheqësin sirian, Bashar al-Assad, në Moskë për herë të parë që nga viti 2015. Sipas një njoftimi të Kremlinit, Putin ka kritikuar forcat e huaja që janë në...

Të infektuar në Presidencë, karantinohet Vladimir Putin

para 2 dite - Ekonomia Online

Vladimir Putin ka njoftuar se do të duhet të zbatojë një regjim izolimi për ca kohë, raportoi RIA, sepse rastet e Covid janë zbuluar në mjedisin e tij. Presidenti rus nuk do të udhëtojë në Taxhikistan...

I infektohen me koronavirus pjesëtarë të stafit, Putini futet në vetizolim

para 2 dite - Informatat

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të futet në vetizolim për shkak se në rrethin e tij të ngushtë janë regjistruar raste me koronavirus. Kremlini njoftoi të martën se për këtë arsye, presidenti rus...

I infektohen me koronavirus stafi, Putini futet në vetizolim

para 2 dite - Periskopi

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të futet në vetizolim për shkak se në rrethin e tij të ngushtë janë regjistruar raste me koronavirus. Kremlini njoftoi të martën se për këtë arsye, presidenti rus...

I infektohen me Covid pjesëtarë të stafit, Putini futet në vetizolim

para 2 dite - Epoka e Re

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të futet në vetizolim për shkak se në rrethin e tij të ngushtë janë regjistruar raste me koronavirus. Kremlini ka njoftuar të martën se për këtë arsye, presidenti...

I infektohen me koronavirus pjesëtarë të stafit, Putini futet në vetizolim

para 2 dite - Lajm

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të futet në vetizolim për shkak se në rrethin e tij të ngushtë janë regjistruar raste me koronavirus. Kremlini njoftoi të martën se për këtë arsye, presidenti rus...

Të infektuar në Presidencë, Vladimir Putin hyn në vetëizolim

para 2 dite - Dosja.al

Presidenti Putin 14 Shtator, 2021 11:34 RUSI – Presidenti rus Vladimir Putin ka hyrë në vetëkarantinim pas disa rasteve me COVID19 në Presidencë. Mediat ruse shkruajnë se Putin ka anuluar vizitën e tij...

I infektohen me koronavirus pjesëtarë të stafit, Putini futet në vetizolim

para 2 dite - Ekonomia Online

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të futet në vetizolim për shkak se në rrethin e tij të ngushtë janë regjistruar raste me koronavirus. Kremlini njoftoi të martën se për këtë arsye, presidenti rus...

Putin pret Assadin në Moskë, kritikon SHBA-në dhe Turqinë

para 2 dite - ATV Live

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, priti udhëheqësin sirian, Bashar al-Assad, në Moskë për herë të parë që nga viti 2015. Sipas një njoftimi të Kremlinit, Putin ka kritikuar forcat e huaja që janë në...

Presidenti Putin pret udhëheqësin Sirian, Assad, kritikon SHBA-në dhe Turqinë

para 2 dite - Dosja.al

Assad dhe Putin 14 Shtator, 2021 11:18 RUSI – Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, priti udhëheqësin sirian, Bashar al-Assad, në Moskë për herë të parë që nga viti 2015. Sipas një njoftimi të Kremlinit,...

Putin pret Assadin në Moskë në një vizitë surprizë pas 6 vitesh, kritika SHBA-ve dhe Turqisë

para 2 dite - FaxWeb

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, priti udhëheqësin sirian, Bashar al-Assad, në Moskë për herë të parë që nga viti 2015. Sipas një njoftimi të Kremlinit, Putin ka kritikuar forcat e huaja që janë në...

Putin pret Assadin në Moskë, kritikon ShBA-në dhe Turqinë

para 2 dite - Ekonomia Online

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, priti udhëheqësin sirian, Bashar al-Assad, në Moskë për herë të parë që nga viti 2015. Sipas një njoftimi të Kremlinit, Putin ka kritikuar forcat e huaja që janë në...

Zgjedhjet në Rusi/Kryeopozitari: Parti e Putinit, “mashtrues dhe hajdutë”

para 3 dite - Alsat-M

Nga e premtja në të shtunën, Rusia do të mbajë zgjedhjet e përgjithshme të cilat parashikohet të rikonfirmojnë në pushtet partinë me kryetar Medvedevin dhe Putinin si president të vendit. Partia e presidentit...

Zgjedhjet në Rusi/Kryeopozitari: Parti e Putinit, “mashtrues dhe hajdutë”

para 3 dite - Tetova Sot

Nga e premtja në të shtunën, Rusia do të mbajë zgjedhjet e përgjithshme të cilat parashikohet të rikonfirmojnë në pushtet partinë me kryetar Medvedevin dhe Putinin si president të vendit. Partia e presidentit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK