Balla takim falenderimi me pëfaqësuesit e PS në qarkun e Elbasanit: Do vijojmë punën për fitoren e PS në zgjedhjet vendore dhe ato parlamentare në 2025

para një dite - Top Channel

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla zhvilloi sot një takim falenderimi me përfaqëesuesit e Partisë Socialiste të Qarkut të Elbasanit. Përmes një postimi në rrjetin social...

Balla i ‘dorëzon’ Elbasanin Gjiknurit dhe takon përfaqësuesit e PS: Faleminderit! Tani punojmë për zgjedhjet e 2023 dhe 2025

para një dite - NOA

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka zhvilluar një takim falenderimi me përfaqësuesit socialist në Elbasan. Balla thotë se puna do të vijojë edhe për fitoren e PS në zgjedhjet lokale të 2023...

I mori Elbasanin, Gjiknuri shpërthen në lavde ndaj Taulant Ballës: Super punë!

para një dite - Albeu

Emërimi i Damian Gjiknurit në drejtimin e qarkut Elbasan u duk sikur përcau partinë socialiste. Por si duket gjërat janë sheshuar pasi Gjiknuri, me anë të një postimi në Facebook, ka komplimentuar Ballën...

Balla i “dorëzoi” Elbasanin, Gjiknuri: Dua një tjetër rekord në zgjedhjet e radhës

para një dite - ABC News

Pasditen e sotme, Taulant Balla që tashmë do të udhëheqë skuadrën e qarkut të Fierit, i kaloi “ stafetën ” Damian Gjiknurit si drejtues politik në Elbasan. Gjatë prezantimit me strukturat, ishin të pranishëm...

Balla i “lë topin” Damian Gjiknurit në Elbasan, përshëndetet me dashamirësit

para një dite - Albeu

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla zhvilloi sot një takim falenderimi dhe përshëndetjeje me përfaqësuesit e Partisë Socialiste të Qarkut të Elbasanit. Takimi u zhvillua në...

Turi i takimeve prezantuese të Drejtuesve Politik të Qarqeve. Sekretari i Përgjithshëm, Damian Gjiknuri takim në Elbasan

para një dite - Lexo

Turi i takimeve prezantuese të Drejtuesve Politik të Qarqeve. Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri takim në Elbasan Elbasani ishte ndalesa e radhës e Sekretarit të Përgjithshëm...

“Faleminderit”/ Balla përshëndetet me përfaqësuesit e PS në Elbasan: Do punojmë fort për zgjedhjet e 2023 dhe 2025

para një dite - Java News

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka zhvilluar një takim falenderimi me përfaqësuesit socialist në Elbasan. Balla thotë se puna do të vijojë edhe për fitoren e PS në zgjedhjet lokale të 2023...

Zbuten tonet në PS! Gjiknuri i zuri vendin por s’i ndal lavdet për Ballën në Elbasan: Ta çojmë përpara punën e mirë që ka bërë

para një dite - Dosja.al

Damian Gjiknuri dhe Taulant Balla 14 Shtator, 2021 21:02 Përditësuar: 21:05 ELBASAN – Damian Gjiknuri, i cili i zuri vendin Taulant Ballës në drejtimin e Elbasanit, siç duket ka bërë paqe me paraardhësin...

PS nis takime urgjente me bazën: Rizgjimi i Berishës na vë nën alarm, opozita tani do jetë radikale

para një dite - NOA

Partia Socialiste është vënë nën alarm për rikthimin aktiv të Sali Berishës në kampin opozitar dhe paralajmëron se Partia Demokratike në vijim do të jetë radikale në veprimet dhe strategjitë e saj për...

I mori postin, Damian Gjiknuri i thur ‘lavde’ Taulant Ballës në sy të socialistëve të Elbasanit: Taulanti është njeri që ka punuar shumë (Si u përgjigj Balla)

para një dite - FaxWeb

Elbasani ishte ndalesa e radhës e Sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, në kuadër të turit të takimeve prezantuese të Drejtuesve Politik të Qarqeve, pas vendimeve të marra...

Mori detyrë të re, Taulant Balla përshëndetet me socialistët e Elbasanit: Do vazhdojmë të punojmë për fitore në zgjedhjet lokale dhe parlamentare

para një dite - FaxWeb

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla zhvilloi sot një takim falenderimi me përfaqëesuesit e Partisë Socialiste të Qarkut të Elbasanit. Përmes një postimi në rrjetin social...

Rama e zhvendosi në Fier, Balla përshëndetet me socialistët e Elbasanit: Do punojmë sërish bashkë!

para një dite - Dosja.al

Foto nga takimi i Ballës 14 Shtator, 2021 19:30 ELBASAN – Taulant Balla është përshëndetur me socialistët e Elbasanit, me të cilët ka punuar prej vitesh, por tashmë do t’i duhet të drejtojë ata të Fierit....

Gjiknuri prezanton Blendi Klosin si Drejtues Politik në Qarkun e Lezhës: Përmbushim të gjitha detyrat e caktuara në Asamblenë Kombëtare për ri-organizimin e PS

para një dite - Lexo

Nisi sot turi i takimeve prezantuese të drejtuesve Politik të Qarqeve, pas vendimeve të marra në Asamblenë Kombëtare të Partisë Socialiste. Sekretari i Përgjithshëm, Damian Gjiknuri, e nisi turin me Lezhën,...

Lindita Nikolla takim me strukturat e PS në Lezhë, prezanton Bendi Klosin, drejtuesin e ri të qarkut

para një dite - Lexo

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla ka zhvilluar një takim me përfaqësuesit politik të qarkut të Lezhës. Takimi është zhvilluar me dyer të mbyllura dhe ka zgjatur 40 minuta. në këtë takim është prezantuar...

Nikolla i lë ‘stafetën’ Blendi Klosit/ Kryeparlamentarja prezanton ish-ministrin si drejtues politik i Lezhës

para një dite - Java News

Pasi përmbylli seancën e parë në rolin e kryeparlamentares, Lindita Nikolla ka shkuar në qytetin e Lezhës në rolin e deputetes. Ajo ka zhvilluar një takim me përfaqësuesit politik të këtij qarku ku dhe...

Balla në drejtimin e grupit parlamentar të PS, ja sa vota mori

para 3 dite - Top Channel

Përpara fillimit të seancës plenare, Partia Socialiste mblodhi Grupin Parlamentar. Taullant Balla mori mbështetjen e deputetëve socialistë për drejtimin e Grupit Parlamentar. Balla mori 72 vota pro, asnjë...

Zbardhet porosia e Ramës për deputetët, rikonfirmohet Balla në krye të grupit të PS

para 3 dite - Klan

Zbardhet porosia e Ramës për deputetët, rikonfirmohet Balla në krye të grupit të PS Pak para se të niste seanca plenare, socialistet kane mbledhur grupin parlamentar për të diskutuar mbi veprimtarinë parlamentare...

Grupi parlamentar i PS votëbeson Ballën, 72 vota pro

para 3 dite - Mapo

Përpara fillimit të seancës plenare, Partia Socialiste mblodhi Grupin Parlamentar. Taulant Balla mori mbështetjen e deputetëve socialistë për drejtimin e Grupit Parlamentar. Balla mori 72 vota pro, asnjë...

Balla në drejtimin e grupit parlamentar të PS, ja sa vota mori

para 3 dite - Bota Sot

Përpara fillimit të seancës plenare, Partia Socialiste mblodhi Grupin Parlamentar. Taullant Balla mori mbështetjen e deputetëve socialistë për drejtimin e Grupit Parlamentar. Balla mori 72 vota pro, asnjë...

Taulant Balla merr drejtimin e grupit të ri parlamentar të PS, ja sa vota mori

para 3 dite - Vizion Plus

Taulant Balla rikonfirmohet nga deputetët socialistë si kreu i grupit të ri parlamentar pas mbledhjes së PS, e cila u mbaj pak para senacës parlamentare. Me 72 vota pro, asnjë kundër dhe asnjë abstenim,...

Balla në drejtimin e grupit parlamentar të PS, ja sa vota mori

para 3 dite - Lexo

Përpara fillimit të seancës plenare, Partia Socialiste mblodhi Grupin Parlamentar. Taullant Balla mori mbështetjen e deputetëve socialistë për drejtimin e Grupit Parlamentar. Balla mori 72 vota pro, asnjë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK