Nazarko: Ballkani i Hapur do të dështojë. Nesho: Merkel kërkoi t’i jepet fund protagonizmit

para një dite - ABC News

Në emisionin “Log.” në ABC është diskutuar sonte për “Open Balkans”. Për politikanen Edith Harxhi kjo nismë kur shtohen nisma të shumta rajonale minohen proceset e mëparshme. Pra sipas Harxhit nisma e...

“Njihni Kosovën”, Mustafaj: Ultimatumi i Merkelit nuk e zuri Vuçiçin në befasi

para 2 dite - Albeu

Vizita e fundit e Angela Merkel si kancelare në Ballkan jep garanci se procesi i Berlinit do të vazhdojë edhe nga pasuesi i saj. Kështu deklaron ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj i ftuar në “Abc...

“Njihni Kosovën”, Mustafaj: Ultimatumi i Merkelit nuk e zuri Vuçiçin në befasi

para 2 dite - ABC News

Vizita e fundit e Angela Merkel si kancelare në Ballkan jep garanci se procesi i Berlinit do të vazhdojë edhe nga pasuesi i saj. Kështu deklaron ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj i ftuar në “Abc...

“Nihni Kosovën”, Mustafaj: Ultimatumi i Merkelit nuk e zuri Vuçiçin në befasi

para 2 dite - ABC News

Vizita e fundit e Angela Merkel si kancelare në Ballkan jep garanci se procesi i Berlinit do të vazhdojë edhe nga pasuesi i saj. Kështu deklaron ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj i ftuar në “Abc...

Merkel: Nisma Ballkani i hapur, të jetë e hapur për të tjerët

para 2 dite - Press Online

Kancelarja gjermane Angela Merkel deklaroi sot se nisma për Ballkanin e Hapur, e nisur nga Shqipëria, Maqedonia Veriore dhe Serbia, duhet të jetë e hapur për vendet e tjera në Ballkanin Perëndimor. Merkel...

Merkel: Nisma Ballkani i hapur, të jetë e hapur për të tjerët

para 3 dite - Aktuale

Kancelarja gjermane Angela Merkel deklaroi sot se nisma për Ballkanin e Hapur, e nisur nga Shqipëria, Maqedonia Veriore dhe Serbia, duhet të jetë e hapur për vendet e tjera në Ballkanin Perëndimor. Advertisements...

Merkel deklarohet për Ballkanin e hapur pas takimit me Vuçiqin, ky është mesazhi i saj

para 3 dite - Bota Sot

Kancelarja gjermane Angela Merkel deklaroi sot se nisma për Ballkanin e Hapur, e nisur nga Shqipëria, Maqedonia Veriore dhe Serbia, duhet të jetë e hapur për vendet e tjera në Ballkanin Perëndimor. Merkel...

Merkel: Nisma Ballkani i hapur, të jetë e hapur për të tjerët

para 3 dite - Shenja

Kancelarja gjermane Angela Merkel deklaroi sot se nisma për Ballkanin e Hapur, e nisur nga Shqipëria, Maqedonia Veriore dhe Serbia, duhet të jetë e hapur për vendet e tjera në Ballkanin Perëndimor. Merkel...

Merkel: Nisma Ballkani i hapur, të jetë e hapur për të tjerët

para 3 dite - Tetova1

Kancelarja gjermane Angela Merkel deklaroi sot se nisma për Ballkanin e Hapur, e nisur nga Shqipëria, Maqedonia Veriore dhe Serbia, duhet të jetë e hapur për vendet e tjera në Ballkanin Perëndimor. Merkel...

Merkel: Nisma Ballkani i hapur, të jetë e hapur për të tjerët

para 3 dite - Tetova Sot

Kancelarja gjermane Angela Merkel deklaroi sot se nisma për Ballkanin e Hapur, e nisur nga Shqipëria, Maqedonia Veriore dhe Serbia, duhet të jetë e hapur për vendet e tjera në Ballkanin Perëndimor. Merkel...

Merkel: Nisma Ballkani i hapur, të jetë e hapur për të tjerët

para 3 dite - Lajmi.net

Merkel në një konferencë për media në Beograd pas takimit me presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiq, ka thënë se nisma mund të çojë në përparim, por ajo “nuk do të donte që disa të kishin përshtypjen se...

Vizita në Beograd e Tiranë/ Vuçiç: Merkel do prezantojë projektin “Ballkani i Hapur”, përfitojnë të gjitha vendet e rajonit

para 3 dite - Java News

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç ka zbuluar se Angela Merkel gajtë vizitës në Ballkanin Perëndimor do të prezantojë projektin “Ballkani i Hapur”. Sipas tij nga kjo nismë do të përfitojnë të gjitha...

Merkel: Nisma Ballkani i hapur, të jetë e hapur për të tjerët

para 3 dite - ATV Live

Kancelarja gjermane Angela Merkel deklaroi sot se nisma për Ballkanin e Hapur, e nisur nga Shqipëria, Maqedonia Veriore dhe Serbia, duhet të jetë e hapur për vendet e tjera në Ballkanin Perëndimor. Merkel...

Merkel: Nisma Ballkani i hapur, të jetë e hapur për të tjerët

para 3 dite - KosovaPress

Kancelarja gjermane Angela Merkel deklaroi sot se nisma për Ballkanin e Hapur, e nisur nga Shqipëria, Maqedonia Veriore dhe Serbia, duhet të jetë e hapur për vendet e tjera në Ballkanin Perëndimor. Merkel...

Vuçiqi do t’i dhurojë qilim special Merkelit

para 3 dite - Arbresh

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, do t’i dhurojë një qilim special kancelares gjermane Angela Merkel, transmeton arbresh.info. Këtë e kanë bërë të ditur kabineti i presidentit për agjencinë e lajmeve...

Sot i shkon për ta takuar! Presidenti serb Aleksandër Vuçiç përgatit dhuratën surprizë për Angela Merkel. I ka blerë një…

para 3 dite - Dosja.al

Aleksandër Vuçiç dhe Angela Merkel 13 Shtator, 2021 11:14 BEOGRAD – Presidenti Aleksandër Vuçiç ka përgatitur një dhuratë speciale për kancelaren gjermane Angela Merkel, e cila do të zbarkojë sot në Serbi....

Hija e skemës serbe në “Ballkanin e Hapur”

para 5 dite - Shenja

Unioni si i tillë me një Serbi pro-ruse do të jetë një rrjet i mirë për veprimin rus në Ballkanin Perëndimor dhe mbajtjen gjallë të armiqësive të vjetra, duke ndërtuar mure të reja. Megjithatë, shqiptarët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK