Vrasësi i Sabrinës nuk pendohet/ Elton Metaj justifikohet se e kërcënuan dhe ishte tronditur

para një dite - Top Channel

Elton Metaj, personi qe qëlloi ish bashkëshorten e tij, me buke ne goje, duke e qëlluar ne shtëpinë e saj me kallashnikov as nuk u pendua për krimin. Në gjykatë nëpërmjet avokatit u mundua të justifikohej...

Gjykata lë në burg vrasësin e Sabrina Bengajt, Elton Metaj pendohet dhe qan gjatë seancës

para një dite - Bota Sot

Ky është Elton Metaj, që 4 ditë më parë vrau ish-bashkëshorten e tij Sabrina Bengaj në fshatin Zhupan të Fierit. 31-vjeçari ka dalë këtë të martë përpara gjykatës për të përballur me akuzën penale “vrasje...

Vrasja e Sabrina Bengajt, sherr live mes krushqve. I ati i viktimës: Burg përjetë për ish-dhëndrin, ose të varet në litar!

para një dite - NOA

Prej ditë po diskutohet vrasja kriminale e burrit ndaj gruas në Fier. Babai i Elton Metajt, të riut që vrau me armë zjarri Sabrina Bengaj, ka pohuar se nuk ishte në dijeni që djali i tij e tradhtonte nusen....

U martua 13 vjeç, Laureta Roshi komenton rastin e Sabrina Bengajt: Ishte fëmijë, familja e Eltonit duhet të…

para një dite - Vizion Plus

E ftuar në emisionin “Vizioni I Pasdites”, gazetarja Laureta Roshi ka komentuar ngjarjen e rëndë ku 23 vjeçarja Sabrina Bengaj u vra nga ish bashkëshorti. Ajo u shpreh se martesa e Sabrinës në moshën 13...

Pas lirimit me kusht, Elton Metaj theu masën, iku ilegalisht drejt Greqisë. Babai: Ish-krushku i dha mbiemrin e vet djalit tonë

para një dite - Java News

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me ngjarjen e rëndë, ku një i ri vrau me armë zjarri ish-gruan. Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e së premtes në Zhupan të Fierit. Gazetarja Dorjana Bezat deklaroi...

Vrau ish bashkëshorten, Elton Metaj ia plas së qarës: Sabrinën e doja, armën e mora për vetëmbrojtje

para një dite - News33

Gjykata e Fierit vendosi masën arrest me burg për Elton Metajn, i cili pak ditë më parë vrau ish bashkëshorten Sabrina Bengaj. Bëhet me dije se Metaj para togave të zeza ka qarë dhe është shprehur se se...

E kishte mbështjellë armën me peshqir, Elton Metaj mund ta ketë paramenduar vrasjen e Sabrinës

para një dite - Albeu

Elton Metaj dyshohet se e ka paramenduar vrasjen e të resë nga qyteti i Fierit, Sabrina Bengës. Detajet e reja hodhën dritë mbi vrasjen e 23-vjeçares Sabrina Bengaj nga ish-bashkëshorti Elton Metaj. “Përballë...

Vrau ish-gruan teksa hante bukë, Elton Metaj lihet në burg dhe pranon krimin: E doja vajzën, vjehrri më bënte presion

para 2 dite - Top Channel

Gjykata e Fierit ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për Elton Metaj, autorin e vrasjes së ish bashkëshortes së tij, 23-vjeçares Sabrina Bengaj. Sipas avokatit Dritan Dema, 31 vjeçari ka pranuar...

“Shqiptarët i konsiderojnë gratë pronë të tyre”, babai i 23-vjeçares që u vra nga burri: Ftoj prokurorinë të…

para një dite - Java News

I ftuar në emisionin “Me Zemër të Hapur” të gazetares Evis Ahmeti, babai i 23-vjeçares Sabrina Bengaj, Partizani, ka deklaruar se familjarët e ish-dhëndrit Elton Metaj, autori i vrasjes së vajzës, kanë...

Gjykata lë në burg vrasësin e Sabrina Bengajt, Elton Metaj pendohet dhe qan gjatë seancës

para 2 dite - Klan

Gjykata lë në burg vrasësin e Sabrina Bengajt, Elton Metaj pendohet dhe qan gjatë seancës Ka dalë sot përpara gjykatës Elton Metaj, 31-vjeçari i cili 4 ditë më parë vrau ish-bashkëshorten e tij Sabrina...

Burg për 31-vjeçarin që vrau ish-gruan. Elton Metaj, i penduar për vrasjen Sabrinës

para 2 dite - Klan

Elton Metaj Burg për 31-vjeçarin që vrau ish-gruan. Elton Metaj, i penduar për vrasjen Arrest me burg ka dhënë këtë të martë Gjykata e Fierit për Elton Metajn, 31-vjeçarin i cili mbrëmjen e së premtes...

Elton Metaj në lot gjatë seancës: E doja Sabrinën, por e vrava për shkak të kërcënimeve nga vjehrri

para 2 dite - Albeu

Ditën e sotme Elton Metaj, autori i vrasjes së Sabrina Bengaj, është njohur me masën e sigurisë. Gjykata e Fierit ka vendosur “arrest shtëpie” për të, ndërsa mësohet se gjatë seancës, i rënduar psikologjikisht,...

“E doja Sabrinën”, Elton Metaj ia plas të qarës në sallë, Gjykata e lë në burg

para 2 dite - Mapo

Gjykata e Fierit këtë të martë ka lënë në burg 31-vjeçarin Elton Metaj, i cili pak ditë më parë ka ekzekutuar me armë zjarri ish-bashkëshorten e tij Sabrina Bengaj. Burime bëjnë me dije se gjatë gjithë...

Burg për vrasësin e Sabrinës/ Elton Metaj përlotet para gjykatës: E doja, por i ati më kërcënonte

para 2 dite - Vizion Plus

Elton Metaj do të qëndrojë në burg, pasi vrau ish-bashkëshorten e tij, Sabrina Bengajn. Gjykata e Fierit i caktoi masën e sigurisë “Arrest në burg” 31-vjeçarit. Ai pranoi fajin para trupës gjykuese, ndërsa...

“Vjehrri më kërcënonte”, 31-vjecari që vrau ish-gruan shpërthen në lot para gjykatës: E doja ende

para 2 dite - Shekulli

Publikuar më 14.09.2021 nga Daniela Grrica Gjykata e Fierit ka caktuar masën “arrest me burg” për Elton Metaj, i cili vrau ish-bashkëshorten, 23-vjeçaren, Sabrina Benga. Mësohet se 31-vjeçari ka folur...

“E doja Sabrinën”, Elton Metaj ia plas së qarës në sallë, gjykatësit ndërpresin seancën

para 2 dite - ABC News

Gjykata e Fierit këtë të martë ka lënë në burg 31 vjeçarin Elton Metaj, i cili gati një javë më parë ka ekzekutuar me armë zjarri ish bashkëshorten e tij Sabrina Bengaj. Burime për abcnews.al bëjnë me...

Vrau ish bashkëshorten, gjykata merr vendimin për Elton Metaj

para 2 dite - ABC News

Gjykata e Fierit ka lënë në burg Elton Metaj, i cili vrau ish-bashkëshorten e tij Sabrina Bengaj. Burime për abcnews.al bëjnë me dije se autori ka qenë i prekur gjatë gjithë seancës dhe në deklaratën e...

Vrau ish-gruan teksa hante bukë në banesën e prindërve, autori mbërrin në gjykatën e Fierit

para 2 dite - Top Channel

Elton Metaj, autori i vrasjes së 23-vjeçares Sabrina Bengaj ka mbërritur në gjykatën e Fierit për tu njohur me masën e sigurisë. Ish bashkëshorti qëlloi mbi të me 7 plumba dhe plumbi i marrë në mushkëri...

E FUNDIT/ Gjykata merr vendim për autorin e vrasjes së 23-vjeçares në Fier

para 2 dite - Albeu

Gjykata e Fierit ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg”, për Elton Metajn, autorin e vrasjes së 23-vjeçares Sabrina Bengajt. Kujtojmë se ngjarja e rëndë ka ndodhur 4 ditë më parë, në fshatin Zhupan,...

Vrau bashkëshortën e re kur po hante bukë, Elton Metaj mbërrin në gjykatë. Frikë për hakmarrje të mundshme

para 2 dite - NOA

Ka mbërritur në gjykatë Elton Metaj, autori që vrau gruan Sabrina Bengaj 23-vjeçe ndërsa ishte duke ngrënë bukë. Pritet të dalë para gjykatës Fier, Elton Metaj autori i vrasjes së 23 vjecares Sabrina Bengaj....

Vrau ish-bashkëshorten, del para gjykatës Elton Metaj

para 2 dite - ABC News

Elton Metaj, i cili vrau ish-bashkëshorten e tij Sabrina Bengaj është paraqitur sot në gjykatë. 31-vjeçari do të njihet me masën e sigurisë. Metaj ekzekutoi ma kallashnikov ish-gruan në banesën e kësaj...

“Armën e kishte mbështjellë me peshqir”/ Detaje nga ekzekutimi i 23-vjeçares në Fier: Vajza e vogël po flinte kur babai i vrau të ëmën

para 2 dite - Java News

Zbardhen të tjera detaje për krimin monstruoz që tronditi Fierin dhe gjithë vendin pesë ditë më parë, në fshatin Zhupan të Fierit. Elton Metaj, i mori jetën ish-bashkëshortes së tij, Sabrina Bengaj. 23-vjeçarja...

Vrau 23-vjeçaren në Fier, dal para gjykatës së Fierit autori Elton Metaj

para 2 dite - Albeu

Elton Metaj, autori i vrasjes së 23-vjeçares Sabrina Bengaj, ka mbërritur në Gjykatën e Fierit ku pritet të njihet me masën e sigurisë. Kujtojmë se ngjarja e rëndë ka ndodhur 4 ditë më parë, në fshatin...

“Kunata e 23 vjeçares lindi para 24 orëve dhe vajza u quajt Sabrina”, Gazetarja zbulon detajet prekëse

para 2 dite - Vizion Plus

Gazetarja Laureta Roshi ka dhënë detaje të reja për jetën e Sabrina Bengajt në emisionin Vizioni i Pasdites. “Sabrina është rritur në një familje kur babai ka qenë në emigracion gjithë kohës, mund të mos...

“Unë e vrava”/ Elton Metaj pranon krimin, përlotet para Gjykatës: E doja Sabrinën, por vjehrri më kërcënoi

para 2 dite - Java News

Gjykata e Fierit ka lënë në burg 31-vjeçarin Elton Metaj i cili vrau ish-bashkëshorten e tij disa ditë më parë. Gjatë seancës gjyqësore, i pandehuri ka pranuar krimin e rëndë. I riu është shfaqur i rënduar...

Djali u nda për tradhti, babai i Elton Metajt: S’kam parë gjë! I ati i viktimës: Burg përjetë për ish-dhëndrin, ose të varet në litar

para një dite - Almakos

Babai i Elton Metajt, të riut që vrau me armë zjarri ish-gruan e tij, Sabrina Bengaj, ka pohuar se nuk ishte në dijeni që djali i tij e tradhtonte nusen. Përballë ish-krushkut të tij në emisionin ‘Me zemër...

“Shqiptarët mendojnë se i kanë gratë pronë të tyre”, babai i 23-vjeçares që u vra nga burri: Më kanë akuzuar padrejtësisht, ftoj Prokurorinë të…

para një dite - Almakos

I ftuar në emisionin “Me Zemër të Hapur” të gazetares Evis Ahmeti, babai i 23-vjeçares Sabrina Bengaj, Partizani, ka deklaruar se familjarët e ish-dhëndrit Elton Metaj, autori i vrasjes së vajzës, kanë...

Vrasje e paramenduar? Elton Metaj e kishte mbështjellë armën me peshqir, e qëlloi Sabrinën sapo e pa. Shihni shenjat e plumbave në shtëpinë Bengaj

para 2 dite - Almakos

Shenja të dukshme plumbash e xhama të thyer në banesën tre katëshe të familjes Bengaj. Gjurmët e krimit monstruoz të 5 ditëve më parë janë ende të freskëta, ashtu si dhe kujtimi dhe tronditja e asaj nate...

‘Drejtësi për Sabrinën’/ Qytetarët protestojnë për vrasjen e 23-vjeçares përballë Ministrisë së Brendshme

para 2 dite - Ina

TIRANË– Qytetarët shqiptarë do të dalin në protestë ditën e nesërme në orën 18:00 të Ministria e Brendshme. Shkak është bërë vrasja e 23-vjeçares, Sabrina Bengaj. ‘Drejtësi për Sabrinën’ është shkruar...

31-vjecari që vrau ish-gruan shpërthen në lot para gjykatës: E doja ende, armën e bleva për vetëmbrojtje. Vjehrri më kërcënonte

para 2 dite - Almakos

Gjykata e Fierit ka caktuar masën “arrest me burg” për Elton Metaj. Gazetari Ervis Kuçi ka sjellë për “BalkanWeb” dëshminë e 31-vjeçarit para togave të zeza. Ai është parë në gjendje të rënduar psikologjike...

Vrau ish-gruan, Elton Metaj e pranon krimin – Gjykata merr vendimin

para 2 dite - Periskopi

Gjykata e Fierit ka lënë në burg 31-vjeçarin Elton Metaj i cili vrau ish-bashkëshorten e tij, Sabrina Bengaj disa ditë më parë. Korrespondentja e Panorama.al raporton se gjatë seancës gjyqësore, i pandehuri...

“Kunata e 23 vjeçares lindi para 24 orëve dhe vajza u quajt Sabrina”, Gazetarja zbulon detajet prekëse

para 2 dite - Java News

Gazetarja Laureta Roshi ka dhënë detaje të reja për jetën e Sabrina Bengajt në emisionin Vizioni i Pasdites. “Sabrina është rritur në një familje kur babai ka qenë në emigracion gjithë kohës, mund të mos...

Avokati që i kishte caktuar shteti pranoi vrasjen/ Jepet vendimi për Elton Metajn, i përlotur tregon sesi e vrau ish-bashkëshorten (VIDEO)

para 2 dite - FaxWeb

Dritan Dema avokat i 31 vjecarit ja ka caktuar gjykata Fier, arrest me burg për Elton Metaj, ka pranuar vrasjen, ka qarë në gjykatë e ka treguar vetë vrasjen dhe eshte penduar. Deklarata e tij: I bente...

Në masa të rrepta sigurie! Vrau ish-gruan, Elton Meta del para gjykatës së Fierit për masën e sigurisë

para 2 dite - Dosja.al

Elton Metaj 14 Shtator, 2021 10:20 FIER – Elton Metaj ka dalë ditën e sotme para Gjykatës së Fierit për tu njohur me masën e sigurisë. Metaj është autori i vrasjes së ish-bashkëshortes Sabrina Bengaj,...

VIDEO/ Vrau ish bashkëshortën 23 vjeçare kur po hante bukë, mbërrin në gjykatë Elton Metaj, forca të shumta policore, frikë për hakmarrje të mundshme

para 2 dite - FaxWeb

Pritet të dalë para gjykatës Fier, Elton Metaj autori i vrasjes së 23 vjecares Sabrina Bengaj. Ish bashkeshorti qëlloi mbi të me 7 plumba dhe plumbi i marre ne mushkeri i dha goditjen fatale duke i marre...

‘Drejtësi për Sabrinën’/ Qytetarët protestojnë për vrasjen e 23-vjeçares përballë Ministrisë së Brendshme

para 2 dite - Dosja.al

Sabrina Bengaj 14 Shtator, 2021 7:22 TIRANË – Qytetarët shqiptarë do të dalin në protestë ditën e nesërme në orën 18:00 të Ministria e Brendshme. Shkak është bërë vrasja e 23-vjeçares, Sabrina Bengaj....

U martua 13 vjeçe/ Gazetarja komenton rastin e Sabrina Bengajt: Ishte fëmijë

para 3 dite - Vizion Plus

E ftuar në emisionin “Vizioni i Pasdites”, gazetarja Laureta Roshi ka komentuar ngjarjen e rëndë ku 23 vjeçarja Sabrina Bengaj u vra nga ish bashkëshorti. Ajo u shpreh se martesa e Sabrinës në moshën 13-vjeçare...

“Kunata e 23-vjeçares lindi para 24 orëve dhe vajza u quajt Sabrina”/ Gazetarja zbulon detajet prekëse

para 3 dite - Vizion Plus

Gazetarja Laureta Roshi ka dhënë detaje të reja për jetën e Sabrina Bengajt në emisionin Vizioni i Pasdites. “Sabrina është rritur në një familje kur babai ka qenë në emigracion gjithë kohës, mund të mos...

U vra nga ish-bashkëshorti me bukë në gojë, thirret protestë në Tiranë për rastin “Sabrina”

para 3 dite - Zhurnal

Ditën e mërkurë në orën 18:00 aktivistët kanë thirrur një protestë në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur të premten që shkoi, ku Sabrina Bengaj u vra me armë zjarri nga ish-bashkëshortin Elton Meta....

U martua 13 vjeçe/ Gazetarja komenton rastin e Sabrina Bengajt: Ishte fëmijë

para 3 dite - Zyrtare

E ftuar në emisionin “Vizioni i Pasdites”, gazetarja Laureta Roshi ka komentuar ngjarjen e rëndë ku 23 vjeçarja Sabrina Bengaj u vra nga ish bashkëshorti. Ajo u shpreh se martesa e Sabrinës në moshën 13-vjeçare...

“Të vuajë dënimin që i takon!”/ Vrau ish bashkëshorten, flet babi i autorit: Ata duheshin, vajza i thoshte që…

para 3 dite - Top Channel

Bashkim Metaj, babai i Elton Metaj, i cili ekzekutoi me armë zjarri ish bashkëshorten e tij në banesën e kësaj të fundit, ka folur në një intervistë ekskluzive për ‘Shqipëria Live’ në Top Channel. Ai shpreh...

Rasti “Sabrina”, parandalohet një tjetër ngjarje e rëndë, arrestohet i riu që kërcënonte ish-partneren

para 3 dite - ABC News

Një ngjarje që mund të kishte marrë përmasa të njëjta si ajo e Fierit tre ditë më parë është parandaluar sot në kryeqytet. Policia njofton se në pranga është vënë një 25-vjeçar me iniciale Sh.R. i cili...

U vra nga ish-bashkëshorti me bukë në gojë, thirret protestë në Tiranë për rastin “Sabrina”

para 3 dite - ABC News

Ditën e mërkurë në orën 18:00 aktivistët kanë thirrur një protestë në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur të premten që shkoi, ku Sabrina Bengaj u vra me armë zjarri nga ish-bashkëshortin Elton Meta....

Flet i ati i Elton Metës që ekzekutoi me bukë në gojë nusen: E donte shumë! E vrau ditën e lindjes së tij!

para 3 dite - NOA

Vrau gruan em bukë në gojë, prindërit e Elton metajt japin versionin e tyre. Babai i Elton Metës ka treguar se ai e vrau bashkëshorten në ditën e lindjes së tij. Madje ai ka treguar se Sabrina i kishte...

Flet i ati i Elton Metës: E vrau ditën e lindjes së tij, ishte si vajza jonë

para 3 dite - Bota Sot

Ditën e premte, publiku u trondit nga një ngjarje e rëndë! Një tjetër grua humbi jetën, pasi u qëllua për vdekje nga ish-bashkëshorti i saj. Është fjala për vrasjen e Sabrina Bengas, e cila u ekzekutua...

Vrasja makabër e 23-vjeçares, vërshojnë protestat, më 15 shtator përballë Ministrisë së Brendshme

para 3 dite - News33

Pas vrasjes makabër të 23-vjeçares Sabrina Bengaj nga burri i saj Elton Metaj, të shumtë kanë qenë ata qytetarë të cilët kanë reaguar të revoltuar. Së fundmi në rrjetin, është lajmëruar se më 15 shtator...

Gjykata la të lirë vrasësin? Nëna rrëfen momentin tragjik: Kërkoi të shihte djalin, kur vajza i ktheu shpinën e qëlloi

para 3 dite - Top Channel

Prindërit e Sabrina Bengaj, 23 vjeçares që u vra nga ish-bashkëshorti mbrëmjen e së premtes në Zhupan të Fierit akuzojnë prokurorinë dhe gjykatën për lënien të lirë të autorit të vrasjes. Nëna e viktimës...

U vra nga ish-bashkëshorti me bukë në gojë/ Babai i viktimës akuzon Prokurorinë dhe Gjykatësin: Nuk do ta kaloj me plumb, por…

para 3 dite - Top Channel

Babai i Sabrina Bengaj, 23 vjeçares që u vra nga ish-bashkëshorti mbrëmjen e së premtes në Zhupan, të Fierit akuzojnë Prokurorinë dhe gjykatësin, Piro Sot për lënien të lirë të autorit të vrasjes. I ati...

E ekzekutoi nusen me bukë në gojë, flet i ati i Elton Metës : E donte shumë, e vrau ditën e lindjes së tij

para 3 dite - Java News

Vrau gruan em bukë në gojë, prindërit e Elton metajt japin versionin e tyre. Babai i Elton Metës ka treguar se ai e vrau bashkëshorten në ditën e lindjes së tij. Madje ai ka treguar se Sabrina i kishte...

Vrasja e 23-vjeçares Sabrina Bengaj

para 3 dite - Klan

Vrasja e 23-vjeçares Sabrina Bengaj Familjarët kërkojnë drejtësi: E vrau duke ngrënë Sabrina Bengaj do të festonte këtë të hënë ditëlindjen e saj të 23-të, por jeta e nënës së re u ndërpre nga ish-bashkëshorti...

Rasti “Sabrina”, parandalohet një tjetër ngjarje e rëndë, arrestohet i riu që kërcënonte ish-partneren

para 3 dite - Java News

Një ngjarje që mund të kishte marrë përmasa të njëjta si ajo e Fierit tre ditë më parë është parandaluar sot në kryeqytet. Policia njofton se në pranga është vënë një 25-vjeçar me iniciale Sh.R. i cili...

“Sot Sabrina do festonte 23-vjetorin”, babai: Për të shpëtuar kunatën shtatzënë, i doli para ish-burrit që e vrau

para 3 dite - News33

Partizan Bengaj shprehet se sot e bija do festonte 23-vjetorin e lindjes por jeta e saj u ndërpre në mes të premten (10 shtator) në mbrëmje në shtëpinë e tij. Ai tregon se pas martesës gjërat mes çiftit...

Babai i Sabrinës: Ma rrëmbyen vajzën, s’fola se ishte turp, ai e tradhtoi

para 3 dite - Mapo

Disa vite më parë kur Sabrina Bengaj shkoi nuse në shtëpinë e Elton Metës, babai i saj dhe familjarët e tjerë e pranuan këtë fakt, pavarësisht se nuk ishin dakord, pasi iu erdhi turp nga opinioni publik....

"Ma vrau vajzën me bukë në gojë", flet nëna e Sabrina Bengajt: Sapo ktheu shpinën vajza ai e goditi

para 3 dite - Gazeta Express

Nëna e Sabrina Bengajt, Valentina ka rrëfyer momentin kur Elton Metaj i vrau vajzën në banesë, mbrëmjen e së premtes. Nëna thotë për mediat se 31-vjeçari e vrau të bijën me bukë në gojë. E ëma tregon se...

Sot festonte ditëlindjen, por i doli para plumbave për të mbrojtur kunatën shtatzënë… Babai tregon detaje tronditëse nga vrasja e së bijës, Sabrina Bengaj nga dhëndri

para 3 dite - NOA

Detaje të reja kanë dalë nga ekzekutimi nga bashkëshorti i Sabina Bengajt. Ka qenë babai i saj që tregon momentet se si ndodhi krimi. Partizan Bengaj shprehet se sot e bija do festonte 23-vjetorin e lindjes...

“Largoi kunatën shtatzënë nga i shoqi me kallash”! Detajet: Si i doli para plumbave Sabrina Bengaj?

para 3 dite - Bota Sot

Partizan Bengaj shprehet se sot e bija do festonte 23-vjetorin e lindjes por jeta e saj u ndërpre në mes të premten në mbrëmje në shtëpinë e tij. Ai tregon se pas martesës gjërat mes çiftit po shkonin...

Sabrina i kërkoi të flisnin, ai e qëlloi me armë nga pas… Flasin prindërit e 23-vjeçares që u vra nga ish-bashkëshorti

para 3 dite - Klan

Sabrina i kërkoi të flisnin, ai e qëlloi me armë nga pas… Flasin prindërit e 23-vjeçares që u vra nga ish-bashkëshorti Akuza prokurorisë dhe gjykatës për lirimin e 31-vjeçarit Elton Metaj Prindërit e Sabrina...

Sot Sabrina kishte ditëlindjen/ Dëshmia tronditëse e babait: Faktuam tradhëtinë e Eltonit, ai e rrëmbeu me dhunë

para 3 dite - Vizion Plus

Babai i Sabrina Begaj, e vrarë pak ditë më parë në shtëpinë e prindërve të saj, nga ish-bashkëshorti, ka dhënë dëshmi tronditëse para mediave. Ai zbuloi se Elton Metaj ia kishte rrëmbyer që të vogël pa...

Sot do festonte 23-vjetorin, babai i Sabrina Brengajt: Ma rrëmbyen vajzën, s’fola se ishte turp, ai e tradhtoi

para 3 dite - ABC News

Disa vite më parë kur Sabrina Bengaj shkoi nuse në shtëpinë e Elton Metës, babai i saj dhe familjarët e tjerë e pranuan këtë fakt, pavarësisht se nuk ishin dakord, pasi iu erdhi turp nga opinioni publik....

Sot Sabrina kishte ditëlindje/ Dëshmia tronditëse e babait: Faktuam tradhëtinë e Eltonit, ai e rrëmbeu me dhunë

para 3 dite - Vizion Plus

Babai i Sabrina Begaj, e vrarë pak ditë më parë në shtëpinë e prindërve të saj, nga ish-bashkëshorti, ka dhënë dëshmi tronditëse para mediave. Ai zbuloi se Elton Metaj ia kishte rrëmbyer që të vogël pa...

Nëna e Sabrina Bengajt rrëfen tmerrin: Ma vrau vajzën me bukë në gojë (VIDEO)

para 3 dite - Albeu

Nëna e Sabrina Bengajt, Valentina ka rrëfyer momentin kur Elton Metaj i vrau vajzën në banesë, mbrëmjen e së premtes. Nëna thotë për mediat se 31-vjeçari e vrau të bijën me bukë në gojë. E ëma tregon se...

Sot do ta festonte ditëlindjen, flet babai i Sabrina Brengajt: Ma rrëmbyen vajzën, s’fola se ishte turp, ai e tradhtoi

para 3 dite - Bota Sot

Disa vite më parë kur Sabrina Bengaj shkoi nuse në shtëpinë e Elton Metës, babai i saj dhe familjarët e tjerë e pranuan këtë fakt, pavarësisht se nuk ishin dakord, pasi iu erdhi turp nga opinioni publik....

Sot do ta festonte ditëlindjen, flet babai i Sabrina Brengajt: Ma rrëmbyen vajzën, dje u bëra gjysh

para 3 dite - Bota Sot

“I kërkoj falje opinionit publik në Fier. Fatkeqësisht si prind ose i larguar nga Shqipëria. Sot nuk jam më qytetar shqiptar. Vite më parë në pabesi kjo familje më rrëmbejnë vajzën me mashtrim për martesë....

Vrasja e 23 vjeçares, nëna e Sabrina Bengajt rrëfen momentin e tmerrshëm: Ma vrau vajzën me bukë në gojë

para 3 dite - Bota Sot

Nëna e Sabrina Bengajt, Valentina ka rrëfyer momentin kur Elton Metaj i vrau vajzën në banesë, mbrëmjen e së premtes. Nëna thotë për mediat se 31-vjeçari e vrau të bijën me bukë në gojë. E ëma tregon se...

“S’ke punë me të shtëpisë, por me mua”, nëna tregon bisedën e fundit të së bijës para se të vritej nga ish-burri

para 3 dite - Lajmi.net

Gruaja tregon se vajza ndodhej në punë dhe sapo ishte kthyer, ishte ulur për të ngrënë bukë. Ndërkohë, ish-bashkëshorti i saj, Elton Bengaj, futet në shtëpi me kallash në dorë dhe shkakton terror. Fillimisht...

I vrau të bijën, babai i Sabrina Bengajt për ish-dhëndrin: Të varet me litar

para 3 dite - ABC News

Babai i Sabrina Bengajt, Partizan Begaj ka kërkuar dënim maksimal për ish-dhëndrin i cili i vrau të bijën. Elton Metaj del nesër para gjykatës në një prononcim për meidat thotë se ai ruajti momentin që...

Vrau ish-bashkëshorten, kur do të merret vendimi për Elton Metajn?

para 3 dite - Bota Sot

Elton Metaj, 31-vjeçari i cili vrau ish-bashkëshorten Sabrina Bengaj do të dalë nesër para gjykatës në Fier. Siç raporton gazetarja Valbona Davidhi Metaj do të njihet me masën e sigurisë për krimin e kryer,...

Dëshmia tronditëse e babait të Sabrinës: Faktuam tradhëtinë e Eltonit, ai e rrëmbeu me dhunë

para 3 dite - Java News

Babai i Sabrina Begaj, e vrarë pak ditë më parë në shtëpinë e prindërve të saj, nga ish-bashkëshorti, ka dhënë dëshmi tronditëse para mediave. Ai zbuloi se Elton Metaj ia kishte rrëmbyer që të vogël pa...

Ekzekutoi ish-bashkëshorten, kur vendos gjykata për Elton Metajn

para 3 dite - ABC News

Elton Metaj, 31-vjeçari i cili vrau ish-bashkëshorten Sabrina Bengaj do të dalë nesër para gjykatës në Fier. Siç raporton gazetarja Valbona Davidhi Metaj do të njihet me masën e sigurisë për krimin e kryer,...

Flet i ati i Elton Metës: E vrau ditën e lindjes së tij, ishte si vajza jonë

para 3 dite - Bota Press

Ditën e premte, publiku u trondit nga një ngjarje e rëndë! Një tjetër grua humbi jetën, pasi u qëllua për vdekje nga ish-bashkëshorti i saj. Është fjala për vrasjen e Sabrina Bengas, e cila u ekzekutua...

“Atë ditë djali kishte ditëlindjen, tha se do pinte kafe me shokët”, prindërit e vrasësit të Sabrina Begajt: Të marrë dënimin e merituar, por ne po na bënin presion…

para 3 dite - Dosja.al

Prindërit e Elton Begaj Metaj 13 Shtator, 2021 14:06 FIER – Prindërit e Elton Begaj Metaj, autorit të vrasjes së Sabrina Begajt kanë hedhur poshtë pretendimet e babait të viktimës, ndërsa theksuan se ata...

“Ishte me bukë në gojë, e qëlloi pas shpine”/ Flasin prindërit e 23-vjeçares që u vra nga bashkëshorti: E mora me të mirë, ishte hera e dytë që…

para 3 dite - Java News

Mamaja e 23-vjeçares, Sabrina Bengaj rrëfen detaje si ndodhi vrasja e vajzës së saj. “Dhe cdo natë kur ishte turn i dytë unë dilja sepse kisha frikë nga ai njeri i poshtër. Vajti ora 10:20, isha ulur te...

“Atë ditë djali kishte ditëlindjen, tha se do pinte kafe me shokët”, prindërit e vrasësit të Sabrina Begajt: Të marr dënimin e merituar, por…

para 3 dite - Almakos

Prindërit e Elton Begaj Metaj, autorit të vrasjes së Sabrina Begajt kanë hedhur poshtë pretendimet e babait të viktimës, ndërsa theksuan se ata nuk janë përgjegjës për ngjarjen në fjalë. Teksa u bënë pjesë...

“Të varet ose do bëjmë ‘west’”/ Babai i 23-vjeçares që festonte sot ditëlindjen kërcënon me vetëgjyqësi: Ma morën vajzën që 14 vjeçe, nusja me bëri vajzë. I kemi vënë emrin e Sabrinës

para 3 dite - Dosja.al

Babai i Sabrina Bengajt 13 Shtator, 2021 12:54 FIER – Përmes një lidhjeje direkte për studion e emisionit “Me zemër të hapur” të Evis Ahmetit, babai i Sabrina Bengajt, 23-vjeçares që u vra nga ish-burri...

“Të varet ose do bëjmë ‘west’”, babai i 23-vjeçares që festonte sot ditëlindjen kërcënon me vetëgjyqësi: Nëna e ish-dhëndrit fajtore, si ma morën vajzën 14 vjeçe

para 3 dite - Almakos

Përmes një lidhjeje direkte për studion e emisionit “Me zemër të hapur” të Evis Ahmetit, babai i Sabrina Bengajt, 23-vjeçares që u vra nga ish-burri tregoi detaje të reja të marrëdhënies mes tyre. Ai hedh...

“Largoi kunatën shtatzënë nga i shoqi me kallash”- Detajet: Si i doli para plumbave Sabrina?

para 3 dite - Bota Press

Partizan Bengaj shprehet se sot e bija do festonte 23-vjetorin e lindjes por jeta e saj u ndërpre në mes të premten në mbrëmje në shtëpinë e tij. Ai tregon se pas martesës gjërat mes çiftit po shkonin...

“S’ke punë me të shtëpisë, por me mua”, nëna tregon bisedën e fundit të së bijës para se të vritej nga ish-burri: E qëlloi pas shpine

para 3 dite - Almakos

Me lot në sy dhe duke u dridhur, kështu e nisi rrëfimin e saj nëna e 23-vjeçares Sabrina Bengaj, që u vra nga i shoqi në Fier. Ajo ka rrëfyer për mediat, me detaje se si ka ndodhur e gjithë ngjarja. Gruaja...

Në momentet e fundit shpëtoi dy jetë! Si i doli para plumbave Sabrina Bengaj, largoi kunatën shtatzënë nga i shoqi me kallash. Foshnja lindi dje…

para 3 dite - Dosja.al

Sabrina Bengaj 13 Shtator, 2021 11:54 FIER – Sabrina Bengaj shpëtoi dy jetë para se të vritej me bukë në gojë nga bashkëshorti i saj, me të cilin ishte në proces divorci! Siç rrëfeu edhe e ëma për mediat,...

Nëna e Sabrines rrëfen momentin e tmerrshëm: Ma vrau vajzën me bukë në gojë

para 3 dite - Bota Press

Nëna e Sabrina Bengajt, Valentina ka rrëfyer momentin kur Elton Metaj i vrau vajzën në banesë, mbrëmjen e së premtes. Nëna thotë për mediat se 31-vjeçari e vrau të bijën me bukë në gojë. E ëma tregon se...

Tronditëse, burri i merr jetën 23 vjeçares: ‘E rrëmbeu atë prej kur ishte e vogël’

para 3 dite - Gazeta Metro

Dëshmi tronditëse vjen nga babai i 23-vjeçares Sabrina Bengaj, e cila u vra nga ish-burri i saj, Elton Bengaj Metaj. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e së premtes në Zhupan të Fierit. Ai tha se ish-dhëndri e kishte...

Vrasja e 23-vjeçares në Fier nga ish-burri, flet nëna: Sa hapi derën thashë ‘mos është Eltoni’! Ishte me bukë në gojë, e qëlloi pas shpine

para 3 dite - Dosja.al

13 Shtator, 2021 11:11 Mamaja e 23-vjeçares, Sabrina Bengaj rrëfen detaje si ndodhi vrasja e vajzës së saj: Çdo natë kur ishte turn i dytë unë dilja sepse kisha frikë nga ai njeri i poshtër. Vajti ora...

“Vajza doli me bukë, me pjatë në dorë”, prindërit e 23 vjeçares që u vra nga ish-bashkëshorti: Sa ktheu kurrizin çupa ai e qëlloi me kallash, kërkojmë varje në litar

para 3 dite - FaxWeb

Ngjarja e ndodhur në Fier mbrëmjen e ditës së premte, Elton Meta, ish bashkëshorti i Sabrina Bengajt, e vrau këtë të fundit në shtëpinë e saj, ka ardhur edhe reagimi i prindërve të viktimës. Në një prononcim...

Vrau ish-bashkëshorten, kur do të merret vendimi për Elton Metajn?

para 3 dite - Bota Press

Elton Metaj, 31-vjeçari i cili vrau ish-bashkëshorten Sabrina Bengaj do të dalë nesër para gjykatës në Fier. Siç raporton gazetarja Valbona Davidhi Metaj do të njihet me masën e sigurisë për krimin e kryer,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK