Apple sjell video-regjistruesin ProRes në iPhone 13 Pro & iPhone 13 Pro Max

para një dite - Telegrafi

Me iPhone 13 Pro dhe iPhone 13 Pro Max, kineastët do të përfitojnë pasi Apple po sjell mbështetje për regjistrimin e videove 4K ProRes në pajisjet e reja-duke supozuar se keni mjaft hapësirë ruajtëse në...

iPhone 13 dhe iPhone 13 Pro kanë mbështetje të dyfishtë eSIM

para një dite - Telegrafi

Blerësit e iPhone 13 dhe iPhone 13 Pro tani do të jenë në gjendje të përdorin dy eSIM në një iPhone të vetëm në të gjitha tregjet. Sipas lajmeve të iPhone 13, iPhone 13 dhe iPhone 13 Pro do të jenë telefonat...

Apple prezanton Iphone 13, hapësira e ruajtjes deri në 1 TB

para një dite - TV21

Dizajn i përmirësuar, stabilizimi i sensorit, dizajn më i gjelbër. IPhone 13 ka mbërritur! Tim Cook prezantoi IPhone 13 të ri dhe theksoi qëndrueshmërinë, rezistencën ndaj ujit dhe jetëgjatësinë e baterisë,...

iPhone 13 dhe iPhone 13 Pro kanë mbështetje të dyfishtë eSIM

para një dite - Zhurnal

Blerësit e iPhone 13 dhe iPhone 13 Pro tani do të jenë në gjendje të përdorin dy eSIM në një iPhone të vetëm në të gjitha tregjet. Sipas lajmeve të iPhone 13, iPhone 13 dhe iPhone 13 Pro do të jenë telefonat...

Dallimi në mes të iPhone 13 Mini dhe iPhone 12 Mini

para një dite - Telegrafi

iPhone 13 i ri Mini është këtu, dhe sjell përmirësime të mirëseardhura në një nga iPhone-ët më të dashur, por pak të shitur – iPhone 12 mini! Fatkeqësisht, duket se Apple është në rrugën e duhur për të...

Apple në iPhone 13 Pro & iPhone 13 Pro Max, sjell video-regjistruesin ProRes

para një dite - Bota Sot

Me iPhone 13 Pro dhe iPhone 13 Pro Max, kineastët do të përfitojnë pasi Apple po sjell mbështetje për regjistrimin e videove 4K ProRes në pajisjet e reja-duke supozuar se keni mjaft hapësirë ruajtëse në...

Këto janë pesë gjërat e reja që erdhën me iPhone 13: Nga çipi më i shpejtë deri tek ekrani

para një dite - Top Channel

Telefonat inteligjentë të rinj nga Apple u prezantuan sot në mbrëmje.Këtu është një përmbledhje e veçorive të reja.Apple prezantoi gjeneratën e fundit të iPhone -ve të saj të martën në mbrëmje (sonte)....

Këto janë pesë gjërat e reja që erdhën me iPhone 13: Nga çipi më i shpejtë deri tek ekrani

para një dite - Telegrafi

Telefonat inteligjentë të rinj nga Apple u prezantuan sot në mbrëmje. Këtu është një përmbledhje e veçorive të reja. Apple prezantoi gjeneratën e fundit të iPhone -ve të saj të martën në mbrëmje (sonte)....

Apple prezanton iPhone 13, Pro Max më i shtrenjti në histori

para një dite - Zeri

Gjigandi i teknologjisë Apple ka prezantuar ditën e martë 4 modelet e reja të iPhone-ve, njëri prej të cilëve është më i shtrenjti që ka dalë ndonjëherë. Në shfaqjen e përvitshme, ku prezantohen për publikun...

Cili është dallimi në mes iPhone 13 Mini dhe iPhone 12 Mini?

para një dite - Bota Sot

iPhone 13 i ri Mini është këtu, dhe sjell përmirësime të mirëseardhura në një nga iPhone-ët më të dashur, por pak të shitur – iPhone 12 mini! Fatkeqësisht, duket se Apple është në rrugën e duhur për të...

Kur do të dalë iOS 15 dhe si do të ndikojë në produktet e reja të Applet?

para një dite - Telegrafi

“California Streaming” i Apple ishte plot me njoftime dhe përveç serisë së re të nxehtë të iPhone 13, Apple Watch 7 dhe AirPods të rinj, një njoftim i veçantë do të ndikojë në jetën e qindra miliona fansave...

Apple prezanton modelin iPhone 13 e ri, hapësira e ruajtjes deri në 1 TB

para një dite - Koha.net

Dizajn i përmirësuar, stabilizimi i sensorit, dizajn më i gjelbër. IPhone 13 ka mbërritur! Tim Cook prezantoi IPhone 13 të ri, duke cekur qëndrueshmërinë, rezistencën ndaj ujit dhe jetëgjatësinë e baterisë,...

Pesë gjërat e reja që erdhën me iPhone 13

para një dite - Bota Sot

Telefonat inteligjentë të rinj nga Apple u prezantuan sot në mbrëmje. Këtu është një përmbledhje e veçorive të reja. Apple prezantoi gjeneratën e fundit të iPhone -ve të saj të martën në mbrëmje (sonte)....

Mësohen çmimet e iPhone 13, Mini 13, Pro 13 dhe Pro Max 13

para një dite - Telegrafi

Ne jemi duke parë praktikisht të njëjtin dizajn si gjenerata e mëparshme, por ka përmirësime nën kapak. Pajisjet shfaqin një pamje të re me një sistem me dy kamera, të cilat janë të vendosura në mënyrë...

Apple prezanton iPhone 13 Pro dhe Pro Max

para një dite - Telegrafi

Dhe këtu vijnë versionet më të shtrenjta – iPhone 13 Pro dhe Pro Max – në 4 ngjyra të bukura (përfshirë krejt të re: blu të lehta). Çipi i ri A15 Bionic u instalua gjithashtu. Ekrani i ri Super Retina...

Njihuni me iPhone 13

para një dite - Telegrafi

Apple zbuloi iPhone 13 dhe iPhone 13 mini në ngjarjen e saj të shikuar nga afër të martën. Pajisjet shfaqin një pamje të re me një sistem me dy kamera, të cilat janë të vendosura në mënyrë diagonale. Telefonat...

Apple prezanton iPhone 13 Pro dhe Pro Max

para një dite - Zhurnal

Dhe këtu vijnë versionet më të shtrenjta – iPhone 13 Pro dhe Pro Max – në 4 ngjyra të bukura (përfshirë krejt të re: blu të lehta). Çipi i ri A15 Bionic u instalua gjithashtu. Ekrani i ri Super Retina...

Prezantohet zyrtarisht iPhone 13, sa kushton, ngjyrat dhe ndryshimet nga modelet e vjetra

para një dite - Klan

Prezantohet zyrtarisht iPhone 13, sa kushton, ngjyrat dhe ndryshimet nga modelet e vjetra Autori: REDIS 20:34 14/09/2021 Zyrtarisht është prezantuar sot më 14 Shtator, iPhone 13 nga Apple. Ashtu si vitin...

Apple prezanton Watch Series 7 me ekran më të gjerë

para një dite - Telegrafi

Apple Watch Series 7 është këtu. Ekrani është i ri, me 20 për qind më shumë sipërfaqe të ekranit sesa paraardhësi i tij Seria 6. Mund të shfaqë 50% më shumë tekst dhe gjithashtu ka një tastierë të plotë...

Njihuni me iPhone 13

para një dite - Zhurnal

Apple zbuloi iPhone 13 dhe iPhone 13 mini në ngjarjen e saj të shikuar nga afër të martën. Pajisjet shfaqin një pamje të re me një sistem me dy kamera, të cilat janë të vendosura në mënyrë diagonale. Telefonat...

Prezantohet Apple iPad mini

para një dite - Telegrafi

iPad mini i ri vjen me një ekran 8.3-inç True Tone OLED Liquid Retina me 500 njësi shkëlqim. iPad Mini ka një rritje prej 40% në performancën e CPU dhe një kërcim dërrmues prej 80% në performancën e GPU....

Apple sjell iPad e ri

para një dite - Telegrafi

Një surprizë tjetër e madhe! Ky është një njoftim për iPad. Ai është një iPad me një cip A13 Bionic, iPadOS 15, dhe ka një cmim duke filluar nga 329 dollarë, 299 dollarë për shkollat, pra do të jetë më...

Apple prezanton Watch Series 7 me ekran më të gjerë

para një dite - RTK

Apple Watch Series 7 është këtu. Ekrani është i ri, me 20 për qind më shumë sipërfaqe të ekranit sesa paraardhësi i tij Seria 6. Mund të shfaqë 50% më shumë tekst dhe gjithashtu ka një tastierë të plotë...

Çmimi i katër versioneve të reja të iPhone 13

para një dite - Indeks online

Apple në konferencën e përvitshme të prezantimit të pajisjeve të reja teknologjike, ka bërë publik për here të parë iPhone 13 dhe 13 mini. iPhone 13 dhe iPhone 13 mini kanë një pamje të re me një sistem...

Kështu duket iPhone 13 i Apple

para një dite - NOA

Publikim i sponsorizuar Transmetim LIVE Me moton "Kaliforni Streaming", Apple po shfaq produkte të reja sonte. Përveç iPhone 13, pritet edhe një Apple Watch më i hollë dhe Airpods krejtësisht të rinj....

Apple prezanton modelin më të ri të Iphone

para një dite - GazetaBlic

Dizajn i përmirësuar, stabilizimi i sensorit, dizajn më i gjelbër. IPhone 13 ka mbërritur! Tim Cook prezantoi IPhone 13 të ri, duke theksuar qëndrueshmërinë, rezistencën ndaj ujit dhe jetëgjatësinë e baterisë,...

Rrjedhja e minutës së fundit tregon gjithçka që duhet të dini për iPhone 13

para një dite - Telegrafi

Ngjarja në Kaliforni ku Apple ka të ngjarë të na tregojë gamën e iPhone 2021, AirPods 3, Apple Watch Series 7, dhe ndoshta edhe një Pad të ri të nivelit fillestar, do të fillojë në më pak se gjysmë ore....

iPhone 13 dhe iPhone 13 Pro kanë mbështetje të dyfishtë eSIM

para një dite - Daily News

Blerësit e iPhone 13 dhe iPhone 13 Pro tani do të jenë në gjendje të përdorin dy eSIM në një iPhone të vetëm në të gjitha tregjet. Sipas lajmeve të iPhone 13, iPhone 13 dhe iPhone 13 Pro do të jenë telefonat...

iPhone 13 dhe iPhone 13 Pro kanë mbështetje të dyfishtë eSIM

para një dite - InFokus

Blerësit e iPhone 13 dhe iPhone 13 Pro tani do të jenë në gjendje të përdorin dy eSIM në një iPhone të vetëm në të gjitha tregjet. Sipas lajmeve të iPhone 13, iPhone 13 dhe iPhone 13 Pro do të jenë telefonat...

Njihuni me iPhone 13

para një dite - RTK

Apple zbuloi iPhone 13 dhe iPhone 13 mini në ngjarjen e saj të shikuar nga afër të martën. Pajisjet shfaqin një pamje të re me një sistem me dy kamera, të cilat janë të vendosura në mënyrë diagonale. Telefonat...

iPhone 13 dhe iPhone 13 Pro kanë mbështetje të dyfishtë eSIM

para një dite - Argument

Blerësit e iPhone 13 dhe iPhone 13 Pro tani do të jenë në gjendje të përdorin dy eSIM në një iPhone të vetëm në të gjitha tregjet. Sipas lajmeve të iPhone 13, iPhone 13 dhe iPhone 13 Pro do të jenë telefonat...

Apple prezanton iPhone 13 dhe gjeneratën e re Apple Watch

para një dite - Indeks online

19:53 – Modaliteti i ri “Cinematic Mode” lejon zhvendosjen e fokusit gjatë regjistrimit të videove. 19:50 – iPhone 13 dhe 13 mini ka dy sensorë: 12-megapikse kryesore dhe 12-megapiksel me kënd super të...

Apple prezanton iPhone 13 dhe gjeneratën e re Apple Watch

para një dite - Indeks online

Sipas Apple është 50% më i shpejtë sesa konkurrentët ndërsa grafikat janë përmirësuar me 30% krahasuar me gjeneratën e kaluar. A15 është procesori 5-nanometër në brendësi të iPhone. 6 bërthama, 4 të performancës...

Prezantohet Apple iPad mini

para një dite - Bota Sot

iPad mini i ri vjen me një ekran 8.3-inç True Tone OLED Liquid Retina me 500 njësi shkëlqim. iPad Mini ka një rritje prej 40% në performancën e CPU dhe një kërcim dërrmues prej 80% në performancën e GPU....

Apple sjell iPad e ri

para një dite - Bota Sot

Një surprizë tjetër e madhe! Ky është një njoftim për iPad. Ai është një iPad me një cip A13 Bionic, iPadOS 15, dhe ka një cmim duke filluar nga 329 dollarë, 299 dollarë për shkollat, pra do të jetë më...

Rrjedhja e minutës së fundit tregon gjithçka që duhet të dini për iPhone 13

para një dite - Bota Sot

Ngjarja në Kaliforni ku Apple ka të ngjarë të na tregojë gamën e iPhone 2021, AirPods 3, Apple Watch Series 7, dhe ndoshta edhe një Pad të ri të nivelit fillestar, do të fillojë në më pak se gjysmë ore....

Prezantohet Apple iPad mini

para një dite - RTK

iPad mini i ri vjen me një ekran 8.3-inç True Tone OLED Liquid Retina me 500 njësi shkëlqim. iPad Mini ka një rritje prej 40% në performancën e CPU dhe një kërcim dërrmues prej 80% në performancën e GPU....

Çmimi i katër versioneve të reja të iPhone 13

para një dite - InfoShqip

Apple në konferencën e përvitshme të prezantimit të pajisjeve të reja teknologjike, ka bërë publik për here të parë iPhone 13 dhe 13 mini. iPhone 13 dhe iPhone 13 mini kanë një pamje të re me një sistem...

Mësohen çmimet e iPhone 13, Mini 13, Pro 13 dhe Pro Max 13

para një dite - Shenja

Ne jemi duke parë praktikisht të njëjtin dizajn si gjenerata e mëparshme, por ka përmirësime nën kapak. Pajisjet shfaqin një pamje të re me një sistem me dy kamera, të cilat janë të vendosura në mënyrë...

Prezantimi i iPhone 13: Si të shikoni transmetimin e drejtpërdrejtë të ngjarjes së Apple?

para një dite - Telegrafi

Ngjarja e lançimit të Apple iPhone 13 fillon në orën 19:00 pasdite dhe mund ta shikoni në platforma të ndryshme në internet, përfshirë Apple.com, YouTube dhe më shumë. Ngjarja e lansimit të iPhone 13 të...

Apple prezanton modelin më të ri të Iphone

para një dite - Tetova Sot

Dizajn i përmirësuar, stabilizimi i sensorit, dizajn më i gjelbër. IPhone 13 ka mbërritur! Tim Cook prezantoi IPhone 13 të ri, duke theksuar qëndrueshmërinë, rezistencën ndaj ujit dhe jetëgjatësinë e baterisë,...

Apple prezanton iPhone13, me shumë risi dhe çmime speciale

para një dite - Infokusi

Apple, në konferencën e përvitshme të prezantimit të pajisjeve të reja teknologjike, ka bërë publik për here të parë iPhone 13 dhe 13 mini. iPhone 13 dhe iPhone 13 mini kanë një pamje të re me një sistem...

Çfarë duhet të presim nga ngjarja e sotme e Apple iPhone 13?

para një dite - Telegrafi

Më 14 shtator 2021, Apple planifikoi një ngjarje që pritej të nxirrte telefonin inteligjent iPhone 13. Spekulohet se mund të zbulohet së bashku me Apple Watch Series 7. Mund të prezantohet katër modelet...

Apple prezanton iPad -in e ri dhe iPad mini 5G

para një dite - Tetova Sot

Produkti i parë i madh i Apple që u zbulua në ngjarje ishte versioni i fundit i iPad dhe një iPad Mini me aftësi 5G. Më poshtë gjeni vështrim në disa nga specifikat e pajisjeve teknologjike: iPad -i iPad...

Apple sjell iPad e ri

para një dite - Tetova Sot

Një surprizë tjetër e madhe! Ky është një njoftim për iPad. Ai është një iPad me një cip A13 Bionic, iPadOS 15, dhe ka një cmim duke filluar nga 329 dollarë, 299 dollarë për shkollat, pra do të jetë më...

ZYRTARE+FOTO/ Apple prezanton iPhone 13 dhe 13 Mini, smartphon-i me dy kamera

para një dite - Dosja.al

iPhone 13 14 Shtator, 2021 21:31 SHBA- Apple sot prezantoi iPhone 13 dhe iPhone 13 mini, gjenerata e ardhshme e smartphone -it më të mirë në botë, me një dizajn të bukur me skaj të sheshtë të lëmuar në...

Apple do t’i lëshojë versionet iOS 15 dhe iPadOS 15 më 20 shtator

para një dite - in7

Apple ka bërë të ditur se versionin e ri të iOS 15 për iPhone dhe atë iPadOS 15 për iPad do t’i lëshojë më 20 shtator 2021. Kompania e kishte prezantuar këtë përditësim në WWDC 2021 qysh në qershor dhe...

Apple sjell surprizën e radhës – një IPad mini

para një dite - KosovaPress

Biznesi i Apple u rrit me 40 deri në 70 për qind gjatë vitit të kaluar, në varësi të seksionit të vëzhguar. A13 Bionic është një çipset i ri, i cili është 20% më i shpejtë se modeli i vitit të kaluar....

ZYRTARE/ Vjen momenti i shumëpritur, prezantohet iPhone 13 (FOTO)

para një dite - FaxWeb

Zyrtarisht është prezantuar sot më 14 Shtator, iPhone 13 nga Apple. Ashtu si vitin e kaluar modelet e reja do të jenë të disponueshëm në dy versione atë normal me një ekran 6.1 inch dhe versionin mini...

Apple do t’i lëshojë versionet iOS 15 dhe iPadOS 15 më 20 shtator

para një dite - ATV Live

Apple ka bërë të ditur se versionin e ri të iOS 15 për iPhone dhe atë iPadOS 15 për iPad do t’i lëshojë më 20 shtator 2021. Kompania e kishte prezantuar këtë përditësim në WWDC 2021 qysh në qershor dhe...

Ora më e re Apple: Ekran më i madh dhe me softuer të ri

para një dite - KosovaPress

Gjigandi Apple ka prezantuar sonte modelin e saj më të ri të orës së zgjuar. Sidoqoftë, para kësaj, kompania njoftoi se po punonte në përmirësimet e softuerit për orët e mëparshme – do të marrë rrugë biçikletash...

Apple prezanton modelin më të ri të Iphone, hapësira e ruajtës deri në 1 TB

para një dite - KosovaPress

Dizajn i përmirësuar, stabilizimi i sensorit, dizajn më i gjelbër. IPhone 13 ka mbërritur! Tim Cook prezantoi IPhone 13 të ri, duke theksuar qëndrueshmërinë, rezistencën ndaj ujit dhe jetëgjatësinë e baterisë,...

Ja se çfarë duhet të presim nga ngjarja e sotme e Apple iPhone 13

para një dite - Bota Sot

Më 14 shtator 2021, Apple planifikoi një ngjarje që pritej të nxirrte telefonin inteligjent iPhone 13. Spekulohet se mund të zbulohet së bashku me Apple Watch Series 7. Mund të prezantohet katër modelet...

Këto janë çmimet e katër versioneve të iPhone 13

para një dite - Gazeta Metro

Apple në konferencën e përvitshme të prezantimit të pajisjeve të reja teknologjike, ka bërë publik për here të parë iPhone 13 dhe 13 mini. iPhone 13 dhe iPhone 13 mini kanë një pamje të re me një sistem...

Apple prezanton iPhone 13 Pro dhe Pro Max, kanë ekran 120Hz

para një dite - ATV Live

Apple tashmë ka publikuar gjeneratën e re të iPhone 13: iPhone 13 Pro dhe 13 Pro Max. Kjo gjeneratë e iPhone ka çipin e ri A15 Bionik, tri kamera krejtësisht të reja, dhe ekran më të përparuar me 120Hz...

Çmimi i katër versioneve të reja të iPhone 13

para një dite - ATV Live

Apple në konferencën e përvitshme të prezantimit të pajisjeve të reja teknologjike, ka bërë publik për here të parë iPhone 13 dhe 13 mini. iPhone 13 dhe iPhone 13 mini kanë një pamje të re me një sistem...

44% e përdoruesve të iPhone synojnë të kalojnë në iPhone 13, tregojnë anketat në SHBA

para një dite - Telegrafi

Shumë analistë presin një vit tjetër të madh për Apple me serinë iPhone 13. Dhe një sondazh i ri i kryer nga SellCell (nëpërmjet 9to5Mac) zbulon se 44% e pronarëve aktualë të iPhone në SHBA planifikojnë...

Çmimi i katër versioneve të reja të iPhone 13

para një dite - Fakti Ditor

Apple në konferencën e përvitshme të prezantimit të pajisjeve të reja teknologjike, ka bërë publik për here të parë iPhone 13 dhe 13 mini. iPhone 13 dhe iPhone 13 mini kanë një pamje të re me një sistem...

Çmimi i katër versioneve të reja të iPhone 13

para një dite - Ekonomia Online

Apple në konferencën e përvitshme të prezantimit të pajisjeve të reja teknologjike, ka bërë publik për here të parë iPhone 13 dhe 13 mini. iPhone 13 dhe iPhone 13 mini kanë një pamje të re me një sistem...

Sot Apple lanson iPhonein e ri

para një dite - Koha.net

Një bateri që zgjat më shumë. Sistem të ri kamerash. Një terrabajt hapësirë të brendshme. Këto janë disa nga spekulimet për të cilat Apple pritet të mbajë konferencë sot, ku pritet të lansohet gjenerata...

Sot mbërrin iPhone 13

para një dite - Alsat-M

Lansimi i iPhone 13 është afër. Ngjarja e Apple është sot, 14 shtator, dhe një iPhone i ri është i sigurt që do të udhëheqë paradën e pajisjeve që Apple do të shfaqë. Sidoqoftë, disa të dhëna të vazhdueshme...

Lansohet iPhone 13 dhe iPhone Mini

para një dite - Periskopi

Apple, në konferencën e përvitshme të prezantimit të pajisjeve të reja teknologjike, ka bërë publik për here të parë iPhone 13 dhe 13 mini. iPhone 13 dhe iPhone 13 mini kanë një pamje të re me një sistem...

Apple prezanton iPhone 13 dhe 13 mini

para një dite - Gazeta Metro

Apple, në konferencën e përvitshme të prezantimit të pajisjeve të reja teknologjike, ka bërë publik për here të parë iPhone 13 dhe 13 mini. iPhone 13 dhe iPhone 13 mini kanë një pamje të re me një sistem...

Çmimi i iPhone 13 mund të jetë befasues, pavarësisht parashikimeve

para një dite - GazetaBlic

Bastet janë të hapura. Disa orë para fjalës kryesore të Apple e cila do të prezantojë iPhone 13, lind pyetja: me çfarë çmimi do të shitet ky telefon i mençur i ri premium? Dhe ndonëse nuk dihet saktë,...

Çmimi i iPhone 13 mund të jetë befasues, pavarësisht parashikimeve

para një dite - Telegrafi

Bastet janë të hapura. Disa orë para fjalës kryesore të Apple e cila do të prezantojë iPhone 13, lind pyetja: me çfarë çmimi do të shitet ky telefon i mençur i ri premium? Dhe ndonëse nuk dihet saktë,...

Çmimi i iPhone 13 mund të jetë befasues, pavarësisht parashikimeve

para një dite - Bota Sot

Bastet janë të hapura. Disa orë para fjalës kryesore të Apple e cila do të prezantojë iPhone 13, lind pyetja: me çfarë çmimi do të shitet ky telefon i mençur i ri premium? Dhe ndonëse nuk dihet saktë,...

iPhone 13 vjen sot – këto janë ato që presim dhe dimë deri tani!

para një dite - Bota Sot

Lansimi i iPhone 13 është afër. Ngjarja e Apple është sot, 14 shtator, dhe një iPhone i ri është i sigurt që do të udhëheqë paradën e pajisjeve që Apple do të shfaqë. Sidoqoftë, disa të dhëna të vazhdueshme...

Çfarë duhet të presim nga ngjarja e sotme e Apple iPhone 13?

para një dite - ATV Live

Më 14 shtator 2021, Apple planifikoi një ngjarje që pritej të nxirrte telefonin inteligjent iPhone 13. Spekulohet se mund të zbulohet së bashku me Apple Watch Series 7. Mund të prezantohen katër modelet...

Prezantimi i iPhone 13: Si të shikoni transmetimin e drejtpërdrejtë të ngjarjes së Apple?

para një dite - ATV Live

Ngjarja e lançimit të Apple iPhone 13 fillon në orën 19:00 pasdite dhe mund ta shikoni në platforma të ndryshme në internet, përfshirë Apple.com, YouTube dhe më shumë. Ngjarja e lansimit të iPhone 13 të...

Apple pritet sot të lansoi iPhone 13

para një dite - Bota Press

Sot, më 14 shtator 2021, Apple planifikoi një ngjarje që pritej të nxirrte telefonin inteligjent iPhone 13. Spekulohet se mund të zbulohet së bashku me Apple Watch Series 7, përcjell albinfo.ch. Raportohet...

iPhone 13 vjen sot – këto janë ato që presim dhe dimë deri tani!

para 2 dite - Telegrafi

Lansimi i iPhone 13 është afër. Ngjarja e Apple është sot, 14 shtator, dhe një iPhone i ri është i sigurt që do të udhëheqë paradën e pajisjeve që Apple do të shfaqë. Sidoqoftë, disa të dhëna të vazhdueshme...

44% e përdoruesve të iPhone synojnë të kalojnë në iPhone 13, tregojnë anketat në ShBA

para një dite - Ekonomia Online

Shumë analistë presin një vit tjetër të madh për Apple me serinë iPhone 13. Dhe një sondazh i ri i kryer nga SellCell (nëpërmjet 9to5Mac) zbulon se 44% e pronarëve aktualë të iPhone në SHBA planifikojnë...

iPhone 13 vjen sot – këto janë ato që presim dhe dimë deri tani!

para 2 dite - GazetaBlic

Lansimi i iPhone 13 është afër. Ngjarja e Apple është sot, 14 shtator, dhe një iPhone i ri është i sigurt që do të udhëheqë paradën e pajisjeve që Apple do të shfaqë. Sidoqoftë, disa të dhëna të vazhdueshme...

iPhone 13 vjen sot – këto janë ato që presim dhe dimë deri tani!

para 2 dite - RTK

Lansimi i iPhone 13 është afër. Ngjarja e Apple është sot, 14 shtator, dhe një iPhone i ri është i sigurt që do të udhëheqë paradën e pajisjeve që Apple do të shfaqë. Sidoqoftë, disa të dhëna të vazhdueshme...

iPhone 13 vjen sot – këto janë ato që presim dhe dimë deri tani!

para një dite - Lajmi.net

Sidoqoftë, disa të dhëna të vazhdueshme të rrjedhjeve dhe thashethemeve na kanë dhënë një pamje se si do të duket iPhone i ri dhe disa nga veçoritë kryesore, nëse janë të sakta, përcjell Telegrafi. Nga...

Sot mbërrin iPhone 13

para një dite - Revista Kosovarja

Lansimi i iPhone 13 është afër. Ngjarja e Apple është sot, 14 shtator, dhe një iPhone i ri është i sigurt që do të udhëheqë paradën e pajisjeve që Apple do të shfaqë. Sidoqoftë, disa të dhëna të vazhdueshme...

iPhone 13 vjen sot – këto janë ato që presim dhe dimë deri tani!

para 2 dite - Ditapost

Lansimi i iPhone 13 është afër. Ngjarja e Apple është sot, 14 shtator, dhe një iPhone i ri është i sigurt që do të udhëheqë paradën e pajisjeve që Apple do të shfaqë. Sidoqoftë, disa të dhëna të vazhdueshme...

Sot mbërrin iPhone 13

para 2 dite - Arbresh

Lansimi i iPhone 13 është afër. Ngjarja e Apple është sot, 14 shtator, dhe një iPhone i ri është i sigurt që do të udhëheqë paradën e pajisjeve që Apple do të shfaqë. Sidoqoftë, disa të dhëna të vazhdueshme...

iPhone 13 vjen sot – këto janë ato që presim dhe dimë deri tani!

para 2 dite - Epoka e Re

Lansimi i iPhone 13 është afër. Ngjarja e Apple është sot, 14 shtator, dhe një iPhone i ri është i sigurt që do të udhëheqë paradën e pajisjeve që Apple do të shfaqë. Sidoqoftë, disa të dhëna të vazhdueshme...

Apple gati të prezantojë gjeneratën e re të iPhone-ve

para 3 dite - RTK

Jemi vetëm një ditë larg nga eventi i radhës i Apple në të cilin do të prezantohen produktet e reja, por “thashethemet” për iPhone-t e rinj kanë filluar që të qarkullojnë prej kohësh tashmë. Sipas të rejave...

Apple gati të prezantojë gjeneratën e re të iPhone-ve

para 3 dite - Flaka

Jemi vetëm një ditë larg nga eventi i radhës i Apple në të cilin do të prezantohen produktet e reja, por “thashethemet” për iPhone-t e rinj kanë filluar që të qarkullojnë prej kohësh tashmë. Sipas të rejave...

Apple gati të prezantojë gjeneratën e re të iPhone-ve, një nga versionet në ngjyrë “pink”

para 3 dite - ABC News

Jemi vetëm një ditë larg nga eventi i radhës i Apple në të cilin do të prezantohen produktet e reja, por “thashethemet” për iPhone-t e rinj kanë filluar që të qarkullojnë prej kohësh tashmë. Sipas të rejave...

Apple gati të prezantojë gjeneratën e re të iPhone-ve, një nga versionet në ngjyrë “pink”

para 3 dite - Lexo

Jemi vetëm një ditë larg nga eventi i radhës i Apple në të cilin do të prezantohen produktet e reja, por “thashethemet” për iPhone-t e rinj kanë filluar që të qarkullojnë prej kohësh tashmë. Sipas të rejave...

Iphone më i ri me 1TB kapacitet të magazinimit mund të prezantohet nesër me 14 shtator

para 3 dite - Kallxo

Një ditë para evenimentit të Apple ‘California Streaming’ në 14 shtator, një raport i ri nga analisti Ming-Chi Kuo thotë se ai pret që iPhone 13 Pro dhe iPhone 13 Pro Max të kenë secili një konfigurim...

iPhone i ri me 1TB memorie prezantohet të martën

para 3 dite - GazetaBlic

Disa ditë para ngjarjes madhore të Apple e cila do të mbahet në 14 Shtator, një raport i ri nga analisti Ming-Chi Kuo thotë se pritet që iPhone 13 Pro dhe iPhone 13 Pro Max secili të kenë një konfigurim...

Apple e zbulon datën e prezantimeve të reja

para 3 dite - Kallxo

Kompania amerikane Apple e ka zbuluar zyrtarisht datën e prezantimit të ardhshëm virtual të ‘California Streaming’ që do të mbahet nesër, më 14 shtator, në orën 7 pasdite. Ngjarja do të zhvillohet në Teatrin...

iPhone i ri me 1TB memorie prezantohet të martën

para 3 dite - RTK

Disa ditë para ngjarjes madhore të Apple e cila do të mbahet në 14 Shtator, një raport i ri nga analisti Ming-Chi Kuo thotë se pritet që iPhone 13 Pro dhe iPhone 13 Pro Max secili të kenë një konfigurim...

Iphone i ri me 1TB memorie prezantohet të martën

para 3 dite - Lexo

Disa ditë para ngjarjes madhore të Apple e cila do të mbahet në 14 Shtator, një raport i ri nga analisti Ming-Chi Kuo thotë se pritet që iPhone 13 Pro dhe iPhone 13 Pro Max secili të kenë një konfigurim...

iPhone i ri me 1TB memorie prezantohet të martën

para 4 dite - Zhurnal

Disa ditë para ngjarjes madhore të Apple e cila do të mbahet në 14 Shtator, një raport i ri nga analisti Ming-Chi Kuo thotë se pritet që iPhone 13 Pro dhe iPhone 13 Pro Max secili të kenë një konfigurim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK