Kritikoi Kosovën, Kelmendi reagon kundër Ramës

para një jave - Bota Sot

Gazetari Adriatik Kelmendi ka reaguar pas sulmeve të kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama ndaj Kosovës, në takimin me kancelaren gjermane, Anglea Merkel. Kelmendi u shpreh se Rama e ka gabuar adresën...

Serbia e pret Merkelin me masa të ashpra sigurie

para një jave - RTK

Kancelarja gjermane Angela Merkel sot arrin në Serbi. Si pjesë e kësaj vizite, flamujt e Gjermanisë dhe Serbisë u vendosën në ndërtesën Genex në Beogradin e Ri, nga drejtimi i Aeroportit “Nikola Tesla”,...

Serbia e pret Merkelin me masa të ashpra sigurie

para një jave - Indeks online

Kancelarja gjermane Angela Merkel sot arrin në Serbi. Si pjesë e kësaj vizite, flamujt e Gjermanisë dhe Serbisë u vendosën në ndërtesën Genex në Beogradin e Ri, nga drejtimi i Aeroportit “Nikola Tesla”,...

Serbia e pret Merkelin nën masa të ashpra sigurie [foto]

para një jave - Zeri

Kancelarja gjermane Angela Merkel sot arrin në Serbi. Si pjesë e kësaj vizite, flamujt e Gjermanisë dhe Serbisë u vendosën në ndërtesën Genex në Beogradin e Ri, nga drejtimi i Aeroportit “Nikola Tesla”,...

Serbia e pret Merkelin me masa të ashpra sigurie

para një jave - Lajmi.net

Gjithashtu, 1.500 flamuj të Serbisë dhe Gjermanisë do të valëviten nga shtyllat e ndriçimit publik në qendër të qytetit, bulevardet e Beogradit të Ri, Ura e Brankos, në rrugët hyrëse nga aeroporti Nikola...

Serbia e pret Merkelin me masa të ashpra sigurie (FOTO)

para një jave - Lajm

Kancelarja gjermane Angela Merkel sot arrin në Serbi. Si pjesë e kësaj vizite, flamujt e Gjermanisë dhe Serbisë u vendosën në ndërtesën Genex në Beogradin e Ri, nga drejtimi i Aeroportit “Nikola Tesla”,...

Serbia e pret Merkelin me masa të ashpra sigurie

para një jave - Epoka e Re

Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel, sot arrin në Serbi. Si pjesë e kësaj vizite, flamujt e Gjermanisë dhe Serbisë  janë  vendosur në ndërtesën “Genex” në Beogradin e Ri, nga drejtimi i aeroportit “Nikola...

Serbia e pret Merkelin me masa të ashpra sigurie

para një jave - Ekonomia Online

Kancelarja gjermane Angela Merkel sot arrin në Serbi. Si pjesë e kësaj vizite, flamujt e Gjermanisë dhe Serbisë u vendosën në ndërtesën Genex në Beogradin e Ri, nga drejtimi i Aeroportit “Nikola Tesla”,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK