Urgjentisht duhet ta përditësoni softuerin tuaj në iPhone

para një jave - Zhurnal

Apple, si prodhuesit e tjerë të pajisjeve, lëshon përditësime të softuerit gjatë gjithë kohës, por më i fundit mund të jetë më kritik se shumica. Përdoruesit e iPhone po përballen me një dobësi softuerike...

Nëse keni një iPhone duhet ta përditësoni menjëherë, jeni të ekspozuar ndaj përgjimeve

para një jave - Aktuale

Nëse zotëroni një Iphone ose Ipad duhet të bëni menjëherë këtë veprim. Apple ka lëshuar një thirrje urgjente për të përditësuar programin në pajisje për shkak të një anashkalimi kritik të sigurisë ku përdoruesit...

Nëse keni një iPhone duhet ta përditësoni menjëherë, jeni të ekspozuar ndaj përgjimeve

para një jave - Tetova Sot

Nëse zotëroni një Iphone ose Ipad duhet të bëni menjëherë këtë veprim. Apple ka lëshuar një thirrje urgjente për të përditësuar programin në pajisje për shkak të një anashkalimi kritik të sigurisë ku përdoruesit...

Nëse keni një Iphone duhet ta përditësoni menjëherë, jeni të ekspozuar ndaj përgjimeve

para një jave - Infokusi

Nëse zotëroni një Iphone ose Ipad duhet të bëni menjëherë këtë veprim. Apple ka lëshuar një thirrje urgjente për të përditësuar programin në pajisje për shkak të një anashkalimi kritik të sigurisë ku përdoruesit...

Nëse zotëroni një Iphone duhet ta përditësoni menjëherë, jeni të ekspozuar ndaj përgjimeve

para një jave - Bota Sot

Nëse zotëroni një Iphone ose Ipad duhet të bëni menjëherë këtë veprim. Apple ka lëshuar një thirrje urgjente për të përditësuar programin në pajisje për shkak të një anashkalimi kritik të sigurisë ku përdoruesit...

Nëse keni Iphone përditësojeni menjëherë, jeni të ekspozuar ndaj përgjimeve

para një jave - Bota Sot

Apple ka lëshuar një thirrje urgjente për të përditësuar programin në pajisje për shkak të një anashkalimi kritik të sigurisë ku përdoruesit ishin të ekspozuar ndaj përgjimeve. Më konkretisht është zbuluar...

Nëse keni një iPhone duhet ta përditësoni menjëherë, jeni të ekspozuar ndaj përgjimeve

para një jave - Almakos

Nëse zotëroni një Iphone ose Ipad duhet të bëni menjëherë këtë veprim. Apple ka lëshuar një thirrje urgjente për të përditësuar programin në pajisje për shkak të një anashkalimi kritik të sigurisë ku përdoruesit...

Nëse keni një iPhone duhet ta përditësoni menjëherë, jeni të ekspozuar ndaj përgjimeve

para një jave - Gazeta Metro

Nëse zotëroni një Iphone ose Ipad duhet të bëni menjëherë këtë veprim. Apple ka lëshuar një thirrje urgjente për të përditësuar programin në pajisje për shkak të një anashkalimi kritik të sigurisë ku përdoruesit...

Nëse keni një Iphone duhet ta përditësoni menjëherë, jeni të ekspozuar ndaj përgjimeve

para një jave - Ekonomia Online

Nëse zotëroni një Iphone ose Ipad duhet të bëni menjëherë këtë veprim. Apple ka lëshuar një thirrje urgjente për të përditësuar programin në pajisje për shkak të një anashkalimi kritik të sigurisë ku përdoruesit...

Nëse zotëroni një Iphone duhet ta përditësoni menjëherë, jeni të ekspozuar ndaj përgjimeve

para një jave - ATV Live

Apple ka lëshuar një thirrje urgjente për të përditësuar programin në pajisje për shkak të një anashkalimi kritik të sigurisë ku përdoruesit ishin të ekspozuar ndaj përgjimeve. Më konkretisht është zbuluar...

Nëse zotëroni një Iphone duhet ta përditësoni menjëherë, jeni të ekspozuar ndaj përgjimeve

para një jave - KosovaPress

Apple ka lëshuar një thirrje urgjente për të përditësuar programin në pajisje për shkak të një anashkalimi kritik të sigurisë ku përdoruesit ishin të ekspozuar ndaj përgjimeve. Më konkretisht është zbuluar...

Nëse nuk keni përditësimin e ri në pajisjen tuaj Apple, kini kujdes

para një jave - Alsat-M

Apple po lufton me një mjet përgjues të quajtur “zero-click” që mund të infektojë iPhone, iPad dhe Mac, pra të gjitha pajisjet më kryesore të gjigandit teknologjisë. Përditësimi i ri është një lloj bllokuesi...

Nëse nuk keni përditësimin e ri në pajisjen tuaj Apple, kini kujdes

para një jave - Klan

Nëse nuk keni përditësimin e ri në pajisjen tuaj Apple, kini kujdes Apple po lufton me një mjet përgjues të quajtur “zero-click” që mund të infektojë iPhone, iPad dhe Mac, pra të gjitha pajisjet më kryesore...

Apple rrit sigurinë ndaj softuerit të spiunimit Pegasus

para një jave - Telegrafi

Kompania Apple ka bërë një përditësim të sigurisë për të parandaluar programin e spiunimit Pegasus që të përgjojë pajisjet e kompanisë. Apple tha se po e bënte këtë përmirësim për pajisjet iPhone dhe iPad...

Apple rrit sigurinë ndaj softuerit të spiunimit Pegasus

para një jave - Top Channel

Kompania Apple ka bërë një përditësim të sigurisë për të parandaluar programin e spiunimit Pegasus që të përgjojë pajisjet e kompanisë. Apple tha se po e bënte këtë përmirësim për pajisjet iPhone dhe iPad...

Apple rrit sigurinë ndaj softuerit të spiunimit Pegasus

para një jave - Bota Sot

Kompania Apple ka bërë një përditësim të sigurisë për të parandaluar programin e spiunimit Pegasus që të përgjojë pajisjet e kompanisë. Apple tha se po e bënte këtë përmirësim për pajisjet iPhone dhe iPad...

Apple rrit sigurinë ndaj software-it të spiunimit Pegasus

para një jave - RTK

Kompania Apple ka bërë një përditësim të sigurisë për të parandaluar programin e spiunimit Pegasus që të përgjojë pajisjet e kompanisë. Apple tha se po e bënte këtë përmirësim për pajisjet iPhone dhe iPad,...

Apple rrit sigurinë ndaj softuerit të spiunimit Pegasus

para një jave - Vizion Plus

Kompania Apple ka bërë një përditësim të sigurisë për të parandaluar programin e spiunimit Pegasus që të përgjojë pajisjet e kompanisë. Apple tha se po e bënte këtë përmirësim për pajisjet iPhone dhe iPad...

Apple rrit sigurinë ndaj softuerit të spiunimit Pegasus

para një jave - ABC News

Kompania Apple ka bërë një përditësim të sigurisë për të parandaluar programin e spiunimit Pegasus që të përgjojë pajisjet e kompanisë. Apple tha se po e bënte këtë përmirësim për pajisjet iPhone dhe iPad...

Programin i spiunimit ‘Pegasus’, Apple rrit masat e sigurisë

para një jave - Dosja.al

Foto ilustruese se programit Pegasus 14 Shtator, 2021 11:25 SHBA – Kompania Apple ka bërë një përditësim të sigurisë për të parandaluar programin e spiunimit Pegasus që të përgjojë pajisjet e kompanisë....

Nëse nuk keni përditësimin e ri në pajisjen tuaj Apple, kini kujdes

para një jave - Ditapost

Apple po lufton me një mjet përgjues të quajtur “zero-click” që mund të infektojë iPhone, iPad dhe Mac, pra të gjitha pajisjet më kryesore të gjigandit teknologjisë. Përditësimi i ri është një lloj bllokuesi...

Apple rrit sigurinë ndaj softuerit të spiunimit Pegasus

para një jave - Evropa e Lirë

Kompania Apple ka bërë një përditësim të sigurisë për të parandaluar programin e spiunimit Pegasus që të përgjojë pajisjet e kompanisë. Apple tha se po e bënte këtë përmirësim për pajisjet iPhone dhe iPad...

Apple bllokon spiunin ‘zero click’

para një jave - Koha.net

Apple është vënë në ‘aksion’ ta bllokojë të virusin ashtuquajtur ‘zero click’ që mund të dëmtojë iPhone dhe iPad. Siç njofton BBC, studiuesit e pavarur identifikuan gabimin, që i lejon hakerët të hyjnë...

Apple rrit sigurinë ndaj softuerit të spiunimit Pegasus

para një jave - ATV Live

Kompania Apple ka bërë një përditësim të sigurisë për të parandaluar programin e spiunimit Pegasus që të përgjojë pajisjet e kompanisë. Apple tha se po e bënte këtë përmirësim për pajisjet iPhone dhe iPad...

Apple: Përditësoni iPhone tuaj në iOS -in më të ri. Gabimi i sigurisë spiunonte politikanë, aktivistë e gazetarë që prej shkurtit

para një jave - Scan TV

Apple ka lëshuar përditësime të sigurisë për pajisjet e saj pasi studiuesit identifikuan një të ashtuquajtur ndërhyrje “zero klik” që ndikon në shërbimin e tij të mesazheve iMessage. Dobësia e paidentifikuar...

Apple rrit sigurinë ndaj softuerit të spiunimit Pegasus

para një jave - Lexo

Kompania Apple ka bërë një përditësim të sigurisë për të parandaluar programin e spiunimit Pegasus që të përgjojë pajisjet e kompanisë. Apple tha se po e bënte këtë përmirësim për pajisjet iPhone dhe iPad...

Apple rrit sigurinë ndaj softuerit të spiunimit Pegasus

para një jave - Ekonomia Online

Kompania Apple ka bërë një përditësim të sigurisë për të parandaluar programin e spiunimit Pegasus që të përgjojë pajisjet e kompanisë. Apple tha se po e bënte këtë përmirësim për pajisjet iPhone dhe iPad...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK