Angela Merkel largohet nga Shqipëria

para një jave - Zhurnal

Kancelarja gjermane Angela Merkel është larguar Shqipëria, pas vizitës së sotme. Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet e përcjelljes së saj në Rinas. Merkel i ka thënë se do të shihen sërish Lubjana...

Angela Merkel largohet nga Shqipëria

para një jave - Telegrafi

Kancelarja gjermane Angela Merkel është larguar Shqipëria, pas vizitës së sotme. Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet e përcjelljes së saj në Rinas. Merkel i ka thënë se do të shihen sërish Lubjana...

“Shpresoj të na vizitosh”, Rama e përcjell, Merkel: Fillimisht do shihemi në Lubjanë

para një jave - Alsat-M

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka përcjellë kancelaren gjermane Angela Merkel në aeroport, ku edhe ka shkëmbyer një bisedë të shkurtër me të. Merkel duke iu drejtuar Ramës, tha se gjithçka shkoi mirë,...

“Mirupafshim dhe faleminderit Angela Merkel”/ Kancelarja largohet nga Shqipëria

para një jave - Top Channel

Kancelarja Angela Merkel është larguar Shqipëria, pas vizitës së sotnee. Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet e përcjelljes së saj në Rinas. Merkel i ka thënë se do të shihen sërish Ljubjana të Sllovenisë...

Rama nuk i ndahet Merkelit deri në avion: Shpresoj të na vizitosh prapë (VIDEO)

para një jave - Albeu

Kryeministri Edi Rama ka përcjellë kancelaren gjermane Angela Merkel në aeroportin e Rinasit, ku edhe ka shkëmbyer një bisedë të shkurtër me të. Merkel duke iu drejtuar Ramës, tha se gjithçka shkoi mirë,...

Rama publikon momentet e largimit të Merkel: Mirupafshim dhe faleminderit

para një jave - Klan

Rama publikon momentet e largimit të Merkel: Mirupafshim dhe faleminderit Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka përfunduar vizitën e saj në Tiranë. Kryeministri Edi Rama e ka përcjell deri në aeroport...

Rama përcjell Merkelin: Shpresoj të na vizitosh prapë (VIDEO)

para një jave - Albeu

Kryeministri Edi Rama ka përcjellë kancelaren gjermane Angela Merkel në aeroportin e Rinasit, ku edhe ka shkëmbyer një bisedë të shkurtër me të. Merkel duke iu drejtuar Ramës, tha se gjithçka shkoi mirë,...

Përfundon vizita e Kancelares në Tiranë, përcillet në Rinas nga Rama

para një jave - News33

Kancelarja Angela Merkel ka përmbyllur vizitën e saj në Tiranë. Pak minuta më parë ajo u përcoll nga kryeministri Edi Rama dhe ambasadori Gjerman në Shqipëri, Peter Zingraf. Teksa zbriti nga makina e cila...

Rama përcjell Merkelin në aeroport: Shpresojmë të na vizitosh edhe kur të mos jesh më kancelare

para një jave - Vizion Plus

Angela Merkel ka mbyllur vizitën e saj në Tiranë. Kancelarja u përcoll nga kryeministri Edi Rama dhe ambasadori gjerman në Shqipëri, Peter Zingraf, në aeroportin e Rinasit. Ndërsa Merkel i tha se do të...

‘Takohemi në Ljubjanë’, Kryeministri Rama përcjell Angela Merkel në Rinas

para një jave - Mapo

Pas takimit zyrtar të zhvilluar në Tiranë, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka përcjellë Kancelaren gjermane, Angela Merkel në aeroportin e Rinasit. Homologia e tij gjermane, i ka thënë se do të shihen...

“Mirupafshim dhe faleminderit Merkel”, kancelarja largohet nga Shqipëria

para një jave - RTK

Kancelarja gjermane Angela Merkel është larguar Shqipëria, pas vizitës së sotme. Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet e përcjelljes së saj në Rinas. Merkel i ka thënë se do të shihen sërish Lubjana...

“Shpresoj të na vizitosh”, Rama e përcjell, Merkel: Fillimisht do shihemi në Lubjanë

para një jave - ABC News

Kryeministri Edi Rama ka përcjellë kancelaren gjermane Angela Merkel në aeroportin e Rinasit, ku edhe ka shkëmbyer një bisedë të shkurtër me të. Merkel duke iu drejtuar Ramës, tha se gjithçka shkoi mirë,...

Rama përcjell Merkelin në Rinas

para një jave - Bota Sot

Kryeministri Edi Rama ka përcjellë kancelaren gjermane Angela Merkel në aeroportin e Rinasit pas vizitës zyrtare që pati në Shqipëri. “Mirupafshim dhe faleminderit Angela Merkel”, ishte përshëndetja e...

Rama përcjell Merkel: Shpresoj të na vizitosh. Kancelarja: Po, por fillimisht do shihemi në Lubjana

para një jave - ABC News

Kryeministri Edi Rama ka përcjellë kancelaren gjermane Angela Merkel në aeroportin e Rinasit, ku edhe ka shkëmbyer një bisedë të shkurtër me të. Merkel duke iu drejtuar Ramës, tha se gjithçka shkoi mirë,...

“Shpresoj të na vizitosh”, Rama e përcjell, Merkel: Fillimisht do shihemi në Lubjanë

para një jave - Shenja

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka përcjellë kancelaren gjermane Angela Merkel në aeroport, ku edhe ka shkëmbyer një bisedë të shkurtër me të. Merkel duke iu drejtuar Ramës, tha se gjithçka shkoi mirë,...

“Shpresoj të na vizitosh”, Rama e përcjell, Merkel: Fillimisht do shihemi në Lubjanë

para një jave - InfoShqip

Kryeministri Edi Rama ka përcjellë kancelaren gjermane Angela Merkel në aeroportin e Rinasit, ku edhe ka shkëmbyer një bisedë të shkurtër me të. Merkel duke iu drejtuar Ramës, tha se gjithçka shkoi mirë,...

“Mirupafshim dhe faleminderit Angela Merkel”

para një jave - Epoka e Re

Kancelarja Angela Merkel është larguar Shqipëria, pas vizitës së sotme. Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale pamjet e përcjelljes së saj në Rinas. Merkel i ka thënë se do të shihen sërish...

“Presim të na vizitosh edhe kur të mos jesh më kancelare”/ Largohet Merkel, Rama e përcjell në aeroport

para një jave - Java News

Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka përfunduar vizitën në Shqipëri, vizita e lamtumirës si kancelare e Gjermanisë, pasi ajo ka vendosur të largohet nga politika.Ajo u largua këtë pasdite nga vendi ynë,...

“Presim të na vizitosh edhe kur të mos jesh më kancelare”/ Angela Merkel largohet nga Shqipëria, Rama e përcjellë në aeroport

para një jave - Java News

Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka përfunduar vizitën në Shqipëri, vizita e lamtumirës si kancelare e Gjermanisë, pasi ajo ka vendosur të largohet nga politika.Ajo u largua këtë pasdite nga vendi ynë,...

“Mirupafshim dhe faleminderit Angela Merkel”/ Kancelarja largohet nga Shqipëria

para një jave - Lexo

Kancelarja Angela Merkel është larguar Shqipëria, pas vizitës së sotnee. Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet e përcjelljes së saj në Rinas. Merkel i ka thënë se do të shihen sërish Ljubjana të Sllovenisë...

Rama përcjell Merkelin në Rinas

para një jave - Ditapost

Kryeministri Edi Rama ka përcjellë kancelaren gjermane Angela Merkel në aeroportin e Rinasit pas vizitës zyrtare që pati në Shqipëri. “Mirupafshim dhe faleminderit Angela Merkel”, ishte përshëndetja e...

“Mirupafshim dhe faleminderit Angela Merkel”, kancelarja largohet nga Shqipëria

para një jave - KosovaPress

Kancelarja gjermane Angela Merkel është larguar Shqipëria, pas vizitës së sotme. Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet e përcjelljes së saj në Rinas. Merkel i ka thënë se do të shihen sërish Lubjana...

VIDEO/ Rama nuk i ndahet Merkelit deri te avioni, kjo është biseda e fundit që zhvilloi me Kancelaren disa sekonda para nisjes

para një jave - FaxWeb

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka shoqeruar Kancelaren Angela Merkel deri në avion, e cila përfundoi këtë pasdite vizitën e saj në Shqipëri. Teksa po ndaheshin në aeroport, Rama i thotë mirupafshim, ndërsa...

“Mirupafshim dhe faleminderit”, Rama përcjell Merkelin në Rinas, kancelarja: Shihemi në Ljubjana

para një jave - Dosja.al

14 Shtator, 2021 18:49 Edi Rama: Rinas – Mirupafshim dhe faleminderit Angela Merkel vijon… (f.m/dosja.al)

Rama i zgjat dorën, Merkel i jep grushtin, të gjitha detajet e takimit në një foto-galeri të siguruar nga Noa.al

para një jave - NOA

Kancelarja gjermane, Angela Merkel është duke zhvilluar një vizitë në vendin tonë. Zyrtarja e lartë gjermane mbërriti në Rinas rreth orës 10:00, ku u prit nga ministrja e Punëve të Jashtme, Olta Xhaçka...

Merkel nga Tirana: Zemra më rreh për vendet e Ballkanit Perëndimor, do t’i vizitojë edhe pas mandatit

para një jave - Ekonomia Online

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, teksa po zhvillon një vizitë lamtumirëse në Tiranë pas largimit nga politika ka bërë të ditur dashurinë që ka për vendet e Ballkanit Perëndimor. Merkel në konferencën...

Merkeli në Tiranë: Zemra ime rreh për vendet e Ballkanit, do t’i vizitojë edhe pas mandatit

para një jave - Epoka e Re

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, teksa është duke zhvilluar një vizitë lamtumirëse në Tiranë pas largimit nga politika ka bërë me dije dashurinë që ka për vendet e Ballkanit Perëndimor. Merkel inë konferencën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK