Nuk mori pjesë në mbrëmjen gala në TKOB, reagon Inva Mula: Nuk shkoj kurrë si spektatore, aty nuk u fol për prindërit e mi

para një muaji - Albeu

Sopranoja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Inva Mula ka shprehur zhgënjimin e saj mbi mbrëmjen gala në TKOB. Ajo tha se nuk mund të shkonte kurrë si spektatore atje dhe atje lanë pa përmendur...

Grand Gala dhe polemika, Inva Mula: Si mundet, unë spektatore?!

para një muaji - Ditapost

Shtëpia e re e Operas, u përurua me mbrëmjen Grand Gala. Natyrisht, kryefjala e mbrëmjes artistike, ishte i ftuari i nderit, tenori i madh Placido Domingo, si dhe një emër tanimë i konfirmuar botërisht,...

S’mori pjesë në mbrëmjen gala në TKOB/ Inva Mula: Më ftuan si spektatore! Aty nuk u fol për prindërit e mi, historia në Shqipëri shkruhet nga njerëz…

para një muaji - Java News

Sopranoja Inva Mula e cila nuk ishte e pranishme në inaugurimin e rikonstruksionit të Teatrit Kombëtar të Baletit ka shfaqur indirekt marrëdhëniet e ftohta që ka me drejtuesen e këtij institucioni Zana...

Nuk shkoi në mbrëmjen gala të hapjes së TKOB, flet sopranoja Inva Mulo: Edhe po të isha 99 vjeç nuk do shkoja as si spektatore, nuk u fol për prindërit e mi

para një muaji - FaxWeb

Soprano shqiptare Inva Mulo e cila njihet edhe ndërkombëtarisht ka folur pak ditë para hapjes së mbrëmjes gala të Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit ku ishin të ftuar personalitete e figura të rëndësishme,...

Grand Gala dhe polemika, Inva Mula: Si mundet, unë spektatore?!

para një muaji - Press Online

Shtëpia e re e Operas, u përurua me mbrëmjen Grand Gala . Me entuziazmin e standardeve krejtësisht të reja dhe pa dallim nga simotrat në botë, koncerti e justifikoi mungesën e gjatë të skenës origjinale...

Nuk mori pjesë në mbrëmjen gala në TKOB, flet Inva Mula: Më ftuan si spektatore! Aty nuk u fol për prindërit e mi, historia në Shqipër shkruhet nga njerëz dashakeq

para një muaji - Dosja.al

Inva Mula 22 Shtator, 2021 19:16 Përditësuar: 19:18 TIRANË- Sopranoja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Inva Mula ka folur për mungesën e saj gjatë mbrëmjes gala të hapjes së Teatrit Kombëtar të...

Mungoi në inagurimin e TKOB, Drejtoresha e Teatrit: Inva Mula nuk u është përgjigjur ftesave tona, artistët e tjerë kishin shfaqje në atë ditë

para një muaji - Dosja.al

Zana Çela 22 Shtator, 2021 10:27 Përditësuar: 10:42 TIRANË- Drejtoresha e Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit, Zana Çela ka komentuar mungesën e sopranos Inva Mula në evenimentin e inagurimit. Në një...

“Nuk do jem në Gala, s’kam ftesë zyrtare”/ TKOB pas deklaratës së Inva Mulas: Ja email-et dhe sms që i kemi dërguar!

para një muaji - Java News

Pasi sopranoja Inva Mula deklaroi se nuk kishte marrë një ftesë zyrtare për të qenë pjesë në mbrëmjen Gala të Inaugurimit të Rikonstruksionit të Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit, vjen një reagim...

Inva Mula mungoi në mbrëmjen Gala të “Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit”/ Publikohen email-et dhe mesazhet, TKOB: E kemi ftuar 4 herë, nuk morëm përgjigjie

para një muaji - Dosja.al

Inva Mula 21 Shtator, 2021 13:15 NJOFTIM PER SHTYP Të nderuar, Në respekt të ndjekësve fanatik të TKOB, publikut të gjerë, artistëve dhe medias, ju informojmë në lidhje me të vërtetën e ftesave zyrtare,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK