Trajleri përmbyset në mes të autostradës, krijohen radhë të gjata makinash. Policia apel shoferëve

para një muaji - Top Channel

Një trajler është përmbysur në autostrdaën Kavajë-Durrës, në dalje të Kavajës. Policia njofton se si pasojë e përmbysjes janë shkaktuar dëme të shumta materiale, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar....

Trajleri përmbyset në mes të rrugës, policia-shoferëve: Shmangni lëvizjen në aksin Kavajë-Durrës

para një muaji - Klan

Trajleri përmbyset në mes të rrugës, policia-shoferëve: Shmangni lëvizjen në aksin Kavajë-Durrës Në aksin rrugor Kavajë-Durrës, në dalje të Kavajës, është batuar një trajler, pa shkaktuar probleme në njerëz,...

Përmbyset kamioni te Mali i Robit

para një muaji - Koha.mk

Një aksident është shënuar te Mali i Robit, ku një kamioni i ka plasur goma dhe është përmbysur në mes të rrugës, duke i bllokuar të dyja korsitë. Policia e Shtetit ka shpërndarë një njoftim për të gjithë...

Kamioni batohet në aksin Kavajë-Durrës, Policia: Përdorni rrugët alternative

para një muaji - Mapo

Një kamion është batuar pasditen e sotme në aksin rrugor Kavajë-Durrës duke bllokuar lëvizjen e automjeteve. Policia njofton se për zhvendosjen e tij do të duhet kohë ndaj drejtuesit e mjeteve që duan...

Përmbyset trajleri te Mali i Robit/ Policia apel shoferëve që udhëtojnë drejt Tiranës

para një muaji - Vizion Plus

Një aksident është shënuar te Mali i Robit, ku një trajler është përmbysur në mes të rrugës, duke i bllokuar të dyja korsitë. Policia e Shtetit ka shpërndarë një njoftim për të gjithë drejtuesit e mjeteve...

FOTO/ Trajleri përmbyset dhe bllokon rrugën! Policia apel shoferëve: Përdorni rrugë alternative drejt Tiranës

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 23.09.2021 nga Erjon Dervishi Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të enjte në aksin rrugor Kavajë-Durrës. Një trajler është përmbysur në mes të rrugës, ku si pasojë ka vetëm dëme materiale....

Përmbyset kamioni te Mali i Robit/ Policia apel shoferëve që udhëtojnë drejt Tiranës

para një muaji - Vizion Plus

Një aksident është shënuar te Mali i Robit, ku një kamioni i ka plasur goma dhe është përmbysur në mes të rrugës, duke i bllokuar të dyja korsitë. Policia e Shtetit ka shpërndarë një njoftim për të gjithë...

Trajleri përmbyset në mes të rrugës, bllokon aksin Kavajë-Durrës

para një muaji - Albeu

Në aksin rrugor Kavajë-Durrës, në dalje të Kavajës, është batuar një trajler, pa shkaktuar probleme në njerëz, por vetëm me dëme materiale dhe për pasojë është bllokuar lëvizja e automjeteve. Nisur nga...

Aksident i frikshëm/ Përmbyset trajleri tek Mali Robit, bllokohet qarkullimi, panik në autostradë (FOTO)

para një muaji - NOA

Aksident i frikshëm në aksin rrugor Kavajë Durrës. Një trajler ka devijuar nga korsia dhe është botuar duke bllokuar qarkullimin. Për fakt nuk ka asnjë viktimë, por vetëm dëme materiale. Shkak mendohet...

E FUNDIT/ Trajleri gjigant bllokon rrugën kryesore në Shqipëri

para një muaji - ABC News

Në aksin rrugor Kavajë-Durrës, në dalje të Kavajës, është batuar një trajler, pa shkaktuar probleme në njerëz, por vetëm me dëme materiale dhe për pasojë është bllokuar lëvizja e automjeteve. Nisur nga...

Trajleri përmbyset në mes të rrugës, policia: Shmangni lëvizjen në aksin Kavajë-Durrës

para një muaji - Java News

Në aksin rrugor Kavajë-Durrës, në dalje të Kavajës, është batuar një trajler, pa shkaktuar probleme në njerëz, por vetëm me dëme materiale dhe për pasojë është bllokuar lëvizja e automjeteve. Nisur nga...

Kamioni i përmbysur tek Mali i Robit, Policia njoftim për SHOFERËT: Nëse udhëtoni drejt Tiranës, përdorni rrugë alterantive

para një muaji - Dosja.al

Pamje nga aksidenti 23 Shtator, 2021 18:10 Përditësuar: 18:16 TIRANË – Policia e Shtetit ka shpërndarë një njoftim për të gjithë drejtuesit e mjeteve që do të udhëtojnë drejt Tiranës. Pas një aksidenti...

Përmbyset kamioni te Mali i Robit, i plas goma në mes të rrugës, bllokohet trafiku

para një muaji - Almakos

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Malin e Robit, në Kavajë. Një kamion i tonazhit të rëndë është përmbysur, duke bllokuar trafikun për gati një orë.Gazetari Roland Karameta siguron pamje nga vendngjarja,...

Përmbysja e trailerit në Malin e Robit, Policia nxjerr njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

para një muaji - FaxWeb

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Malin e Robit, ku një kamioni i ka plasur goma dhe është përmbysur në rrugë, duke shkaktuar trafik të madh. Policia e Shtetit Në aksin rrugor Kavajë-Durrës,...

Aksident tek Mali i Robit, një kamioni i ka plasur goma dhe është përmbysur

para një muaji - Dosja.al

23 Shtator, 2021 17:53 KAVAJË- Aksident tek Mali i Robit, një kamioni i ka plasur goma dhe është përmbysur.

LAJM I FUNDIT/ Aksident te Mali i Robit, kamionit i plas goma dhe përmbyset në rrugë, trafik i rënduar

para një muaji - FaxWeb

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Malin e Robit, ku një kamioni i ka plasur goma dhe është përmbysur në rrugë, duke shkaktuar trafik të madh. Vijon…

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK