Rreth 3 milionë punëtorë në BE nuk kanë mundësi të përballojnë ngrohjen në shtëpitë e tyre

para një muaji - Telegrafi

Gati tre milionë punëtorë të Bashkimit Evropian nuk mund të përballojnë ngrohjen e shtëpive të tyre në mes të rritjes së çmimeve të energjisë, thuhet në një studim i ri, duke shtuar se 15 për qind e të...

Rreth 3 milionë punëtorë në BE nuk kanë mundësi të përballojnë ngrohjen në shtëpitë e tyre

para një muaji - Epoka e Re

Gati tre milionë punëtorë të Bashkimit Evropian nuk mund të përballojnë ngrohjen e shtëpive të tyre në mes të rritjes së çmimeve të energjisë, thuhet në një studim i ri, duke shtuar se 15 për qind e të...

3 milionë punëtorë në BE nuk kanë mundësi të përballojnë ngrohjen në shtëpi

para një muaji - RTK

Gati tre milionë punëtorë të Bashkimit Evropian nuk mund të përballojnë ngrohjen e shtëpive të tyre në mes të rritjes së çmimeve të energjisë, thuhet në një studim i ri, duke shtuar se 15 për qind e të...

3 milionë punëtorë në BE nuk kanë mundësi të përballojnë ngrohjen në shtëpi

para një muaji - Ditapost

Gati tre milionë punëtorë të Bashkimit Evropian nuk mund të përballojnë ngrohjen e shtëpive të tyre në mes të rritjes së çmimeve të energjisë, thuhet në një studim i ri, duke shtuar se 15 për qind e të...

Varfëria prek ndjeshëm BE-në / 3 milion punëtorë nuk kanë mundësi të përballojnë energjinë elektrike në shtëpi

para një muaji - Scan TV

Gati tre milionë punëtorë të Bashkimit Evropian nuk mund të përballojnë ngrohjen e shtëpive të tyre në mes të rritjes së çmimeve të energjisë, ka gjetur një studim i ri. Konfederata Sindikale Evropiane...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK