Tiranë: Rimbursime të pakta për qytetarët e prekur nga Covid-19

para një muaji - Zëri i Amerikës

Facebook Forum Programet e Televizionit Programet e radios

Shqipëri, rikthehen misionet arkeologjike me zbulime të reja

para një muaji - Zëri i Amerikës

Facebook Forum Programet e Televizionit Programet e radios

Shqipëri, rikthehen misionet arkeologjike me zbulime të reja

para një muaji - Zëri i Amerikës

Misionet arkeologjike janë rikthyer në Shqipëri me zbulime të reja pas ndërprerjeve prej pandemisë së koronavirusit. Në Parkun Arkeologjik të Finiqit arkeologët shqiptarë dhe italianë kanë zbuluar objekte...

Shqipëri, rikthehen misionet arkeologjike me zbulime të reja

para një muaji - Tetova Sot

Misionet arkeologjike janë rikthyer në Shqipëri me zbulime të reja pas ndërprerjeve prej pandemisë së koronavirusit. Në Parkun Arkeologjik të Finiqit arkeologët shqiptarë dhe italianë kanë zbuluar objekte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK