Qeveria italiane paralajmëroi ndihmë për qytetarët gjatë pagesës së fakturave për gaz dhe energji elektrike

para 3 jave - Koha.mk

Qeveria italiane sot premtoi se do t’u ndihmojë qytetarëve t’i paguajnë fakturat për energji elektirke dhe gaz deri në fund të vitit, duke iu bashkangjitur vendeve evropiane të cilat bëjnë përpjekje për...

Evropa përjeton një rritje të pashembullt të çmimeve të energjisë

para 3 jave - Kallxo

Evropa po përjeton një rritje të pashembullt të çmimeve të energjisë, duke shkaktuar shqetësim nëse familjet do të jenë në gjendje të kenë ngrohje të mjaftueshme ndërsa afrohet dimri. Politikanët janë...

Rritet çmimi i energjisë në Europë

para 3 jave - Vizion Plus

Evropa po përjeton një rritje të pashembullt të çmimeve të energjisë, duke shkaktuar shqetësim nëse familjet do të jenë në gjendje të kenë ngrohje të mjaftueshme ndërsa afrohet dimri. Politikanët janë...

Evropa përjeton një rritje të pashembullt të çmimeve të energjisë

para 3 jave - Zëri i Amerikës

Evropa po përjeton një rritje të pashembullt të çmimeve të energjisë, duke shkaktuar shqetësim nëse familjet do të jenë në gjendje të kenë ngrohje të mjaftueshme ndërsa afrohet dimri. Politikanët janë...

Kriza evropiane për gazin – “rrjeti intelegjent” amerikan konsiderohet si zgjidhje ideale

para 3 jave - Top24

Çmimet e gazit natyror në Evropë janë rritur aq shumë saqë qindra miliona njerëz mund të përballen me shtëpi të ftohta ose fatura të fryra të energjisë gjatë dimrit. Ekziston gjithashtu frika e një ndikimi...

Kriza evropiane për gazin – “rrjeti intelegjent” amerikan konsiderohet si zgjidhje ideale

para 3 jave - Zhurnal

Çmimet e gazit natyror në Evropë janë rritur aq shumë saqë qindra miliona njerëz mund të përballen me shtëpi të ftohta ose fatura të fryra të energjisë gjatë dimrit. Ekziston gjithashtu frika e një ndikimi...

Rritet çmimi i gazit natyror, Europa përpara krizës energjetike

para 3 jave - Lajmi.net

Ministrat e energjisë të vendeve të BE-së u takuan të mërkurën në Slloveni, të fokusuar te rritja e pandalshme e çmimeve të energjisë elektrike dhe gazit në mes të pandemisë dhe para dimrit. Vetëm këtë...

Kriza evropiane për gazin – “rrjeti intelegjent” amerikan konsiderohet si zgjidhje ideale

para 3 jave - Ina

Çmimet e gazit natyror në Evropë janë rritur aq shumë saqë qindra miliona njerëz mund të përballen me shtëpi të ftohta ose fatura të fryra të energjisë gjatë dimrit. Ekziston gjithashtu frika e një ndikimi...

Rritet çmimi i gazit natyror, Europa përpara krizës energjetike

para 3 jave - Bota Press

Komision i Europian pritet të marrë masa të përkohshme për të zbutur krizën energjetike që po merr përmasa kritike. Ministrat e energjisë të vendeve të BE-së u takuan të mërkurën në Slloveni, të fokusuar...

Kriza evropiane për gazin – “rrjeti intelegjent” amerikan konsiderohet si zgjidhje ideale

para 3 jave - Telegrafi

Çmimet e gazit natyror në Evropë janë rritur aq shumë saqë qindra miliona njerëz mund të përballen me shtëpi të ftohta ose fatura të fryra të energjisë gjatë dimrit. Ekziston gjithashtu frika e një ndikimi...

Kriza evropiane për gazin – “rrjeti intelegjent” amerikan konsiderohet si zgjidhje ideale

para 3 jave - Epoka e Re

Çmimet e gazit natyror në Evropë janë rritur aq shumë saqë qindra miliona njerëz mund të përballen me shtëpi të ftohta ose fatura të fryra të energjisë gjatë dimrit. Ekziston gjithashtu frika e një ndikimi...

Çmimi gazit natyror këtë dimër pritet të jetë më i larti në dekadën e fundit

para 3 jave - Telegrafi

Çmimet e gazit natyror gjatë këtij viti janë dyfishuar dhe pritet të vazhdojnë të rriten, duke rezultuar me fatura më të mëdha për ngrohje. Gazi natyror është i bollshëm në Shtetet e Bashkuara dhe ka qenë...

Çmimi i gazit natyror këtë dimër pritet të jetë më i larti në këtë dekadë

para 3 jave - RTK

Çmimet e gazit natyror gjatë këtij viti janë dyfishuar dhe pritet të vazhdojnë të rriten, duke rezultuar me fatura më të mëdha për ngrohje. Gazi natyror është i bollshëm në Shtetet e Bashkuara dhe ka qenë...

Çmimi gazit natyror këtë dimër pritet të jetë më i larti në dekadën e fundit

para 3 jave - Ditapost

Çmimet e gazit natyror gjatë këtij viti janë dyfishuar dhe pritet të vazhdojnë të rriten, duke rezultuar me fatura më të mëdha për ngrohje. Gazi natyror është i bollshëm në Shtetet e Bashkuara dhe ka qenë...

Çmimi gazit natyror këtë dimër pritet të jetë më i larti në dekadën e fundit

para 3 jave - Nistori

Çmimet e gazit natyror gjatë këtij viti janë dyfishuar dhe pritet të vazhdojnë të rriten, duke rezultuar me fatura më të mëdha për ngrohje. Gazi natyror është i bollshëm në Shtetet e Bashkuara dhe ka qenë...

Çmimi gazit natyror këtë dimër pritet të jetë më i larti në dekadën e fundit

para 3 jave - Epoka e Re

Çmimet e gazit natyror gjatë këtij viti janë dyfishuar dhe pritet të vazhdojnë të rriten, duke rezultuar me fatura më të mëdha për ngrohje. Gazi natyror është i bollshëm në Shtetet e Bashkuara dhe ka qenë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK