PDSH-ja miratoi platformën për zgjedhjet lokale dhe zgjodhi kryesinë e re

para 3 jave - TV21

Kuvendi Qendror i Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH), sot mbajti mbledhje ku në rend dite ka qenë miratimi i platformës për zgjedhjet e 17 tetorit dhe zgjedhja e kryesisë së re të PDSH-së. Siç thuhet...

Menduh Thaçi beson se Sadi Bexheti do të fitojë Tetovën

para 3 jave - TV21

Kush pret se do të udhëheqë me Tetovën dhe çfarë rezultate pret më 17 tetor në zgjedhje lokale, kryetari i Partisë Demokratike për Shqiptarët, Menduh Thaçi beson se do të jetë kandidati i partisë së tij,...

Menduh Thaçi: Nuk jemi larg rikthimit të vërtetë në skenën politike

para 3 jave - Ina

Kuvendi Qendror i Partisë Demokratike Shqiptare mbajti mbledhje ku në rend të ditës ishte miratimi i platformës për zgjedhjet e 17 tetorit dhe zgjedhja e kryesisë së re të PDSH-së. Kuvendi njëzëri miratoi...

Menduh Thaçi: Nuk jemi larg rikthimit të vërtetë në skenën politike

para 3 jave - InfoShqip

Kuvendi Qendror i Partisë Demokratike Shqiptare mbajti mbledhje ku në rend të ditës ishte miratimi i platformës për zgjedhjet e 17 tetorit dhe zgjedhja e kryesisë së re të PDSH-së. Kuvendi njëzëri miratoi...

PDSH zgjodhi kryesinë e re dhe miratoi platformën për zgjedhjet lokale

para 3 jave - Zhurnal

Tetovë, 23 shtator – PDSH në Kuvendin Qendror të mbajtur sot ka miratuar platformën zgjedhore për zgjedhjet lokale, ku kreu i kësaj partie, Menduh Thaçi tha se ajo ofron zgjidhje të problemeve reale dhe...

Menduh Thaçi beson se Sadi Bexheti do të fitojë Tetovën

para 3 jave - Ina

Kush pret se do të udhëheqë me Tetovën dhe çfarë rezultate pret më 17 tetor në zgjedhje lokale, kryetari i Partisë Demokratike për Shqiptarët, Menduh Thaçi beson se do të jetë kandidati i partisë së tij,...

PDSH zgjodhi kryesinë e re dhe miratoi platformën për zgjedhjet lokale

para 3 jave - Aktuale

PDSH në Kuvendin Qendror të mbajtur sot ka miratuar platformën zgjedhore për zgjedhjet lokale, ku kreu i kësaj partie, Menduh Thaçi tha se ajo ofron zgjidhje të problemeve reale dhe jetësore të shqiptarëve...

PDSH zgjodhi kryesinë e re dhe miratoi platformën për zgjedhjet lokale

para 3 jave - Koha.mk

Tetovë, 23 shtator – PDSH në Kuvendin Qendror të mbajtur sot ka miratuar platformën zgjedhore për zgjedhjet lokale, ku kreu i kësaj partie, Menduh Thaçi tha se ajo ofron zgjidhje të problemeve reale dhe...

PDSH zgjodhi kryesinë e re dhe miratoi platformën për zgjedhjet lokale

para 3 jave - Sharri

PDSH në Kuvendin Qendror të mbajtur sot ka miratuar platformën zgjedhore për zgjedhjet lokale, ku kreu i kësaj partie, Menduh Thaçi tha se ajo ofron zgjidhje të problemeve reale dhe jetësore të shqiptarëve...

MENDUH THAÇI: NUK JEMI LARG RIKTHIMIT TË VËRTETË NË SKENËN POLITIKE

para 3 jave - Klan Macedonia

PDSH MBAJTI MBLEDHJE TË KUVENDIT QENDROR Kuvendi Qendror i Partisë Demokratike Shqiptare mbajti mbledhje ku në rend të ditës ishte miratimi i platformës për zgjedhjet e 17 tetorit dhe zgjedhja e kryesisë...

Menduh Thaçi: Nuk jemi larg rikthimit të vërtetë në skenën politike

para 3 jave - Flaka

Kuvendi Qendror i Partisë Demokratike Shqiptare mbajti mbledhje ku në rend të ditës ishte miratimi i platformës për zgjedhjet e 17 tetorit dhe zgjedhja e kryesisë së re të PDSH-së. Kuvendi njëzëri miratoi...

Menduh Thaçi: Nuk jemi larg rikthimit të vërtetë në skenën politike

para 3 jave - Tetova Sot

Kuvendi Qendror i Partisë Demokratike Shqiptare mbajti mbledhje ku në rend të ditës ishte miratimi i platformës për zgjedhjet e 17 tetorit dhe zgjedhja e kryesisë së re të PDSH-së. Kuvendi njëzëri miratoi...

PDSH zgjodhi kryesinë e re dhe miratoi platformën për zgjedhjet lokale

para 3 jave - Ina

PDSH në Kuvendin Qendror të mbajtur sot ka miratuar platformën zgjedhore për zgjedhjet lokale, ku kreu i kësaj partie, Menduh Thaçi tha se ajo ofron zgjidhje të problemeve reale dhe jetësore të shqiptarëve...

Menduh Thaçi: Nuk jemi larg rikthimit të vërtetë në skenën politike

para 3 jave - Tetova1

Kuvendi Qendror i Partisë Demokratike Shqiptare mbajti mbledhje ku në rend të ditës ishte miratimi i platformës për zgjedhjet e 17 tetorit dhe zgjedhja e kryesisë së re të PDSH-së. Kuvendi njëzëri miratoi...

Menduh Thaçi beson se Sadi Bexheti do të fitojë Tetovën

para 3 jave - Tetova1

Kush pret se do të udhëheqë me Tetovën dhe çfarë rezultate pret më 17 tetor në zgjedhje lokale, kryetari i Partisë Demokratike për Shqiptarët, Menduh Thaçi beson se do të jetë kandidati i partisë së tij,...

Menduh Thaçi beson se Sadi Bexheti do të fitojë Tetovën

para 3 jave - Tetova Sot

Kush pret se do të udhëheqë me Tetovën dhe çfarë rezultate pret më 17 tetor në zgjedhje lokale, kryetari i Partisë Demokratike për Shqiptarët, Menduh Thaçi beson se do të jetë kandidati i partisë së tij....

Menduh Thaçi beson se Sadi Bexheti do të fitojë Tetovën

para 3 jave - Flaka

Kush pret se do të udhëheqë me Tetovën dhe çfarë rezultate pret më 17 tetor në zgjedhje lokale, kryetari i Partisë Demokratike për Shqiptarët, Menduh Thaçi beson se do të jetë kandidati i partisë së tij,...

Menduh Thaçi beson se Sadi Bexheti do të fitojë Tetovën

para 3 jave - Sovrani

Kush pret se do të udhëheqë me Tetovën dhe çfarë rezultate pret më 17 tetor në zgjedhje lokale, kryetari i Partisë Demokratike për Shqiptarët, Menduh Thaçi beson se do të jetë kandidati i partisë së tij....

PDSH zgjodhi kryesinë e re dhe miratoi platformën për zgjedhjet lokale

para 3 jave - Flaka

PDSH në Kuvendin Qendror të mbajtur sot ka miratuar platformën zgjedhore për zgjedhjet lokale, ku kreu i kësaj partie, Menduh Thaçi tha se ajo ofron zgjidhje të problemeve reale dhe jetësore të shqiptarëve...

PDSH zgjodhi kryesinë e re dhe miratoi platformën për zgjedhjet lokale

para 3 jave - Tetova1

PDSH në Kuvendin Qendror të mbajtur sot ka miratuar platformën zgjedhore për zgjedhjet lokale, ku kreu i kësaj partie, Menduh Thaçi tha se ajo ofron zgjidhje të problemeve reale dhe jetësore të shqiptarëve...

PDSH mbajti mbledhje të Kuvendit Qendror. Zgjidhet kryesia e re dhe miratohet platforma

para 3 jave - Tetova Sot

Sot, më datë 23 shtator 2021, Kuvendi Qendror i Partisë Demokratike Shqiptare mbajti mbledhje ku në rend të ditës ishte miratimi i platformës për zgjedhjet e 17 tetorit dhe zgjedhja e kryesisë së re të...

PDSH zgjodhi kryesinë e re dhe miratoi platformën për zgjedhjet lokale

para 3 jave - Tetova Sot

PDSH në Kuvendin Qendror të mbajtur sot ka miratuar platformën zgjedhore për zgjedhjet lokale, ku kreu i kësaj partie, Menduh Thaçi tha se ajo ofron zgjidhje të problemeve reale dhe jetësore të shqiptarëve...

Menduh Thaçi: Nuk jemi larg rikthimit të vërtetë në skenën politike

para 3 jave - Lajm

Kuvendi Qendror i Partisë Demokratike Shqiptare mbajti mbledhje ku në rend të ditës ishte miratimi i platformës për zgjedhjet e 17 tetorit dhe zgjedhja e kryesisë së re të PDSH-së. Kuvendi njëzëri miratoi...

Menduh Thaçi beson se Sadi Bexheti do të fitojë Tetovën

para 3 jave - Lajm

Kush pret se do të udhëheqë me Tetovën dhe çfarë rezultate pret më 17 tetor në zgjedhje lokale, kryetari i Partisë Demokratike për Shqiptarët, Menduh Thaçi beson se do të jetë kandidati i partisë së tij,...

Menduh Thaçi beson se Sadi Bexheti do të fitojë Tetovën

para 3 jave - TV Festa

Kush pret se do të udhëheqë me Tetovën dhe çfarë rezultate pret më 17 tetor në zgjedhje lokale, kryetari i Partisë Demokratike për Shqiptarët, Menduh Thaçi beson se do të jetë kandidati i partisë së tij,...

PDSH-ja miraton platformën për zgjedhjet lokale të 17 tetorit

para 3 jave - Press Online

Kuvendi Qendror i Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH) sonte në Tetovë, mbajti mbledhje ku në rend të ditës ishte miratimi i platformës për zgjedhjet e 17 tetorit dhe zgjedhja e kryesisë së re të PDSH-së,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK