Rama takon George Sorosin në New York, e cilëson mik të çmuar

para një muaji - Alsat-M

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është duke qëndruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku sot ka takuar miliarderin filantrop, George Soros. Për këtë ka bërë të ditur vet Rama, përmes një njoftimi...

Rama publikon fotografi me George Soros: Me mikun e çmuar, mbështetës i palëkundur i Shoqërisë së Hapur

para një muaji - Top Channel

Kryeministri Edi Rama ka publikuar fotografi me miliarderin George Soros, të cilin e ka takuar gjatë vizitës në Nju Jork. Rama e cilëson si mik të çmuar dhe mbështetës të palëkundur të Shoqërisë së Hapur....

Rama takon George Sorosin në New York, e cilëson mik të çmuar

para një muaji - Indeks online

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është duke qëndruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku sot ka takuar miliarderin filantrop, George Soros. Për këtë ka bërë të ditur vet Rama, përmes një njoftimi...

Rama takon George Sorosin në New York, e cilëson mik të çmuar

para një muaji - Klan Kosova

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është duke qëndruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku sot ka takuar miliarderin filantrop, George Soros. Për këtë ka bërë të ditur vet Rama, përmes një njoftimi...

Rama takohet me George Soros: Mik i çmuar, mbështetës i palëkundur i shoqërisë së hapur

para një muaji - Klan

Rama takohet me George Soros: Mik i çmuar, mbështetës i palëkundur i shoqërisë së hapur Kryeministri Edi Rama është takuar në New York me George Soros. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kreu i qeverisë përmes...

Edi Rama takon George Sorosin në New York, e cilëson mik të çmuar

para një muaji - GazetaBlic

Shefi i qeverisë shqiptare, Edi Rama, është duke qëndruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku sot ka takuar miliarderin filantrop, George Soros. Për këtë ka bërë të ditur vet Rama, përmes një njoftimi...

Rama takohet me Sorosin, “armikun” e Berishës: Mik i çmuar e mbështetës i shoqërisë së Hapur

para një muaji - News33

Kryeministri i vendit, Edi Rama gjatë vizitës së tij në SHBA ka takuar biznesmenin e njohur George Soros. Ai ka postuar një foto në faqen e tij në Facebook ku shkruan se ai është një mik i çmuar dhe një...

Rama takon miliarderin George Soros në Nju Jork: Mendje e rrallë dhe mik i çmuar

para një muaji - Vizion Plus

Kryeministri Edi Rama ka takuar miliarderin George Soros, gjatë vizitës së tij në SHBA, ku edhe mori pjesë në Asamblenë e 76-të të OKB-së. Rama ndau një foto krah Soros, teksa e cilësoi atë një mendje...

Rama takon Sorosin në New York: Me mikun e çmuar (FOTO LAJM)

para një muaji - Albeu

Kryeministri Edi Rama gjatë samitit të OKB-së në SHBA është takuar me miliarderin George Soros. Në një postim në Facebook, Rama ka ndarë në foto me të dhe shkruan: “Në Nju Jork me mikun e çmuar George...

Rama takon miliarderin George Soros: Një mbështetës i palëkundur i Shqipërisë

para një muaji - Mapo

Kryeministri Edi Rama ka takuar në SHBA miliarderin George Soros. Rama publikon një foto krah miliarderit Soros në “facebook”, ndërsa e cilëson atë një mendje të rrallë dhe një mbështetës të palëkundur të Shqipërisë së Hapur.

FOTO/ “Një mbështetës me mendje të rrallë”, Rama takon George Sorosin në New York

para një muaji - ABC News

Kryeministri Rama ndodhet në Neë York në kuadër të sesionit të radhës të Organizatës së Kombeve të Bashkuara. Por ndërkohë që ndodhet atje, Rama ka zhvilluar disa takime me liderë botërorë. Sëfundmi, kryeministri...

Rama takon George Sorosin në New York, e cilëson mik të çmuar

para një muaji - Infokusi

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është duke qëndruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku sot ka takuar miliarderin filantrop, George Soros. Për këtë ka bërë të ditur vet Rama, përmes një njoftimi...

“Një mbështetës me mendje të rrallë”, Rama takon George Sorosin në New York (FOTO)

para një muaji - InfoShqip

Kryeministri Rama ndodhet në Neë York në kuadër të sesionit të radhës të Organizatës së Kombeve të Bashkuara. Por ndërkohë që ndodhet atje, Rama ka zhvilluar disa takime me liderë botërorë. Sëfundmi, kryeministri...

Rama publikon fotografi me George Soros: Me mikun e çmuar, mbështetës i palëkundur i Shoqërisë së Hapur

para një muaji - Lexo

Kryeministri Edi Rama ka publikuar fotografi me miliarderin George Soros, të cilin e ka takuar gjatë vizitës në Nju Jork. “Në Nju Jork me mikun e çmuar George Soros, një mendje e rrallë dhe një mbështetës...

Rama “sfidon” Berishën nga SHBA, takohet me Soros: Një mik i çmuar dhe mendje e rrallë!

para një muaji - Java News

Kryeministri Edi Rama është takuar në SHBA me filantropin George Soros. Është vetë shefi i qeverisë shqiptare, që ka postuar foton me Soros në New York. Në rrjetet sociale, ai shkruan: “Në Nju Jork me...

Rama takon George Sorosin në New York, e cilëson mik të çmuar

para një muaji - Informatat

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është duke qëndruar në Shtetete e Bashkuara të Amerikës, ku sot ka takuar miliarderin filantrop, George Soros. Për këtë ka bërë të ditur vet Rama, përmes një njoftimi...

Rama takon George Sorosin në New York, e cilëson mik të çmuar

para një muaji - Ekonomia Online

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është duke qëndruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku sot ka takuar miliarderin filantrop, George Soros. Për këtë ka bërë të ditur vet Rama, përmes një njoftimi...

Rama takon George Sorosin në New York: Një mik i çmuar dhe një mbështetës i palëkundur i Shoqërisë së Hapur

para një muaji - Periskopi

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është duke qëndruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku sot ka takuar miliarderin filantrop, George Soros. Për këtë ka bërë të ditur vet Rama, përmes një njoftimi...

Rama takon George Soros

para një muaji - Arbresh

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është takuar në Nju Jork me George Soros. Lajmin e bëri të ditur vet kryeministri nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale. Krahasa fotos, Rama shkruan se Soros është...

Qytetari i ri digital i Berishës, kundër Bashës

para një muaji - Lexo

Nga Mero Baze Sali Berisha po udhëheq një fushatë bazuar mbi gënjeshtra dhe të pavërteta, por që tanimë nuk drejtohen më kundër qeverisë, por kundër Lulzim Bashës dhe mbështetësve të tij amerikan. Deri...

“Qytetari i ri digital” i Berishës, kundër Bashës

para një muaji - Java News

Nga Mero Baze Sali Berisha po udhëheq një fushatë bazuar mbi gënjeshtra dhe të pavërteta, por që tanimë nuk drejtohen më kundër Qeverisë, por kundër Lulzim Bashës dhe mbështetësve të tij amerikanë. Deri...

“Me mikun e çmuar”, pavarësisht të gjitha akuzave, Kryeministri Rama poston foto me miliardierin George Soros

para një muaji - FaxWeb

Në Nju Jork me mikun e çmuar George Soros, një mendje e rrallë dhe një mbështetës i palëkundur i Shoqërisë së Hapur😍

Rama poston FOTO me George Soros: Mik i çmuar, mendje e rrallë, mbështetës i palëkundur i Shoqërisë së Hapur

para një muaji - Dosja.al

23 Shtator, 2021 20:29 Edi Rama shkruan: Në Nju Jork me mikun e çmuar George Soros, një mendje e rrallë dhe një mbështetës i palëkundur i Shoqërisë së Hapur

Dikur e konsideronte ‘mikun e madh të shqiptarëve’, sot armik! Një tjetër foto kur Berisha takonte George Soros

para një muaji - Java News

Sali Berisha prej kohësh ka nisur një fushatë sulmesh kundër George Soros, duke e bërë si përgjegjësin kryesor të vendimit të Departamentit Amerikan të Shtetit për përfshirjen e tij dhe të familjes biologjike...

Makthi i Berishës nga një ndëshkim i ri amerikan

para një muaji - Java News

Nga Mero Baze Sali Berisha po përpiqet t’i dalë përpara një ndëshkim të ri të mundshëm nga presidenti i SHBA, Joe Biden, i cili ka zgjeruar kompetencat e tij duke futur në listën e zezë politikanë që përfshihen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK