“Virgjëresha Shqiptare”, premierë në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Varshavë

para 3 jave - Telegrafi

Një tjetër film shqiptar do të japë premierën e tij në një festival të përmasave evropiane. Bëhet fjalë për filmin e metrazhit të gjatë “Virgjëresha Shqiptare”, që do të shfaqet në edicionin e 37-të të...

“Virgjëresha Shqiptare”, në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Varshavë

para 3 jave - RTK

Premiera Botërore e filmit të metrazhit të gjatë “Virgjëresha Shqiptare”, do të shfaqet në edicionin e 37-të të Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Varshavë, në Kategorinë Zyrtare e Konkurrencës Ndërkombëtare....

“Virgjëresha Shqiptare”, premierë në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Varshavë

para 3 jave - Ekonomia Online

Një tjetër film shqiptar do të japë premierën e tij në një festival të përmasave evropiane. Bëhet fjalë për filmin e metrazhit të gjatë “Virgjëresha Shqiptare”, që do të shfaqet në edicionin e 37-të të...

“Virgjëresha Shqiptare”, premierë në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Varshavë

para 3 jave - Klan Kosova

Premiera Botërore e filmit të metrazhit të gjatë “Virgjëresha Shqiptare”, do të shfaqet në edicionin e 37-të të Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Varshavë, në Kategorinë Zyrtare e Konkurrencës Ndërkombëtare....

‘Zgjoi’ nga Blerta Basholli hap Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Tiranë

para 3 jave - GazetaBlic

Festivali i Filmit Ndërkombëtar në Tiranë fillon nesër me edicionin e vet të 19-të, festival kualifikues për Akademinë Oscars. Lajmi u bë i ditur në faqen zyrtare të Festivalit, ku ndër të tjera u bë e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK