Vdes një person tek “Mbikalimi i Patokut”, dyshohet se pësoi arrest kardiak

para një muaji - Top Channel

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme tek Mbikalimi i Patokut. Një person, ende i paidentifikuar ka ndërruar jetën. Dyshohet se ka pësuar arrest kardiak pasi nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar...

Mbërrin pa shenja jete një person në spitalin e Laçit

para një muaji - Albeu

Një person rreth 35 vjeç ka mbërritur pa shenja jete në spitalin e Laçit, mbrëmjen e sotme. Ndërsa në spital ndodhen forca të shumta policie dhe grupi hetimor, ndërsa mësohet se 35-vjeçari ka pësuar arrest...

Humbë jetën një person në mbikalimin e Patokut

para një muaji - Bota Sot

Tek mbikalimi i Patokut, një shtetas ende i paidentifikuar, dyshohet që si pasojë e një arresti kardiak ka humbur jetën. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar dëmtime të tjera në trupin e viktimës....

Një person gjendet i pajetë në Laç-Patok, dyshimet e para të policisë

para një muaji - Vizion Plus

Një person është gjetur i pajetë në zonën tek Mbikalimi i Patokut, ndërsa nuk dihet ende shkaku i vdekjes. Viktima nuk është identifikuar ende. Paraprakisht, policia në një njoftim thotë se personi mund...

Një 35 vjeçar mbërrin i vdekur në spitalin e Laçit, dyshimet e para të policisë

para një muaji - News33

Një person rreth 35 vjeç ka mbërritur i vdekur mbrëmjen e sotme në spitalin e Laçit, teksa bëhet me dije se forca të shumta policie kanë mbërritur në spital. Dyshimet e para janë se 35 vjeçari mund të...

Një person mbërrin i vdekur në spitalin e Laçit, prezente edhe policia

para një muaji - Mapo

Një person rreth 35 vjeç ka mbërritur i vdekur këtë mbrëmje në spitalin e Laçit. Në spital gjenden forca të shumta policie. Paraprakisht dyshohet se 35-vjeçari ka vdekur pas një aksidenti automobilistik....

Një person mbërrin i vdekur në spitalin e Laçit, dërgohet drejt Tiranës

para një muaji - ABC News

Një person rreth 35 vjeç ka mbërritur i vdekur para pak minutash në spitalin e Laçit. Më pas ai është transportuar drejt Tiranës, ndërsa në trupin e tij janë konstatuar disa shenja. Në spital gjenden dhe...

E FUNDIT/ Mbërrin pa shenja jete një person në spitalin e Laçit

para një muaji - Albeu

Një person rreth 35 vjeç ka mbërritur pa shenja jete, pak minuta më parë, në spitalin e Laçit. Ndërsa në spital ndodhen forca të shumta policie dhe grupi hetimor, dyshohet se 35-vjeçari mund të jetë viktimë...

Përplasen dy makina në Laç, humb jetë një person

para një muaji - Vizion Plus

Aksident ne aksin rrugor Laç-Patok. Perplasen dy mjete. Raportohet për një viktimë dhe dy të plagosur. Policia drejt vendit te ngjarjes.

Një person gjendet i pajetë në Laç-Patok, dyshimet e para të policisë

para një muaji - Java News

Një person është gjetur i pajetë mbrëmjen e kësaj të enjteje në zonën tek Mbikalimi i Patokut. Viktima nuk është identifikuar ende. Paraprakisht, policia në një njoftim thotë se personi mund të ketë humbur...

Gjendet i pajetë një person në Patok, ja dyshimet e para të Policisë

para një muaji - FaxWeb

Një person i pajete eshte gjetur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Laç-Patok. Sipas raportimeve të para te policise, personi mund te kete pesuar arrest kardiak. Behet fjale per nje person rreth 40 vjec...

Një 35-vjeçar ka mbërritur pa jetë në spitalin e Laçit

para një muaji - Dosja.al

23 Shtator, 2021 20:54 KURBIN- Një 35-vjeçar ka mbërritur pa jetë në spitalin e Laçit.

Aksident në aksin rrugor Laç-Patok, përplasen dy mjete, ndërron jetë 1 person

para një muaji - Dosja.al

aksident naten 23 Shtator, 2021 20:42 Përditësuar: 20:47 Aksident në aksin rrugor Laç-Patok, përplasen dy mjete, ndërron jetë 1 person. Nga përplasja e mjeteve në aksin rrugor Laç-Patok kanë mbetur të...

Aksident i rëndë në Patok, dyshohet për një viktimë dhe dy të plagosur

para një muaji - FaxWeb

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Laç-Patok. Sipas raportimeve të para nga “Fax News”, dy makina janë përplasur fuqishëm. Dyshohet për një viktimë dhe dy të plagosur. Policia...

Tiranë: Biçiklisti goditet për vdekje nga kamioni

para një muaji - Insajderi

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e së mërkurës në Tiranë, si pasojë e të cilit një person ka ndërruar jetë. Sipas policisë, një kamion me drejtues shtetasin S. D., 51 vjeç, ka aksidentuar një biçiklist,...

Kamioni përplas biçikletën, ndërron jetë në vend drejtuesi i saj

para një muaji - GazetaBlic

Një person që po lëvizte me biçikletë në Tiranë ka ndërruar jetë pasi është përplasur nga një kamion. Aksidenti tragjik ka ndodhur rreth orës 12:00 në “Misto Mame”, Kombinat. Kamioni që drejtohej nga 51-vjeçari...

U shemb nga tërmeti, afatet për ndërtimin e Spitalit të Laçit janë tejkaluar me 3 muaj

para një muaji - ABC News

Mijëra banorë të Bashkisë së Kurbinit pas shembjes të spitalit të Laçit nga tërmeti i nëntorit të 2019 sorollaten nga Lezha në Tiranë. Themelet për ndërtimin e spitalit të ri hodhën në muajin shkurt. Godina...

Kamioni përplas biçikletën, ndërron jetë në vend drejtuesi i saj

para një muaji - Top Channel

Një person që po lëvizte me biçikletë në Tiranë ka ndërruar jetë pasi është përplasur nga një kamion. Aksidenti tragjik ka ndodhur rreth orës 12:00 në “Misto Mame”, Kombinat. Kamioni që drejtohej nga 51-vjeçari...

Kamioni përplas 51-vjeçarin me biçikletë, ndërron jetë në vend

para një muaji - Top Channel

Një 51-vjeçar që po lëvizte me biçikletë në Tiranë ka ndërruar jetë pasi është përplasur nga një kamion. Njoftimi i policisë: Rreth orës 12:00, në vendin e quajtur “Misto Mame” Kombinat, mjeti kamion me...

Kamioni përplas për vdekje biçiklistin në Tiranë

para një muaji - Klan

Kamioni përplas për vdekje biçiklistin në Tiranë Rreth orës 12:00, në vendin e quajtur “Misto Mame” Kombinat, mjeti kamion me drejtues shtetasin S. D., 51 vjeç, ka aksidentuar një biçiklist ende të paidentifikuar,...

Aksident i rëndë në Tiranë/ Kamioni përplas për vdekje 51-vjeçarin me biçikletë

para një muaji - Mapo

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur sot në zonën e “Misto Mames” në Kombinat. Një kamion me drejtues shtetasin S. D., 51 vjeç, ka aksidentuar një person që po lëvize me biçikletë, i...

Aksident me vdekje në Tiranë, kamioni përplas biçikletën e i merr jetën qytetarit

para një muaji - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë rreth orës 12:00. Burimet zyrtare bëjnë me dije se në vendin e quajtur “Misto Mame” Kombinat, mjeti kamion me drejtues shtetasin S. D., 51 vjeç, ka aksidentuar...

Aksident i rëndë në Tiranë! Ndërron jetën në vend çiklisti

para një muaji - NOA

Aksident i rëndë në Tiranë. Ngjarja ndodhi mesditën e sotme në vendin e quajtur “Misto Mame” Kombinat. Një kamion me drejtues shtetasin S. D., 51 vjeç, ka aksidentuar një çiklist, i cili për pasojë ka...

E rëndë në Tiranë/ Kamioni përplas për vdekje çiklistin

para një muaji - Vizion Plus

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Sipas njoftimit të policisë ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 12:00 të ditës së sotme në vendin e quajtur “Misto Mame”...

Rasti i dytë brenda tre ditëve, kamioni përplas për vdekje një person në Tiranë

para një muaji - ABC News

Tiranë – Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mesditën e sotme në kryeqytet. Raportohet se rreth orës 12:00, në vendin e quajtur “Misto Mame” Kombinat, një kamion me drejtues S. D.,...

E FUNDIT/ Aksident me vdekje në Tiranë

para një muaji - ABC News

Tiranë – Rreth orës 12:00, në vendin e quajtur “Misto Mame” Kombinat, mjeti kamion me drejtues shtetasin S. D., 51 vjeç, ka aksidentuar një biçiklist ende të paidentifikuar, i cili ka ndërruar jetë në...

Aksident me vdekje në Tiranë, kamioni përplas biçikletën e i merr jetën qytetarit

para një muaji - Tetova Sot

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë rreth orës 12:00. Burimet zyrtare bëjnë me dije se në vendin e quajtur “Misto Mame” Kombinat, mjeti kamion me drejtues shtetasin S. D., 51 vjeç, ka aksidentuar...

Aksident në Kombinat/ Përplaset nga kamioni, humb jetën drejtuesi i biçikletës

para një muaji - Java News

Një aksident me pasojë vdekjes ka ndodhur ditën e sotme në Kombinat. Një kamion me drejtues 51-vjeçarin me iniciale S.D ka përplasur një biçiklist, i cili nuk është identfikuar ende. Si pasojë e lëndimeve...

LAJM I FUNDIT/ Aksident në Kombinat, kamioni përplas çiklistin, humb jetën drejtuesi i biçikletës

para një muaji - Dosja.al

Aksident me biciklete 22 Shtator, 2021 12:50 Tiranë/Informacion paraprak Rreth orës 12:00, në vendin e quajtur “Misto Mame” Kombinat, mjeti kamion me drejtues shtetasin S. D., 51 vjeç, ka aksidentuar një...

LAJM I FUNDIT/ Kamioni përplas 51 vjeçarin që po lëvizte me biçikletë, ndërron jetë në vend

para një muaji - FaxWeb

Tiranë/Informacion paraprak Rreth orës 12:00, në vendin e quajtur “Misto Mame” Kombinat, mjeti kamion me drejtues shtetasin S. D., 51 vjeç, ka aksidentuar një biçiklist ende të paidentifikuar, i cili ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK