Tetë viktima dhe 768 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë të ditur bilancin e sotëm të pandemisë, ku viktima janë tetë, ndërkohë që rastet e reja janë 768, dhe jete dhe 986 të shëruarit. Aktualisht në Spitalet COVID...

8 viktima dhe 768 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - GazetaBlic

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë të ditur bilancin e sotëm të pandemisë, ku viktimat janë tetë, ndërkohë që rastet e reja janë 768, dhe jete dhe 986 të shëruarit. Aktualisht në Spitalet COVID...

8 viktima dhe 768 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - RTK

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë të ditur bilancin e sotëm të pandemisë, ku viktimat janë tetë, ndërkohë që rastet e reja janë 768, dhe jete dhe 986 të shëruarit. Aktualisht në Spitalet COVID...

8 të vdekur e 768 raste pozitive me COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - Koha.net

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë të ditur se 8 persona kanë vdekur si pasojë e COVID-19 në 24 orët e fundit në Shqipëri. Sipas njoftimit, gjatë 24 orëve të fundit, janë shënuar 768 raste pozitive...

Situata Covid në vend/ Ministria e Shëndetësisë bën bilancin: 768 raste të reja dhe 8 humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - Top Channel

Ministria e Shëndetësisë ka bërë bilancin e 24 orëve të fundit mbi situatën Covid në vendin tonë. Pas kryerjes së 5005 testimeve kanë rezultuar pozitivë me Covid 768 qytetarë, ku 267 prej tyre janë regjistruar...

Covid-19 në Shqipëri/ Tjetër rekord viktimash në valën e tretë, shënohen 768 raste të reja

para një muaji - Gazeta Express

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Çdo qytetar mbi 18 vjeç, mund të vaksinohet në qendrën shëndetësore ose në pikën...

8 të vdekur dhe 768 raste të reja me Covid

para një muaji - Klan

8 të vdekur dhe 768 raste të reja me Covid Ministria e Shëndetësisë thotë se në 24 orët e fundit, janë kryer 5005 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 768 qytetarë, në këto bashki:...

Covid-19 në Shqipëri/ Tjetër rekord viktimash në valën e tretë, shënohen 768 raste të reja

para një muaji - Tetova Sot

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Çdo qytetar mbi 18 vjeç, mund të vaksinohet në qendrën shëndetësore ose në pikën...

8 viktima dhe 768 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

para një muaji - Shenja

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë të ditur bilancin e sotëm të pandemisë, ku viktimat janë tetë, ndërkohë që rastet e reja janë 768, dhe jete dhe 986 të shëruarit. Aktualisht në Spitalet COVID...

768 raste të reja dhe 8 viktima në 24 orët e fundit, mes tyre një 33-vjeçare

para një muaji - Mapo

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 768 raste të reja me koronavirus nga 5005 testime të kryera. Fatkeqësisht, 8 qytetarë kanë humbur jetën në 24 orët e fundit. Konkretisht bëhet fjalë...

768 raste të reja dhe 8 viktima në 24 orët e fundit, mes tyre një 33-vjeçar

para një muaji - Mapo

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 768 raste të reja me koronavirus nga 5005 testime të kryera. Fatkeqësisht, 8 qytetarë kanë humbur jetën në 24 orët e fundit. Konkretisht bëhet fjalë...

8 viktima dhe 768 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - Zeri

8 viktima dhe 768 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri Në Shqipëri gjatë 24 orëve janë regjistruar 8 viktima nga COVID-19. Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur bilancin e sotëm të pandemisë në Shqipëri,...

Covid19/ 8 të vdekur dhe 768 raste të reja në 24 orë

para një muaji - Bota Sot

Rritet numri i të vdekurve nga koronavirusi në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se sot kanë humbur jetën 8 qytetarë. Ndërkaq, janë 768 raste të reja me Covid 19 gjatë 24 orëve të fundit....

E FUNDIT/ Covid-19 u merr jetën 8 qytetarëve në 24 orët e fundit, shënohen 768 raste pozitive

para një muaji - Albeu

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 8 humbje jete nga Covid-19 dhe 768 raste pozitive. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se, gjatë së njëjtës periudhë janë shëruar 986, ndërsa raste...

Situata nga Covid, rritet numri i vdekjeve. Ja sa të infektuar janë regjistruar 24 orët e fundit

para një muaji - NOA

Rritet numri i vdekjeve nga Covid në Shqipëri. Gjatë 24 orët e fundit janë kryer 5005 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 768 qytetarë, në këto bashki: 267 raste në Tiranë, 76 në...

Tjetër rekord viktimash nga COVID në valën e tretë, shënohen 768 raste të reja

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 23.09.2021 nga Shekulli Online Tetë persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në 24 orët e fundit. Sipas ministrisë së Shëndetësisë, nga 5005 testime, 768 kanë rezultuar pozitivë, një ulje...

Tjetër rekord viktimash nga COVID në valën e tretë, ndërron jetë edhe një 33-vjeçar, 768 raste të reja

para një muaji - ABC News

Tjetër rekord sa i përket numrit të viktimave nga COVID në valën e tretë të pandemisë është shënuar në vendin tonë në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se kanë ndërruar jetë 8 pacientë...

8 viktima dhe 768 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - Lajmi.net

Aktualisht në Spitalet COVID po marrin trajtim 217 pacientë, nga të cilët 23 janë në gjendje më të rënduar. Deklarata e Ministrisë së Shëndetësisë Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen...

Kosovë/ 133 raste të reja me covid-19 dhe dy humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - Top Channel

Të enjten (23 shtator) në Kosovë janë regjistruar edhe 2 raste të vdekjes nga koronavirusi, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Ministria e Shëndetësisë në raportin ditor ka njoftuar se janë regjistruar...

Baret me certifikatë vaksinimi në Kosovë

para një muaji - Klan

Baret me certifikatë vaksinimi në Kosovë Bizneset kërkojnë ndihmë nga qeveria për kontrollet Sektori i gastronomisë nuk po e kundërshton paralajmërimin e ministrit të Shëndetësisë, Arben Vitia, tha se...

Dy të vdekur dhe 133 raste të reja me COVID-19

para një muaji - Alsat-M

Dy të vdekur dhe 133 raste të reja me COVID-19 janë raportuar në 24 orët e fundit në Kosovë. kështu ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë, bazuar në të dhënat e Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike...

​Dy të vdekur dhe 133 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para një muaji - Tetova Sot

Dy të vdekur dhe 133 raste të reja me COVID-19 janë raportuar në 24 orët e fundit në Kosovë. kështu ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë, bazuar në të dhënat e Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike...

Dy të vdekur nga coronavirusi dhe 133 raste pozitive në 24 orë

para një muaji - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se nga 4.139 testime, 133 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19. Gjatë 24 orëve...

Dy viktima nga Covid-19, kjo është mosha e tyre

para një muaji - Bota Sot

Gjatë 24 orëve kanë humbur jetën nga Covid dy persona nga Covid -19 në Kosovë. Gjatë kësaj kohe pozitivë kanë rezultuar 133 qytettarë. Mosha e personave është nga 50-59 vjeç një person dhe plus 80 një...

8 viktima dhe 768 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - Periskopi

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë të ditur bilancin e sotëm të pandemisë, ku viktimat janë tetë, ndërkohë që rastet e reja janë 768, dhe jete dhe 986 të shëruarit. Aktualisht në Spitalet COVID...

8 viktima dhe 768 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - KosovaPress

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë të ditur bilancin e sotëm të pandemisë, ku viktimat janë tetë, ndërkohë që rastet e reja janë 768, dhe jete dhe 986 të shëruarit. Aktualisht në Spitalet COVID...

Shqipëria në 24 orët e fundit: 768 raste të reja me Covid dhe 8 humbje jete! 986 të shëruar

para një muaji - Java News

Plot 768 të infektuar të rinj me Covid i janë shtuar sot Shqipërisë pas testimit të 5,005 qytetarëve. Ministria e Shëndetësisë njofton gjithashtu se fatkeqësisht 8 pacientë e kanë humbur betejën me virusin...

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 768 raste të reja dhe 8 humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - Lexo

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Çdo qytetar mbi 18 vjeç, mund të vaksinohet në qendrën shëndetësore ose në pikën...

Dy raste të vdekjes dhe 133 raste pozitive me COVID-19

para një muaji - Klan Kosova

Dy raste të vdekjes nga COVID-19 janë shënuar gjatë 24 orëve në Kosovë. Sipas raportimit nga Ministria e Shëndetësisë janë shënuar edhe 133 raste të infektimit me koronavirus.

Del raporti 24 orësh për vdekjet dhe rastet e reja me koronavirus

para një muaji - Gazeta Express

Ministria e Shendëtësisë ka bërë me dije se që nga dita e djeshme kanë vdekur dy persona dhe janë regjistruar 133 raste të reja me COVID-19, raporton Express. Konfirmimi i këtyre rasteve të reja ka ardhur...

Bien shifrat e Covid-19 në Kosovë: 133 raste të reja dhe 2 humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 23.09.2021 nga Erjon Dervishi Ministria e Shëndetësisë së Kosovës ka bërë me dije se në 24 orët e fundit kanë vdekur dy persona dhe janë regjistruar 133 raste të reja me COVID-19. Konfirmimi...

2 vdekje dhe 133 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para një muaji - Albeu

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë humbur jetën nga COVID-19 dy persona dhe janë shënuar 133 raste pozitive. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar gjithashtu se, janë shëruar 805 qytetarë, duke çuar...

Dy të vdekur e 133 të infektuar me COVID-19 në Kosovë

para një muaji - Zeri

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë dhënë 15.925 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit...

Dy të vdekur dhe 133 raste të reja me COVID-19

para një muaji - RTK

Dy të vdekur dhe 133 raste të reja me COVID-19 janë raportuar në 24 orët e fundit në Kosovë. kështu ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë, bazuar në të dhënat e Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike...

2 të vdekur dhe 133 raste të reja me COVID-19

para një muaji - Kallxo

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar dy vdekje me COVID-19. Ndërsa, nga 4,139 testime, 133 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19. Në 24 orët e fundit...

Dy viktima dhe 133 raste të reja me Covid në 24 orë në Kosovë

para një muaji - Vizion Plus

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar dy hymbje jetë nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë në raportin ditor ka njoftuar se janë regjistruar edhe 133 raste të reja të të infektuarve...

Mosha e dy personave që humbën jetën nga Covid

para një muaji - GazetaBlic

Gjatë 24 orëve kanë humbur jetën nga Covid dy persona si dhe kanë rezultuar pozitivë 133 të tjerë, raporton Gazeta Blic. Mosha e personave është nga 50-59 vjeç një person dhe plus 80 një person. Grafika e plotë:

Kosova regjistroi dy raste fatale dhe 133 të infektuar në 24 orë

para një muaji - ABC News

Në 24 orët e fundit Kosova ka regjistruar dy raste fatale dhe 133 raste pozitive me koronavirus, nga 4.139 testime të kryera. Sot janë shëruar 805 qytetarë, kurse numri i përgjithshëm i të shëruarve është...

Dy të vdekur dhe 133 raste të reja me koronavirus sot në Kosovë

para një muaji - OraInfo

Dy persona kanë vdekur në 24 orët e fundit në Kosovë si pasojë e koronavirusit, ndërkohë që janë konfirmuar edhe 133 raste të reja. Ministria e Shëndetësisë njofton edhe për 805 të shëruar në 24 orët e...

Dy të vdekur e 133 raste të reja me COVID-19 të enjten në Kosovë

para një muaji - Insajderi

Dy persona kanë vdekur si pasojë e infektimit me Coronavirus në 24 orët e fundit në Kosovë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, gjatë kësaj periudhe janë konfirmuar 133 raste pozitive. Ndërsa, katër mijë...

Dy viktima dhe 6.077 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para një muaji - Evropa e Lirë

Të enjten (23 shtator) në Kosovë janë regjistruar edhe 2 raste të vdekjes nga koronavirusi, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Ministria e Shëndetësisë në raportin ditor ka njoftuar se janë regjistruar...

Dy të vdekur dhe 133 raste të reja me Covid-19

para një muaji - GazetaBlic

Gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën nga Covid dy persona si dhe kanë rezultuar pozitivë 133 të tjerë, raporton Gazeta Blic. Sot janë shëruar 805 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve...

Rënie drastike e numrit të rasteve me CoVID-19 në Kosovë, ky është numri i të vdekurve

para një muaji - Bota Sot

23 Shtator 2021: Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në 24 orët e fundit janë dhënë 15.925 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej...

Dy të vdekur dhe 133 raste të reja me COVID-19

para një muaji - Indeks online

Në 24 orët e fundit janë dhënë 15.925 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 1.226.063 doza të vaksinës. Deri më sot 474.783 qytetarë janë...

8 viktima nga COVID! MSH bën bilancin: Më shumë të shëruar se të infektuar, 23 janë rëndë në spital

para një muaji - Dosja.al

Foto nga infektivi 23 Shtator, 2021 18:14 Përditësuar: 18:21 TIRANË – 8 viktima janë shënuar gjatë 24 orëve të fundit nga pandemia e koronavirusit në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije...

Shqipëri, 8 të vdekur dhe 768 raste me Covid-19 në 24 orët e fundit

para një muaji - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë, ka bërë bilancin e 24 orëve të fundit mbi situatën Covid në vendin tonë. Pas kryerjes së 5005 testimeve kanë rezultuar pozitivë me Covid 768 qytetarë, ku 267 prej...

Rritet numri i viktimave nga Covid në Shqipëri, ja sa raste të reja u shënuan gjatë 24 orëve të fundit

para një muaji - FaxWeb

Në krahasim me ditët e kaluara, sot është shënuar një rritje rekord e vdekjeve nga Covid-19 në Shqipëri. Në përditësimin e shifrave, Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar se 8 qytetarë nuk kanë mundur...

LAJM I FUNDIT/ Tjetër rekord viktimash nga Covid në Shqipëri, ja sa raste të reja u shënuan gjatë 24 orëve të fundit

para një muaji - FaxWeb

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Çdo qytetar mbi 18 vjeç, mund të vaksinohet në qendrën shëndetësore ose në pikën...

Bien shifrat në Kosovë: 133 raste të reja dhe 2 humbje jete nga COVID në 24 orët e fundit

para një muaji - Java News

Ministria e Shendëtësisë ka bërë me dije se që nga dita e djeshme kanë vdekur dy persona dhe janë regjistruar 133 raste të reja me COVID-19. Konfirmimi i këtyre rasteve të reja ka ardhur pas testimit të...

Dy viktima dhe 133 raste të reja me Covid në 24 orë në Kosovë

para një muaji - Shenja

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar dy hymbje jetë nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë në raportin ditor ka njoftuar se janë regjistruar edhe 133 raste të reja të të infektuarve...

Vaksinohen edhe 15 925 persona në Kosovë

para një muaji - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se vetëm gjatë 24 orëve të fundit janë dhënë 15.925 doza të vaksinës anti-Covid, shkruan Gazeta inFokus. Ndërsa deri më sot me dozën e dytë janë vaksinuar 474.783 qytetarë....

Dy të vdekur dhe 133 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para një muaji - Lajmi.net

Brenda kësaj kohe, 133 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me koronavirus, ndërsa janë shëruar 805, shkruan lajmi.net. Aktualisht në Kosovë janë 6 mijë e 77 raste aktive. Njoftimi i plotë nga MSH:

Vdesin dy persona e infektohen 133 të tjerë nga koronavirusi

para një muaji - Infokusi

Brenda 24 orëve të fundit në Kosovë kanë ndërruar jetë edhe dy persona nga koronavirusi. Kështu ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë, përmes raportit të fundit, shkruan Gazeta Infokus. “Nga 4.139 testime,...

Dy raste të vdekjes dhe 133 raste pozitive me COVID-19

para një muaji - Informatat

Dy raste të vdekjes nga COVID-19 janë shënuar gjatë 24 orëve në Kosovë. Sipas raportimit nga Ministria e Shëndetësisë janë shënuar edhe 133 raste të infektimit me koronavirus. Gjatë kësaj kohe janë testuar...

Mosha e dy personave që humbën jetën nga Covid

para një muaji - Bota Press

Gjatë 24 orëve kanë humbur jetën nga Covid dy persona si dhe kanë rezultuar pozitivë 133 të tjerë, raporton Gazeta Botapress.info Mosha e personave është nga 50-59 vjeç një person dhe plus 80 një person. Grafika e plotë:

COVID-19 në Kosovë/ Humbin jetën dy persona dhe regjistrohen 133 të infektuar gjatë 24 orëve të fundit

para një muaji - Almakos

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka publikuar të dhënat e fundit, të ecurisë së COVID-19 atje. Në njoftimin zyrtar thuhet se gjatë 24 orëve të fundit, janë shënuar 133 qytetarë të infektuar. Nga krahu...

Publikohet raporti 24 orësh i IKSHPK’së: Humbin jetën dy persona nga virusi

para një muaji - Gazeta Metro

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se janë konfirmuar edhe 133 raste të reja me virus dhe dy raste të humbjeve të jetës, shkruan...

Bien shifrat Covid në Kosovë: 133 raste të reja dhe 2 humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - FaxWeb

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se ne 24 oret e fundit kanë vdekur dy persona dhe janë regjistruar 133 raste të reja me COVID-19. Konfirmimi i këtyre rasteve të reja ka ardhur pas testimit të...

Raporti i pandemisë: Rastet e reja të infektimeve dhe vdekjeve

para një muaji - Periskopi

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin e fundit 24 orësh të pandemisë Covid-19. Për 24 orë, numri i të vdekurve është dy – çka shënon një ulje tjetër të rëndësishme. Ndërkohë, numri i rasteve të...

Rreth 16 mijë qytetarë janë vaksinuar gjatë 24 orëve të fundit

para një muaji - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë (MSh)  ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë vaksinuar kundër Covidit rreth 16 mijë qytetarë. Sipas kësaj ministri deri më tani janë administruar mbi 1.2 milion...

Dy të vdekur dhe 133 raste të reja me COVID-19

para një muaji - KosovaPress

Dy të vdekur dhe 133 raste të reja me COVID-19 janë raportuar në 24 orët e fundit në Kosovë. kështu ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë, bazuar në të dhënat e Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike...

Del raporti 24 orësh për vdekjet dhe rastet e reja me koronavirus

para një muaji - Bota Press

Ministria e Shendëtësisë ka bërë me dije se që nga dita e djeshme kanë vdekur dy persona dhe janë regjistruar 133 raste të reja me COVID-19, raporton Express. Konfirmimi i këtyre rasteve të reja ka ardhur...

2 Viktima dhe 133 raste të reja me COVID – 19

para një muaji - Revista Kosovarja

23 Shtator 2021: Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: ℹ Në 24 orët e fundit janë dhënë 15.925 doza të vaksinës kundër COVID-19....

15 mijë e 925 persona janë vaksinuar në 24 orët e fundit në Kosovë

para një muaji - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin 24 orësh për gjendjen me pandeminë COVID-19 në Kosovë dhe procesin e vaksinimit. Gjatë kësaj kohe janë vaksinuar 15 mijë e 925 persona, ndërsa janë shënuar...

Dy raste të vdekjes dhe 133 raste të reja me Covid-19

para një muaji - Ekonomia Online

Ministria e Shendëtësisë ka bërë me dije se që nga dita e djeshme kanë vdekur dy persona dhe janë regjistruar 133 raste të reja me COVID-19. Konfirmimi i këtyre rasteve të reja ka ardhur pas testimit të mbi mijë mostrave.

Dy të vdekur dhe 133 raste të reja me Covid në Kosovë

para një muaji - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë (MSh) ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë nga Covidi vetëm dy persona dhe janë paraqitur 133 raste të reja me koronavirus. Sipas kësaj ministrie gjatë kësaj...

6 mijë e 77 raste aktive me Covid

para një muaji - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë (MSh) ka njoftuar se në Kosovë janë edhe 6 mijë e 77 raste aktive me Covid. “Nga 4 139 testime, 133 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin Covid-19. Gjatë 24 orëve të fundit,...

Bie numri i rasteve të reja dhe i vdekjeve me COVID-19

para një muaji - Arbresh

Ministria e Shendëtësisë ka bërë me dije se që nga dita e djeshme kanë vdekur dy persona dhe janë regjistruar 133 raste të reja me COVID-19. Konfirmimi i këtyre rasteve të reja ka ardhur pas testimit të...

Dy të vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit, 133 raste të reja

para një muaji - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin 24 orësh për gjendjen me pandeminë COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë shënuar 133 raste të reja me koronavirus dhe dy raste të vdekjes Ndërsa janë shëruar 805 persona. /ATVLIVE

Rreth 7 mijë raste aktive me Covid-19 në Kosovë

para një muaji - GazetaBlic

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit 5 persona kanë vdekur si pasojë e infektimit me koronavirus, kurse 160 të tjerë kanë rezultuar pozitivë. Ndërkaq, raste aktive me koronavirus...

6,751 raste aktive me coronavirus në Kosovë

para një muaji - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon në total numri i rasteve aktive është 6,751. Numri i përgjithshëm i të shëruarve është 149,820,...

Mbi 6 mijë raste aktive me Coronavirus në Kosovë

para një muaji - News Tv

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon në total numri i rasteve aktive është 6,751. Numri i përgjithshëm i të shëruarve është 149,820,...

Afër 7 mijë raste aktive me Covid-19

para një muaji - Indeks online

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit 5 persona kanë vdekur si pasojë e infektimit me koronavirus, kurse 160 të tjerë kanë rezultuar pozitivë. Ndërkaq, raste aktive me koronavirus...

Mbi 6 mijë raste aktive me COVID-19 në vend

para një muaji - Zeri

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë raportuar 160 raste pozitive me COVID-19, nga gjithsej 4904 mostra të testuara. Gjatë kësaj kohe janë shënuar 5 raste të vdekjes. Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit...

Në vendin tonë mbi 6 mijë raste aktive me koronavirus

para një muaji - Bota Sot

6 mijë e 751 është numri i rasteve aktive me koronavirus në vendin tonë. Ndërkohë, gjatë 24 orëve të fundit, u regjistruan 5 vdekje nga ky virus dhe 160 raste të reja, njofton MSH. Kurse u shëruan 1039...

Afër 7 mijë raste aktive me Covid-19

para një muaji - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit 5 persona kanë vdekur si pasojë e infektimit me koronavirus, kurse 160 të tjerë kanë rezultuar pozitivë. Ndërkaq, raste aktive me koronavirus...

Vazhdon numër i lartë i rasteve me koronavirus në Kosovë

para një muaji - Lajmi.net

6 mijë e 751 është numri i rasteve aktive me koronavirus në vendin tonë. Ndërkohë, gjatë 24 orëve të fundit, u regjistruan 5 vdekje nga ky virus dhe 160 raste të reja, njofton MSH, transmeton Klankosova.tv

Mbi 6 mijë raste aktive me Coronavirus në Kosovë

para një muaji - Revista Kosovarja

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon në total numri i rasteve aktive është 6,751. Numri i përgjithshëm i të shëruarve është 149,820,...

Mbi 6 mijë raste aktive me koronavirus

para një muaji - Infokusi

6 mijë e 751 është numri i rasteve aktive me koronavirus në vendin tonë. Ndërkohë, gjatë 24 orëve të fundit, u regjistruan 5 vdekje nga ky virus dhe 160 raste të reja, njofton MSH.

Rreth 7 mijë raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para një muaji - Bota Press

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit 5 persona kanë vdekur si pasojë e infektimit me koronavirus, kurse 160 të tjerë kanë rezultuar pozitivë. Ndërkaq, raste aktive me koronavirus...

6 751 raste aktive me Coronavirus në Kosovë

para një muaji - Ekonomia Online

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon në total numri i rasteve aktive është 6 751. Numri i përgjithshëm i të shëruarve është 149...

Në vendin tonë mbi 6 mijë raste aktive me koronavirus

para një muaji - Pika

6 mijë e 751 është numri i rasteve aktive me koronavirus në vendin tonë. Ndërkohë, gjatë 24 orëve të fundit, u regjistruan 5 vdekje nga ky virus dhe 160 raste të reja, njofton MSH. Kurse u shëruan 1039...

Mbi 6 mijë raste aktive me Covid-19

para një muaji - Arbresh

6 mijë e 751 është numri i rasteve aktive me koronavirus në vendin tonë. Ndërkohë, gjatë 24 orëve të fundit, u regjistruan 5 vdekje nga ky virus dhe 160 raste të reja.

Mbi 6 mijë raste aktive me Covid-19

para një muaji - Arbresh

6 mijë e 751 është numri i rasteve aktive me koronavirus në vendin tonë. Ndërkohë, gjatë 24 orëve të fundit, u regjistruan 5 vdekje nga ky virus dhe 160 raste të reja.

Bie numri i rasteve aktive me COVID-19 në Kosovë

para një muaji - GazetaBlic

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit 5 persona kanë vdekur si pasojë e infektimit me koronavirus, kurse 160 të tjerë kanë rezultuar pozitivë. Ndërkaq, raste aktive me koronavirus...

Rreth 70 mijë doza të vaksinës të administruara në Pejë, imunizimi i tufës “deri në fund të vitit”

para një muaji - Koha.net

Para Qendrës së vaksinimit në Pejë nuk vërehen radhë të gjata, sikur disa ditë me parë. Mungesa e radhëve jashtë qendrës nuk tregon që në këtë komunë ka rënë interesimi për vaksinim. Përkundrazi, siç thotë...

Bie numri i rasteve aktive me COVID-19 në Kosovë

para një muaji - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit 5 persona kanë vdekur si pasojë e infektimit me koronavirus, kurse 160 të tjerë kanë rezultuar pozitivë. Ndërkaq, raste aktive me koronavirus...

Raporti ditor i MSH-së, pesë të vdekur nga coronavirusi dhe 160 raste pozitive

para një muaji - Politiko.mk

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon në total numri i rasteve aktive është 6.751. Gjatë 24 orëve të fundit, janë shënuar 5 raste...

Raporti ditor i MSH-së, pesë të vdekur nga coronavirusi dhe 160 raste pozitive

para një muaji - Raporter.mk

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon në total numri i rasteve aktive është 6.751. Gjatë 24 orëve të fundit, janë shënuar 5 raste...

Shtatë të vdekur e 820 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - Koha.net

Në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit kanë vdekur 7 persona si pasojë e COVID-18, ndërsa janë regjistruar 820 raste të reja me koronavirus nga testimi i 5544 mostrave. Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë...

Situata e Covid-19/ MSH: 7 humbje jete dhe 820 raste të reja në 24 orët e fundit

para një muaji - Zhurnal

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se kanë humbur jetën 7 pacientë nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit dhe 820 persona kanë rezultuar pozitivë. Me gjithë përpjekjet e mjekëve, në 24 orët e...

Situata e Covid-19/ MSH: 7 humbje jete dhe 820 raste të reja në 24 orët e fundit

para një muaji - Top Channel

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Çdo qytetar mbi 18 vjeç, mund të vaksinohet në qendrën shëndetësore ose në pikën...

Shtatë të vdekur dhe mbi 800 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - Zeri

Shtatë qytetarë të prekur me COVID-19 kanë vdekur gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë njoftoi se janë evidentuar dhe 820 raste të reja, ndërkohë është rritur numri i shtrimeve...

Kosovë, autoritetet lansojnë certifikatën elektronike të vaksinimit

para një muaji - Alsat-M

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka prezatuar të mërkurën certifikatën elektronike të vaksinës kundër koronavirusit. Përmes një postimi në llogarinë e kësaj Ministrie në Facebook, qytetarëve u janë dhënë...

820 të infektuar dhe 7 viktima në 24 orë, 223 të shtruar në spitalet COVID

para një muaji - Mapo

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 820 raste të reja me koronavirus nga 5544 testime të kryera. Fatkeqësisht, 7 qytetarë kanë humbur jetën nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit Konkretisht,...

Covid-19 në Shqipëri/ Qindra raste të reja dhe 7 te vdekur

para një muaji - Gazeta Express

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 5544 testime, 820 raste të reja, 7 humbje jete dhe 1075 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të...

Sërish 7 të vdekur nga Covid

para një muaji - Klan

Sërish 7 të vdekur nga Covid 820 raste të reja në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit, janë kryer 5544 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 820...

Kosovë, ministria e Shëndetësisë lançon certifikatën elektronike të vaksinimit

para një muaji - ABC News

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka prezatuar të mërkurën certifikatën elektronike të vaksinës kundër koronavirusit. Përmes një postimi në llogarinë e kësaj Ministrie në Facebook, qytetarëve u janë dhënë...

Koronavirusi në Shqipëri/ 7 viktima dhe 820 raste të reja në 24 orë! Ja si paraqitet situata në spitale

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 22.09.2021 nga Shekulli Online Shifrat e koronavirusit në vendin tonë vijojnë të jenë të larta. Në 24 orët e fundit, Ministria e Shëndetësisë ka raportuar 820 raste të reja nga 5544 testime...

Shtatë të vdekur dhe 820 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

para një muaji - RTK

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 5544 testime, 820 raste të reja, 7 humbje jete dhe 1075 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të...

Ministria e Shëndetësisë lanson certifikatën elektronike të vaksinimit

para një muaji - Evropa e Lirë

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka prezatuar të mërkurën certifikatën elektronike të vaksinës kundër koronavirusit. Përmes një postimi në llogarinë e kësaj Ministrie në Facebook, qytetarëve u janë dhënë...

E FUNDIT/ 820 raste të reja dhe 7 humbje jete nga COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - Albeu

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë kryer 5544 testime dhe kanë rezultuar 820 raste pozitive. Gjithashtu gjatë kësaj periudhe janë shënuar dhe 7 humbje jete, si dhe 1075 të shëruar. Njoftimi i Ministrisë...

Qindra raste të reja dhe 7 te vdekur nga Covid në vend

para një muaji - ABC News

Shtatë qytetarë kanë humbur jetën si pasojë e Covid-19 në 24 orët e fundit në vend. Viktimat janë 2 qytetarë nga Elbasani të moshave 81-83 vjeç, 1 qytetare 54 vjeçe nga Lezha, 1 qytetar 57 vjeç nga Shkodra,...

Shtatë të vdekur dhe mbi 800 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - Shenja

Shtatë qytetarë të prekur me COVID-19 kanë vdekur gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë njoftoi se janë evidentuar dhe 820 raste të reja, ndërkohë është rritur numri i shtrimeve...

Qindra raste të reja dhe 7 te vdekur nga Covid në vend

para një muaji - Bota Sot

Sërish numër i lartë i qytetarëve që kanë humbur jetën në 24 orët e fundit për shkak të koronavirusit. Janë 7 qytetarë që nuk kanë mundur të mbijetojnë. Buletini ditor i Ministrisë së Shëndetësisë: COVID19/...

Koronavirusi, situata e 24 orëve të fundit në Shqipëri

para një muaji - NOA

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 5544 testime, 820 raste të reja, 7 humbje jete dhe 1075 të shëruar në 24 orët e fundit Ju informojmë për situatën në 24 orët e fundit, si vijon: Janë kryer 5544 testime,...

Pesë të vdekur e 160 raste të reja me COVID-19 të mërkurën në Kosovë

para një muaji - Koha.net

Pesë persona kanë vdekur si pasojë e koronavirusit të mërkurën, ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë. Në të njëjtën periudhë janë regjistruar edhe 160 raste të reja pozitive nga testimi i 4904 mostrave....

Raporti ditor i MSH-së, pesë të vdekur nga coronavirusi dhe 160 raste pozitive

para një muaji - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon në total numri i rasteve aktive është 6.751. Gjatë 24 orëve të fundit, janë shënuar 5 raste...

5 të vdekur nga COVID-19 sot në Kosovë

para një muaji - Alsat-M

Pesë persona kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit në 24 orët e fundit në Kosovë. Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka bërë të ditur...

Ky është bilanci me Kovid 19 në Kosovë

para një muaji - Aktuale

Autoritetet Shëndetësore në Kosovë bëjnë me dije se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 5 persona dhe janë konfirmuar të infektuar me koronavirus 160 qytetarë. Ministria e Shëndetësisë në Kosovë bën...

Mosha e personave që humbën jetën nga Covid-19

para një muaji - RTK

Gjatë intervalit kohor të 24 orëve të fundit pesë persona kanë vdekur si pasojë e infektimit me virusin Covid-19. Mosha e personave varion nga 50-59 vjeç dy persona, 60-69 vjeç dy persona, 70-79 vjeç dy...

Del raporti për vdekjet dhe rastet e reja me koronavirus në 24 orët e fundit

para një muaji - Gazeta Express

Në 24 orët e fundit kanë vdekur pesë persona dhe janë konfirmuar 160 raste të reja me koronavirus, raporton Express. Konfirmimi i këtyre rasteve ka ardhur pas testimit të rreth 5 mijë mostrave. “Nga 4.904...

Grup-moshat e pesë viktimave nga COVID-19 në Kosovë

para një muaji - Zeri

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar pesë viktima nga koronavirusi, ndërsa numri i përgjithshëm i të vdekurve që nga fillimi i pandemisë ka arritur në 2917. Nga statistikat e publikuara...

Kjo është mosha e personave që humbën jetën nga Covid

para një muaji - Bota Sot

Gjatë intervalit kohor të 24 orëve të fundit kanë humbur jetën nga Covid pesë persona Mosha e personave varion nga 50-59 vjeç dy persona. 60-69 vjeç dy persona. 70-79 vjeç dy persona dhe plus 80 një person.

Ulen lehtë infektimet nga Covid-19 në Kosovë, 5 pacientë humbin jetën në 24 orët e fundit

para një muaji - News33

160 raste pozitive me Covid-19 dhe 5 humbje jete. Ky është bilanci për të dhënat pandemike për 24 orët e fundit në Kosovë. Janë shëruar 1.039 qytetarë, duke e çuar numrin e përgjithshëm të të shëruarve...

5 viktima nga COVID-19 dhe 160 raste të reja në 24 orët e fundit në Kosovë

para një muaji - Vizion Plus

Në 24 orët e fundit kanë humbur jetën pesë persona dhe janë konfirmuar 160 raste të reja me koronavirus në Kosovë. Konfirmimi i këtyre rasteve ka ardhur pas testimit të rreth 5 mijë mostrave. “Nga 4.904...

Kjo është mosha e personave që humbën jetën nga Covid-19

para një muaji - OraInfo

Gjatë intervalit kohor të 24 orëve të fundit pesë persona kanë vdekur si pasojë e infektimit me virusin Covid-19. Mosha e personave varion nga 50-59 vjeç dy persona, 60-69 vjeç dy persona, 70-79 vjeç dy...

Kosova regjistron pesë viktima dhe 160 raste me koronavirus

para një muaji - Evropa e Lirë

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se të mërkurën janë regjistruar pesë viktima me koronavirus. Sipas Ministrisë, në 24 orët e fundit janë regjistruar edhe 160 persona të infektuar me këtë virus, pas...

Përmirësohet situata e COVID-19 në Kosovë, bien rastet e reja dhe vdekjet

para një muaji - Albeu

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 5 vdekje nga COVID-19 dhe 160 raste pozitive nga 4.904 testime. Ministria e Shëndetësisë gjithashtu njofton se sot janë shëruar 1.039 qytetarë, derisa...

Kosova regjistron pesë viktima dhe 160 raste me koronavirus

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 22.09.2021 nga Erjon Dervishi Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar të mërkurën se janë regjistruar pesë viktima nga COVID-19. Sipas Ministrisë, në 24 orët e fundit janë regjistruar 160 persona...

5 të vdekur dhe 160 qytetarë pozitivë me virusin COVID-19 gjatë 24 orëve

para një muaji - Zeri

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit pesë persona kanë vdekur si pasojë e COVID-19, ndërsa nga 4.904...

Mbi 100 të infektuar dhe 5 viktima nga Covid në Kosovë

para një muaji - ABC News

Ditët e fundit rastet e reja të infektuar me Covid në Kosovë duket se janë në një nivel qëndrueshmërie. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se nga 4 904 testime kanë rezultuar pozitiv me Covid 160 raste...

5 të vdekur e 160 raste të reja me koronavirus në Kosovë

para një muaji - OraInfo

Në 24 orët e fundit kanë vdekur pesë persona dhe janë konfirmuar 160 raste të reja me koronavirus. Konfirmimi i këtyre rasteve ka ardhur pas testimit të rreth 5 mijë mostrave. “Nga 4.904 testime, 160 qytetarë...

5 të vdekur dhe 160 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit

para një muaji - Kallxo

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 5 vdekje me COVID-19. Derisa, nga 4,904 testime, 160 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virus. Në 24 orët e fundit janë dhënë...

Pesë të vdekur dhe 160 raste të reja me Covid-19

para një muaji - GazetaBlic

Në 24 orët e fundit kanë humbur jetën nga Covid, pesë persona si dhe kanë rezultuar pozitivë 160 të tjerë, raporton Gazeta Blic. Sot janë shëruar 1.039 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve...

Mosha e personave që humbën jetën nga Covid

para një muaji - GazetaBlic

Gjatë intervalit kohor të 24 orëve të fundit kanë humbur jetën nga Covid pesë persona, raporton Gazeta Blic. Mosha e personave varion nga 50-59 vjeç dy persona, 60-69 vjeç dy persona, 70-79 vjeç dy persona...

5 të vdekur dhe 160 raste të reja me Covid19

para një muaji - Indeks online

Në 24 orët e fundit kanë vdekur pesë persona dhe janë konfirmuar 160 raste të reja me koronavirus. Konfirmimi i këtyre rasteve ka ardhur pas testimit të mbi mostrave.

Pesë të vdekur dhe 160 raste të reja me COVID-19

para një muaji - RTK

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se jjatë 24 orëve të fundit, janë shënuar 5 raste të vdekjes dhe 160 raste të reja me COVID-19....

Shqipëri, shtatë të vdekur dhe 820 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit

para një muaji - Arbresh

7 qytetarë të Shqiprisë kanë vdekur gjatë 24 orëve të fundit nga Covid-19. Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se janë edhe 820 raste të reja me koronavirus. Buletini ditor i Ministrisë së Shëndetësisë:...

Situata e Covid-19/ MSH: 7 humbje jete dhe 820 raste të reja në 24 orët e fundit

para një muaji - Lexo

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se kanë humbur jetën 7 pacientë nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit dhe 820 persona kanë rezultuar pozitivë. Me gjithë përpjekjet e mjekëve, në 24 orët e...

Shqipëria në 24 orët e fundit: 820 raste të reja me Covid dhe 7 humbje jete! 1,075 të shëruar

para një muaji - Java News

Plot 820 të infektuar të rinj me Covid i janë shtuar sot Shqipërisë pas testimit të 5,544 qytetarëve. Ministria e Shëndetësisë njofton gjithashtu se fatkeqësisht 7 pacientë e kanë humbur betejën me virusin...

7 të vdekur nga COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - KosovaPress

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë me dije se kanë humbur jetën 7 pacientë nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit dhe 820 persona kanë rezultuar pozitivë. Betejën me COVID-19 e kanë humbur...

7 të vdekur nga COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë me dije se kanë humbur jetën 7 pacientë nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit dhe 820 persona kanë rezultuar pozitivë. Betejën me COVID-19 e kanë humbur...

Qindra raste të reja dhe 7 te vdekur nga Covid në vend

para një muaji - Pika

Sërish numër i lartë i qytetarëve që kanë humbur jetën në 24 orët e fundit për shkak të koronavirusit. Janë 7 qytetarë që nuk kanë mundur të mbijetojnë. Buletini ditor i Ministrisë së Shëndetësisë: COVID19/...

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë publikon shifrat: 5 të vdekur dhe 160 raste të reja për 24-orë

para një muaji - Java News

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se të mërkurën janë regjistruar pesë viktima me koronavirus. Sipas Ministrisë, në 24 orët e fundit janë regjistruar edhe 160 persona të infektuar me këtë virus, pas...

Ministria e Shëndetësisë: 820 raste të reja, 7 humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - Almakos

Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se 5544 testime janë konfirmuar pozitivë 820 raste të reja me COVID-19. Ndërkaq në 24 orët e fundit janë 7 humbje jete. Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve...

Kjo është mosha e pesë personave të vdekur nga Covid-19 gjatë 24 orëve

para një muaji - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se brenda 24 orëve të fundit në Kosovë, janë regjistruar pesë raste të vdekjeve me Covid-19, shkruan Gazeta Infokus. Sipas të dhënave të Ministrisë, katër prej...

Kosovë/ 5 humbje jete dhe 160 të infektuar nga Covid 19 gjatë 24 orëve të fundit

para një muaji - Lexo

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka publikuar të dhënat e fundit të ecurisë së COVID-19 atje. Në njoftimin zyrtar thuhet se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 160 qytetarë të infektuar. Nga krahu...

Vaksinohen edhe 16 339 persona në Kosovë

para një muaji - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se vetëm gjatë 24 orëve të fundit janë dhënë 16.339 doza të vaksinës anti-Covid, shkruan Gazeta inFokus. Ndërsa deri më sot me dozën e dytë janë vaksinuar 464.555 qytetarë....

Bilanc tragjik! 7 të vdekur nga covid sot në Shqipëri, sa është numri i të infektuarve dhe i të shtruarve në spital

para një muaji - Express.mk

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 5544 testime, 820 raste të reja, 7 humbje jete dhe 1075 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të...

Bilanc tragjik! 7 të vdekur nga covid sot në Shqipëri, sa është numri i të infektuarve dhe i të shtruarve në spital

para një muaji - Express.mk

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 5544 testime, 820 raste të reja, 7 humbje jete dhe 1075 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të...

Pesë persona humbën jetën nga koronavirusi në 24 orët e fundit

para një muaji - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 160 raste të reja me koronavirus, shkruan Gazeta inFokus. Gjatë 24 orëve të fundit, janë shënuar 5 raste të vdekjes dhe...

Situata Covid në Shqipëri: Regjistrohen 7 humbje jete dhe 820 raste të reja

para një muaji - FaxWeb

Ministria e Shëndetësisë ka raportuar ditën e sotme 820 raste të reja me Covid-19 dhe 7 humbje jete në 24 orët e fundit. Janë 12,483 pacientë aktivë me COVID19 në të gjithë vendin. Aktualisht në Spitalet...

5 të vdekur dhe 160 raste të reja me Covid-19

para një muaji - Lajmi.net

22 Shtator 2021: Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në 24 orët e fundit janë dhënë 16.339 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej...

7 humbje jete dhe 820 raste të reja nga koronavirusi në Shqipëri

para një muaji - Dosja.al

Spitali Infektiv 22 Shtator, 2021 16:59 7 humbje jete dhe 820 raste të reja nga koronavirusi në Shqipëri

Pesë të vdekur dhe 160 raste pozitive me COVID-19

para një muaji - Informatat

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit si pasojë e COVID-19 kanë vdekur pesë persona dhe janë regjistruar 160 raste të reja. Gjithashtu, gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar...

COVID-19 në Kosovë, regjistrohen 5 viktima dhe 160 të infektuar gjatë 24 orëve të fundit

para një muaji - Almakos

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka publikuar të dhënat e fundit të ecurisë së COVID-19 atje.Në njoftimin zyrtar thuhet se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 160 qytetarë të infektuar. Nga krahu tjetër,...

Mosha e personave që humbën jetën nga Covid

para një muaji - Bota Press

Gjatë intervalit kohor të 24 orëve të fundit kanë humbur jetën nga Covid pesë persona. Mosha e personave varion nga 50-59 vjeç dy persona, 60-69 vjeç dy persona, 70-79 vjeç dy persona dhe plus 80 një person. Grafika e plotë:

Pesë persona humbin jetën nga koronavirusi në Kosovë, bie ndjeshëm numri i rasteve të reja në 24 orë

para një muaji - FaxWeb

Pesë persona kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit në 24 orët e fundit në Kosovë. Sot janë shëruar 1.039 qytetarë, ndersa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 149.820. Në total numri i rasteve...

Mbi 7 mijë e 600 raste aktive me Covid-19 në Kosovë

para një muaji - Alsat-M

7 mijë e 635 raste aktive me COVID-19 janë në Kosovë. Momentalisht është trendi i uljes së numrit të infeksioneve dhe rritjes së atyre të të shëruarve. Kështu, Ministria e Shëndetësisë së Kosovës, gjatë...

Mosha e personave që humbën jetën nga Covid-19 në Kosovë

para një muaji - Periskopi

Gjatë intervalit kohor të 24 orëve të fundit pesë persona kanë vdekur si pasojë e infektimit me virusin Covid-19. Mosha e personave varion nga 50-59 vjeç dy persona, 60-69 vjeç dy persona, 70-79 vjeç dy...

5 të vdekur nga COVID-19 sot në Kosovë

para një muaji - KosovaPress

Pesë persona kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit në 24 orët e fundit në Kosovë. Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka bërë të ditur...

5 të vdekur dhe 160 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

para një muaji - Fakti Ditor

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë shënuar 5 vjekdje dhe 160 raste të reja me Covid-19, shkruan lajmi.net 22 Shtator 2021: Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë...

Del raporti për vdekjet dhe rastet e reja me koronavirus në 24 orët e fundit

para një muaji - Ditapost

Në 24 orët e fundit kanë vdekur pesë persona dhe janë konfirmuar 160 raste të reja me koronavirus Konfirmimi i këtyre rasteve ka ardhur pas testimit të rreth 5 mijë mostrave. “Nga 4.904 testime, 160 qytetarë...

5 të vdekur dhe 160 raste të reja me Covid-19

para një muaji - Arbresh

Në 24 orët e fundit kanë vdekur pesë persona dhe janë konfirmuar 160 raste të reja me koronavirus. Konfirmimi i këtyre rasteve ka ardhur pas testimit të mbi mostrave.

Ky është numri i rasteve aktive me Covid në Kosovë

para një muaji - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë (MSh) ka njoftuar se në Kosovë janë edhe 6 mijë e 751 raste aktive me Covid. “Nga 4 904 testime, 160 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin Covid-19. Gjatë 24 orëve të fundit,...

16 339 të vaksinuar gjatë 24 orëve të fundit

para një muaji - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë (MSh) ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë dhënë mbi 16 mijë e 300 vaksina kundër Covidi. Sipas kësaj ministrie, deri më tani janë administruar mbi 1 milion e...

Covid në Kosovë, 5 viktima dhe 160 persona të infektuar gjatë 24 orëve të fundit

para një muaji - Dosja.al

Foto Ilustruese 22 Shtator, 2021 15:09 Covid në Kosovë, 5 viktima dhe 160 persona të infektuar gjatë 24 orëve të fundit

Ky është numri i vaksinave që u administruan brenda 24 orëve

para një muaji - ATV Live

Brenda 24 orëve të fundit sipas raportit të Ministrisë së Shëndetësisë janë vaksinuar 16 mijë e 339 qytetarë. Ndërkaq numri i dozave të administruara të vaksinës anti-COVID që nga fillimi i pandemisë ka...

Brenda 24 orëve regjistrohen 5 raste të vdekjes si pasojë e COVID-19

para një muaji - ATV Live

Brenda 24 orëve të fundit sipas raportit të Ministrisë së Shëndetësisë janë regjistruar 5 raste të vdekjes si pasojë e COVID-19. Gjatë kësaj periudhe gjithashtu janë regjistruar edhe 160 raste pozitive...

Pesë të vdekur e 160 raste të reja me Covid-19 të mërkurën në Kosovë

para një muaji - Ekonomia Online

Pesë persona kanë vdekur si pasojë e koronavirusit të mërkurën, ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë. Në të njëjtën periudhë janë regjistruar edhe 160 raste të reja pozitive. Konfirmimi i këtyre rasteve...

Raporti i Covid-19: 5 të vdekur e 160 persona të infektuar

para një muaji - Periskopi

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin 24 orësh të pandemisë Covid-19. Numri i të vdekurve për një ditë në vend ishte 5. Numri i personave që u infektuan për 24 orë ishte 160. Me 1039 persona tjerë...

Pesë të vdekur dhe 160 raste të reja me Covid në Kosovë

para një muaji - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë (MSh) ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë ndërruar jetë pesë persona nga Covidi dhe janë paraqitur 160 raste të reja me koronavirus. Po ashtu, kjo ministri ka...

Del raporti për vde kjet dhe rastet e reja me Covid në 24 orët e fundit

para një muaji - Bota Press

Botapress 22 Shtator – Në 24 orët e fundit kanë vdekur pesë persona dhe janë konfirmuar 160 raste të reja me koronavirus. Konfirmimi i këtyre rasteve ka ardhur pas testimit të rreth 5 mijë mostrave. “Nga...

Raporti i IKSHPK: Numri i rasteve pozitive dhe viktimave me koronavirus

para një muaji - Gazeta Metro

Në 24 orët e fundit janë dhënë 16.339 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 1.210.128 doza të vaksinës. Deri më sot 464.555 qytetarë janë...

5 viktima dhe 160 raste të reja me COVID-19 në Kosovë brenda 24 orëve

para një muaji - Revista Kosovarja

Në 24 orët e fundit kanë vdekur pesë persona dhe janë konfirmuar 160 raste të reja me koronavirus. Konfirmimi i këtyre rasteve ka ardhur pas testimit të mbi mostrave.

Shënon lehtësishtë rënie numri i rasteve aktive me koronavirus

para një muaji - OraInfo

Bie lehtësisht numri i rasteve aktive me COVID-19. Në Kosovë aktualisht janë 7 mijë e 635 raste aktive me COVID-19. Nga të dhënat e fundit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKShPK)...

7,635 raste aktive dhe mbi 450 mijë qytetarë kanë marr dozën e dytë të vaksinës antiCOVID

para një muaji - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në total numri i rasteve aktive është 7,635. Derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve...

Mbi 7 mijë e 600 raste aktive me COVID-19

para një muaji - Insajderi

7 mijë e 635 raste aktive me COVID-19 janë në Kosovë. Momentalisht është trendi i uljes së numrit të infeksioneve dhe rritjes së atyre të të shëruarve. Kështu, Ministria e Shëndetësisë, gjatë ditës së...

​Mbi 7 mijë raste aktive me Covid-19 në Kosovë

para një muaji - GazetaBlic

Në Kosovë aktualisht janë 7 mijë e 635 raste aktive me COVID-19. Nga të dhënat e fundit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKShPK) më së shumti raste aktive janë në Komunën e Prishtinës....

7,635 raste aktive me Covid-19 në Kosovë

para një muaji - RTK

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në total numri i rasteve aktive është 7,635. Derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve...

7,635 raste aktive dhe mbi 450 mijë qytetarë kanë marr dozën e dytë të vaksinës antiCOVID

para një muaji - Indeks online

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në total numri i rasteve aktive është 7,635. Derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve...

Mbi shtatë mijë raste aktive me koronavirus në vend

para një muaji - Zeri

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë raportuar 173 raste pozitive me COVID-19, nga 5.095 mostra të testuara, ndërsa janë shënuar 7 raste të vdekjes si pasojë e COVID-19. Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit...

7,635 raste aktive dhe mbi 450 mijë qytetarë kanë marr dozën e dytë të vaksinës antiCOVID

para një muaji - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në total numri i rasteve aktive është 7,635. Derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve...

Bie lehtësisht numri i rasteve aktive me COVID-19

para një muaji - Lajmi.net

Nga të dhënat e fundit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKShPK) më së shumti raste aktive janë në Komunën e Prishtinës. Aktualisht në kryeqytet janë 1 mijë e 611 raste aktive....

Mbi 7 mijë raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para një muaji - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në total numri i rasteve aktive është 7,635. Derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve...

Mbi 7 mijë raste aktive me Covid-19 në Kosovë

para një muaji - Bota Press

Botapress 22 Shtator – Në Kosovë aktualisht janë 7 mijë e 635 raste aktive me COVID-19. Nga të dhënat e fundit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës më së shumti raste aktive janë në...

Mbi 7 mijë raste aktive me Covid-19

para një muaji - Gazeta Metro

Në Kosovë aktualisht janë 7 mijë e 635 raste aktive me COVID-19. Nga të dhënat e fundit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKShPK) më së shumti raste aktive janë në Komunën e Prishtinës....

Mbi 7 mijë raste aktive me COVID-19

para një muaji - Revista Kosovarja

Në Kosovë aktualisht janë 7 mijë e 635 raste aktive me COVID-19. Nga të dhënat e fundit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës më së shumti raste aktive janë në Komunën e Prishtinës....

Mbi 7 mijë raste aktive me Covid-19

para një muaji - Ekonomia Online

Në Kosovë aktualisht janë 7 mijë e 635 raste aktive me Covid-19. Nga të dhënat e fundit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës më së shumti raste aktive janë në Komunën e Prishtinës....

Mbi 7 mijë raste aktive me COVID-19

para një muaji - KosovaPress

Në Kosovë aktualisht janë 7 mijë e 635 raste aktive me COVID-19. Nga të dhënat e fundit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKShPK) më së shumti raste aktive janë në Komunën e Prishtinës....

7,635 raste aktive dhe mbi 450 mijë qytetarë kanë marr dozën e dytë të vaksinës antiCOVID

para një muaji - Pika

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në total numri i rasteve aktive është 7,635. Derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve...

7 635 raste aktive, mbi 450 mijë qytetarë kanë marrë dozën e dytë të vaksinës

para një muaji - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike i Kosovës, informon se në total numri i rasteve aktive është 7,635. Derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është...

Gjendja me covid-19: 7,635 raste aktive dhe mbi 450 mijë qytetarë kanë marr dozën e dytë të vaksinës antiCOVID

para një muaji - Periskopi

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në total numri i rasteve aktive është 7,635. Derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve...

Koronavirusi, sërish shifra të larta viktimash dhe rastesh të reja në Shqipëri

para një muaji - NOA

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 5175 testime, 872 raste të reja, 7 humbje jete dhe 820 të shëruar në 24 orët e fundit Ju informojmë për situatën në 24 orët e fundit, si vijon: Janë kryer 5175 testime,...

Shtatë vdekje si pasojë e COVID-19

para një muaji - Insajderi

Shtatë persona kanë ndërruar jetë si pasojë e COVID-19 gjatë njëzetekatër orëve të fundit. Po ashtu, Ministria e Shëndetësisë, ka njoftuar edhe për 173 infeksione të reja. Ndërkohë, po vazhdon edhe numri...

Shqipëria në 24 orët e fundit: 872 raste të reja me Covid dhe 7 humbje jete! 820 të shëruar

para një muaji - Java News

Plot 872 të infektuar të rinj me Covid i janë shtuar sot Shqipërisë pas testimit të 5,175 qytetarëve. Ministria e Shëndetësisë njofton gjithashtu se fatkeqësisht 7 pacientë e kanë humbur betejën me virusin...

Mbi 17 mijë persona u vaksinuan kundër Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit

para një muaji - Informatat

Ministria e Shëndetësisë(MSH), sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë dhënë 17 mijë e 643 doza të vaksinës kundër COVID-19. “Prej...

Mbi 17 mijë persona morën vaksinën anti-Covid në 24 orët e fundit

para një muaji - Ekonomia Online

Ministria e Shëndetësisë(MSH), sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë dhënë 17 mijë e 643 doza të vaksinës kundër COVID-19. “Prej...

Kjo është mosha e viktimave nga COVID-19 në 24 orët e fundit

para një muaji - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë në raportin 24 orësh ka njoftuar se janë regjistruar 7 raste të vdekjes edhe 173 raste të reja me COVID-19. Ndërsa janë shëruar 1 mijë 434 persona. Dy viktima i takojnë grup moshës...

Publikohen moshat e viktimave nga COVID-19

para një muaji - ATV Live

Shtatë persona kanë vdekur si pasojë e koronavirusit brenda 24 orëve të fundit në Kosovë. Katër viktima janë meshkuj dhe tri janë femra. Ministria e Shëndetësisë ka publikuar edhe grupmoshën e shtatë viktimave...

7 të vdekur dhe 173 raste të reja me COVID-19

para një muaji - KosovaPress

7 të vdekur dhe 173 raste të reja me COVID-19 janë raportuar në 24 orët e fundit në Kosovë. Kështu ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë bazuar në të dhënat e Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike...

7 të vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit, 173 raste të reja

para një muaji - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin 24 orësh për gjendjen me pandeminë COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë shënuar 173 raste të reja me koronavirus dhe 7 raste të vdekjes Ndërsa janë shëruar 1 mijë 434 persona. /ATVLIVE

Mbi 8 mijë raste aktive me COVID-19

para një muaji - ATV Live

Aktualisht në Kosovë janë 8 mijë e 903 raste aktive me COVID-19. Më së shumti raste aktive janë shënuar sërish në Komunën e Prishtinës. Në kryeqytet aktualisht janë 1 mijë e 803 raste aktive me koronavirus....

Mbi 8 mijë raste aktive me COVID-19

para një muaji - KosovaPress

Aktualisht në Kosovë janë 8 mijë e 903 raste aktive me COVID-19. Më së shumti raste aktive janë shënuar sërish në Komunën e Prishtinës. Në kryeqytet aktualisht janë 1 mijë e 803 raste aktive me koronavirus....

Rritet numri i jetëve të humbura nga Covid-19 në vend. Shifrat për 24-orët e fundit

para një muaji - NOA

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Çdo qytetar mbi 18 vjeç, mund të vaksinohet në qendrën shëndetësore ose në pikën...

COVID merr edhe 7 jetë të tjera në Shqipëri! Përgjysmohen rastet, 451 të prekur në 24 orët e fundit

para një muaji - Java News

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë kryer 4081 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 451 qytetarë, në këto bashki: 227 raste në Tiranë, 38 në Fier, 31 në Durrës, 21 në Korçë, 17 në...

451 raste të reja dhe 7 viktima nga COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - KosovaPress

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë bilancin e 24 orëve të fundit dhe njofton se nga 4081 testime të kryera kanë rezultuar pozitivë 451 qytetarë, ku 227 raste janë shënuar në Tiranë. Nuk kanë...

451 raste të reja dhe 7 viktima nga COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë bilancin e 24 orëve të fundit dhe njofton se nga 4081 testime të kryera kanë rezultuar pozitivë 451 qytetarë, ku 227 raste janë shënuar në Tiranë. Nuk kanë...

Moshat e 6 të vdekurve nga koronavirusi në 24 orët e fundit

para një muaji - Lajmi.net

Gjithashtu u bë e ditur për shërimin e 903 qytetarëve nga ky virus, teksa numri rasteve aktive është 8.903. Tutje, MSh, ka bërë të ditur se viktimat e fundit nga COVID-19 janë pesë meshkuj dhe një femër....

Këtyre moshave u takojnë gjashtë viktimat e sotme të COVID-19

para një muaji - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit nga COVID-19 kanë humbur jetën 6 persona, ndërsa janë regjistruar 48 raste të reja. Sipas të dhënave të MSH-së, 5 nga viktimat janë burra dhe...

6 të vdekur dhe 48 raste të reja me COVID-19

para një muaji - ATV Live

Në 24 orët e fundit në Kosovë, gjashtë persona kanë vdekur si shkak i infektimit me COVID-19, ndërsa 48 të tjerë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus. Kështu ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë bazuar...

6 viktima dhe 48 raste pozitive me COVID-19 në vend

para një muaji - Ditapost

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat e fundit rreth gjendjes me COVID-19 në vend. Përgjatë 24 orëve të fundit, janë shënuar 48 raste pozitive, ndërkaq kanë vdekur 6 persona. Në 24 orët e fundit...

Gjashtë të vdekur e 48 raste pozitive me Covid-19

para një muaji - Ekonomia Online

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat e fundit rreth gjendjes me COVID-19 në vend, raporton Ekonomia Online. Përgjatë 24 orëve të fundit, janë shënuar 48 raste pozitive, ndërkaq kanë vdekur 6...

Gjashtë të vdekur dhe 48 raste të reja me koronavirus

para një muaji - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në 24 orët e fundit janë dhënë 9.146 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit...

6 të vdekur dhe 48 raste të reja me COVID-19

para një muaji - KosovaPress

Në 24 orët e fundit në Kosovë, gjashtë persona kanë vdekur si shkak i infektimit me COVID-19, ndërsa 48 të tjerë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus. Kështu ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë bazuar...

Mbi 9 mijë raste aktive me COVID-19

para një muaji - Lajmi.net

Sipas të dhënave të fundit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKShPK) numri më i lartë i rasteve aktive me koronavirus është në Komunën e Prishtinës. Në Prishtinë janë 1 mijë e...

Mbi 9 mijë raste aktive me COVID-19

para një muaji - ATV Live

Në Kosovë janë 9 mijë e 764 raste aktive me COVID-19. Sipas të dhënave të fundit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKShPK) numri më i lartë i rasteve aktive me koronavirus është...

Mbi 9 mijë raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para një muaji - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë të shtunën në raportin e përditësuar ka bërë të ditur se në Kosovë janë 9 mijë e 764 raste aktive me COVID-19. MSh bëri të ditur se përgjatë 24 orëve të fundit u regjistruan 173...

Mbi 9 mijë raste aktive me COVID-19

para një muaji - KosovaPress

Në Kosovë janë 9 mijë e 764 raste aktive me COVID-19. Sipas të dhënave të fundit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKShPK) numri më i lartë i rasteve aktive me koronavirus është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK