Pengmarrje live në Instagram në Tiranë

para një muaji - Klan

Pengmarrje live në Instagram në Tiranë Dhunohet një i ri për disa orë pas fyerjeve online Sharjet dhe ofendimet në rrjetet sociale janë bërë shkak për sulmin ndaj një personi në Tiranë, që prej disa orësh...

Shoku i Kozakut reagon pas rrëmbimit të sotëm dhe ka dy fjalë për Fabio Dushkun

para një muaji - ABC News

Kapja e Kozakut sot nga grupi i mbështetësve të Fabio Dushkut duke e detyruar të thotë fjalë banale ndaj vetes ka shkaktuar reagime të forta mes shokëve të tij. Lexo edhe: VIDEO/ Nga sharjet, te tritoli...

Ja si nisi sherri i Kozakut me djemtë që e rrëmbyen, video live në Instagramin e Stresit e futi në sherr me të dënuarin që “bënte ligjin” në burgun grek

para një muaji - Top Channel

Kozak Braçi, i cili dyshohej se ishte rrëmbyer nga disa kundërshtarët e tij për shkak të ofendimeve që i kishte bërë në rrjete sociale. Pas raportimeve dhe postimeve në media sociale se Kozak Baçi, i njohur...

Kozak u rrëmbye nga tre persona, si nisi sherri me Fabio Dushkun që bën ligjin në burgun grek

para një muaji - Albeu

Kozak Braçi, i njohur ndryshe dhe si “mbreti” i Instagramit ka qenë kryefjalë e mediave mbrëmjen e sotme pasi u mor peng nga disa persona. Këta të fundit hynë live në TikTok-un e tij, ku shiheshin duke...

Kozaku u rrëmbye nga tre persona, si nisi sherri me shqiptarin që bën ligjin në burgun grek

para një muaji - ABC News

Kozak Braçi, i njohur ndryshe dhe si “mbreti” i Instagramit ka qenë kryefjalë e mediave mbrëmjen e sotme pasi u mor peng nga disa persona. Këta të fundit hynë live në TikTok-un e tij, ku shiheshin duke...

Disa persona e rrëmbejnë dhe e rrahin komedianin shqiptar ‘live’ në Instagram

para një muaji - Insajderi

Kozak Braçi, i njohur si mbreti i “Instagramit” është rrëmbyer nga disa persona dhe më pas shihet teksa është rrahur nga ta dhe është filmuar drejtpërdrejt në Instagram. Rrëmbimin e tij e kanë raportuar...

E rrëmbyen kundërshtarët? Gjendet imituesi i gazetarit të njohur/ Dalin pamjet ku Kozakun e shajnë dhe godasin në makinë

para një muaji - Top Channel

Pas raportimeve dhe postimeve në media sociale se Kozak Baçi, i njohur si mbreti i “Instagramit” është rrëmbyer, forca të shumta policia kanë mbërritur në zonën e Alliasit. Policia pak më parë njoftoi...

Urdhëroi rrëmbimin e ‘Mbretit të Instagramit’/ Kush është Fabio Dushku i dënuar me burgim të përjetshëm në Greqi?

para një muaji - NOA

Kozak Braçi mik i ngushtë i reperit Stresi, u rrëmbye sot nga disa të rinj në zonën e Alliasit, por pas dy orësh u gjet nga Policia. Braçi dyshohet se është rrëmbyer me porosi të Fabio Dushkut, një i ri...

Nga sharjet në rrjet, te tritoli dhe rrëmbimi i sotëm/ Si nisi sherri mes Fabio Dushkut dhe Kozakut?

para një muaji - GazetaBlic

Në fillim të ngjarjes së rëndë që do pasonte më pas me rrëmbimin e ‘Mbretit të Instagramit’, familjarët e Kozan Braçit denoncuan në polici rrëmbimin e tij nga të afërmit e një tjetër reperi të njohur,...

E urdhëruan: Kërkoji falje Fabio Dushkut! Si u mor peng nga miqtë e mirditorit që bënte ligjin në burgun grek, Kozak Braci (VIDEO)

para një muaji - NOA

Familjarët e Kozak Braçit, të riut të bërë të famshëm në rrjetet sociale, denoncuan sot në polici rrëmbimin e tij. Kjo pasi panë në Instagrami-n e tij një video LIVE, ku ishte rrëmbyer dhe po rrihej nga...

Disa persona e rrëmbejnë dhe e rrahin komedianin shqiptar ‘live’ në Instagram

para një muaji - Bota Sot

Kozak Braçi, i njohur si mbreti i “Instagramit” është rrëmbyer nga disa persona dhe më pas shihet teksa është rrahur nga ta dhe është filmuar drejtpërdrejt në Instagram. Rrëmbimin e tij e kanë raportuar...

Rrëmbehet e maltretohet Braçi

para një muaji - Bota Sot

Policia e Tiranës reagon pas denoncimit të familjarëve të Kozak Braçi për rrëmbimin e këtij të fundit. Policia njofton se Braçi, i njohur si “mbreti shqiptar i Instagramit”, është gjetur dhe po shoqërohet...

E rrëmbyen kundërshtarët? Gjendet imituesi i Arian Çanit/ Dalin pamjet ku Kozakun e shajnë dhe godasin në makinë

para një muaji - Top Channel

Pas raportimeve dhe postimeve në media sociale se Kozak Baçi, i njohur si mbreti i “Instagramit” është rrëmbyer, forca të shumta policia kanë mbërritur në zonën e Alliasit. Policia pak më parë njoftoi...

U mor peng dhe u dhunua live, Policia gjen Kozak Bracin dhe shpall në kërkim autorët

para një muaji - NOA

Pas publikimit të videos së marrjes peng të Kozak Bracit, ka reaguar menjëherë policia. Policia ka identifikuar dhe shpallur në kërkim të rinjtë që e rrihnin dhe dhunonin atë live. Kozak Baci njihet në...

Rrëmbehet “mbreti” i Instagramit Kozak Braçi, policia e gjen dhe vihet në kërkim të autorëve

para një muaji - Klan

Rrëmbehet “mbreti” i Instagramit Kozak Braçi, policia e gjen dhe vihet në kërkim të autorëve Kozak Braçi, i njohur ndryshe si “mbreti i Instagramit”, u rrëmbye këtë të enjte në Tiranë. Pak orë më pas,...

Merret peng i riu dhe dhunohet brenda në makinë

para një muaji - NOA

Një ngjarje e pazakontë është shpërndarë sot në rrjete sociale. Bëhet fjalë për “mbretin e Instagrami” Kozak Braci i cili dyshohet se është rrëmbyer ditën e sotme në Tiranë, denoncojnë familjarët e tij....

Rrëmbehet “mbreti”i Instagramit Kozak Braçi, policia dhe vihet në kërkim të autorëve

para një muaji - Klan

Rrëmbehet “mbreti”i Instagramit Kozak Braçi, policia dhe vihet në kërkim të autorëve Kozak Braçi, i njohur ndryshe si “mbreti i Instagramit”, u rrëmbye këtë të enjte në Tiranë. Pak orë më pas, policia...

“Ata në Dobraç ta shuajnë fisin!” – Si e kërcënonte Kozak Braçi, Fabio Dushkun

para një muaji - Mapo

*KËRKOJMË NDJESË PË FJALORIN E PAPËRSHTATSHËM NË VIDEO* Sot u rrëmbye nga disa të rinj Kozak Braçi i njohur si mbreti i ‘Instagramit’. Dyshohet se Braçi është rrëmbyer për porosi të Fabio Dushkut pasi...

VIDEO/ Rrëmbimi i Kozakut dhe roli i Fabio Dushkut: A do të ndërhyjë “Stresi” për të shuar gjakrat?

para një muaji - ABC News

Një ngjarje e rëndë ndodhi sot pasdite në Tiranë, ku familjarë të një të riu të identifikuar si Kozak Braçi njoftuan policinë duke pretenduar për një pengmarrje ndaj tij. Të afërmit e personazhit të njohur...

Degjenerohet reperi shqiptar/ Rrëmbehet dhe rrihet live në Instagram

para një muaji - Indeks online

Pas raportimeve dhe postimeve në media sociale se Kozak Baçi, i njohur si mbreti i “Instagramit” është rrëmbyer, forca të shumta policia kanë mbërritur në zonën e Alliasit. Policia pak më parë njoftoi...

Familjarët denoncojnë rrëmbimin e “mbretit” të Instagramit

para një muaji - Koha.mk

Policia zbarkon në zonën e Alliasit, Kozaku brenda në makinë, e shajnë dhe godasin disa të rinj. Forca të shumta policia kanë mbërritur në zonën e Alliasit dhe po kryejnë verifikime. Kanë qenë familjarët...

Rrëmbehet një person në Tiranë, policia e gjen dhe vihet në kërkim të autorëve

para një muaji - Klan

Rrëmbehet një person në Tiranë, policia e gjen dhe vihet në kërkim të autorëve Një person u rrëmbye këtë të enjte në kryeqytet, në rrethana dhe për shkaqe ende të paqarta. Burime zyrtare thonë se personi...

VIDEO/ Nga sharjet, te tritoli dhe rrëmbimi i sotëm: Si nisi kot sherri mes Kozakut dhe Fabio Dushkut

para një muaji - ABC News

Familjarët e Kozan Braçit, i njohur si “Mbreti i Instagramit” mes adoleshentëve denoncuan sot në polici rreëmbimin e tij nga të afërmit e një tjetër reperi të njohur, i cili aktualisht ndodhet në burg...

Rrëmbehet dhe dhunohet i riu në Tiranë/ Policia e gjen pas denoncimit të familjarëve

para një muaji - Vizion Plus

Policia e Tiranës u sinjalizua këtë të enjte për rrëmbimin e një personi. Bëhet fjalë për Kozak Braçi, personazh i njohur në Instagram. Kanë qenë familjarët e të riut ata që denoncuan në polici zhdukjen...

Nga sharjet, te tritoli e më pas rrëmbimi : Si nisi sherri mes Kozakut dhe Fabio Dushkut

para një muaji - Albeu

Familjarët e Kozan Braçit, i njohur si “Mbreti i Instagramit” mes adoleshentëve denoncuan sot në polici rreëmbimin e tij nga të afërmit e një tjetër reperi të njohur, i cili aktualisht ndodhet në burg...

E rëndë në Tiranë/ Të rinjtë marrin peng ‘Mbretin e Instagramit’ dhe e dhunojnë brenda në makinë

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 23.09.2021 nga Shekulli Online “Mbreti i Instagrami”, Kozak Braëi dyshohet se është rrëmbyer ditën e sotme në Tiranë, denoncojnë familjarët e tij. Në një video të publikuar ne rrjete sociale,...

Rrëmbimi i Kozakut, Policia e Tiranës: E gjetëm, po e çojmë në komisariat

para një muaji - Mapo

*KËRKOJMË NDJESË PË FJALORIN E PAPËRSHTATSHËM NË VIDEO* Policia e Tiranës ka reaguar pas lajmit se Kozak Braçi është rrëmbyer nga disa të rinj në kryeqytet. Blutë e Tiranës njoftojnë se e kanë gjetur Braçin...

Shoku i Stresit dyshohet se u rrëmbye për porosi të Fabio Dushkut (VIDEO)

para një muaji - Mapo

*KËRKOJMË NDJESË PË FJALORIN E PAPËRSHTATSHËM NË VIDEO* Kozak Braçi mik i ngushtë i Stresit, u rrëmbye sot nga disa të rinj në zonën e Alliasit, por pas dy orësh u gjet nga Policia. Braçi dyshohet se është...

Rrëmbimi i Kozak Braçit nga kundërshtarët e tij, reagon policia

para një muaji - Albeu

Policia ka reaguar në lidhje me rrëmbimin e Kozak Braçit, i cili njihet edhe si “Mbreti i Instagramit”. Uniformat blu bëjnë me dije se kanë bërë të mundur gjetjen e tij dhe po bëjnë shoqërimin e tij për...

Merret peng Kozak Braçi, momenti kur kundërshtarët e tij e shajnë dhe degjenerojnë “mbretin e Instagramit” (VIDEO)

para një muaji - Albeu

Kozak Braçi është marrë peng nga disa shokë të rreperit kundërshtarë të tij. Në pamjet filmike që ata kanë postuar në Tik Tok, duken qartë skenat e dhunshme kur ata e rrahin dhe degjenerojne djalin e Instagramit....

Kozak Braçi rrëmbehet në Tiranë, dalin pamjet kur e godasin në makinë

para një muaji - Mapo

*KËRKOJMË NDJESË PË FJALORIN E PAPËRSHTATSHËM NË VIDEO* Policia e Tiranës është sinjalizuar këtë mbrëmje për rrëmbimin e mundshëm të një personi. Dyshohet të jetë rrëmbyer Kozak Braçi, i njohur si mbreti...

Rrëmbehet “Mbreti i Instagramit”, policia reagon për Kozak-un e famshëm

para një muaji - ABC News

Policia e Tiranës ka reaguar në lidhje me rrëmbimin e një personazhi të njohur të Instagramit. Bëhet fjalë për Kozak Braçin, i cili njihet edhe si “Mbreti i Instagramit”. Më herët, familjarë të tij njoftuan...

VIDEO+18/ U rrëmbye në Allias, policia gjen “mbretin” shqiptar të Instagramit

para një muaji - Tetova Sot

Policia e Tiranës reagon pas denoncimit të familjarëve të Kozak Braçi për rrëmbimin e këtij të fundit. Policia njofton se Braçi, i njohur si “mbreti shqiptar i Instagramit”, është gjetur dhe po shoqërohet...

Pengmarrje live në Instagram në Tiranë

para një muaji - Arbresh

Sharjet dhe ofendimet në rrjetet sociale janë bërë shkak për sulmin ndaj një personi në Tiranë, që prej disa orësh u mbajt peng. Video e pengmarrjes u shfaq live në rrjetet sociale, ku dukeshin kërcënimet...

Nga sharjet në rrjet, te tritoli dhe rrëmbimi i sotëm/ Si nisi sherri mes Fabio Dushkut dhe Kozakut

para një muaji - Infokusi

Në fillim të ngjarjes së rëndë që do pasonte më pas me rrëmbimin e ‘Mbretit të Instagramit’, familjarët e Kozan Braçit denoncuan në polici rrëmbimin e tij nga të afërmit e një tjetër reperi të njohur,...

Rrëmbehet ‘Mbreti i Instagramit’, të rinjtë e shajnë dhe godasin brenda në makinë

para një muaji - Tetova Sot

Gjatë mbrëmjes së sotme, Policia e Tiranës është sinjalizuar për rrëmbimin e mundshëm të një personi i njohur si ‘Mbreti i Instagramit’. Sipas raportimeve të mediave, dyshohet të jetë rrëmbyer Kozak Braçi....

VIDEO/ Rrëmbehet ‘Mbreti i Instagramit’, të rinjtë e shajnë dhe godasin brenda në makinë

para një muaji - Tetova Sot

Gjatë mbrëmjes së sotme, Policia e Tiranës është sinjalizuar për rrëmbimin e mundshëm të një personi i njohur si ‘Mbreti i Instagramit’. Sipas raportimeve të mediave, dyshohet të jetë rrëmbyer Kozak Braçi....

Rrëmbehet e malltretohet intervistuesi i VIP-ave në Instagram

para një muaji - Revista Kosovarja

Policia e Tiranës reagon pas denoncimit të familjarëve të Kozak Braçi për rrëmbimin e këtij të fundit. Policia njofton se Braçi, i njohur si “mbreti shqiptar i Instagramit”, është gjetur dhe po shoqërohet...

Familjarët denoncojnë rrëmbimin e “mbretit” të Instagramit, policia “kreh” Alliasin. Ja video ku Kozak e godasin të rinjtë në makinë

para një muaji - Lexo

Policia e Tiranës është sinjalizuar këtë mbrëmje për rrëmbimin e mundshëm të një personi. Dyshohet të jetë rrëmbyer Kozak Braçi, i njohur si mbreti i “Instagramit”. Forca të shumta policia kanë mbërritur...

Degjenerohet reperi shqiptar/ Rrëmbehet dhe rrihet live në Instagram

para një muaji - Infokusi

Pas raportimeve dhe postimeve në media sociale se Kozak Baçi, i njohur si mbreti i “Instagramit” është rrëmbyer, forca të shumta policia kanë mbërritur në zonën e Alliasit. Policia pak më parë njoftoi...

Detaje të reja nga dhunimi i Kozakut, dyshohet se e rrahën njerëzit e Fabio Dushkut, kush është miku i përbashkët reper që mund t’i pajtojë

para një muaji - FaxWeb

Detaje të reja kanë dalë sa i përket dhunimit të Kozak Braccit që njihet në rrjetet sociale si “Mbreti i Instagramit”. Mësohet se ai ka pasur një konflikt të vazhdueshëm nme një tjetër personazh të famshëm...

Rrëmbehet e maltretohet intervistuesi i VIP-ave në Instagram

para një muaji - Arbresh

Policia e Tiranës reagon pas denoncimit të familjarëve të Kozak Braçi për rrëmbimin e këtij të fundit. Policia njofton se Braçi, i njohur si “mbreti shqiptar i Instagramit”, është gjetur dhe po shoqërohet...

Familjarët denoncojnë rrëmbimin e “mbretit” të Instagramit, policia “kreh” Alliasin. Ja video ku Kozak e godasin të rinjtë në makinë

para një muaji - Java News

Policia e Tiranës është sinjalizuar këtë mbrëmje për rrëmbimin e mundshëm të një personi. Dyshohet të jetë rrëmbyer Kozak Braçi, i njohur si mbreti i “Instagramit”. Forca të shumta policia kanë mbërritur...

Rrëmbehet një person në Tiranë, policia e gjen dhe vihet në kërkim të autorëve

para një muaji - Java News

Një person u rrëmbye këtë të enjte në kryeqytet, në rrethana dhe për shkaqe ende të paqarta. Burime zyrtare thonë se personi në fjalë, me iniciale K.B u gjet nga efektivët e kryeqytetit dhe u shoqërua...

Nga sharjet, te tritoli dhe rrëmbimi i sotëm: Si nisi kot sherri mes Kozakut dhe Fabio Dushkut

para një muaji - Zyrtare

Familjarët e Kozan Braçit, i njohur si “Mbreti i Instagramit” mes adoleshentëve denoncuan sot në polici rreëmbimin e tij nga të afërmit e një tjetër reperi të njohur, i cili aktualisht ndodhet në burg...

Rrëmbehet “Mbreti i Instagramit”, policia reagon për Kozak-un e famshëm

para një muaji - Epoka e Re

Policia e Tiranës ka reaguar në lidhje me rrëmbimin e një personazhi të njohur të Instagramit. Bëhet fjalë për Kozak Braçin, i cili njihet edhe si “Mbreti i Instagramit”. Më herët, familjarë të tij njoftuan...

Policia gjen “mbretin” e Instagramit: Identifikohen autorët e ngjarjes, po punojmë për kapjen e tyre

para një muaji - Almakos

Policia e Tiranës reagon pas denoncimit të familjarëve të Kozak Braçi për rrëmbimin e këtij të fundit.Policia njofton se Kozak, i njohur si “mbreti” i Instagramit, është gjetur dhe po shoqërohet në Komisariat...

U rrëmbye sot nga 3 persona! Gjendet Kozak Braçi, si nisi sherri i “mbretit të Instagramit” me shqiptarin e burgosur përjetë në burgun e Koridhalosit. Nga kapsolla tek pallati, tek ‘ngjarja’ e sotme…

para një muaji - Dosja.al

Fabio Dushku dhe rrëmbimi i Kozakut 23 Shtator, 2021 20:25 TIRANË – Një alarm për pengmarrje ka ngritur në këmbë Policinë e Shtetit, e cila ka nisur menjëherë kontrollet në zonën e Alliasit. Personazhi...

ME VIDEO: Brenda makinës, tre persona e mbajnë me zor, “mbreti i Instagramit” i kërkon falje “armikut”: I thashë pra 100 herë…

para një muaji - Dosja.al

Pamje nga videoja 23 Shtator, 2021 19:58 TIRANË – Familjarët e personazhit të njohur të Instagramit, Kozak Braçi janë alarmuar pas një videoje të të riut, brenda një makine me tre persona të tjerë. Tre...

LAJM I FUNDIT/ Marrja peng dhe dhunimi live i Kozakut, reagon Policia e Shtetit

para një muaji - FaxWeb

Sqarim i Policisë së Tiranës. Në lidhje me një lajm të publikuar në disa media për rrembimin e shtetasit K. B, ju bëjmë me dije se: Sherbimet e Policisë kanë bërë të mundur gjetjen e tij dhe po bëjnë shoqërimin...

U rrëmbye? Policia SQARON pengmarrjen e “mbretit të Instagramit”: E gjetëm, po e shoqërojmë për të sqaruar ngjarjen

para një muaji - Dosja.al

Pamje nga videoja 23 Shtator, 2021 19:52 Sqarim i Policisë së Tiranës: Në lidhje me një lajm të publikuar në disa media për rrembimin e shtetasit K. B, ju bëjmë me dije se: Sherbimet e Policisë kanë bërë...

VIDEO/ “Të hënksha k***n mfal”, e rëndë në Tiranë: Të rinjtë marrin peng ‘Mbretin e Instagramit’ dhe e dhunojnë brenda në makinë

para një muaji - FaxWeb

“Mbreti i Instagrami”, Kozak Braci dyshohet se është rrëmbyer ditën e sotme në Tiranë, denoncojnë familjarët e tij. Në një video të publikuar ne rrjete sociale, shihet një grup të rinjsh që kanë futur...

Familjarët denoncojnë rrëmbimin e “mbretit” të Instagramit! Policia zbarkon në zonën e Alliasit, Kozaku brenda në makinë, e shajnë dhe godasin disa të rinj

para një muaji - Dosja.al

Kozak Braçi 23 Shtator, 2021 19:37 TIRANË- Policia e Tiranës është sinjalizuar këtë mbrëmje për rrëmbimin e mundshëm të një personi. “BalkanWeb” mëson se dyshohet të jetë rrëmbyer Kozak Braçi, i njohur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK