Maqedoni, do të vendosen teste për coronavirus në shkolla

para 3 jave - Sharri

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe tha se do të vendosen teste nëpër shkollat e Maqedonisë. Sipas tij, pjesa më e madhe e të rinjve e kalojnë sëmundjen pa simptima, ndërsa të njëjtit janë edhe bartësit...

Maqedoni, do të vendosen teste për coronavirus në shkolla

para 3 jave - Telegrafi

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe tha se do të vendosen teste nëpër shkollat e Maqedonisë. Sipas tij, pjesa më e madhe e të rinjve e kalojnë sëmundjen pa simptima, ndërsa të njëjtit janë edhe bartësit...

Filipce: 73% e të vdekurve nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike

para 3 jave - Ditari.mk

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp tha se sipas analizave që i kanë bërë, 73 përqind e pacientëve që kanë vdekur nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike. Ai...

Filipce: 73% e të vdekurve nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike

para 3 jave - Opinion.mk

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp tha se sipas analizave që i kanë bërë, 73 përqind e pacientëve që kanë vdekur nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike. Ai...

Maqedoni, do të vendosen teste për coronavirus në shkolla

para 3 jave - Tetova1

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe tha se do të vendosen teste nëpër shkollat e Maqedonisë. Sipas tij, pjesa më e madhe e të rinjve e kalojnë sëmundjen pa simptima, ndërsa të njëjtit janë edhe bartësit...

Maqedoni, do të vendosen teste për coronavirus në shkolla

para 3 jave - Tetova Sot

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe tha se do të vendosen teste nëpër shkollat e Maqedonisë. Sipas tij, pjesa më e madhe e të rinjve e kalojnë sëmundjen pa simptima, ndërsa të njëjtit janë edhe bartësit...

Filipce: 73% e të vdekurve nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike

para 3 jave - Raporter.mk

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp tha se sipas analizave që i kanë bërë, 73 përqind e pacientëve që kanë vdekur nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike. Ai...

Filipce: 73% e të vdekurve nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike

para 3 jave - Politiko.mk

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp tha se sipas analizave që i kanë bërë, 73 përqind e pacientëve që kanë vdekur nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike. Ai...

Filipçe: 73% e viktimave nga covid-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike

para 3 jave - Tetova Sot

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp tha se sipas analizave që i kanë bërë, 73 përqind e pacientëve që kanë vdekur nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike. Ai...

Teste të shpejta antigjen për nxënësit e shkollave fillore dhe të mesme, paralajmëroi Filipçe

para 3 jave - Portalb

Pjesa më e madhe të rinjve, virusin korona e kalojnë pa simptoma, kështu që sipas kësaj të njëjtit vlerësohen si transmetues të virusit. Tani për tani, gjendja në shkolla është stabile, por për shkak të...

73% e të vdekurve nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike

para 3 jave - Ina

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp tha se sipas analizave që i kanë bërë, 73 përqind e pacientëve që kanë vdekur nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike. Ai...

Filipçe: 73% e viktimave nga covid-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike

para 3 jave - Sovrani

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp tha se sipas analizave që i kanë bërë, 73 përqind e pacientëve që kanë vdekur nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike. Ai...

Maqedoni: 73% e të vdekurve nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike

para 3 jave - Telegrafi

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp tha se sipas analizave që i kanë bërë, 73 përqind e pacientëve që kanë vdekur nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike. Ai...

Filipce: 73% e të vdekurve nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike

para 3 jave - Medial

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp tha se sipas analizave që i kanë bërë, 73 përqind e pacientëve që kanë vdekur nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike. Ai...

Filipçe: 73% e viktimave nga covid-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike

para 3 jave - Top24

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp tha se sipas analizave që i kanë bërë, 73 përqind e pacientëve që kanë vdekur nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike. Ai...

73% e të vdekurve nga COVID-19 në Maqedoni kanë pasur së paku dy sëmundje kronike

para 3 jave - Bota Sot

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp tha se sipas analizave që i kanë bërë, 73 përqind e pacientëve që kanë vdekur nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike. Ai...

Filipce: 73% e të vdekurve nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike

para 3 jave - Aktuale

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp tha se sipas analizave që i kanë bërë, 73 përqind e pacientëve që kanë vdekur nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike. Ai...

Së paku dy sëmundje kronike kanë pasur 73 për qind të vdekurve nga Kovid-19, do të bëhet “skrining” gjendjes shëndetësore të popullsisë, thotë Filipçe

para 3 jave - Koha.mk

Shkup, 23 shtator – Sipas analizës sonë të tanishme, 73 për qind e pacientëve që kanë vdekur nga Kovid-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike. Kjo kërkon një “skrining” të hollësishëm të gjendjes së...

Filipce: 73% e të vdekurve nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike

para 3 jave - Flaka

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp tha se sipas analizave që i kanë bërë, 73 përqind e pacientëve që kanë vdekur nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike. Ai...

73% e të vdekurve nga Covid-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike

para 3 jave - Top24

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe , sot në konferencë për shtyp tha se sipas analizave që i kanë bërë , 73 përqind e pacientëve që kanë vdekur nga COVID – 19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike....

73% e të vdekurve nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike

para 3 jave - Tetova Sot

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp tha se sipas analizave që i kanë bërë, 73 përqind e pacientëve që kanë vdekur nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike. Ai...

73% e të vdekurve nga Covid-19 në RMV kanë pasur së paku dy sëmundje kronike

para 3 jave - Nistori

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp tha se sipas analizave që i kanë bërë, 73 përqind e pacientëve që kanë vdekur nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike. Ai...

73% e të vdekurve nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike

para 3 jave - News Tv

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp tha se sipas analizave që i kanë bërë, 73 përqind e pacientëve që kanë vdekur nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike. Ai...

73% e të vdekurve nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike

para 3 jave - Lajm

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp tha se sipas analizave që i kanë bërë, 73 përqind e pacientëve që kanë vdekur nga COVID-19 kanë pasur së paku dy sëmundje kronike. Ai...

Skrining së shpejti edhe nxënësve tek shkollat fillore dhe të mesme

para 3 jave - Press Online

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe sot paralajmëroi se do të filloj të zbatoj skrinig tek nxënësit në shkollat fillore dhe të mesme në shtet. Ditët në vijim, siç theksoi, do të prezantohet metodologjia...

TEST

para 3 jave - Lajm

TEST

Mjekët pediatër me thirrje për testim masiv të fëmijëve në shkollat e Maqedonisë

para 3 jave - Telegrafi

Një pjesë e mjekëve pediatër kërkojnë testim masiv të fëmijëve në shkolla për shkak të gjendjes epidemologjike me coronavirusin në Maqedoni. Ata kërkojnë testim masiv për shkak se gjendja është alarmante...

Mjekët pediatër me thirrje për testim masiv të fëmijëve në shkollat e Maqedonisë

para 3 jave - Flaka

Një pjesë e mjekëve pediatër kërkojnë testim masiv të fëmijëve në shkolla për shkak të gjendjes epidemologjike me coronavirusin në Maqedoni. Ata kërkojnë testim masiv për shkak se gjendja është alarmante...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK