Temperatura deri në 25 gradë Celsius në dy ditët e ardhshme në Kosovë

para një muaji - Koha.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira. Sipas IHMK-së, temperaturat minimale do të lëvizin në mes të 3-7 gradë celsius,...

Mot me diell dhe vranësira për nesër

para një muaji - Klan Kosova

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se nesër në vend do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat më të theksuara do të jenë për rreth relievit malor. “Temperaturat minimale do të shënojnë...

Befasi, ky është moti në ditët e ardhshme

para një muaji - OraInfo

Në vendin tonë po vazhdon të mbajë një mot i qëndrueshëm. 24.09 – Pas mëngjesit të ftohtë, ditën kryesisht me diell e më ngrohtë. 25.09 – Më ngrohtë e kryesisht me diell. 26.09 – Ngrohtë, kryesisht me...

Parashikimi i motit për 4 ditët e ardhshme

para një muaji - Indeks online

24.09 – Pas mëngjesit të ftohtë, ditën kryesisht me diell e më ngrohtë. 25.09 – Më ngrohtë e kryesisht me diell. 26.09 – Ngrohtë, kryesisht me diell. 27.09 – Kryesisht me diell. Në mbrëmje me shtim të...

Nesër e pasnesër mot vjeshtor në Kosovë: Këto janë temperaturat

para një muaji - Lajmi.net

Sipas IHMK-së, temperaturat minimale do të lëvizin në mes të 3-7 gradë celsius, teksa ato maksimale në mes të 21-25 gradë. “Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat më të theksuara do të jenë për...

Parashikimi i motit për këtë të premte

para një muaji - Gazeta Express

Të premten në mëngjes parashihet mot më i ftohtë, e gjatë ditës më ngrohtë, duke vazhduar edhe në fundjavë. Temperaturat minimale zbresin deri në 4C ditën e premte, e maksimalet do të arrijnë deri në 23C....

Parashikimi i motit për nesër, e premtja e fundit e muajit shtator

para një muaji - GazetaBlic

Të premten në mëngjes parashihet mot më i ftohtë, e gjatë ditës më ngrohtë, duke vazhduar edhe në fundjavë. Temperaturat minimale zbresin deri në 4C ditën e premte, e maksimalet do të arrijnë deri në 23C....

Qyteti ku bie më shumë borë se kudo tjetër në botë

para një muaji - Nistori

Qyteti Aomori, në veri të Japonisë, është vendi ku bien më shumë reshje dëbore në botë. Sipas portalit “Lugares de nieve”, në këtë qytet me gati 300 000 banorë bien mesatarisht 8 metra borë në vit, shumica...

Mot me diell dhe vranësira për nesër

para një muaji - Periskopi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se nesër në vend do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat më të theksuara do të jenë për rreth relievit malor. “Temperaturat minimale do të shënojnë...

Parashikimi i motit për dy ditët në vijim

para një muaji - KosovaPress

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira. Sipas IHMK-së, temperaturat minimale do të lëvizin në mes të 3-7 gradë celsius,...

Qyteti ku bie më shumë borë se kudo tjetër në botë (FOTO)

para një muaji - Tetova1

Qyteti Aomori, në veri të Japonisë, është vendi ku bien më shumë reshje dëbore në botë. Sipas portalit “Lugares de nieve”, në këtë qytet me gati 300 000 banorë bien mesatarisht 8 metra borë në vit, shumica...

Moti për dy ditët e ardhshme, ndryshojnë sërish temperaturat

para një muaji - Telegrafi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat më të theksuara do të jenë për rreth relievit malor....

Qyteti ku bie më shumë borë se kudo tjetër në botë

para një muaji - Tetova Sot

Qyteti Aomori, në veri të Japonisë, është vendi ku bien më shumë reshje dëbore në botë. Sipas portalit “Lugares de nieve”, në këtë qytet me gati 300 000 banorë bien mesatarisht 8 metra borë në vit, shumica...

Qyteti ku bie më shumë borë se kudo tjetër në botë (FOTO)

para një muaji - Sovrani

Qyteti Aomori, në veri të Japonisë, është vendi ku bien më shumë reshje dëbore në botë. Sipas portalit “Lugares de nieve”, në këtë qytet me gati 300 000 banorë bien mesatarisht 8 metra borë në vit, shumica...

Keni bërë plane? Kështu do të jetë moti dy ditët e ardhshme

para një muaji - OraInfo

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira. Sipas IHMK-së, temperaturat minimale...

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

para një muaji - RTK

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira. Sipas IHMK-së, temperaturat minimale do të lëvizin në mes të 3-7 gradë celsius,...

Moti për dy ditët e ardhshme

para një muaji - Bota Sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat më të theksuara do të jenë për rreth relievit malor....

Qyteti ku bie më shumë borë në botë

para një muaji - Indeks online

Qyteti Aomori, në veri të Japonisë, është vendi ku bien më shumë reshje dëbore në botë. Sipas portalit “Lugares de nieve”, në këtë qytet me gati 300 000 banorë bien mesatarisht 8 metra borë në vit, shumica...

Parashikimi i motit për nesër

para një muaji - Bota Press

Të premten në mëngjes parashihet mot më i ftohtë, e gjatë ditës më ngrohtë, duke vazhduar edhe në fundjavë. Temperaturat minimale zbresin deri në 4C ditën e premte, e maksimalet do të arrijnë deri në 23C....

Për fundjavë deri 32 gradë, nga e martja me reshje shiu

para një muaji - Koha.mk

Shkup, 23 shtator – Në ditët në vijim koha do të jetë me diell, me temperatura dukshëm më të larta. Siç kumtoi DPHM, nesër do të jetë 28, ndërsa për fundjavë deri 32 gradë. Deri të shtunën temperaturat...

Ngritën temperaturat të premten

para një muaji - Lajmi.net

Sipas IHK-së, do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat më të theksuara do të jenë për rreth relievit malor. Temperaturat minimale do të shënojnë rënie të theksuara dhe do të jenë tipike vjeshtore....

Për fundjavë deri 32 gradë, nga e martja me reshje shiu

para një muaji - Zhurnal

Shkup, 23 shtator – Në ditët në vijim koha do të jetë me diell, me temperatura dukshëm më të larta. Siç kumtoi DPHM, nesër do të jetë 28, ndërsa për fundjavë deri 32 gradë. Deri të shtunën temperaturat...

Për fundjavë deri 32 gradë, nga e martja me reshje shiu

para një muaji - Medial

Shkup, 23 shtator – Në ditët në vijim koha do të jetë me diell, me temperatura dukshëm më të larta. Siç kumtoi DPHM, nesër do të jetë 28, ndërsa për fundjavë deri 32 gradë. Deri të shtunën temperaturat...

Bie bora e parë në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Telegrafi

Përveç Kosovës fqinje bora ka mbërritur edhe në Maqedoninë e Veriut. Këtë mëngjes qendra e skive Kodra e Diellit u zbardh nga bora. Bora atje ra në 1800 metra mbi nivelin e detit, ndërsa temperatura më...

Bie borë edhe në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - RTK

Përveç Kosovës, bora ka mbërritur edhe në Maqedoninë e Veriut. Këtë mëngjes qendra e skive Kodra e Diellit u zbardh nga bora, transmeton Telegrafi. Bora atje ra në 1800 metra mbi nivelin e detit, ndërsa...

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

para një muaji - Bota Press

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira. Sipas IHMK-së, temperaturat minimale do të lëvizin në mes të 3-7 gradë celsius,...

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

para një muaji - Revista Kosovarja

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira. Sipas IHMK-së, temperaturat minimale...

Fillon stina e vjeshtës: Sjell këto temperatura për ditët në vijim

para një muaji - Gazeta Metro

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira. Sipas IHMK-së, temperaturat minimale do të lëvizin në mes të 3-7 gradë celsius,...

Moti për dy ditët e ardhshme, ndryshojnë sërish temperaturat

para një muaji - News Tv

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat më të theksuara do të jenë për rreth relievit malor....

Ngritje e temperaturave në dy ditët e ardhshme

para një muaji - Arbresh

Në dy ditët e ardhshme temperaturat në vend do të shënojnë ngritje. Sipas IHMK-së, temperaturat do të jenë nga 3-7 gradë Celcisus kurse ato maksimalet nga 21-25 gradë. “Do të mbajë mot me diell dhe vranësira...

Bie bora e parë në Kosovë, zbardhen malet e Rugovës

para një muaji - Telegrafi

Ndonëse kemi hyrë zyrtarisht në stinën e vjeshtës, temperaturat e ulëta që na kanë shoqëruar këto ditë kanë bërë që në disa vise kodrinore-malore të fillojnë edhe reshjet e borës. Pas Bajgores, siç shihet...

Ngritën temperaturat të premten

para një muaji - Bota Press

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës -IHK ka publikuar parashikimin e motit për ditën e premte. Sipas IHK-së, do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat më të theksuara do të jenë për rreth relievit...

Bie bora e parë në Kosovë, zbardhen malet e Rugovës

para një muaji - Zhurnal

Ndonëse kemi hyrë zyrtarisht në stinën e vjeshtës, temperaturat e ulëta që na kanë shoqëruar këto ditë kanë bërë që në disa vise kodrinore-malore të fillojnë edhe reshjet e borës. Pas Bajgores, siç shihet...

Ngritën temperaturat të premten

para një muaji - Periskopi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës -IHK ka publikuar parashikimin e motit për ditën e premte. Sipas IHK-së, do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat më të theksuara do të jenë për rreth relievit...

Bie bora e parë në Kosovë (Foto)

para një muaji - NOA

Bie bora e parë në Kosovë. Pas Bajgorës, bora ka mbuluar edhe Rugovën. Fotot e mëposhtme tregojnë se petku i bardhë ka mbuluar zonën. Sot gjatë ditës pritet të ketë mot pjesërisht të vranët. Të premtën...

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

para një muaji - Ekonomia Online

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira. Sipas IHMK-së, temperaturat minimale do të lëvizin në mes të 3-7 gradë celsius,...

Kjo pjesë e Kosovës mbulohet nga bora, këto janë pamjet nga atje

para një muaji - OraInfo

Në disa vise kodrinoro-malore të vendit tashmë kanë filluar edhe reshje të bores. Pas Bajgorës, bora ka mbuluar edhe Rugovën. Fotografi nga bora e parë atje janë publikuar edhe në media. Ndryshe, sot gjatë...

Bie bora e parë në Hajlë të Rugovës

para një muaji - Klan Kosova

Në disa vise malore të Kosovës kanë nisur reshjet e borës. Bora e parë ka rënë në Hajlë të Rugovës, ku fotografitë nga atje mund t’i shihni më poshtë. Sot gjatë ditës pritet të mbajë mot kryesisht i vranët...

Zbardhen malet e Rugovës, bie bora e parë në Kosovë

para një muaji - Alsat-M

Ndonëse kemi hyrë zyrtarisht në stinën e vjeshtës, temperaturat e ulëta që kanë shoqëruar Kosovën këto ditë kanë bërë që në disa vise kodrinore-malore të fillojnë edhe reshjet e borës. Pas Bajgores, siç...

Bora mbulon edhe Rugovën, pamje prej atje

para një muaji - Gazeta Express

Në disa vise kodrinoro-malore të vendit tashmë kanë filluar edhe reshje të bores, raporton Express. Pas Bajgorës, bora ka mbuluar edhe Rugovën. Fotografi nga bora e parë atje janë publikuar edhe në media....

Bora mbulon edhe Rugovën (FOTO LAJM)

para një muaji - Albeu

Në disa vise kodrinoro-malore të vendit tashmë kanë filluar edhe reshje të bores. Pas Bajgorës, bora ka mbuluar edhe Rugovën. Fotografi nga bora e parë atje janë publikuar edhe në media. Ndryshe, sot gjatë...

Bie bora e parë në Kosovë

para një muaji - Aktuale

Në disa vise kodrinoro-malore të Kosovës tashmë kanë filluar edhe reshje të bores. Pas Bajgorës, bora ka mbuluar edhe Rugovën. Fotografi nga bora e parë atje janë publikuar edhe në media. Ndryshe, sot...

Bie borë edhe në Rugovë, pamje prej atje

para një muaji - OraInfo

Bora mbulon edhe Rugovën, pamje prej atje. Në disa vise kodrinoro-malore të vendit tashmë kanë filluar edhe reshje të bores, raporton Express. Pas Bajgorës, bora ka mbuluar edhe Rugovën. Fotografi nga...

Bie borë në Kosovë, zbardhet Rugova

para një muaji - Bota Sot

Bora ka mbuluar të mërkurën edhe Bjeshkët e Rugovës. Nga disa fotografi të publikuar në rrjtet sociale, bora ka ‘zbardhur’ një pjesë të këtyre bjeshkëve. në Hajle. Kjo është bora e parë për këtë vit. Gjatë...

Bora mbulon Rugovën

para një muaji - RTK

Pas Bajgorës, bora ka mbuluar edhe Rugovën. Fotografi nga bora e parë atje janë publikuar edhe në media. Ndryshe, sot gjatë ditës pritet të ketë mot pjesërisht të vranët, derisa prej të premtes dhe përgjatë...

Moti sot kryesisht i vranët

para një muaji - Koha.net

Sot do të mbajë mot kryesisht i vranët, ndërsa temperaturat në ditët e para të vjeshtës kanë shënuar ulje. Temperaturat minimale sot do të sillen nga 7 deri në 9 gradë Celsius, ndërsa ato maksimalet mes...

Bora e parë në Kosovë, mbulohet edhe Rugova

para një muaji - ABC News

Në disa vise kodrinoro-malore të vendit tashmë kanë filluar edhe reshje të bores. Pas Bajgorës, bora ka mbuluar edhe Rugovën. Fotografi nga bora e parë atje janë publikuar edhe në media. Ndryshe, sot gjatë...

Bora mbulon edhe Rugovën, pamje nga atje [Foto]

para një muaji - Zeri

Në disa vise kodrinoro-malore të vendit tashmë kanë filluar edhe reshje të bores. Pas Bajgorës, bora ka mbuluar edhe Rugovën. Fotografi nga bora e parë atje janë publikuar edhe në media. Ndryshe, sot gjatë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Telegrafi

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell. Do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 11 gradë...

Moti sot i ndryshueshëm, temperatura deri në 24 gradë

para një muaji - Koha.mk

Shkup, 23 shtator – Moti sot, posaçërisht në veri dhe lindje do të jetë me vranësira të ndryshueshme, derisa në gjithë vendin gjatë ditës do të jetë me diell. Në mëngjes do të jetë më freskët, dhe do të...

Bora mbulon Bjeshkët e Rugovës

para një muaji - GazetaBlic

Bora ka mbuluar të mërkurën edhe Bjeshkët e Rugovës, raporton Gazeta Blic. Nga disa fotografi të publikuar në rrjtet sociale, bora ka ‘zbardhur’ një pjesë të këtyre bjeshkëve. Kjo është bora e parë për këtë vit:

Mot i vranët dhe me shi

para një muaji - Telegrafi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe vende vende me riga lokale shiu. IHK njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius, ndërsa...

Moti sot i ndryshueshëm, temperatura deri në 24 gradë

para një muaji - Alsat-M

Moti sot, posaçërisht në veri dhe lindje do të jetë me vranësira të ndryshueshme, derisa në gjithë vendin gjatë ditës do të jetë me diell. Në mëngjes do të jetë më freskët, dhe do të fryjë erë nga drejtimi...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - RTK

Moti sot, posaçërisht në veri dhe lindje do të jetë me vranësira të ndryshueshme, derisa në gjithë vendin gjatë ditës do të jetë me diell. Në mëngjes do të jetë më freskët, dhe do të fryjë erë nga drejtimi...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Aktuale

Moti sot, posaçërisht në veri dhe lindje do të jetë me vranësira të ndryshueshme, derisa në gjithë vendin gjatë ditës do të jetë me diell. Në mëngjes do të jetë më freskët, dhe do të fryjë erë nga drejtimi...

Mbrëm në Kodren e Diellit ka rënë borë

para një muaji - Info7

Përveç Kosovës fqinje bora ka mbërritur edhe në Maqedoninë e Veriut. Këtë mëngjes qendra e skive Kodra e Diellit u zbardh nga bora. Bora atje ra në 1800 metra mbi nivelin e detit, ndërsa temperatura më...

Moti në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Bota Sot

Moti sot, posaçërisht në veri dhe lindje do të jetë me vranësira të ndryshueshme, derisa në gjithë vendin gjatë ditës do të jetë me diell. Në mëngjes do të jetë më freskët, dhe do të fryjë erë nga drejtimi...

Zbardhen malet e Rugovës, bie bora e parë në Kosovë

para një muaji - Tetova Sot

Ndonëse kemi hyrë zyrtarisht në stinën e vjeshtës, temperaturat e ulëta që kanë shoqëruar Kosovën këto ditë kanë bërë që në disa vise kodrinore-malore të fillojnë edhe reshjet e borës. Pas Bajgores, siç...

Bora mbulon bjeshkët e Rugovës

para një muaji - Infokusi

Përderisa në vendet e tjera të Kosovës po mbizotëron një mot i mirë, mbi bjeshkët e bukura të Rugovës sot ka rënë bërë, shkruan Gazeta Infokus. Tashmë jemi në stinën e vjeshtës, megjithatë, bjeshkët e...

Edhe në Maqedoninë e Veriut bie bora e parë

para një muaji - Bota Press

Përveç Kosovës fqinje bora ka mbërritur edhe në Maqedoninë e Veriut. Këtë mëngjes qendra e skive Kodra e Diellit u zbardh nga bora. Bora atje ra në 1800 metra mbi nivelin e detit, ndërsa temperatura më...

Malet e Rugovës mbulohen nga dëbora

para një muaji - Dosja.al

Rugovë 23 Shtator, 2021 12:04 Përditësuar: 12:09 1 / 2 2 / 2 RUGOVË – Mesa duket dimri është më afër këtë vit e këtë e shohim në Kosovë ku pas Bajgorës ditën e djeshme, dëbora ka nisur të mbulojë dhe Rugovën,...

A do të ketë mot të ftohtë edhe në fundjavë, moti për sot dhe ditët në vijim

para një muaji - Gazeta Express

Sot gjatë ditës pritet të ketë mot pjesërisht të vranët, derisa prej të premtes dhe përgjatë fundajës do të ketë kthjellime dhe pritet të jetë më ngrohtë, ka njoftuar Prishtina Weather. Të premtën në mëngjes...

Bie bora e parë në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Arbresh

Bora ka mbërritur edhe në Maqedoninë e Veriut. Këtë mëngjes qendra e skive Kodra e Diellit u zbardh nga bora. Bora atje ra në 1800 metra mbi nivelin e detit, ndërsa temperatura më e ulët arriti në 0.3...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Klan Kosova

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me pak diell. Temperaturat do të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-19 gradë Celsius. Do të...

Moti për sot dhe ditët në vazhdim

para një muaji - GazetaBlic

Sot gjatë ditës pritet të ketë mot pjesërisht të vranët, derisa prej të premtes dhe përgjatë fundajës do të ketë kthjellime dhe pritet të jetë më ngrohtë, ka njoftuar Prishtina Weather . Të premtën në...

Pamje/ Bora mbulon Rugovën

para një muaji - Lajmi.net

Pas Bajgorës, bora ka mbuluar edhe Rugovën. Fotografi nga bora e parë atje janë publikuar edhe në media. Ndryshe, sot gjatë ditës pritet të ketë mot pjesërisht të vranët, derisa prej të premtes dhe përgjatë...

Mot i ndryshueshëm gjatë ditëve të ardhshme

para një muaji - Indeks online

Sot gjatë ditës pritet të ketë mot pjesërisht të vranët, derisa prej të premtes dhe përgjatë fundajës do të ketë kthjellime dhe pritet të jetë më ngrohtë, ka njoftuar Prishtina Weather. Të premten në mëngjes...

Bie borë në Kosovë, zbardhet Rugova

para një muaji - Lajm

Bora ka mbuluar të mërkurën edhe Bjeshkët e Rugovës. Nga disa fotografi të publikuar në rrjtet sociale, bora ka ‘zbardhur’ një pjesë të këtyre bjeshkëve. në Hajle. Kjo është bora e parë për këtë vit. Gjatë...

Ky është motit për sot

para një muaji - Bota Sot

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me pak diell. Temperaturat do të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius. Ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-19 gradë Celsius. Do të...

Bie bora e parë në Kosovë, zbardhen malet e Rugovës

para një muaji - in7

Ndonëse kemi hyrë zyrtarisht në stinën e vjeshtës, temperaturat e ulëta që na kanë shoqëruar këto ditë kanë bërë që në disa vise kodrinore-malore të fillojnë edhe reshjet e borës. Pas Bajgores, siç shihet...

Parashikimi i motit

para një muaji - Shenja

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell. Do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 11 gradë...

Zyrtarisht vjeshtë! Vranësira dhe ulje temperaturash

para një muaji - Lajmi.net

Temperaturat do të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-19 gradë Celsius. Do të fryjë erë nga veriu dhe veriperëndimi me shpejtësi 1-8 m/s.

Rugova mbulohet nga bora, këto janë pamjet që vijnë nga atje

para një muaji - Periskopi

Në disa vise kodrinoro-malore të vendit tashmë kanë filluar edhe reshje të bores. Pas Bajgorës, bora ka mbuluar edhe Rugovën. Fotografi nga bora e parë atje janë publikuar edhe në media. Ndryshe, sot gjatë...

Pamje/ Bora mbulon Rugovën

para një muaji - Fakti Ditor

Në disa vise kodrinoro-malore të vendit tashmë kanë filluar edhe reshje të bores. Pas Bajgorës, bora ka mbuluar edhe Rugovën. Fotografi nga bora e parë atje janë publikuar edhe në media. Ndryshe, sot gjatë...

Moti sot i ndryshueshëm, temperatura deri në 24 gradë

para një muaji - News Tv

Moti sot, posaçërisht në veri dhe lindje do të jetë me vranësira të ndryshueshme, derisa në gjithë vendin gjatë ditës do të jetë me diell. Në mëngjes do të jetë më freskët, dhe do të fryjë erë nga drejtimi...

Rugova mbulohet nga bora, këto janë pamjet që vijnë nga atje

para një muaji - Gazeta Metro

Në disa vise kodrinoro-malore të vendit tashmë kanë filluar edhe reshje të bores. Pas Bajgorës, bora ka mbuluar edhe Rugovën. Fotografi nga bora e parë atje janë publikuar edhe në media. Ndryshe, sot gjatë...

Bora mbulon Bjeshkët e Rugovës (foto)

para një muaji - Bota Press

Bora ka mbuluar të mërkurën edhe Bjeshkët e Rugovës. Nga disa fotografi të publikuar në rrjtet sociale, bora ka ‘zbardhur’ një pjesë të këtyre bjeshkëve. Kjo është bora e parë për këtë vit:

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Infokusi

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me pak diell. Temperaturat do të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-19 gradë Celsius. Do të...

Moti për sot

para një muaji - KosovaPress

Moti sot në Kosovë parashihet të jetë i vranët. Mëngjesi i së enjtes parashihet të jetë i vranët, ndërsa gjatë ditës do ketë intervale me diell. Temperaturat maksimale gjatë ditës së sotme pritet të shkojnë...

A do të ketë mot të ftohtë edhe në fundjavë, moti për sot dhe ditët në vijim

para një muaji - Revista Kosovarja

Sot gjatë ditës pritet të ketë mot pjesërisht të vranët, derisa prej të premtes dhe përgjatë fundajës do të ketë kthjellime dhe pritet të jetë më ngrohtë, ka njoftuar Prishtina Weather. Të premtën në mëngjes...

Parashikimi i motit

para një muaji - Press Online

Moti në mëngjes veçanërisht në jug dhe veri do të jetë me vranësira. Në orët e pasdites do të jetë me diell. Gjatë ditë do të fryjë erë mesatare përgjatë lumit të Vardarit me frymë të përforcuar nga drejtimi...

Parashikimi i motit

para një muaji - Lajm

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell. Do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 11 gradë...

Bie bora e parë në Kosovë në këtë vend…

para një muaji - Bota Press

E mërkura është parashikuar si dita më e ftohtë e javës sipas Insitutit Hidrometeorologjik të Kosovës. E në disa vise kodrinoro-malore tashmë kanë filluar edhe reshje të borës.Një pjesë e fshatit Bajgorë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Arbresh

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell. Do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 11 gradë...

Moti për sot dhe ditët në vijim

para një muaji - ATV Live

Sot gjatë ditës pritet të ketë mot pjesërisht të vranët, derisa prej të premtes dhe përgjatë fundajës do të ketë kthjellime dhe pritet të jetë më ngrohtë, ka njoftuar Prishtina Weather. Të premtën në mëngjes...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Periskopi

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me pak diell. Temperaturat do të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-19 gradë Celsius. Do të...

A do të ketë mot të ftohtë edhe në fundjavë, moti për sot dhe ditët në vijim

para një muaji - Bota Press

Sot gjatë ditës pritet të ketë mot pjesërisht të vranët, derisa prej të premtes dhe përgjatë fundajës do të ketë kthjellime dhe pritet të jetë më ngrohtë, ka njoftuar Prishtina Weather. Të premtën në mëngjes...

A do të ketë mot të ftohtë edhe në fundjavë, moti për sot dhe ditët në vijim

para një muaji - Gazeta Metro

Sot gjatë ditës pritet të ketë mot pjesërisht të vranët, derisa prej të premtes dhe përgjatë fundajës do të ketë kthjellime dhe pritet të jetë më ngrohtë, ka njoftuar Prishtina Weather. Të premtën në mëngjes...

Moti sot i ndryshueshëm, temperatura deri në 24 gradë

para një muaji - Almakos

Moti sot, posaçërisht në veri dhe lindje do të jetë me vranësira të ndryshueshme, derisa në gjithë vendin gjatë ditës do të jetë me diell. Në mëngjes do të jetë më freskët, dhe do të fryjë erë nga drejtimi...

Moti për sot dhe ditët në vijim

para një muaji - Ekonomia Online

Sot gjatë ditës pritet të ketë mot pjesërisht të vranët, derisa prej të premtes dhe përgjatë fundajës do të ketë kthjellime dhe pritet të jetë më ngrohtë, ka njoftuar Prishtina Weather. Të premtën në mëngjes...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Periskopi

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me pak diell. Temperaturat do të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-19 gradë Celsius. Do të...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Arbresh

Sot parashikohet të ketë mot pjesërisht të vranët me më shumë diell gjatë ditës. Prej së premtes dhe përgjatë fundjavës kthjellime dhe më ngrohtë. Sot vranësirat do të fillojnë të shpërndahen, e ku do...

Bie bora e parë në Kosovë

para një muaji - Gazeta Express

E mërkura është parashikuar si dita më e ftohtë e javës sipas Insitutit Hidrometeorologjik të Kosovës. E në disa vise kodrinoro-malore tashmë kanë filluar edhe reshje të borës. Lexo Edhe: Një pjesë e fshatit...

Bie bora e parë në Kosovë (FOTO LAJM)

para një muaji - Albeu

Dita e sotme ka shënuar rënie temepraturash jo vetëm në Shqipëri, por në të gjithë rajonin. Këto temperature të ulëta kanë bërë që në Kosovë të bien reshjet e para të dëborës. Konkretisht, në fshatin Bajgorë...

Bie bora e parë në Kosovë

para një muaji - ABC News

E mërkura është parashikuar si dita më e ftohtë e javës sipas Insitutit Hidrometeorologjik të Kosovës. E në disa vise kodrinoro-malore tashmë kanë filluar edhe reshje të borës. Një pjesë e fshatit Bajgorë...

Bie borë në Kosovë

para një muaji - OraInfo

Bora e parë ka rënë në vendin tonë. E mërkura është parashikuar si dita më e ftohtë e javës sipas Insitutit Hidrometeorologjik të Kosovës. E në disa vise kodrinoro-malore tashmë kanë filluar edhe reshje...

Bie bora e parë në Kosovë

para një muaji - GazetaBlic

E mërkura është parashikuar si dita më e ftohtë e javës sipas Insitutit Hidrometeorologjik të Kosovës. E në disa vise kodrinoro-malore tashmë kanë filluar edhe reshje të borës. Një pjesë e fshatit Bajgorë...

Parashikimi i motit për ditët në vazhdim

para një muaji - Indeks online

Të enjten parashikohet të ketë mot pjesërisht të vranët me më shumë diell gjatë ditës. Prej së premtes dhe përgjatë fundjavës kthjellime dhe më ngrohtë. Të enjten vranësirat do të fillojnë të shpërndahen,...

Parashikimi i motit për ditën e parë të vjeshtës

para një muaji - Gazeta Express

Të enjten parashikohet të ketë mot pjesërisht të vranët me më shumë diell gjatë ditës. Prej së premtes dhe përgjatë fundjavës kthjellime dhe më ngrohtë. Ditën e parë të vjeshtës, të enjten vranësirat do...

Parashikimi i motit për ditët e para të vjeshtës

para një muaji - GazetaBlic

Të enjten parashikohet të ketë mot pjesërisht të vranët me më shumë diell gjatë ditës. Prej së premtes dhe përgjatë fundjavës kthjellime dhe më ngrohtë. Ditën e parë të vjeshtës, të enjten vranësirat do...

Parashikimi i motit për ditën e parë të vjeshtës

para një muaji - RTK

Të enjten parashikohet të ketë mot pjesërisht të vranët me më shumë diell gjatë ditës. Prej së premtes dhe përgjatë fundjavës kthjellime dhe më ngrohtë. Ditën e parë të vjeshtës, të enjten vranësirat do...

Parashikimi i motit për ditën e parë të vjeshtës

para një muaji - Bota Sot

Të enjten parashikohet të ketë mot pjesërisht të vranët me më shumë diell gjatë ditës. Prej së premtes dhe përgjatë fundjavës kthjellime dhe më ngrohtë. Ditën e parë të vjeshtës, të enjten vranësirat do...

Ky është moti që na pret në ditët në vazhdim

para një muaji - OraInfo

Në vendin tonë po mbizotëron një mot i ndryshueshëm. Të enjten parashikohet të ketë mot pjesërisht të vranët me më shumë diell gjatë ditës. Prej së premtes dhe përgjatë fundjavës kthjellime dhe më ngrohtë....

Dimri nis herët në Kosovë/ Bie bora e parë, dalin pamjet nga malet e Mitrovicës (FOTO)

para një muaji - Java News

Bie bora e parë në Kosovë, edhe pse është në shtator! E mërkura është parashikuar si dita më e ftohtë e javës sipas Insitutit Hidrometeorologjik të Kosovës, duke zbardhur kështu edhe majat e maleve. Bora...

Bie bora e parë në Kosovë

para një muaji - Tetova1

E mërkura është parashikuar si dita më e ftohtë e javës sipas Insitutit Hidrometeorologjik të Kosovës. E në disa vise kodrinoro-malore tashmë kanë filluar edhe reshje të borës. Një pjesë e fshatit Bajgorë...

Bie bora e parë në Kosovë

para një muaji - Tetova Sot

E mërkura është parashikuar si dita më e ftohtë e javës sipas Insitutit Hidrometeorologjik të Kosovës. E në disa vise kodrinoro-malore tashmë kanë filluar edhe reshje të borës. Një pjesë e fshatit Bajgorë...

Parashikimi i motit për ditët në vazhdim

para një muaji - Infokusi

Të enjten parashikohet të ketë mot pjesërisht të vranët me më shumë diell gjatë ditës. Prej së premtes dhe përgjatë fundjavës kthjellime dhe më ngrohtë. Të enjten vranësirat do të fillojnë të shpërndahen,...

Bie bora e parë në Kosovë, ja në cilin vend

para një muaji - ATV Live

E mërkura është parashikuar si dita më e ftohtë e javës sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës. E në disa vise kodrinoro-malore tashmë kanë filluar edhe reshje të borës. Një pjesë e fshatit Bajgorë...

Bie bora e parë në Kosovë

para një muaji - Revista Kosovarja

E mërkura është parashikuar si dita më e ftohtë e javës sipas Insitutit Hidrometeorologjik të Kosovës. E në disa vise kodrinoro-malore tashmë kanë filluar edhe reshje të borës. Një pjesë e fshatit Bajgorë...

Bie bora e parë në Kosovë

para një muaji - Periskopi

E mërkura është parashikuar si dita më e ftohtë e javës sipas Insitutit Hidrometeorologjik të Kosovës. E në disa vise kodrinoro-malore tashmë kanë filluar edhe reshje të borës. Një pje fshatit Bajgorë...

Bie bora e parë në Kosovë

para një muaji - Gazeta Metro

E mërkura është parashikuar si dita më e ftohtë e javës sipas Insitutit Hidrometeorologjik të Kosovës. E në disa vise kodrinoro-malore tashmë kanë filluar edhe reshje të borës. Një pjesë e fshatit Bajgorë...

Dimri nis herët këtë vit! Bie bora e parë në Kosovë, dalin pamjet nga malet e Mitrovicës (FOTOT)

para një muaji - Dosja.al

Foto ilustruese 22 Shtator, 2021 21:44 MITROVICË – Bie bora e parë në Kosovë, edhe pse është në shtator! E mërkura është parashikuar si dita më e ftohtë e javës sipas Insitutit Hidrometeorologjik të Kosovës,...

Bie bora e parë në Kosovë në këtë vend…

para një muaji - Bota Press

E mërkura është parashikuar si dita më e ftohtë e javës sipas Insitutit Hidrometeorologjik të Kosovës. E në disa vise kodrinoro-malore tashmë kanë filluar edhe reshje të borës.Një pjesë e fshatit Bajgorë...

Parashikimi i motit për ditën e parë të vjeshtës

para një muaji - Pika

Të enjten parashikohet të ketë mot pjesërisht të vranët me më shumë diell gjatë ditës. Prej së premtes dhe përgjatë fundjavës kthjellime dhe më ngrohtë. Ditën e parë të vjeshtës, të enjten vranësirat do...

Parashikimi i motit për ditën e parë të vjeshtës

para një muaji - Bota Press

Të enjten parashikohet të ketë mot pjesërisht të vranët me më shumë diell gjatë ditës. Prej së premtes dhe përgjatë fundjavës kthjellime dhe më ngrohtë. Ditën e parë të vjeshtës, të enjten vranësirat do...

Ky është parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para një muaji - Gazeta Metro

Të enjten parashikohet të ketë mot pjesërisht të vranët me më shumë diell gjatë ditës. Prej së premtes dhe përgjatë fundjavës kthjellime dhe më ngrohtë. Ditën e parë të vjeshtës, të enjten vranësirat do...

Vjeshta në Prishtinë, pamje nga kryeqyteti

para një muaji - Telegrafi

22 shtatori shënon edhe zyrtarisht fundin e stinës së verës dhe ditëve të ngrohta dhe fillimin e stinës së vjeshtës, e ku priten edhe rënie e temperaturave. Po në këtë ditë do të ndodhë ekuinoksi vjeshtor,...

Sot fillon stina e vjeshtës

para një muaji - Derveni

Vjeshta në vend dhe në hemisferën veriore të Tokës fillon sonte në ora 21.21 minuta. Në të njëjtën kohë, në hemisferën jugore të Tokës do të fillojë pranvera. Dita e parë e vjeshtës është dita e 265-të...

SONTE FILLON VJESHTA

para një muaji - Klan Macedonia

Sonte në orën 21:21 në hemisferën veriore dhe në vendin tonë fillon vjeshta. Dita e parë e vjeshtës është dita e 265 e vitit dhe do të zgjasë 12 orë e 14 minuta. Dielli ka lindur në orën 06:09 minuta kurse...

Moti me vranësira dhe reshje shiu, temperatura deri në 25 gradë

para një muaji - Koha.mk

Shkup, 22 shtator – Moti sot në mbarë vendin do të jetë me vranësira dhe reshje shiu. Do të fryjë erë mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit erë e përforcuar nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura e mëngjesit...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Telegrafi

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me reshje lokale të shiut. Do të fryjë një erë e fortë në drejtim të pjesës veriore dhe veriperëndimore. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 2 deri në 13 gradë,...

Moti sot, rënie e madhe e temperaturave

para një muaji - Koha.net

Sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe vende-vende do të ketë edhe riga lokale shiu. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se temperaturat sot do të shënojnë rënie të madhe. Temperaturat...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Bota Sot

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me reshje lokale të shiut. Do të fryjë një erë e fortë në drejtim të pjesës veriore dhe veriperëndimore. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 2 deri në 13 gradë,...

Sot vranët dhe me riga shiu, temperaturat deri në 19 gradë

para një muaji - Telegrafi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se të mërkurën do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga lokale shiu. Po në këtë ditë edhe zyrtarisht futemi në stinën e vjeshtës astronomike...

Moti me vranësira dhe reshje shiu, temperatura deri në 25 gradë

para një muaji - Alsat-M

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me vranësira dhe reshje shiu. Do të fryjë erë mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit erë e përforcuar nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura e mëngjesit do të jetë në...

Parashikimi i motit, vranësira dhe reshje shiu

para një muaji - News33

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me vranësira dhe reshje shiu. Do të fryjë erë mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit erë e përforcuar nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura e mëngjesit do të jetë në...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - RTK

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me reshje lokale të shiut, transmeton Telegrafi. Do të fryjë një erë e fortë në drejtim të pjesës veriore dhe veriperëndimore. Temperaturat minimale do të lëvizin prej...

Ky është moti për sot

para një muaji - Aktuale

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me vranësira dhe reshje shiu. Do të fryjë erë mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit erë e përforcuar nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura e mëngjesit do të jetë në...

Moti sot, i vranët dhe me shi

para një muaji - Zeri

Instituti Hidrometeorologjik i Kososvës ka njoftuar se gjatë ditës së sotme, do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga lokale shiu. Po në këtë ditë edhe zyrtarisht futemi në stinën e vjeshtës...

Rënie e temperaturave e shi, parashikimi i motit për sot dhe nesër

para një muaji - Gazeta Express

Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar për motin që pritet të mbajë në vend sot dhe nesër, raporton Express. Të mërkurën do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga lokale shiu. Lexo Edhe:...

Mot i ftohtë sot dhe nesër

para një muaji - GazetaBlic

Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar për motin që pritet të mbajë në vend sot dhe nesër. Të mërkurën do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga lokale shiu. “Po në këtë ditë edhe zyrtarisht...

Moti në Kosovë

para një muaji - RTK

Sot në Kosovë do të mbaj mot i vranët dhe vende-vende do të ketë edhe riga lokale shiu. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se temperaturat sot do të shënojnë rënie ekstremi. Temperaturat...

Stina e vjeshtës fillon me mot kryesisht i vranët dhe riga lokale shiu

para një muaji - Bota Sot

Në parashikimin e motit për sot Instituti Hidrometerologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur së të mërkurën do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga lokale shiu. Po në këtë ditë edhe...

Bien temperaturat, ky është moti për sot

para një muaji - Lajmi.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se temperaturat sot do të shënojnë rënie ekstremi. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës ndërmjet...

Parashikimi i motit

para një muaji - Shenja

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me reshje lokale të shiut. Do të fryjë një erë e fortë në drejtim të pjesës veriore dhe veriperëndimore. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 2 deri në 13 gradë,...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Infokusi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se të mërkurën do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga lokale shiu. Po në këtë ditë edhe zyrtarisht futemi në stinën e vjeshtës astronomike...

Rënie e temperaturave e shi, parashikimi i motit për sot dhe nesër

para një muaji - Bota Press

Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar për motin që pritet të mbajë në vend sot dhe nesër,.Të mërkurën do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga lokale shiu. “Po në këtë ditë edhe zyrtarisht...

Moti për sot

para një muaji - ATV Live

Sot në Kosovë do të mbaj mot i vranët dhe vende-vende do të ketë edhe riga lokale shiu. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se temperaturat sot do të shënojnë rënie ekstremi. Temperaturat...

Parashikimi i motit

para një muaji - Lajm

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me reshje lokale të shiut. Do të fryjë një erë e fortë në drejtim të pjesës veriore dhe veriperëndimore. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 2 deri në 13 gradë,...

Rënie e temperaturave e shi, parashikimi i motit për sot dhe nesër

para një muaji - Revista Kosovarja

Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar për motin që pritet të mbajë në vend sot dhe nesër. Të mërkurën do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga lokale shiu. “Po në këtë ditë edhe zyrtarisht...

Kështu do të jetë moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Arbresh

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje shiu. Do të fryjë erë mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit erë e përforcuar nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura e mëngjesit do të...

Parashikimi i motit

para një muaji - Press Online

Moti në ditën e parë të vjeshtës do të jetë me vranësira dhe i freskët me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Do të fryjë erë mesatare përgjatë Luginës së Vardarit, erë e përforcuar nga drejtimi veriore...

Fillon vjeshta

para një muaji - Press Online

Vjeshta në vend dhe në hemisferën veriore të Tokës fillon sonte në ora 21.21 minuta. Në të njëjtën kohë, në hemisferën jugore të Tokës do të fillojë pranvera. Dita e parë e vjeshtës është dita e 265-të...

Parashikimi i motit për sot dhe nesër

para një muaji - Ekonomia Online

Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar për motin që pritet të mbajë në vend sot dhe nesër. Të mërkurën do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga lokale shiu. “Po në këtë ditë edhe zyrtarisht...

Moti për sot

para një muaji - KosovaPress

Sot në Kosovë do të mbaj mot i vranët dhe vende-vende do të ketë edhe riga lokale shiu. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se temperaturat sot do të shënojnë rënie ekstremi. Temperaturat...

Rënie e temperaturave e shi, parashikimi i motit për sot dhe nesër

para një muaji - Periskopi

Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar për motin që pritet të mbajë në vend sot dhe nesër. Të mërkurën do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga lokale shiu. “Po në këtë ditë edhe zyrtarisht...

Parashikimi i motit për sot dhe nesër

para një muaji - Arbresh

Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar për motin që pritet të mbajë në vend sot dhe nesër. Të mërkurën do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga lokale shiu. Po në këtë ditë edhe zyrtarisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK