Zheji: Do hanin bar? Noka: Pse, tani po nuk hanë kashtë? Debat mbi shkarkimin e Berishës në “Log.”

para një muaji - ABC News

Deputeti demokrat Flamur Noka deklaroi sonte në “Log.” se PD duhet të largojë Lulzim Bashën nga drejtimi i partisë në mënyrë që partia të ribashkohet dhe të rikthejë potencialin për të fituar nga Edi Ramës....

Noka zbulon “profecinë” e Berishës në mbledhjen kur u vendos djegia e mandateve

para një muaji - Mapo

Deputeti demokrat Flamur Noka tregoi sonte në emisionin “Log.” qendrimin e Berishës në mbledhjen e grupit parlamentar të PD-së kur u mor vendimi për djegien e mandateve. Sipas Nokës, Berisha ishte kundër...

Balliu: Basha e ka marrë vendimin për përjashtimin e Berishës para zgjedhjeve në parti

para një muaji - Albeu

Deputeti i PD-së Klevis Balliu është shprehur në studion e “Opinion” se Lulzim Basha e ka marrë vendimin për përjashtimin e Sali Berishës nga grupi parlamentar, para zgjedhjeve të mbajtura brenda partisë....

Noka zbulon “profecinë” e Berishës në mbledhjen kur u vendos djegia e mandateve

para një muaji - ABC News

Deputeti demokrat Flamur Noka publikoi sonte në “Log.” qendrimin e Berishës në mbledhjen e Grupit Parlamentar të PD-së kur u mor vendimi për djegien e mandateve. Sipas Nokës, Berisha ishte kundër djegies...

Përjashtimi i Berishës, Noka në “Log.”: Ne prisnim të na çonte drejt fitores, Basha na nguli thikën pas shpine

para një muaji - ABC News

Flamur Noka e cilësoi një thikë pas shpine jo vetëm ndaj PD-së, por edhe bazës së saj, vendimin e Lulzim Bashës për të përjashtuar nga Grupi Parlamentar liderin historik të kësaj partie, Sali Berishën....

Noka: Basha të mos i fryjë çështjes së antiamerikanizmit, të largohet sepse nuk ka shanse ta nxjerrë fituese PD

para një muaji - Klan

Noka: Basha të mos i fryjë çështjes së antiamerikanizmit, të largohet sepse nuk ka shanse ta nxjerrë fituese PD Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka, i ka bërë thirrje kryetarit Lulzim Basha që...

Përjashtimi i Berishës, Tabaku: Fjala i takonte Bashës, s’mund të pyesim strukturat për çdo vendim

para një muaji - Albeu

Nënkryetarja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku foli në “Radarin Informativ” përballë gazetares Jonida Shehu në lidhje me situatën e brendshme në PD dhe përjashtimin e Sali Berishës. Ajo u shpreh se vendimi...

Përjashtimi i Berishës, Tabaku: Fjala i takonte Bashës, s’mund të pyesim strukturat për çdo vendim

para një muaji - ABC News

Nënkryetarja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku foli në “Radarin Informativ” përballë gazetares Jonida Shehu në lidhje me situatën e brendshme në PD dhe përjashtimin e Sali Berishës. Ajo u shpreh se vendimi...

Përjashtimi i Berishës/ Tabaku: Fjala i takonte Bashës, s’mund të pyesim strukturat për çdo vendim

para një muaji - Lexo

Nënkryetarja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku foli në “Radarin Informativ” përballë gazetares Jonida Shehu në lidhje me situatën e brendshme në PD dhe përjashtimin e Sali Berishës. Ajo u shpreh se vendimi...

“Basha të mos i fryjë antiamerikanizmit”, Flamur Noka: Të largohet sepse nuk ka shanse ta nxjerrë fituese PD

para një muaji - Java News

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka, i ka bërë thirrje kryetarit Lulzim Basha që të mos e përdorë çështjen e “antiamerikanizmit”, pasi sipas tij kjo çështje është inekzistente në PD. Noka deklaroi...

Përjashtimi i Berishës/ Tabaku: Fjala i takonte Bashës, s’mund të pyesim strukturat për çdo vendim

para një muaji - Java News

Nënkryetarja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku foli në “Radarin Informativ” përballë gazetares Jonida Shehu në lidhje me situatën e brendshme në PD dhe përjashtimin e Sali Berishës. Ajo u shpreh se vendimi...

Noka: Basha po saboton takimet e Sali Berishës

para një muaji - Klan

Noka: Basha po saboton takimet e Sali Berishës “I bën presion krerëve të degëve. Kuvendi do mblidhet për ta shkarkuar” I rreshtuar tashmë në krah të lëvizjes së nisur nga lideri historik i demokratëve,...

Nisma e Berishës për mbledhjen e Kuvendit të PD/ Basha takon drejtuesit e Beratit dhe Gjirokastrës

para një muaji - Bota Sot

Përplasja mes liderit historik të Partisë Demokratike, Sali Berisha dhe kryedemokratit aktual, Lulzim Basha, është fokusuar te çështjet statutore. Ish-Kryeministri Sali Berisha iu kundërpërgjigj menjëherë...

Noka debat me Bashën për Berishën: Kuvendi Kombëtar i PD do të mblidhet për largimin e tij

para një muaji - Vizion Plus

Kryetari i partisë demokratike Lulzim Basha ka takuar anëtaret demokratë të komisioneve për strategjinë e opozitës në parlament; por sërish deputeti Flamur Noka ka ngritur çështjen Berisha, si çështja...

Foltorja e Sali Berishës, megafon i hipokrizisë, sarkazmës, akuzës dhe shantazhit

para një muaji - Lexo

Nga Pajtim Bello Foltorja e Sali Berishës po shtegëton nga një qark në tjetrin. Diskursi i foltores e ka krijuar profilin e vet. Si edhe herë të tjera, Folësi prej foltores na sjell në kujtesë një pllakë...

Foltorja e Sali Berishës, megafon i hipokrizisë, sarkazmës, akuzës dhe shantazhit

para një muaji - Java News

Nga Pajtim Bello Foltorja e Sali Berishës po shtegëton nga një qark në tjetrin. Diskursi i foltores e ka krijuar profilin e vet. Si edhe herë të tjera, Folësi prej foltores na sjell në kujtesë një pllakë...

Flamur Noka: Basha, presione dhe shantazhe degëve të PD-së për të mos u hapur dyert liderit historik Berisha

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 23.09.2021 nga Gazeta Shekulli Flamur Noka, njëri prej deputetëve të Partisë Demokratike që i është bashkuar lëvizjes së ish-liderit Sali Berisha kundër kryetarit të partisë, Lulzim Basha...

Flamur Noka: Lulzim Basha të kontrollojë artikulimin, Kuvendi i PD do të mblidhet kundër tij

para një muaji - Klan

Flamur Noka: Lulzim Basha të kontrollojë artikulimin, Kuvendi i PD do të mblidhet kundër tij Deputeti demokrat Flamur Noka i kërkon kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha që të bëjë kujdes në artikulimin...

Noka: Kuvendi Kombëtar i PD do të mblidhet për largimin e Bashës

para një muaji - Bota Sot

Anëtari i kryesisë së PD Flamur Noka, ka dalë hapur në krah të ish kryeministrit Sali Berisha pas përjashtimit nga Grupi Parlamentar. Noka është shprehur sot para gazetarëve se Kuvendi Kombëtar dhe Kongresi...

“Basha pakicë brenda PD”/ Noka: Kuvendi do të mblidhet kundër tij, jo SHBA-së

para një muaji - Mapo

Deputeti demokrat Flamur Noka, në një prononcim për mediat para selisë blu foli me një retorikë të ashpër ndaj kreu të PD-së, Lulzim Basha. Ai tha se i ka bërë të qartë Bashës se Kongresi dhe Kuvendi i...

Noka: Kuvendi Kombëtar i PD do të mblidhet për largimin e Bashës

para një muaji - Vizion Plus

Anëtari i kryesisë së PD Flamur Noka, ka dalë hapur në krah të ish kryeministrit Sali Berisha pas përjashtimit nga Grupi Parlamentar. Noka është shprehur sot para gazetarëve se Kuvendi Kombëtar dhe Kongresi...

Flamur Noka i pergjigjet Bashës: Kuvendi do të mblidhet për largimin e kryetarit ilegjitim, jo për vendimin e SHBA

para një muaji - Albeu

Anëtari i kryesisë së Partisë Demokratike, Flamur Noka, ka deklaruar se Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike do të mblidhet, do apo nuk do Lulzim Basha. Noka shtoi se Kuvendi do të shqyrtoj çështjen...

Noka: Nuk shqyrtojmë vendime të SHBA-ve, por largimin e Bashës

para një muaji - RTK

Anëtari i kryesisë së PD-së, Flamur Noka, i cili ka dalë hapur në krah të liderit historik të demokratëve Sali Berisha pas përjashtimit nga Grupi Parlamentar, është shprehur sot para gazetarëve se Kuvendi...

Flamur Noka: Basha është ilegjitim, Kuvendi i PD-së do të mblidhet

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 23.09.2021 nga Gazeta Shekulli Flamur Noka, njëri prej deputetëve të Partisë Demokratike që i është bashkuar lëvizjes së ish-liderit Sali Berisha kundër kryetarit të partisë, Lulzim Basha...

Flamur Noka i pergjigjet Bashës: Kuvendi do të mblidhet për largimin e Bashës, jo për vendimin e SHBA

para një muaji - Albeu

Anëtari i kryesisë së Partisë Demokratike, Flamur Noka, ka deklaruar se Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike do të mblidhet, do apo nuk do Lulzim Basha. Noka shtoi se Kuvendi do të shqyrtoj çështjen...

“Kuvendi Kombëtar i PD do të mblidhet”, Noka: Nuk shqyrtojmë vendime të SHBA-ve, por largimin e Bashës

para një muaji - ABC News

Anëtari i kryesisë së PD Flamur Noka, i cili ka dalë hapur në krah të liderit historik të demokratëve Sali Berisha, është shprehur sot para gazetarëve se Kuvendi Kombëtar dhe Kongresi i partisë do të mblidhet....

Nisma e Berishës për mbledhjen e Kuvendit të PD/ Basha takon drejtuesit e Beratit dhe Gjirokastrës

para një muaji - Pika

Përplasja mes liderit historik të Partisë Demokratike, Sali Berisha dhe kryedemokratit aktual, Lulzim Basha, është fokusuar te çështjet statutore. Ish-Kryeministri Sali Berisha iu kundërpërgjigj menjëherë...

Noka: Basha ilegjitim, ne jemi shumica absolute! Kuvendi do të mblidhet, ata që janë me kryetarin janë detyruar

para një muaji - Java News

Për Flamur Nokën, një prej deputetëve të Partisë Demokratike që i është bashkuar lëvizjes së Ish-liderit Sali Berisha kundër kryetarit të partisë, Lulzim Basha është ilegjitim. “Kryetari duhet të kontrollojë...

Flamur Noka: Basha ilegjitim, ne jemi shumica absolute! Kuvendi do të mblidhet, ata që janë me kryetarin janë detyruar

para një muaji - Lexo

Për Flamur Nokën, një prej deputetëve të Partisë Demokratike që i është bashkuar lëvizjes së Ish-liderit Sali Berisha kundër kryetarit të partisë, Lulzim Basha është ilegjitim. “Kryetari duhet të kontrollojë...

Duhet një referendum për Berishën kryetar

para një muaji - Lexo

Nga Blendi Kajsiu/ Dilema themelore, me të cilën përballet PD-ja sot është nëse Sali Berisha duhet të jetë apo jo kryetar i saj. Fushata e tij e denoncimeve ndaj Bashës dhe SHBA-ve është në fakt një përpjekje...

Foltorja e Sali Berishës, megafon i hipokrizisë, sarkazmës, akuzës dhe shantazhi

para një muaji - Lexo

Nga Pajtim Bello/ Foltorja e Sali Berishës po shtegëton nga një qark në tjetrin. Diskursi i foltores e ka krijuar profilin e vet. Si edhe herë të tjera, Folësi prej foltores na sjell në kujtesë një pllakë...

“Po ushtrohet presion dhe shantazh te degët”/ Noka sulmon Bashën: I kërcënon mos t’i hapin dyert Berishës

para një muaji - Java News

Deputeti i PD-së Flamur Noka, i cili së fundmi është rreshtuar në mbështetje të nismës së ish-kryeministrit Sali Berisha, deklaroi se Kuvendi i kësaj partie do të mblidhet dhe nuk do të ketë përplasje...

Postet që marrin njerëzit e Bashës prej kryeministrit Rama

para një muaji - Zyrtare

Plas sherri në PD, por pazari mes Ramës dhe Bashës vazhdon. Pas deklaratës se Lulzim Bashës se nuk do të lejojë mbledhjen e asnjë Kuvendi të PD-së, ka dalë sot ish-ministri brendshëm dhe deputet i PD,...

Duhet një referendum për Berishën kryetar

para një muaji - Java News

Nga Blendi Kajsiu Dilema themelore, me të cilën përballet PD-ja sot është nëse Sali Berisha duhet të jetë apo jo kryetar i saj. Fushata e tij e denoncimeve ndaj Bashës dhe SHBA-ve është në fakt një përpjekje...

Thellohet përçarja në radhët e PD-së, Sali Berisha, nuk kënaqet me marrjen e një pjese, ai kërkon përjashtimin e Bashës

para një muaji - Radio Kosova e Lire

Anëtari i kryesisë së PD-së, Flamur Noka, i cili ka dalë hapur në krah të liderit të partisë, Sali Berisha pas përjashtimit nga Grupi Parlamentar, është shprehur sot para gazetarëve se Kuvendi Kombëtar...

Kuvendi i PD-së/ Noka: Do mblidhet kundër Bashës, kryetari duhet të kontrollojë artikulimin

para një muaji - Dosja.al

Flamur Noka 23 Shtator, 2021 12:34 Përditësuar: 13:21 TIRANË – Anëtari i kryesisë së PD Flamur Noka deklaroi ditën e sotme se i ka bërë të ditur kryedemokratit Lulzim Bashës se do të mblidhet Kuvendi i...

Duhet një referendum për Berishën kryetar

para një muaji - Nistori

BLENDI KAJSIU Dilema themelore, me të cilën përballet PD-ja sot është nëse Sali Berisha duhet të jetë apo jo kryetar i saj. Fushata e tij e denoncimeve ndaj Bashës dhe SHBA-ve është në fakt një përpjekje...

Noka del i revoltuar nga selia: Ja përplasja që ka ndodhur mes tij dhe Lulzim Bashës

para një muaji - Zyrtare

Një tjetër përplasje mes deputetit demokrat Flamur Noka dhe kryetarit të PD-së Lulzim Basha ka ndodhur ditën e sotme në selinë blu. Vetë Noka, pasi ka dalë nga takimi me Bashën, ka deklaruar se i ka thënë...

“Ka çuar ujë tek burimi i Ramës”, Noka: Kuvendi i PD do mblidhet kundër Bashës, ai tashmë është minorancë, nuk përfaqëson vullnetin tonë

para një muaji - FaxWeb

Deputeti i PD, Flamur Noka ka dhënë një deklaratë për mediat sapo doli nga “Selia Blu”, ku siç ka ndodhur edhe herët e fundit, ka dalë haptazi kundër kryedemokratit Lulzim Basha. Në fjalën e tij, Noka...

E FORTË! Noka: Basha ka nisur tur takimesh me krerët e degëve, i kërcënon mos t’i hapin dyert Berishës

para një muaji - Dosja.al

Flamur Noka 23 Shtator, 2021 12:38 Përditësuar: 12:48 TIRANË – Flamur Noka deklaroi para gazetarëve se kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha po kërcënon krerët e degëve të partisë. Përballë gazetarëve,...

‘Kryetari duhet të kontrollojë artikulimin e tij…’/ Noka: Do mblidhet Kongresi i PD-së, do jetë kundër Bashës, ia bëra me dije

para një muaji - Dosja.al

Flamur Noka 23 Shtator, 2021 12:34 Përditësuar: 12:45 TIRANË – Anëtari i kryesisë së PD Flamur Noka deklaroi ditën e sotme se i ka bërë të ditur kryedemokratit Lulzim Bashës se do të mblidhet Kongresi...

“Basha po zhduk kujtesën e PD”/ Balliu: Do kërkojmë referendum për vendimin ndaj Berishës

para një muaji - Java News

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu i ftuar në Spotlight nga Alban Dudushi, në Vizion Plus u shpreh se Basha me aktet e tij po zhduk kujtesën e Partisë Demokratike. “Çfarë bëhet me këtë vendim?...

Basha: Nuk do ketë Kuvend të PD-së që shqyrton vendimet e qeverisë amerikane

para një muaji - Top24

Në krah të ekipit të tij, Lulzim Basha ia tha prerazi liderit historik të demokratëve Sali Berisha se nuk do të lejojë mbajtjen e asnjë Kuvendi që shqyrton vendimet e qeverisë amerikane. Qëndrimi i kryedemokratit...

Basha: Nuk do ketë Kuvend të PD-së që shqyrton vendimet e qeverisë amerikane

para një muaji - Klan Kosova

Në krah të ekipit të tij, Lulzim Basha ia tha prerazi liderit historik të demokratëve Sali Berisha se nuk do të lejojë mbajtjen e asnjë Kuvendi që shqyrton vendimet e qeverisë amerikane. Qëndrimi i kryedemokratit...

Basha: Nuk do ketë Kuvend të PD-së që shqyrton vendimet e qeverisë amerikane

para një muaji - Bota Sot

Në krah të ekipit të tij, Lulzim Basha ia tha prerazi liderit historik të demokratëve Sali Berisha se nuk do të lejojë mbajtjen e asnjë Kuvendi që shqyrton vendimet e qeverisë amerikane. Qëndrimi i kryedemokratit...

Zëri i Amerikës: Berisha kërkon thirrjen e forumeve, Basha i tregon kufirin

para një muaji - Mapo

Në Shqipëri tonet e përplasjes mes kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe pararendësit të tij, ish-kryeministrit Sali Berisha po vijnë duke u rritur. Ndërsa ky i fundit ka nisur një lëvizje...

Berisha kërkon thirrjen e forumeve, Basha i tregon kufirin

para një muaji - Zëri i Amerikës

Në Shqipëri tonet e përplasjes mes kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe pararendësit të tij, ish kryeministrit Sali Berisha po vijnë duke u rritur. Ndërsa ky i fundit ka nisur një lëvizje...

Zëri i Amerikës: Berisha kërkon thirrjen e forumeve, Basha i tregon kufirin

para një muaji - ABC News

Në Shqipëri tonet e përplasjes mes kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe pararendësit të tij, ish kryeministrit Sali Berisha po vijnë duke u rritur. Ndërsa ky i fundit ka nisur një lëvizje...

Takimet e Bashës me krerët e degëve, ja çfarë është diskutuar. Zbulohet edhe porosia që dha kryetari i PD

para një muaji - Top Channel

Burime nga PD kanë bërë me dije detaje nga takimet e kryetarit të PD, Lulzim Basha me krerët e degëve gjatë ditëve të fundit. Takimet e Bashës me drejtuesit e degëve të Partisë Demokratike, ndër të tjera,...

Zëri i Amerikës: Berisha kërkon thirrjen e forumeve, Basha i tregon kufirin

para një muaji - InfoShqip

Në Shqipëri tonet e përplasjes mes kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe pararendësit të tij, ish kryeministrit Sali Berisha po vijnë duke u rritur. Ndërsa ky i fundit ka nisur një lëvizje...

Zëri i Amerikës: Berisha kërkon thirrjen e forumeve të PD, Basha i tregon kufirin që s’duhet të kalojë

para një muaji - Java News

Në Shqipëri tonet e përplasjes mes kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe pararendësit të tij, ish kryeministrit Sali Berisha po vijnë duke u rritur. Ndërsa ky i fundit ka nisur një lëvizje...

Voa: Berisha kërkon thirrjen e forumeve, Basha i tregon kufirin

para një muaji - Pika

Në Shqipëri tonet e përplasjes mes kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe pararendësit të tij, ish kryeministrit Sali Berisha po vijnë duke u rritur. Ndërsa ky i fundit ka nisur një lëvizje...

Porosia e Bashës me krerët e degëve të PD, çfarë kanë në fokus

para një muaji - Mapo

Janë zbardhur takimet e kryedemokratit Lulzim Basha me drejtuesit e degëve të Partisë Demokratike. Këto takime kanë pasur në fokus konsultimet për Reformën Territoriale, që është një nga prioritetet e...

Reforma territoriale, porositë e Bashës për drejtuesit e degëve të PD-së

para një muaji - Klan

Reforma territoriale, porositë e Bashës për drejtuesit e degëve të PD-së Takimet e Bashës me drejtuesit e degëve të Partisë Demokratike, ndër të tjera, kanë pasur në fokus konsultimet për Reformën Territoriale...

Takimet e Bashës me krerët e degëve, ja çfarë është diskutuar. Zbulohet edhe porosia që dha kryetari i PD

para një muaji - Bota Sot

Burime nga PD kanë bërë me dije detaje nga takimet e kryetarit të PD, Lulzim Basha me krerët e degëve gjatë ditëve të fundit. Takimet e Bashës me drejtuesit e degëve të Partisë Demokratike, ndër të tjera,...

Zbardhen diskutimet e Bashës me krerët e degëve

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 22.09.2021 nga Shekulli Online Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka zhvilluar pasditen e sotme takim me drejtuesit e degëve të kësaj partie. Takimet e Bashës me krerët e degëve kanë...

“Ndjej keqardhje për Llallën, është imazhi i shtetit shqiptar”, Bujar Nishani: Basha po i shërben Ramës duke dëmtuar PD-në

para një muaji - FaxWeb

Bujar Nishani i ftuar në emisionin “Aktualitet” që moderohet nga Bejdo Malo për të folur për situatën politike në vend por edhe për dënimin me 2 vite burg për Adriatik Llallën. Ish-Presidenti dha një përgjigje...

Basha nis konsultimet me bazën për reforma territoriale

para një muaji - Bota Sot

Janë zbardhur takimet e kryedemokratit Lulzim Basha me drejtuesit e degëve të Partisë Demokratike. Burime nga PD, bëjnë me dije se takimet e Bashës me drejtuesit e degëve të Partisë Demokratike, ndër të...

Basha: Kuvendi i PD-së s`do të mblidhet për të shqyrtuar vendimet e SHBA-së

para një muaji - Flaka

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është shprehur i vendosur për të mos lejuar mbledhjen e Kuvendit Kombëtare të PD për Sali Berishën. Në një prononcim të shkurtër për gazetarët jashtë selisë...

Basha takon drejtuesit e degëve të PD-së: Në fokus Reforma Territoriale

para një muaji - ABC News

Kryedemokrati Lulzim Basha këtë të mërkurë në kuadër të situatës brenda partisë ka zhvilluar një takim me drejtuesit e degëve. Në këtë takim mësohet se në fokus kanë qenë konsultimet për Reformën Territoriale,...

Ku po e çon PD-në përplasja Basha-Berisha?

para një muaji - Lexo

Përplasja e madhe në Partinë Demokratike ka ndarë forcën më të madhe të opozitës në dukje në dy kampe, pro dhe kundër Bashës, pro dhe kundër Berishës. Nga njëra anë Basha me përkrahësit e tij që kanë selinë...

“Jo kuvend për vendimet e SHBA”/ Kreu i PD i përgjigjet Berishës: Pazare me Ramën, kurrë

para një muaji - Top Channel

Nuk do të ketë Kuvend të Partisë Demokratike për të marrë nën shqyrtim vendimet e qeverisë amerikane. Kështu deklaroi sot kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha nga selia blu, nga ku iu kundërpërgjigj...

Ku po e çon PD-në përplasja Basha-Berisha?

para një muaji - Java News

Përplasja e madhe në Partinë Demokratike ka ndarë forcën më të madhe të opozitës në dukje në dy kampe, pro dhe kundër Bashës, pro dhe kundër Berishës. Nga njëra anë Basha me përkrahësit e tij që kanë selinë...

Rrugët pa krye, me Berishën në krye

para një muaji - Lexo

Nga Mero Baze Të gjithë kritikët e ashpër të Partisë Demokratike në vite, përfshi dhe mua, kanë pasur vetëm një problem me lidershipin e Lulzim Bashës pas vitit 2013. Problemi ishte se Lulzim Basha konsiderohej...

Rrugët pa krye, me Berishën në krye

para një muaji - Java News

Nga Mero Baze Të gjithë kritikët e ashpër të Partisë Demokratike në vite, përfshi dhe mua, kanë pasur vetëm një problem me lidershipin e Lulzim Bashës pas vitit 2013. Problemi ishte se Lulzim Basha konsiderohej...

“Harroje Kuvendin”, Berisha përgatit “Foltoren” e tretë, zbulohet qyteti

para një muaji - ABC News

Pas Tiranës dhe Fierit, takimi i radhës i ish-kryeministrit Sali Berisha do të jetë në Vlorë. Ditën e shtunë, lideri historik i PD-së do ta zhvendosë “Foltoren” në qytetin bregdetar për t’u sqaruar militantëve...

Basha: Nuk do ketë Kuvend të PD-së që shqyrton vendimet e qeverisë amerikane

para një muaji - Klan

Basha: Nuk do ketë Kuvend të PD-së që shqyrton vendimet e qeverisë amerikane Kryedemokrati mohon të jetë në pazar me Ramën për ndryshimet kushtetuese Në krah të ekipit të tij, Lulzim Basha ia tha prerazi...

Lufta në PD, për largimin e Bashës, apo rikthimin e Berishës?!

para një muaji - Java News

Nga Ylli Pata Në trazirën që ka përfshirë Patinë Demokratike pas përjashtimit nga grupi parlamentar, janë përfshirë disa grupe e interesa mjaft të ndryshme në lojë. Përveç njerëzve besnikë të doktorit;...

Reforma territoriale, zbulohen porositë e Bashës për drejtuesit e degëve të PD-së

para një muaji - Java News

Takimet e Bashës me drejtuesit e degëve të Partisë Demokratike, ndër të tjera, kanë pasur në fokus konsultimet për Reformën Territoriale që është një nga prioritetet e PD-së në këtë sezon të ri politik....

Pas deklaratës për mediat, Basha kafe me deputetët e PD (FOTO)

para një muaji - Mapo

Lulzim Basha dhe Sali Berisha vijuan edhe sot replikat në distancë lidhur me përjashtimin e ish-kryeministrit nga grupi parlamentar. Kryedemokrati përsëriti se nuk do të ketë asnjë mbledhje të Kuvendit...

“Harroje Kuvendin”, Berisha përgatit “Foltoren” e tretë, zbulohet qyteti

para një muaji - Tetova Sot

Pas Tiranës dhe Fierit, takimi i radhës i ish-kryeministrit Sali Berisha do të jetë në Vlorë. Ditën e shtunë, lideri historik i PD-së do ta zhvendosë “Foltoren” në qytetin bregdetar për t’u sqaruar militantëve...

Berisha: Kuvendi do shpëtojë PD nga pazaret Rama-Basha

para një muaji - Indeks online

Ish kreu i PD-së, Sali Berisha ka reaguar pas deklaratës për media të Lulzim Bashës. Ai është shprehur i sigurt se kryeministri Edi Rama dhe kreu i PD-së, Lulzim Basha janë në një marrëveshje me njëri-tjetrin....

Berisha: Kuvendi do shpëtojë PD nga pazaret Rama-Basha

para një muaji - Top Channel

Lideri historik i PD-së, Sali Berisha ka reaguar pas deklaratës për media të Lulzim Bashës. Ai është shprehur i sigurt se kryeministri Edi Rama dhe kreu i PD-së, Lulzim Basha janë në një marrëveshje me...

Berisha i përgjigjet Bashës: Kuvendi Kombëtar do të mblidhet, askush s’e pengon

para një muaji - Mapo

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas deklaratës së kryedemokratit Lulzim Basha se Kuvendi Kombëtar i PD nuk do të mblidhet. Përmes një reagimi të shpërndarë në rrjetet sociale, Berisha shkruan...

Berisha: Rama që tetë vite në pushtet pasi Basha është i kënaqur të qëndrojë edhe 80 vite në opozitë

para një muaji - Insajderi

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Sali Berisha, ka thënë se “Rama është se 8 vite në pushtet pasi dikush është i kënaqur të qëndrojë në opozitë edhe 80 vite”, duke aluduar te kreu i PD-së,...

Berisha i përgjigjet Bashës: Kuvendi i PD do të mblidhet në përputhje me statutin

para një muaji - Klan

Berisha i përgjigjet Bashës: Kuvendi i PD do të mblidhet në përputhje me statutin Ish-Kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur, kreut të PD, Lulzim Basha, i cili u shpreh sot se Kuvendit Kombëtar i...

Basha: S’ka për të patur kuvend në PD për të shqyrtuar vendimet amerikane, qëllimi ynë të rrëzojmë regjimin e Ramës

para një muaji - Top Channel

Në një deklaratë të shkurtër nga selia blu, kreu i PD Lulzim basha u përgjigj akuzave të Berishës se është kthyer në kukull të Ramës. “Për 8 vite me radhe Rama më ka akuzuar për kukull të Berishës, dhe...

Takimi me drejtuesit e degëve/ Basha urdhër demokratëve për Berishën, si do veprohet për Reformën Territoriale

para një muaji - Express.mk

Takimi i Lulzim Bashës me drejtuesit e degëve të Partisë Demokratike, ka pasur në fokus konsultimet për Reformën Territoriale, që është një nga pritoritetet e PD-së në këtë sezon të ri politik. Sipas PD-së,...

Berisha: Kuvendi do shpëtojë PD nga pazaret Rama-Basha

para një muaji - Bota Sot

Lideri historik i PD-së, Sali Berisha ka reaguar pas deklaratës për media të Lulzim Bashës. Ai është shprehur i sigurt se kryeministri Edi Rama dhe kreu i PD-së, Lulzim Basha janë në një marrëveshje me...

Basha: Kuvendi i PD-së s`do të mblidhet për të shqyrtuar vendimet e SHBA-së

para një muaji - RTK

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është shprehur i vendosur për të mos lejuar mbledhjen e Kuvendit Kombëtare të PD për Sali Berishën. Në një prononcim të shkurtër për gazetarët jashtë selisë...

Berisha: Kuvendi do shpëtojë PD nga pazaret Rama-Basha

para një muaji - RTK

Lideri historik i PD-së, Sali Berisha ka reaguar pas deklaratës për media të Lulzim Bashës. Ai është shprehur i sigurt se kryeministri Edi Rama dhe kreu i PD-së, Lulzim Basha janë në një marrëveshje me...

Basha: Rama më akuzon për kukull të Sali Berishës kurse Berisha për peng të Ramës, por e vërteta është…

para një muaji - Klan

Basha: Rama më akuzon për kukull të Sali Berishës kurse Berisha për peng të Ramës, por e vërteta është… Kryedemokrati Lulzim Basha ka përgënjeshtruar akuzat e një dite më parë nga Fieri të ish-Kryeministrit...

Reforma territoriale- Zbardhen diskutime e Bashës me krerët e PD-së

para një muaji - Dosja.al

Selia e PD 22 Shtator, 2021 17:19 Zbardhen diskutime e Bashës me krerët e PD-së. Sipas PD-së, ndryshimet e bëra në vitin 2014 për reformën territoriale janë një dështim dhe janë të hartuara për përfitime elektorale.

A u dha urdhër që anëtarët të bojkotojnë Berishën? Zbardhen diskutimet e Bashës me krerët e degëve

para një muaji - FaxWeb

Burimet bejne me dije se takimet e Bashës me krerët e degëve kanë pasur fokusin për konsultimet për Reformën Territoriale, që është një nga pritoritetet e PD-së në këtë sezon të ri politik. Sipas burimeve...

Berisha: Kuvendi do shpëtojë PD nga pazaret Rama-Basha

para një muaji - GazetaBlic

Lideri historik i PD-së, Sali Berisha ka reaguar pas deklaratës për media të Lulzim Bashës. Ai është shprehur i sigurt se kryeministri Edi Rama dhe kreu i PD-së, Lulzim Basha janë në një marrëveshje me...

Basha refuzoi të mbledhë Kuvendin Kombëtar, Berisha: PD-së nuk i duhet një lider i kapur peng

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 22.09.2021 nga Gazeta Shekulli Rreth 40 minuta pasi Lulzim Basha njoftoi se nuk do të mbledhë Kuvendin Kombëtar të PD-së të kërkuar nga ish-kryetari, Sali Berisha është përgjigjur ashpër,...

E FUNDIT/ Berisha nuk i ndahet Bashës pas deklaratës së fortë: Kuvendi do të mblidhet!

para një muaji - Albeu

“Sa i përket pretendimeve për Kuvend dhe referundume në PD për të marrë shqyrtim vendimet e Amerikës nuk ka për të patur…” Pas kësaj deklarate të fortë nga kreu i PD, Lulzim Basha, ka reaguar sërish Sali...

VIDEO/ Berisha reagon “flakë për flakë” pasi Basha i mbylli rrugën Kuvendit Kombëtar të PD-së

para një muaji - ABC News

Ish-kryeministri Berisha reagoi menjëherë pas deklaratës së kryedemokratit Lulzim Basha, sipas të cilit nuk ka për t’u mbledhur ndonjëherë Kuvendi Kombëtar i PD-së për të shqyrtuar vendimet e Departamentit...

Basha u përgjigjet akuzave të Berishës: Nuk do të ketë Kuvend të PD për të shqyrtuar vendimet e SHBA

para një muaji - Klan

Basha u përgjigjet akuzave të Berishës: Nuk do të ketë Kuvend të PD për të shqyrtuar vendimet e SHBA Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është shprehur i vendosur për të mos lejuar mbledhjen e...

Berisha sfidon Bashën: Kuvendi i PD do të mblidhet, do apo s’do ti! Je peng i Ramës

para një muaji - Vizion Plus

Ish-kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur menjëherë kryetarit të PD, Lulzim Basha, i cili deklaroi se nuk do të ketë kurrë mbledhje të Kuvendit Kombëtar të PD për të analizuar vendimet e SHBA. Përmes...

“Basha, peng i Edi Ramës”/ Kryedemokrati akuzon Berishën: Gënjeshtër, deri dje unë isha kukulla jote…

para një muaji - Vizion Plus

Lulzim Basha nëpërmjet një dalje nga selia blu i është përgjigjur akuzave të ish kryeministrit Sali Berisha për pazare me kryeministrin Edi Rama për ndryshimet Kushtetuese. Për 8 vite me radhë Edi Rama...

E FUNDIT/ Berisha reagon “flakë për flakë” pasi Basha i mbylli rrugën Kuvendit Kombëtar

para një muaji - ABC News

Ish-kryeministri Berisha reagoi menjëherë pas deklaratës së kryedemokratit Lulzim Basha, sipas të cilit nuk ka për t’u mbledhur ndonjëherë Kuvendi Kombëtar i PD-së për të shqyrtuar vendimet e Departamentit...

Dhëmbë për dhëmbë! Luftë për kreun e PD, Lulzim Basha i përgjigjet prerë Sali Berishës (VIDEO)

para një muaji - Albeu

Kreu i PD Lulzim Basha po mban një deklaratë për mediat ku ka folur hapur, qartë dhe prerë në lidhje em nismat e ish-kryeministrit Sali Berisha. I pyetur nga gazetarët, Basha deklaroi i prerë se në PD...

Basha-Berishës: S’ka për të patur Kuvend Kombëtar që shqyrton vendimet e SHBA

para një muaji - Mapo

Kryedemokrati Lulzim Basha komentoi sot deklaratat e bëra një ditë më parë nga ish-kryeministri Sali Berisha gjatë “foltores” me demokratët e Fierit. Basha tha se nuk ka për të pasur Referendume dhe Kuvende...

Basha “rrëzon” Berishën/ Nuk ka referendum dhe Kuvend për vendimet e SHBA

para një muaji - Vizion Plus

Kryetari i PD, Lulzim Basha i është përgjigjur akuzave të ish kryeministrit Sali Berisha për pazare me kryeministrin Edi Rama për ndryshimet Kushtetuese. Në një prononcim për mediat, Basha u shpreh se...

“Nuk jam kukull as e Ramës, as e Berishës”, Basha: S’ka kuvend në PD për të shqyrtuar vendimet amerikane

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 22.09.2021 nga Gazeta Shekulli

Kupola e PD-së rreth Bashës pas deklaratës kundër Berishës

para një muaji - ABC News

Pasi i preu shpresat ish-kryeministrit Sali Berisha, për mbledhjen e mundshme të Kuvendit Kombëtar të PD-së, kreu aktual i kësaj partie, Lulzim Basha është ulur për tu relaksuar në kafenenë pranë selisë...

Basha i prerë ndaj Berishës: S’ka për të pasur kurrë Kuvend në PD që shqyrton vendimet e SHBA

para një muaji - ABC News

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka dhënë një deklaratë të shkurtër për mediat në hyrje të Selisë Blu. I pyetur nga gazetarët për deklaratat e bëra ditën e djeshme nga ish-kryeministri Sali...

Akuzat e Berishës/ Basha i përgjigjet ish kryeministrit: Për 8 vite me radhë Rama më ka akuzuar për kukull

para një muaji - Vizion Plus

Kryetari i PD, Lulzim Basha i është përgjigjur akuzave të ish kryeministrit Sali Berisha për pazare me kryeministrin Edi Rama për ndryshimet Kushtetuese. Në një prononcim për mediat, Basha u shpreh se...

“Basha i futi thikën pas shpine PD-së”

para një muaji - RTK

Flamur Noka foli për përçarjen mes demokratëve pas vendimit të kryetarit Lulzim Basha për të përjashtuar nga grupi parlamentar Sali Berishën. Ndër të tjera, Noka u shpreh se Basha duhet të largohet nga...

Berisha: Kuvendi do ta shpëtojë PD-në nga pazaret Rama-Basha

para një muaji - Lajm

Lideri historik i PD-së, Sali Berisha, ka reaguar pas deklaratës për media të Lulzim Bashës. Ai është shprehur i sigurt se kryeministri Edi Rama dhe kreu i PD-së Lulzim Basha janë në një marrëveshje me...

“Nuk do të ketë Kuvend të Partisë Demokratike” – Basha: S’jam as peng i Ramës as kukull e Berishës. Nuk do shqyrtojmë vendimet e SHBA

para një muaji - Scan TV

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka përjashtuar mundësinë e mbledhjes së Kuvendit të kësaj force politike i kërkuar nga ish-Kreyminstri Sali Berisha. Në një komunikim me gazetarët ai ka thënë...

Kuvendi i PD, reagon menjëherë Berisha – “Askush nuk mund ta pengojë mbledhjen e tij sipas statutit. Basha, pazare me Ramën”

para një muaji - Scan TV

Vetëm pak minuta pas deklaratave të Lulzim Bashës që përjashtoi mundësinë e mbledhjes së Kuvendit të Partisë Demokratike ka ardhur reagimi i liderit të saj historik Sali Berisha. Përmes një njoftimi për...

Lulzim Basha: Për 8 vite Edi Rama më ka akuzuar si kukull e Sali Berishës, e ai më ka akuzuar si peng i Edi Ramës

para një muaji - Radio Kosova e Lire

Kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Lulzim Basha, ka hedhur poshtë akuzat e ish-kryeministrit Sali Berisha dhe ato të kryeministrit Edi Rama, për pazare. Për 8 vite me radhë Edi Rama më ka akuzuar...

Pas deklaratës së Bashës, reagon “flakë për flakë” Berisha: Kuvendi i PD do të mblidhet, askush nuk mund ta pengojë!

para një muaji - Java News

Ish-kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur menjëher kryetarit të PD, Lulzim Basha, i cili tha nga selia blu se nuk do të ketë kurrë mbledhje të Kuvendit Kombëtar të PD për të analizuar vendimet e...

“Rama më akuzonte si kukull e Berishës, ai si peng të Ramës”, Basha i prerë: S’ka për të pasur kurrë Kuvend

para një muaji - Lajmi.net

Ai tha se nuk është ‘kukull’ e Sali Berishës apo dhe se nuk është ‘peng’ i Ramës. “Për 8 vite me radhë Edi Rama më ka akuzuar për ‘kukull’ të Sali Berishës. Dje Sali Berisha më ka akuzuar për ‘peng të...

Basha: S’ka për të pasur kurrë Kuvend që shqyrton vendimet e SHBA, unë s’jam as kukull e Berishës dhe as peng i Ramës

para një muaji - Lexo

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një deklaratë për mediat në hyrje të selisë blu deklaroi se s’ka për të pasur kurrë Kuvend që shqyrton vendimet e qeverisë amerikane. iBasha a ka bërë të qartë...

E FUNDIT/ Dhëmbë për dhëmbë! Luftë për kreun e PD, Lulzim Basha i përgjigjet prerë Sali Berishës

para një muaji - Tetova Sot

Kreu i PD Lulzim Basha po mban një deklaratë për mediat ku ka folur hapur, qartë dhe prerë në lidhje em nismat e ish-kryeministrit Sali Berisha. I pyetur nga gazetarët, Basha deklaroi i prerë se në PD...

“Rama më akuzoi kukull të Berishës, ai për pazar me kryeministrin”/ Basha: S’ka Kuvend të PD që shqyrton vendimet e SHBA

para një muaji - Java News

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një komunikim me mediat ka hedhur poshtë akuzat e ish-kryeministrit Sali Berisha dhe ato të kryeministrit Edi Rama, për pazare. Ai tha se nuk është kukull e...

Berisha: Kuvendi do shpëtojë PD nga pazaret Rama-Basha

para një muaji - Pika

Lideri historik i PD-së, Sali Berisha ka reaguar pas deklaratës për media të Lulzim Bashës. Ai është shprehur i sigurt se kryeministri Edi Rama dhe kreu i PD-së, Lulzim Basha janë në një marrëveshje me...

Basha : S’ka për të pasur kurrë Kuvend të PD-së që shqyrton vendimet e qeverisë amerikane

para një muaji - Epoka e Re

Kryetari i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha, në një komunikim me mediat ka hedhur poshtë akuzat e ish-kryeministrit Sali Berisha dhe ato të kryeministrit Edi Rama, për pazare. Ai ka thënë se nuk...

“Basha i futi thikën pas shpine PD-së”/ Flamur Noka: Po i dridhen këmbët në karrige…

para një muaji - Java News

I ftuar në Ditarin e mëngjesit në A2 CNN, Flamur Noka foli për përçarjen mes demokratëve pas vendimit të kryetarit Lulzim Basha për të përjashtuar nga grupi parlamentar Sali Berishën. Ndër të tjera, Noka...

Beteja 10-vjeçare e SHBA për të shpëtuar PD-në dhe Bashën nga Sali Berisha

para një muaji - Lexo

Nga Adriatik Doçi/ Beteja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës për të shpëtuar Partinë Demokratike dhe Lulzim Bashën nga Sali Berisha nuk ka nisur pas datës 19 maj 2021, kur Departamenti Amerikan i Shtetit...

PËRPLASJA në distancë/ Basha vuri ultimatum: S’ka Kuvend që diskuton vendimet e SHBA-ve! Berisha i përgjigjet prerë: Do mblidhemi, por jo për DASH, për përjashtimin tim nga grupi parlamentar i PD-së. Partisë s’i duhet një peng si ti

para një muaji - Dosja.al

Lulzim Basha dhe Sali Berisha 22 Shtator, 2021 12:16 Përditësuar: 12:32 TIRANË – Kryedemokrati Lulzim Basha është përplasur në distancë me ish-kryeministrin dhe liderin historik të Partisë Demokratike,...

Nga lëvizjet e Arvizu tek ultimatumi i Reeker/ Beteja 10-vjeçare e SHBA për të shpëtuar PD-në dhe Bashën nga Berisha. Fakte dhe mesazhe

para një muaji - Java News

Në një shkrim në Shqiptarja.com gazetari Adriatik Doci ka publikuar me fakte dhe mesazhe betejën e SHBA për të shpëtuar PD-në dhe Bashën nga Sali Berisha. Sipas tij Diplomatët e SHBA nisën të diferenconin...

Berisha njoftoi mbledhjen e firmave për Kuvendin Kombëtar, Basha: Nuk ka për të patur kuvend PD që shqyrton vendimet e qeverisë amerikane

para një muaji - Almakos

Kryedemokrati Lulzim Basha, në një prononcim për gazetarët në selinë blu, ka thënë se nuk do të ketë mbledhje të Kuvendit Kombëtar të PD, kundër vendimit të dhënë nga qeveria amerikane. Ai kështu i përgjigjet...

Basha tha se nuk do ta mbledhë Kuvendin Kombëtar të PD, reagon me urgjencë Berisha

para një muaji - FaxWeb

Sali Berisha Njoftim shtypi! Per 8 vjet Edi Rama vazhdon te qendroje ne pushtet sepse eshte ne pazar me dike qe eshte shume i kenaqur te qendroje edhe 80 vjet ne opozite. Kuvendi i PD do mblidhet ne perputhje...

U keni bërë presion kryetarëve të degëve? Basha: Nuk ka për të patur kuvend të Partisë Demokratike që shqyrton vendimet e qeverisë Amerikane, ditë të mbarë

para një muaji - Dosja.al

Lulzim Basha 22 Shtator, 2021 11:41 Basha: Objektivat tona janë përballja me Edi Ramën dhe regjimin e tij dhe e gjithë energjia jonë është e fokusuar këtu. Nuk ka për të patur kuvend të Partisë Demokratike...

“Edi Rama më akuzonte si kukull e Berishës, Berisha më akuzon peng të Ramës”, flet Basha

para një muaji - FaxWeb

Dy anë të së njëjtës medalje, kështu i ka quajtur Lulzim Basha akuzat e Sali Berishës dhe Edi Ramës, që janë bërë ndaj tij. Basha tha se deri dje Edi Rama e akuzonte atë si kukull të Berishës, ndërsa sot...

Referendum dhe mbledhje të Kuvendit të PD? Basha e përsërit 3 herë: Nuk ka dhe nuk ka për të pasur! A ka bërë presion ndaj krerëve të degëve për mos të pritur Berishën?

para një muaji - FaxWeb

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka dhënë një deklaratë para selisë të demokratëve lidhur me veprimet e fundit të ndërmarra, ku po akuzohet se po mundohet të bojkotojë takimet e ish kryeministrit Berisha me...

Berisha i ‘tërbuar’, investimi 16 vjeçar te Basha për ta përdorur në ditë të keqe, i shkoi ‘dëm’

para një muaji - Java News

Nga Jakin Marena Sali Berisha ka marrë rrugët në takim me bazën e PD për të shpjeguar se përse Lulzim Basha nuk duhet të jetë më kryetar dhe pse nuk e sjell dot partinë më të madhe opozitare në pushtet,...

Ndalojeni Saliun! Shpëtoni Partinë Demokratike?!

para një muaji - Java News

Nga Pajtim Bello Beteja mes Sali Berishës dhe Lulzim Bashës ka ndezur llampat e grupeve të interesit brenda Partisë Demokratike (PD). Taborrre deputetësh, ish deputetësh, ish funksionarë shteti e të PD...

Lufta e ndezur deri edhe fizike për logon dhe selinë blu: Kush është ‘pronari’ i vërtetë i Partisë Demokratike!

para një muaji - Java News

Nga Aranit Muraçi Gjatë dhe pas përfundimit të mbledhjes së fundit në selinë e Partisë Demokratike, ish- ministri i Brendshëm, Flamur Noka, ka prishur ‘qetësinë dhe rendin publik’, duke u përplasur fillimisht...

Këmbëngulja për të “votëbesuar” vendimin amerikan, është arsyeja përse i duhet PD-ja, Berishës

para një muaji - Java News

Nga Mero Baze Debati që po nxit Sali Berisha në Partinë Demokratike, nuk ka të bëjë me të ardhmen e tij politike, pasi ajo ka përfunduar. Kanë përfunduar dhe shanset që fëmijët apo familjarët e tij të...

Pse thoni se Amerika është kundër PD?!

para një muaji - Java News

Nga Pajtim Bello Në përplasjen Berisha-Basha brenda Partisë Demokratike (PD) ka dalë mbi sipërfaqe një ide e pa vend, aspak racionale dhe e dëmshme: PD-ja nuk fiton duke pasur SHBA (Amerikën) kundër!.....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK