Guvernatori Mehmeti priti përfaqësuesin e Bankës Qendrore të Maltës

para 3 jave - RTK

Guvernatori i Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës, Fehmi Mehmeti, ka takuar anëtarin e Bordit të Bankës Qendrore të Maltës dhe Prorektorin për Bashkëpunim Ndërkombëtar në Universitetin e Maltës, Frank...

Guvernatori Mehmeti priti përfaqësuesin e Bankës Qendrore të Maltës

para 3 jave - Kallxo

Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës (BQK), Fehmi Mehmeti, ka pritur sot në takim anëtarin e Bordit të Bankës Qendrore të Maltës, njëkohësisht edhe Prorektor për Bashkëpunim Ndërkombëtar në Universitetin...

Guvernatori Mehmeti priti përfaqësuesin e Bankës Qendrore të Maltës

para 3 jave - Indeks online

Guvernatori i Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës, Fehmi Mehmeti, ka takuar anëtarin e Bordit të Bankës Qendrore të Maltës dhe Prorektorin për Bashkëpunim Ndërkombëtar në Universitetin e Maltës, Frank...

Guvernatori Mehmeti priti përfaqësuesin e Bankës Qendrore të Maltës

para 3 jave - Epoka e Re

Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës, Fehmi Mehmeti, ka takuar anëtarin e Bordit të Bankës Qendrore të Maltës dhe Prorektorin për Bashkëpunim Ndërkombëtar në Universitetin e Maltës, Frank Bezzina....

Guvernatori Mehmeti priti përfaqësuesin e Bankës Qendrore të Maltës

para 3 jave - Ditapost

Guvernatori i Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës, Fehmi Mehmeti, ka takuar anëtarin e Bordit të Bankës Qendrore të Maltës dhe Prorektorin për Bashkëpunim Ndërkombëtar në Universitetin e Maltës, Frank...

Guvernatori Mehmeti priti përfaqësuesin e Bankës Qendrore të Maltës

para 3 jave - Ekonomia Online

Guvernatori i Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës, Fehmi Mehmeti, ka takuar anëtarin e Bordit të Bankës Qendrore të Maltës dhe Prorektorin për Bashkëpunim Ndërkombëtar në Universitetin e Maltës, Frank...

Guvernatori Mehmeti takoi përfaqësuesin e Bankës Qendrore të Maltës, u dakorduan për bashkëpunimin mes dy institucioneve bankare

para 3 jave - Arbresh

Guvernatori i Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës, Fehmi Mehmeti, ka takuar anëtarin e Bordit të Bankës Qendrore të Maltës dhe Prorektorin për Bashkëpunim Ndërkombëtar në Universitetin e Maltës, Frank...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK