Rama: Porti i ri tregtar në Porto Romano, kantieri hapet në 2022

para një muaji - Ina

Kantieri i ndërtimit të portit të ri tregtar të Durrësit do të fillojë vitin e ardhshëm. Është vetë kryeministri Edi Rama që përcakton këtë afat, përmes një postimi në Facebook ku e cilëson “mbresëlënës”...

Rama: Porti i ri tregtar në Porto Romano, kantieri hapet në 2022

para një muaji - Telegrafi

Kantieri i ndërtimit të portit të ri tregtar të Durrësit do të fillojë vitin e ardhshëm. Është vetë kryeministri Edi Rama që përcakton këtë afat, përmes një postimi në Facebook ku e cilëson “mbresëlënës”...

Detaje nga porti i ri i Durrësit, Rama: Janë zgjedhur 5 finalistë nga 14 kompani pjesëmarrëse

para një muaji - TV21

Kryeministri Edi Rama ka bërë publike pamjet ne ndërtimit të portit të ri tregtar të Durrësit në Porto Romano. Rama bën me dije se janë zgjedhur 5 finalistë në garën për detajimin inxhinierikë të projektit....

Porti i ri tregtar i Durrësit, Rama nxjerr detajet: Janë zgjedhur 5 finalistë nga 14 kompani pjesëmarrëse

para një muaji - Top Channel

Kryeministri Edi Rama ka bërë publike pamjet ne ndërtimit të portit të ri tregtar të Durrësit në Porto Romano. Rama bën me dije se janë zgjedhur 5 finalistë në garën për detajimin inxhinierikë të projektit....

Rama: Porti i ri tregtar në Porto Romano, kantieri hapet më 2022

para një muaji - GazetaBlic

Kantieri i ndërtimit të portit të ri tregtar të Durrësit do të fillojë vitin e ardhshëm. Është vetë kryeministri Edi Rama që përcakton këtë afat, përmes një postimi në Facebook ku e cilëson “mbresëlënës”...

Rama: Porti i ri tregtar në Porto Romano, kantieri hapet në 2022

para një muaji - Bota Sot

Kantieri i ndërtimit të portit të ri tregtar të Durrësit do të fillojë vitin e ardhshëm. Është vetë kryeministri Edi Rama që përcakton këtë afat, përmes një postimi në Facebook ku e cilëson “mbresëlënës”...

Projekti i portit të ri të Durrësit/ Rama: U përzgjodhën 5 kompanitë finaliste

para një muaji - Vizion Plus

Kryeministri Edi Rama ka publikuar projektin e portit të ri tregtar të Durrësit. Përmes një postimi në “Facebook”, kreu i qeverisë u shpreh se nga 14 kompani pjesëmarrëse, u përzgjodhën 5 finalistë. Pasi...

Pesë kompani të njohura pjesë e garës për portin e ri në Porto Romano, Balluku: Projekt me impakt rajonal

para një muaji - Politiko.mk

Gara për projektin për ndërtimin e portit të ri në zonën e Porto Romanos në Durrës ka tërhequr vëmendjen e kompanive më të njohura në Europë, por edhe më gjerë, si dhe me eksperiencë të gjatë në fushën...

Rama: Zgjidhen 5 kompanitë finaliste për ndërtimin e Portit të ri të Durrësit

para një muaji - Albeu

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në Facebook, thotë se tre muaj pas çeljes së garës për detajimin inxhinierik të projektit për ndërtimin e portit të ri të Durrësit, interesi ndërkombëtar mbresëlënës....

Rama: Në 2022 ngrihet kantieri për ndërtimin e portit të ri të Durrësit, përzgjodhëm 5 finalistët

para një muaji - ABC News

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar mbrëmjen e sotme se nga 14 kompani pjesëmarrëse në garë për ndërtimin e portit të Durrësit janë përzgjedhur 5 prej tyre. Rama shkruan në një status në rrjetet sociale...

Pesë kompani të njohura pjesë e garës për portin e ri në Porto Romano, Balluku: Projekt me impakt rajonal

para një muaji - Raporter.mk

Gara për projektin për ndërtimin e portit të ri në zonën e Porto Romanos në Durrës ka tërhequr vëmendjen e kompanive më të njohura në Europë, por edhe më gjerë, si dhe me eksperiencë të gjatë në fushën...

Rama: Porti i ri tregtar në Porto Romano, kantieri hapet në 2022

para një muaji - Pika

Kantieri i ndërtimit të portit të ri tregtar të Durrësit do të fillojë vitin e ardhshëm. Është vetë kryeministri Edi Rama që përcakton këtë afat, përmes një postimi në Facebook ku e cilëson “mbresëlënës”...

Porti i Ri i Durrësit…?!

para një muaji - Fakti Ditor

Porti i Ri i Durrësit Drejt ndërtimit të Portit të Ri Tregtar të Durrësit në Porto Romano. Tre muaj pas çeljes së garës për detajimin inxhinierik të projektit, interesi ndërkombëtar mbresëlënës konfirmon...

Porti i ri tregtar i Durrësit, Rama nxjerr detajet: Janë zgjedhur 5 finalistë nga 14 kompani pjesëmarrëse

para një muaji - Arbresh

Kryeministri Edi Rama ka bërë publike pamjet ne ndërtimit të portit të ri tregtar të Durrësit në Porto Romano. Rama bën me dije se janë zgjedhur 5 finalistë në garën për detajimin inxhinierikë të projektit....

Rama: Porti i ri tregtar në Porto Romano, kantieri hapet në 2022

para një muaji - KosovaPress

Kantieri i ndërtimit të portit të ri tregtar të Durrësit do të fillojë vitin e ardhshëm. Është vetë kryeministri Edi Rama që përcakton këtë afat, përmes një postimi në Facebook ku e cilëson “mbresëlënës”...

Ndërtimi i portit të ri të Durrësit, kryeministri Rama: U përzgjodhën 5 kompanitë finaliste

para një muaji - Dosja.al

Foto ilustruese 23 Shtator, 2021 22:39 Porti i Ri i Durrësit Drejt ndërtimit të Portit të Ri Tregtar të Durrësit në Porto Romano. Tre muaj pas çeljes së garës për detajimin inxhinierik të projektit, interesi...

Ndërtimi i portit të ri të Durrësit, reagon Kryeministri Rama: U përzgjodhën 5 kompanitë finaliste

para një muaji - FaxWeb

Porti i Ri i Durrësit Drejt ndërtimit të Portit të Ri Tregtar të Durrësit në Porto Romano Tre muaj pas çeljes së garës për detajimin inxhinierik të projektit, interesi ndërkombëtar mbresëlënës konfirmon...

Transformimi i Porto Romanos, 5 kompanitë e përzgjedhura prezantojnë propozimet

para një muaji - Top Channel

5 kompani të përzgjedhura për fazën finale kanë prezantuar propozimet teknike për projektin e transformimit të Porto Romanos në Durrës. Ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku tha se pjesëmarrja e...

5 kompani të njohura ndërkombëtare pjesë e garës për projektin e portit të ri në Porto Romano, Balluku: Proces model, projekt me impakt rajonal

para një muaji - News33

Gara për projektin për ndërtimin e portit të ri në zonën e Porto Romanos në Durrës ka tërhequr vëmendjen e kompanive më të njohura në Europë, por edhe më gjerë, si dhe me eksperiencë të gjatë në fushën...

Pesë kompani të njohura pjesë e garës për portin e ri në Porto Romano, Balluku: Projekt me impakt rajonal

para një muaji - Java News

Gara për projektin për ndërtimin e portit të ri në zonën e Porto Romanos në Durrës ka tërhequr vëmendjen e kompanive më të njohura në Europë, por edhe më gjerë, si dhe me eksperiencë të gjatë në fushën...

5 kompani të njohura ndërkombëtare pjesë e garës për projektin e portit të ri në Porto Romano, Balluku: Proces model, projekt me impakt rajonal

para një muaji - Lexo

Gara për projektin për ndërtimin e portit të ri në zonën e Porto Romanos në Durrës ka tërhequr vëmendjen e kompanive më të njohura në Europë, por edhe më gjerë, si dhe me eksperiencë të gjatë në fushën...

Porti i Ri i Durrësit, Balluku: Janë përzgjedhur 5 kompani ndërkombëtare, projekti fitues do dorëzohet 6 muaj pas firmosjes së kontratës

para një muaji - Dosja.al

Projekti per Portin e Ri te Durresit 23 Shtator, 2021 11:14 Përditësuar: 11:21 DURRËS- Ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku ka bërë me dije se nga 14 kompani që hynë në garë për Portin e Ri të Durrësit,...

5 kompani në garë për projektin e portit tregtar

para një muaji - Klan

5 kompani në garë për projektin e portit tregtar Ndërtimi i tij do të kushtojë 500 mln Euro 14 kompani ndërkombëtare kanë shfaqur interes për të hartuar projektin e portit të ri tregtar në zonën e Porto...

Hapi i parë për portin e ri në Durrës: 5 kompani vazhdojnë garën për projektin teknik

para një muaji - Vizion Plus

5 kompani ndërkombëtare janë përzgjedhur në fazën e parë për të dorëzuar projektin teknik për portin e ri të mallrave që do të ndërtohet ne Porto Romano. Bëhet fjalë për nismën e zhvendosjes së portit...

Prezantohen 5 projektet ndërkombëtare – Si do të transformohet porti i ri tregtar në Porto Romano?

para një muaji - Scan TV

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka zhvilluar një takim me ekspertë ku janë prezantuar propozimet teknike për ndërtimin e portit të ri në Porto Romano. Nga 14 operatorët që garuan,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK