Osmani takim me presidentin e Malit të Zi dhe Bosnjës: Të shqetësuar për zhvillimet e fundit në rajon

para një muaji - Fakte

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq dhe kryetari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Zheljko Komshiq u takuan sot në Nju Jork gjatë javës...

Gjukanoviq: Ballkani, sërish arenë e përplasjeve gjeopolitike

para një muaji - Press Online

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq, ka thënë se Ballkani vazhdon të jetë një rajon i konfrontimit të interesave dhe qëllimeve strategjike të aktorëve të ndryshëm ndërkombëtar. Ai këto komente i...

Gjukanoviq: Ballkani, sërish arenë e përplasjeve gjeopolitike

para një muaji - Ina

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq, ka thënë se Ballkani vazhdon të jetë një rajon i konfrontimit të interesave dhe qëllimeve strategjike të aktorëve të ndryshëm ndërkombëtar. Ai këto komente i...

Alarmon Gjukanoviq: Ballkani, sërish arenë e përplasjeve gjeopolitike

para një muaji - TV21

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq, ka thënë se Ballkani vazhdon të jetë një rajon i konfrontimit të interesave dhe qëllimeve strategjike të aktorëve të ndryshëm ndërkombëtar. Ai këto komente i...

Presidentët e Kosovës, Malit të Zi e Bosnjës shprehen të shqetësuar për zhvillimet e fundit në rajon

para një muaji - Alsat-M

Presidentët e Kosovës, Malit të Zi dhe ai Bosnje e Hercegovinës, kanë shprehur shqetësim për zhvillimet e fundit që ndodhën në rajon, raporton Gazeta Express. Përmes një komunikate të përbashkët për media...

Gjukanoviq: Ballkani, sërish arenë e përplasjeve gjeopolitike

para një muaji - Top Channel

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq, ka thënë se Ballkani vazhdon të jetë një rajon i konfrontimit të interesave dhe qëllimeve strategjike të aktorëve të ndryshëm ndërkombëtar. Ai këto komente i...

Presidentët e Kosovës, Malit të Zi e Bosnjës shprehen të shqetësuar për zhvillimet e fundit në rajon

para një muaji - Gazeta Express

Presidentët e Kosovës, Malit të Zi dhe ai Bosnje e Hercegovinës, kanë shprehur shqetësim për zhvillimet e fundit që ndodhën në rajon, raporton Gazeta Express. Përmes një komunikate të përbashkët për media...

Presidentët e Kosovës, Malit të Zi e Bosnjës të shqetësuar për zhvillimet e fundit

para një muaji - Koha.net

Nëpërmjet një komunikate të përbashkët për media, presidentët e Kosovës, Malit të Zi dhe ai i Presidencës së Bosnje e Hercegovinës, kanë shprehur shqetësimin për zhvillimet e fundit në rajon. Siç njofton...

Osmani takim me presidentin e Malit të Zi dhe Bosnjës: Shprehen të shqetësuar për zhvillimet e fundit në rajon

para një muaji - Telegrafi

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq dhe kryetari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Zheljko Komshiq u takuan sot në Nju Jork gjatë javës...

Osmani takim me presidentin e Malit të Zi dhe Bosnjës: Të shqetësuar për zhvillimet e fundit në rajon

para një muaji - Zhurnal

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq dhe kryetari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Zheljko Komshiq u takuan sot në Nju Jork gjatë javës...

A e njohu Bosnja Kosovën në OKB?

para një muaji - Klan Kosova

Presidentja e vendit Vjosa Osmani, është takuar sot në New York me presidentin e Malit të Zi Milo Gjukanoviq, dhe kryetarin e Presidencës së Bosnje dhe Hercegovinës, Zheljko Komshiq. Në hapësirën e takimit,...

Kosova, Bosnja e Mali i Zi dalin me deklaratë të përbashkët pas takimit në New York

para një muaji - Klan Kosova

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq dhe kryetari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Zheljko Komshiq janë takuar sot në New York gjatë javës së Nivelit...

Gjukanoviq: Ballkani, sërish arenë e përplasjeve gjeopolitike

para një muaji - GazetaBlic

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq, ka thënë se Ballkani vazhdon të jetë një rajon i konfrontimit të interesave dhe qëllimeve strategjike të aktorëve të ndryshëm ndërkombëtar. Ai këto komente i...

Presidentët e Kosovës, Malit të Zi dhe Bosnjës të shqetësuar me zhvillimet e fundit në rajon

para një muaji - Kallxo

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, gjatë qëndrimit në Nju-Jork në kuadër të javës së Nivelit të Lartë në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së, ka zhvilluar takim me presidentin e Malit të Zi, Millo Gjukanoviq...

Presidentja Osmani takim me presidentin e Malit të Zi dhe Bosnjës

para një muaji - RTK

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq dhe kryetari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Zheljko Komshiq u takuan sot në Nju Jork gjatë javës...

Osmani takim me presidentin e Malit të Zi dhe Bosnjës: Të shqetësuar për zhvillimet e fundit në rajon

para një muaji - Daily News

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq dhe kryetari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Zheljko Komshiq u takuan sot në Nju Jork gjatë javës...

Vjosa Osmani takohet në ‘New York’ me homologët nga Mali i Zi e Bosnja, bisedon për situatën në veri

para një muaji - GazetaBlic

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq dhe kryetari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Zheljko Komshiq u takuan sot në Nju Jork gjatë javës...

Osmani, Gjukanoviqi dhe Komshiqi me deklaratë të përbashkët për situatën në rajon

para një muaji - Zeri

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, presidenti i Malit të Zi Millo Gjukanoviq dhe kryetari i Presidencs së Bosnjës dhe Hercegovinës, Zheljko Komshiq, kanë lëshuar sot një deklaratë të përbashkët për situatën...

Gjukanoviqi: Ballkani, sërish arenë e përplasjeve gjeopolitike

para një muaji - Zeri

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq, ka thënë se Ballkani vazhdon të jetë një rajon i konfrontimit të interesave dhe qëllimeve strategjike të aktorëve të ndryshëm ndërkombëtar. Ai këto komente i...

Osmani takim me presidentin e Malit të Zi dhe Bosnjës: Të shqetësuar për zhvillimet e fundit në rajon

para një muaji - Argument

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq dhe kryetari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Zheljko Komshiq u takuan sot në Nju Jork gjatë javës...

Osmani takim me presidentin e Malit të Zi dhe Bosnjës: Të shqetësuar për zhvillimet e fundit në rajon

para një muaji - InFokus

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq dhe kryetari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Zheljko Komshiq u takuan sot në Nju Jork gjatë javës...

Gjukanoviç: Ballkani, sërish arenë e përplasjeve gjeopolitike

para një muaji - ABC News

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq, ka thënë se Ballkani vazhdon të jetë një rajon i konfrontimit të interesave dhe qëllimeve strategjike të aktorëve të ndryshëm ndërkombëtar. Ai këto komente i...

Gjukanoviq: Ballkani, sërish arenë e përplasjeve gjeopolitike

para një muaji - Kallxo

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq, ka thënë se Ballkani vazhdon të jetë një rajon i konfrontimit të interesave dhe qëllimeve strategjike të aktorëve të ndryshëm ndërkombëtar. Ai këto komente i...

Gjukanoviq: Ballkani, sërish arenë e përplasjeve gjeopolitike

para një muaji - Evropa e Lirë

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq, ka thënë se Ballkani vazhdon të jetë një rajon i konfrontimit të interesave dhe qëllimeve strategjike të aktorëve të ndryshëm ndërkombëtar. Ai këto komente i...

Presidentët e Kosovës, Malit të Zi e Bosnjës shprehen të shqetësuar për zhvillimet e fundit në rajon

para një muaji - Tetova Sot

Presidentët e Kosovës, Malit të Zi dhe ai Bosnje e Hercegovinës, kanë shprehur shqetësim për zhvillimet e fundit që ndodhën në rajon. Përmes një komunikate të përbashkët për media nga Presidenca e Kosovës,...

Gjukanoviq në OKB: Ekziston rreziku i destabilizimit të Ballkanit Perëndimor

para një muaji - Telegrafi

Pavarësisht sfidave të shumta, Mali i Zi mbetet i vendosur për të mbrojtur demokracinë qytetare, gjithëpërfshirëse, multietnike dhe evropiane dhe për të provuar se demokracia multietnike në Ballkan është...

Presidentët e Kosovës, Malit të Zi e Bosnjës të shqetësuar për zhvillimet e fundit

para një muaji - InfoShqip

Nëpërmjet një komunikate të përbashkët për media, presidentët e Kosovës, Malit të Zi dhe ai i Presidencës së Bosnje e Hercegovinës, kanë shprehur shqetësimin për zhvillimet e fundit në rajon. Siç njofton...

Gjukanoviq: Rrezik i ri për destabilizim të Ballkanit Perëndimor

para një muaji - Koha.mk

Nju-Jork, 23 shtator – Ballkani Perëndimor mbetet vend I përplasjes së interesave gjeopolitike, që mund ta destabilizojë tërë rajonin, paralajmëroi presidenti malazez, Millo Gjukanoviq në sesionin e 76-të...

Gjukanoviq në OKB: Ekziston rreziku i destabilizimit të Ballkanit Perëndimor

para një muaji - Flaka

Pavarësisht sfidave të shumta, Mali i Zi mbetet i vendosur për të mbrojtur demokracinë qytetare, gjithëpërfshirëse, multietnike dhe evropiane dhe për të provuar se demokracia multietnike në Ballkan është...

Kroacia shkatërron një rrjet që trafikonte migrantë

para një muaji - Koha.mk

Policia kroate ka shkatërruar një rrjet që ka trafikuar mbi 100 migrantë nga Bosnje dhe Hercegovina në Kroaci dhe më pas në vendet tjera të Evropës Perëndimore. Autoritetet kanë ngritur akuza ndaj tetë...

Kroaci/ Shkatërrohet rrjeti që trafikonte migrantë, arrestohen 7 persona, dy shpallen në kërkim

para një muaji - Top Channel

Policia kroate ka shkatërruar një rrjet që ka trafikuar mbi 100 migrantë nga Bosnje dhe Hercegovina në Kroaci dhe më pas në vendet tjera të Evropës Perëndimore. Autoritetet kanë ngritur akuza ndaj tetë...

Gjukanoviq: Ballkani, sërish arenë e përplasjeve gjeopolitike

para një muaji - Tetova Sot

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq, ka thënë se Ballkani vazhdon të jetë një rajon i konfrontimit të interesave dhe qëllimeve strategjike të aktorëve të ndryshëm ndërkombëtar. Ai këto komente i...

Zhvillimet në veri e “shqetësojnë” Osmanin: Në Nju Jork flet për to me homologët nga Bosnja e Mali i Zi

para një muaji - Lajmi.net

Kjo u bë e ditur me anë të një komunikate për media nga presidenca, shkruan lajmi.net. Në komunikatë u tha se në takim është diskutuar edhe për zhvillimet e fundit. “Presidentët shprehën shqetësimin për...

Gjukanoviq: Ballkani, sërish arenë e përplasjeve gjeopolitike

para një muaji - Lajmi.net

Ai këto komente i bëri në fjalimin para Asamblesë së Përgjithshme të Organizatës së Kombeve të Bashkuara, e cila po i zhvillon punimet në Nju Jork të SHBA-së. “Edhe sot e kësaj ditë ekzistojnë sfidat dhe...

Osmani takon homologun malazez dhe boshnjak: Të shqetësuar për zhvillimet në rajon

para një muaji - Gazeta Metro

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq dhe kryetari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Zheljko Komshiq janë takuar sot në New York gjatë javës...

Osmani nga New York-u del me komunikatë të përbashkët me homologët nga Bosnja e Mali i Zi rreth gjendjes në veri

para një muaji - Periskopi

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq dhe kryetari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Zheljko Komshiq u takuan sot në Nju Jork gjatë javës...

Kosova, Bosnja e Mali i Zi dalin me deklaratë të përbashkët pas takimit në New York

para një muaji - Bota Press

Botapress 23 Shtator – Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq dhe kryetari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Zheljko Komshiq janë takuar sot në New York...

Presidenti i Malit të Zi ngre alarmin: Demokracia shumëetnike e Ballkanit e kërcënuar, ka rrezik për destabilitet

para një muaji - FaxWeb

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq, ka thënë se Ballkani vazhdon të jetë një rajon i konfrontimit të interesave dhe qëllimeve strategjike të aktorëve të ndryshëm ndërkombëtar. Ai këto komente i...

Osmani takim me presidentin e Malit të Zi dhe Bosnjës: Të shqetësuar për zhvillimet e fundit në rajon

para një muaji - Epoka e Re

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq dhe kryetari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Zheljko Komshiq u takuan sot në Nju Jork gjatë javës...

Osmani takon homologun malazez dhe boshnjak: Të shqetësuar për zhvillimet në rajon

para një muaji - ATV Live

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq dhe kryetari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Zheljko Komshiq janë takuar sot në Nju Jork gjatë javës...

Osmani takon homologun malazez dhe boshnjak: Të shqetësuar për zhvillimet në rajon

para një muaji - KosovaPress

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq dhe kryetari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Zheljko Komshiq janë takuar sot në Nju Jork gjatë javës...

Gjukanoviq: Ballkani, sërish arenë e përplasjeve gjeopolitike

para një muaji - Periskopi

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq, ka thënë se Ballkani vazhdon të jetë një rajon i konfrontimit të interesave dhe qëllimeve strategjike të aktorëve të ndryshëm ndërkombëtar. Ai këto komente i...

Osmani, Gjukanoviq dhe Komshiq, shprehin shqetësimin për zhvillimet e fundit në rajon

para një muaji - Arbresh

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq dhe kryetari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Zheljko Komshiq u takuan sot në Nju Jork gjatë javës...

Kroacia shkatërron një rrjet që trafikonte emigrantë

para një muaji - Vizion Plus

Policia kroate ka shkatërruar një rrjet që ka trafikuar mbi 100 migrantë nga Bosnje dhe Hercegovina në Kroaci dhe më pas në vendet tjera të Evropës Perëndimore. Autoritetet kanë ngritur akuza ndaj tetë...

Gjukanoviq: Ballkani, sërish arenë e përplasjeve gjeopolitike

para një muaji - Arbresh

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq, ka thënë se Ballkani vazhdon të jetë një rajon i konfrontimit të interesave dhe qëllimeve strategjike të aktorëve të ndryshëm ndërkombëtar. Ai këto komente i...

Kroacia shkatërron një rrjet që trafikonte migrantë

para një muaji - Evropa e Lirë

Policia kroate ka shkatërruar një rrjet që ka trafikuar mbi 100 migrantë nga Bosnje dhe Hercegovina në Kroaci dhe më pas në vendet tjera të Evropës Perëndimore. Autoritetet kanë ngritur akuza ndaj tetë...

Kroacia shkatërron një rrjet që trafikonte migrantë, sekuestrohen 80 mijë euro

para një muaji - ABC News

Policia kroate ka shkatërruar një rrjet që ka trafikuar mbi 100 migrantë nga Bosnje dhe Hercegovina në Kroaci dhe më pas në vendet tjera të Evropës Perëndimore. Autoritetet kanë ngritur akuza ndaj tetë...

Gjukanoviq në OKB: Ekziston rreziku i destabilizimit të Ballkanit Perëndimor

para një muaji - Pika

Pavarësisht sfidave të shumta, Mali i Zi mbetet i vendosur për të mbrojtur demokracinë qytetare, gjithëpërfshirëse, multietnike dhe evropiane dhe për të provuar se demokracia multietnike në Ballkan është...

Gjukanoviq në OKB: Ekziston rreziku i destabilizimit të Ballkanit Perëndimor

para një muaji - Ditapost

Pavarësisht sfidave të shumta, Mali i Zi mbetet i vendosur për të mbrojtur demokracinë qytetare, gjithëpërfshirëse, multietnike dhe evropiane dhe për të provuar se demokracia multietnike në Ballkan është...

Gjukanoviq në OKB: Ekziston rreziku i destabilizimit të Ballkanit Perëndimor

para një muaji - in7

Pavarësisht sfidave të shumta, Mali i Zi mbetet i vendosur për të mbrojtur demokracinë qytetare, gjithëpërfshirëse, multietnike dhe evropiane dhe për të provuar se demokracia multietnike në Ballkan është...

Kalonin emigrantët nga Bosnja në drejtim të Europës Perëndimore, Koracia shkatërron rrjetin e trafikantëve

para një muaji - Dosja.al

Tetor 2015 -refugjatë në kufirin Serbi-Kroaci 23 Shtator, 2021 19:41 KROACI- Policia kroate ka shkatërruar një bandë që kontrabandoi më shumë se 100 emigrantë nga Bosnja në Kroaci dhe në drejtim të Evropës...

Kroacia shkatërron një rrjet që trafikonte migrantë

para një muaji - Epoka e Re

Policia kroate ka shkatërruar një rrjet që ka trafikuar mbi 100 migrantë nga Bosnje dhe Hercegovina në Kroaci dhe më pas në vendet tjera të Evropës Perëndimore. Autoritetet kanë ngritur akuza ndaj tetë...

Kroacia shkatërron një rrjet që trafikonte migrantë

para një muaji - Lajmi.net

Autoritetet kanë ngritur akuza ndaj tetë kroatëve dhe një serbi. Shtatë prej tyre janë arrestuar, ndërsa dy të tjerë mbesin në arrati. Të dyshuarit pretendohet se kanë bërë komplote për të mundësuar hyrjen...

Kroacia shkatërron një rrjet që trafikonte migrantë

para një muaji - Arbresh

Policia kroate ka shkatërruar një rrjet që ka trafikuar mbi 100 migrantë nga Bosnje dhe Hercegovina në Kroaci dhe më pas në vendet tjera të Evropës Perëndimore. Autoritetet kanë ngritur akuza ndaj tetë...

Shkatërrohet rrjeti i trafikimit të emigrantëve drejt vendeve të BE-së, 7 persona në pranga

para një muaji - FaxWeb

Policia kroate ka shkatërruar një rrjet që ka trafikuar mbi 100 migrantë nga Bosnje dhe Hercegovina në Kroaci dhe më pas në vendet tjera të Evropës Perëndimore. Autoritetet kanë ngritur akuza ndaj tetë...

Presidenti kroat zemëron Bosnjën me fjalimin në OKB

para një muaji - Koha.net

Presidenti i Kroacisë, Zoran Milanoviq, ka shkaktuar zemërim në Bosnjë-Hercegovinë, pas fjalimit që ka mbajtur sot në Asamblenë e përgjithshme të OKB-së. Milanoviqi në OKB ka thënë se ai është përfaqësues...

Kroacia ende po kërkon 1 mijë e 858 personat e zhdukur në luftë

para një muaji - RTK

Presidenti i Kroacisë, Zoran Millanoviç në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Presidenti i Kroacisë, Zoran Millanoviç në fjalimin e itj në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara...

Gjukanoviç në darkën e liderëve të Ballkanit në Nju Jork: Rikthimi i ideve të viteve 90-ta kërcënon stabilitetin e Ballkanit

para një muaji - Bota Sot

Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviç, konsideron se po ndjehen refleksione të “trazirave politike globale” dhe këto trazira kanë sjellë rikthimin e sërishëm të “disa ideve retrograde” që kërcënojnë...

Gjukanoviqi e godet Vuçiqin nga SHBA-ja: Ballkani kërcënohet nga disa ide politike prapambetëse

para një muaji - Gazeta Express

Presidenti i Malit të Zi, Mila Gjukanoviq, i cili po merr pjesë në një sesion të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së tha se reflektime të forta të “trazirave politike globale” po ndihen në rajon dhe se...

Presidenti i Malit të Zi e godet Vuçiqin nga SHBA-ja: Ballkani kërcënohet nga disa ide politike prapambetëse

para një muaji - OraInfo

Gjukanoviqi e godet Vuçiqin nga SHBA-ja: Ballkani kërcënohet nga disa ide politike prapambetëse. Presidenti i Malit të Zi, Mila Gjukanoviq, i cili po merr pjesë në një sesion të Asamblesë së Përgjithshme...

Gjukanoviqi e godet Vuçiqin nga SHBA-ja

para një muaji - RTK

Gjukanoviqi e godet Vuçiqin nga SHBA-ja: Ballkani kërcënohet nga disa ide politike prapambetëse Presidenti i Malit të Zi, Mila Gjukanoviq, i cili po merr pjesë në një sesion të Asamblesë së Përgjithshme...

Gjukanoviqi e godet Vuçiqin nga SHBA-ja: Ballkani kërcënohet nga disa ide politike prapambetëse

para një muaji - Fakti Ditor

Presidenti i Malit të Zi, Mila Gjukanoviq, i cili po merr pjesë në një sesion të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së tha se reflektime të forta të “trazirave politike globale” po ndihen në rajon dhe se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK