Ministri i Jashtëm malazez: “Bota serbe” është një kopje e zbehtë e “botës ruse”

para një muaji - Fakte

Mali i Zi mund të avokojë vetëm për botën evropiane, thotë ministri i jashtëm malazez Gjorgje Raduloviq dhe vlerëson se, siç e sheh ai, nisma mbi “botën serbe” është vetëm një kopje e zbehtë e “botës ruse”....

Gjorgje Raduloviq: Nisma mbi “botën serbe” është vetëm një kopje e zbehtë e “botës ruse”

para një muaji - Radio Kosova e Lire

Mali i Zi mund të avokojë vetëm për botën evropiane, thotë ministri i jashtëm malazez Gjorgje Raduloviq dhe vlerëson se, siç e sheh ai, nisma mbi “botën serbe” është vetëm një kopje e zbehtë e “botës ruse”....

Ministri i Jashtëm malazez: “Bota serbe” është një kopje e zbehtë e “botës ruse”

para një muaji - Ina

Mali i Zi mund të avokojë vetëm për botën evropiane, thotë ministri i jashtëm malazez Gjorgje Raduloviq dhe vlerëson se, siç e sheh ai, nisma mbi “botën serbe” është vetëm një kopje e zbehtë e “botës ruse”....

“Bota serbe” është një kopje e zbehtë e “botës ruse”

para një muaji - Bota Sot

Mali i Zi mund të avokojë vetëm për botën evropiane, thotë ministri i jashtëm malazez Gjorgje Raduloviq dhe vlerëson se, siç e sheh ai, nisma mbi “botën serbe” është vetëm një kopje e zbehtë e “botës ruse”....

Ministri i Jashtëm malazez: “Bota serbe” është një kopje e zbehtë e “botës ruse”

para një muaji - Telegrafi

Mali i Zi mund të avokojë vetëm për botën evropiane, thotë ministri i jashtëm malazez Gjorgje Raduloviq dhe vlerëson se, siç e sheh ai, nisma mbi “botën serbe” është vetëm një kopje e zbehtë e “botës ruse”....

Ministri i Jashtëm malazez: “Bota serbe” është një kopje e zbehtë e “botës ruse”

para një muaji - Zhurnal

Mali i Zi mund të avokojë vetëm për botën evropiane, thotë ministri i jashtëm malazez Gjorgje Raduloviq dhe vlerëson se, siç e sheh ai, nisma mbi “botën serbe” është vetëm një kopje e zbehtë e “botës ruse”....

Ministri i Jashtëm malazez: “Bota serbe” është një kopje e zbehtë e “botës ruse”

para një muaji - GazetaBlic

Mali i Zi mund të avokojë vetëm për botën evropiane, thotë ministri i jashtëm malazez Gjorgje Raduloviq dhe vlerëson se, siç e sheh ai, nisma mbi “botën serbe” është vetëm një kopje e zbehtë e “botës ruse”....

Ministri i Jashtëm malazez: “Bota serbe” është një kopje e zbehtë e “botës ruse”

para një muaji - Daily News

Mali i Zi mund të avokojë vetëm për botën evropiane, thotë ministri i jashtëm malazez Gjorgje Raduloviq dhe vlerëson se, siç e sheh ai, nisma mbi “botën serbe” është vetëm një kopje e zbehtë e “botës ruse”....

Ministri i Jashtëm malazez: “Bota serbe” është një kopje e zbehtë e “botës ruse”

para një muaji - Argument

Mali i Zi mund të avokojë vetëm për botën evropiane, thotë ministri i jashtëm malazez Gjorgje Raduloviq dhe vlerëson se, siç e sheh ai, nisma mbi “botën serbe” është vetëm një kopje e zbehtë e “botës ruse”....

Ministri i Jashtëm malazez: “Bota serbe” është një kopje e zbehtë e “botës ruse”

para një muaji - InFokus

Mali i Zi mund të avokojë vetëm për botën evropiane, thotë ministri i jashtëm malazez Gjorgje Raduloviq dhe vlerëson se, siç e sheh ai, nisma mbi “botën serbe” është vetëm një kopje e zbehtë e “botës ruse”....

“Bota serbe” është një kopje e zbehtë e “botës ruse”

para një muaji - Pika

Mali i Zi mund të avokojë vetëm për botën evropiane, thotë ministri i jashtëm malazez Gjorgje Raduloviq dhe vlerëson se, siç e sheh ai, nisma mbi “botën serbe” është vetëm një kopje e zbehtë e “botës ruse”....

Ministri i Jashtëm malazez: “Bota serbe” është një kopje e zbehtë e “botës ruse”

para një muaji - Epoka e Re

Mali i Zi mund të avokojë vetëm për botën evropiane, thotë ministri i jashtëm malazez Gjorgje Raduloviq dhe vlerëson se, siç e sheh ai, nisma mbi “botën serbe” është vetëm një kopje e zbehtë e “botës ruse”....

Ministri i Jashtëm malazez: Nuk e pranojmë “botën serbe” – njohja e Kosovës po na i prish punët me Serbinë

para një muaji - Zeri

Ministri i Jashtëm i Malit të Zi, Gjorgje Raduloviq, ka hedhur poshtë mundësinë që vendi i tij të pranojë “botën serbe”, ide kjo e përhapur nga ministri nacionalist serb i Punëve të Brendshme, Aleksandar...

“Bota serbe”, Vulini kërcënon Malin e Zi: E njohët Kosovën, përgatituni t’i pranoni pasojat

para një muaji - Zeri

Ministri i Punëve të Brendshme të Serbisë, Aleksandar Vulin, vlerësoi se ideja e “botës serbe” ekziston me shekuj, dhe se frika e disa politikanëve në Mal të Zi nga bashkimi politik i serbëve është më...

Edhe serbët e Malit të Zi infiltrohen në protestat në Jarinjë

para një muaji - Arbresh

Bllogeri malazez pro-serb, i është bashkuar protestës në Jarinjë. Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në Facebook. Ai shkruan se, si serb nga Mali i Zi, nuk i harroj vuajtjet e njerëzve tanë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK