Samsung Galaxy S është Galaxy Note i ri

para një muaji - Fakte

Sipas një publikuesi të mirënjohur, nuk do të ketë më një Note – por seria Note dhe Galaxy S do të bashkohen. A ka një Note të ri apo jo? Tifozët e Samsung e bëjnë këtë pyetje për disa vjet. Me sa duket,...

Samsung Galaxy S është Galaxy Note i ri

para një muaji - Telegrafi

Sipas një publikuesi të mirënjohur, nuk do të ketë më një Note – por seria Note dhe Galaxy S do të bashkohen. A ka një Note të ri apo jo? Tifozët e Samsung e bëjnë këtë pyetje për disa vjet. Me sa duket,...

Samsung Galaxy S është Galaxy Note i ri

para një muaji - Zhurnal

Sipas një publikuesi të mirënjohur, nuk do të ketë më një Note – por seria Note dhe Galaxy S do të bashkohen. A ka një Note të ri apo jo? Tifozët e Samsung e bëjnë këtë pyetje për disa vjet. Me sa duket,...

Samsung Galaxy S është Galaxy Note i ri

para një muaji - Daily News

Sipas një publikuesi të mirënjohur, nuk do të ketë më një Note – por seria Note dhe Galaxy S do të bashkohen. A ka një Note të ri apo jo? Tifozët e Samsung e bëjnë këtë pyetje për disa vjet. Me sa duket,...

Samsung Galaxy S është Galaxy Note i ri

para një muaji - Argument

Sipas një publikuesi të mirënjohur, nuk do të ketë më një Note – por seria Note dhe Galaxy S do të bashkohen. A ka një Note të ri apo jo? Tifozët e Samsung e bëjnë këtë pyetje për disa vjet. Me sa duket,...

Samsung Galaxy S është Galaxy Note i ri

para një muaji - InFokus

Sipas një publikuesi të mirënjohur, nuk do të ketë më një Note – por seria Note dhe Galaxy S do të bashkohen. A ka një Note të ri apo jo? Tifozët e Samsung e bëjnë këtë pyetje për disa vjet. Me sa duket,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK