Çfarë ndodh me llogarinë e Facebookut të personit që vdes – mësoni se si ta çaktivizoni

para një jave - Telegrafi

Facebook ka 2.9 miliardë përdorues në të gjithë botën, dhe është logjike që ka një numër profilesh që u bënë joaktive pas vdekjes së një personi. A e dini se ju mund të zgjidhni se çfarë do të ndodhë me...

Çfarë ndodh me llogarinë e Facebookut të personit që vdes – mësoni se si ta çaktivizoni

para një jave - GazetaBlic

Facebook ka 2.9 miliardë përdorues në të gjithë botën, dhe është logjike që ka një numër profilesh që u bënë joaktive pas vdekjes së një personi. A e dini se ju mund të zgjidhni se çfarë do të ndodhë me...

Çfarë ndodh me llogarinë e Facebookut të personit që vdes – mësoni se si ta çaktivizoni

para një jave - Argument

Facebook ka 2.9 miliardë përdorues në të gjithë botën, dhe është logjike që ka një numër profilesh që u bënë joaktive pas vdekjes së një personi. A e dini se ju mund të zgjidhni se çfarë do të ndodhë me...

Çfarë ndodh me llogarinë e Facebookut të personit që vdes – mësoni se si ta çaktivizoni

para një jave - InFokus

Facebook ka 2.9 miliardë përdorues në të gjithë botën, dhe është logjike që ka një numër profilesh që u bënë joaktive pas vdekjes së një personi. A e dini se ju mund të zgjidhni se çfarë do të ndodhë me...

Çfarë ndodh me llogarinë e Facebookut të personit që vdes – mësoni se si ta çaktivizoni

para një jave - Top24

Facebook ka 2.9 miliardë përdorues në të gjithë botën, dhe është logjike që ka një numër profilesh që u bënë joaktive pas vdekjes së një personi. A e dini se ju mund të zgjidhni se çfarë do të ndodhë me...

Çfarë ndodh me llogarinë e Facebookut të personit që vdes – mësoni se si ta çaktivizoni

para një jave - Fakte

Facebook ka 2.9 miliardë përdorues në të gjithë botën, dhe është logjike që ka një numër profilesh që u bënë joaktive pas vdekjes së një personi. A e dini se ju mund të zgjidhni se çfarë do të ndodhë me...

Çfarë ndodh me llogarinë e Facebookut të personit që vdes – mësoni se si ta çaktivizoni

para një jave - Press Online

Facebook ka 2.9 miliardë përdorues në të gjithë botën, dhe është logjike që ka një numër profilesh që u bënë joaktive pas vdekjes së një personi. A e dini se ju mund të zgjidhni se çfarë do të ndodhë me...

Çfarë ndodh me llogarinë e Facebookut të personit që vdes – mësoni se si ta çaktivizoni

para një jave - Ina

Facebook ka 2.9 miliardë përdorues në të gjithë botën, dhe është logjike që ka një numër profilesh që u bënë joaktive pas vdekjes së një personi. A e dini se ju mund të zgjidhni se çfarë do të ndodhë me...

Çfarë ndodh me llogarinë e Facebookut të personit që vdes – mësoni se si ta çaktivizoni

para një jave - Zhurnal

Facebook ka 2.9 miliardë përdorues në të gjithë botën, dhe është logjike që ka një numër profilesh që u bënë joaktive pas vdekjes së një personi. A e dini se ju mund të zgjidhni se çfarë do të ndodhë me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK