Pas Facebook dhe Instagram, bie edhe Snapchat nga sistemi – disa përdorues po raportojnë për probleme në aplikacion

para 6 dite - Fakte

Aplikacioni Snapchat ka rënë prej sistemi në të gjithë botën pasi përdoruesit po ankohen se nuk janë në gjendje të dërgojnë ose të pranojnë nga miqtë fotografi. Sipas Down Detector, problemet me aplikacionin...

Pas Facebook, bie edhe Snapchat

para 6 dite - Klan

Pas Facebook, bie edhe Snapchat Snapchat ka dalë jashtë përdorimit në mbarë botën duke e bërë të pamundur për përdoruesit për të dërguar apo marrë foto.Sipas Doëndetector, problemet kanë nisur rreth orës...

Snapchati bie nga sistemi

para 6 dite - Koha.net

Rrjeti social, Snapchat, ka rënë nga sistemi, duke ua pamundësuar disa përdoruesve të qasen në aplikacion apo të dërgojnë mesazhe. “Down Detector” ka regjistruar dhjetëra mijëra raportime nga përdoruesit...

Pas Facebook dhe Instagram, bie edhe Snapchat nga sistemi – disa përdorues po raportojnë për probleme në aplikacion

para 6 dite - in7

Aplikacioni Snapchat ka rënë prej sistemi në të gjithë botën pasi përdoruesit po ankohen se nuk janë në gjendje të dërgojnë ose të pranojnë nga miqtë fotografi. Sipas Down Detector, problemet me aplikacionin...

Pse ‘Snapchat’ doli nga funksioni për disa orë?

para 6 dite - Indeks online

Snapchat, aplikacioni për shpërndarje të fotografive që është i përdorur nga miliona njerëz në të gjithë botën, papritur ndërpreu punën mëngjesin e sotëm. Përdoruesit nuk mundnin të dërgonin mesazhe, transmeton...

Raportohet se Snapchat-i ka rënë nga funksioni, s’po dërgohen fotot

para 6 dite - RTK

Aplikacioni i njohur për komunikim, Snapchat, ka rënë nga funksioni në pjesë të ndryshme të botës. Përdoruesit janë ankuar se nuk po mund të dërgojnë apo të pranojnë fotografi. Sipas faqes “Down Detector”,...

Pas Facebook dhe Instagram, bie edhe Snapchat nga sistemi – disa përdorues po raportojnë për probleme

para 6 dite - Telegrafi

Aplikacioni Snapchat ka rënë prej sistemi në të gjithë botën pasi përdoruesit po ankohen se nuk janë në gjendje të dërgojnë ose të pranojnë nga miqtë fotografi. Sipas Down Detector, problemet me aplikacionin...

Pas Facebook dhe Instagram, bie edhe Snapchat nga sistemi – disa përdorues po raportojnë për probleme në aplikacion

para 6 dite - Zhurnal

Aplikacioni Snapchat ka rënë prej sistemi në të gjithë botën pasi përdoruesit po ankohen se nuk janë në gjendje të dërgojnë ose të pranojnë nga miqtë fotografi. Sipas Down Detector, problemet me aplikacionin...

Pas Facebook dhe Instagram, bie edhe Snapchat nga sistemi – disa përdorues po raportojnë për probleme në aplikacion

para 6 dite - GazetaBlic

Aplikacioni Snapchat ka rënë prej sistemi në të gjithë botën pasi përdoruesit po ankohen se nuk janë në gjendje të dërgojnë ose të pranojnë nga miqtë fotografi. Sipas Down Detector, problemet me aplikacionin...

Pas Facebook dhe Instagram, bie edhe Snapchat nga sistemi – disa përdorues po raportojnë për probleme në aplikacion

para 6 dite - ATV Live

Aplikacioni Snapchat ka rënë prej sistemi në të gjithë botën pasi përdoruesit po ankohen se nuk janë në gjendje të dërgojnë ose të pranojnë nga miqtë fotografi. Sipas Down Detector, problemet me aplikacionin...

Pas Facebook, bie edhe Snapchat

para 6 dite - Express.mk

17:07 13/10/2021 Snapchat ka dalë jashtë përdorimit në mbarë botën duke e bërë të pamundur për përdoruesit për të dërguar apo marrë foto.Sipas Doëndetector, problemet kanë nisur rreth orës 7 të mëngjesit...

Pas Facebook dhe Instagram, bie edhe Snapchat nga sistemi – disa përdorues po raportojnë për probleme në aplikacion

para 6 dite - Argument

Aplikacioni Snapchat ka rënë prej sistemi në të gjithë botën pasi përdoruesit po ankohen se nuk janë në gjendje të dërgojnë ose të pranojnë nga miqtë fotografi. Sipas Down Detector, problemet me aplikacionin...

Pas Facebook dhe Instagram, bie edhe Snapchat nga sistemi – disa përdorues po raportojnë për probleme në aplikacion

para 6 dite - InFokus

Aplikacioni Snapchat ka rënë prej sistemi në të gjithë botën pasi përdoruesit po ankohen se nuk janë në gjendje të dërgojnë ose të pranojnë nga miqtë fotografi. Sipas Down Detector, problemet me aplikacionin...

Raportohet se Snapchat-i ka rënë nga funksioni, s’po dërgohen fotot

para 6 dite - Informatat

Aplikacioni i njohur për komunikim, Snapchat, ka rënë nga funksioni në pjesë të ndryshme të botës. Përdoruesit janë ankuar se nuk po mund të dërgojnë apo të pranojnë fotografi. Sipas faqes “Down Detector”,...

Raportohet se Snapchat-i ka rënë nga funksioni, s’po dërgohen fotot

para 6 dite - Ekonomia Online

Aplikacioni i njohur për komunikim, Snapchat, ka rënë nga funksioni në pjesë të ndryshme të botës. Përdoruesit janë ankuar se nuk po mund të dërgojnë apo të pranojnë fotografi. Sipas faqes “Down Detector”,...

Raportohet se Snapchat-i ka rënë nga funksioni, s’po dërgohen fotot

para 6 dite - Periskopi

Aplikacioni i njohur për komunikim, Snapchat, ka rënë nga funksioni në pjesë të ndryshme të botës. Përdoruesit janë ankuar se nuk po mund të dërgojnë apo të pranojnë fotografi. Sipas faqes “Down Detector”,...

Pas Facebook dhe Instagram, bie edhe Snapchat nga sistemi

para 6 dite - Ditapost

Aplikacioni Snapchat ka rënë prej sistemi në të gjithë botën pasi përdoruesit po ankohen se nuk janë në gjendje të dërgojnë ose të pranojnë nga miqtë fotografi. Sipas Down Detector, problemet me aplikacionin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK