Çështja shqiptare në prizmin e diplomacisë dhe të opinionit publik britanik

para 6 dite - Telegrafi

Nga: Enis Sulstarova Libri i Daut Dautit “Britania dhe çështja shqiptare gjatë rënies së Perandorisë Otomane, 1878-1914” i shtohet bibliotekës së pasur të studimeve për periudhën e Rilindjes Kombëtare....

Çështja shqiptare në prizmin e diplomacisë dhe të opinionit publik britanik

para 6 dite - Zhurnal

Nga: Enis Sulstarova Libri i Daut Dautit “Britania dhe çështja shqiptare gjatë rënies së Perandorisë Otomane, 1878-1914” i shtohet bibliotekës së pasur të studimeve për periudhën e Rilindjes Kombëtare....

Çështja shqiptare në prizmin e diplomacisë dhe të opinionit publik britanik

para 6 dite - Top24

Libri i Daut Dautit “Britania dhe çështja shqiptare gjatë rënies së Perandorisë Otomane, 1878-1914” i shtohet bibliotekës së pasur të studimeve për periudhën e Rilindjes Kombëtare. E veçanta e librit të...

Çështja shqiptare në prizmin e diplomacisë dhe të opinionit publik britanik

para një jave - Shenja

MARKETING I PAGUAR POLITIK Recension i librit “Britania dhe çështja shqiptare” të autorit Daut Dauti, botuar nga “Logos-A, Shkup, 2020 Shkruan: Enis SULSTAROVA, Tiranë Libri i Daut Dautit “Britania dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK