Kujtohen Migjeni dhe Agolli/ Konferencë me rastin e lindjes së dy kolosëve të letërsisë

para 6 dite - Vizion Plus

Dritero Agolli dhe Migjeni janë përkujtuar në një konferencë të veçantë me rastin e lindjes se tyre. Studiues, shkrimtarë dhe personazhe të tjera nga fusha të ndryshme kanë vlerësuar kontributin e dy kolosëve...

E bija e Dritëro Agollit: Realizimi i shtëpisë muze po zvarritet, duhet të ishte inauguruar këtë 90 vjetor

para 6 dite - ABC News

Nga Leontina Nika E bija e shkrimtarit të njohur Dritëro Agolli , Elona në 90 vjetorin e lindjes së të atit, me lot në sy, rrëfen kufirin që ai do donte të jetonte. Këtë përvjetor thotë se po e përjeton...

Kujtohen Migjeni dhe Agolli / Konferencë me rastin e lindjes së dy kolosëve të letërsisë

para 6 dite - Java News

Dritero Agolli dhe Migjeni janë përkujtuar në një konferencë të veçantë me rastin e lindjes se tyre. Studiues, shkrimtarë dhe personazhe të tjera nga fusha të ndryshme kanë vlerësuar kontributin e dy kolosëve...

Kujtohen Migjeni dhe Agolli / Konferencë me rastin e lindjes së dy kolosëve të letërsisë

para 6 dite - Ditapost

Dritero Agolli dhe Migjeni janë përkujtuar në një konferencë të veçantë me rastin e lindjes se tyre. Studiues, shkrimtarë dhe personazhe të tjera nga fusha të ndryshme kanë vlerësuar kontributin e dy kolosëve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK