Fier/ Makina përplas motorin, lë të plagosur shoferin

para 6 dite - Top Channel

Drejtuesi i një motori ka mbetur i plagosur pasi është përplasur nga një makinë në Fier. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:15, në vendin e quajtur “Mbrostar Ura”. Sipas policisë, shtetasi E. S duke drejtuar...

Aksident në Fier, makina përplas motorin

para 6 dite - Bota Sot

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Mbrostar ku një person ka mbetur i plagosur . Raportohet se rreth 20:15, E. S duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka përplasur një motor dhe për pasojë ka mbetur...

Makina përplas motoçikletën në Fier

para 6 dite - Albeu

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në Fier, në zonën e quajtur Mbrostar Ura, ku një makinë përplasi një motoçikletë. Ngjarja ndodhi rreth orës 20:15 dhe si pasojë e përlasjes mbeti i plagosur një person....

Aksident në Fier, makina përplas motorin

para 6 dite - Mapo

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Mbrostar ku një person ka mbetur i plagosur. Raportohet se rreth 20:15, E. S duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka përplasur një motor dhe për pasojë ka mbetur...

Benzi përplaset me motorrin, drejtuesi rëndë në spital

para 6 dite - NOA

Aksidenti ndodhi në orët e para të mbrëmjes në Fier. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në fshatin Mbrostar ku shtetasi E. S duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka përplasur një motor dhe për pasojë ka...

Makina përplas motoçikletën në Fier, plagoset një person

para 6 dite - Albeu

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në Fier, në zonën e quajtur Mbrostar Ura, ku një makinë përplasi një motoçikletë. Ngjarja ndodhi rreth orës 20:15 dhe si pasojë e përlasjes mbeti i plagosur një person....

Aksident në Fier, makina përplas motorin

para 6 dite - ABC News

Fier – Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Mbrostar ku një person ka mbetur i plagosur. Raportohet se rreth 20:15, E. S duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka përplasur një motor dhe për pasojë...

Aksident në Fier, plagoset një person

para 6 dite - Vizion Plus

Mbrëmjen e sotme rreth 20:15, në vendin e quajtur “Mbrostar Ura” shtetasi E. S duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka përplasur një motomjet. Si pasojë ka mbetur i dëmtuar drejtuesi i motomjetit i cili...

Makina përplas motorin, lë të plagosur shoferin në Fier

para 6 dite - Almakos

Drejtuesi i një motori ka mbetur i plagosur pasi është përplasur nga një makinë në Fier. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:15, në vendin e quajtur “Mbrostar Ura”. Sipas policisë, shtetasi E. S duke drejtuar...

Makina përplas motoçikletën në Fier

para 6 dite - Ditapost

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në Fier, në zonën e quajtur Mbrostar Ura, ku një makinë përplasi një motoçikletë. Ngjarja ndodhi rreth orës 20:15 dhe si pasojë e përlasjes mbeti i plagosur një person....

Aksident ne Mbrostar të Fierit, makina perplas nje drejtues motoçiklete (Njoftimi i policisë)

para 6 dite - FaxWeb

Fier Informacion paraprak Sot rreth 20:15, në vendin e quajtur “Mbrostar Ura” shtetasi E. S duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka përplasur një motomjet dhe për pasojë ka mbetur i dëmtuar drejtuesi i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK