Shqipëri, Garda e Republikës do të mbrojë kryetarin e PD-së dhe personalitete të tjera

para një jave - Telegrafi

Në mbledhjen e sotme të qeverisë është miratuar vendimi, i cili urdhëron Gardën e Republikës të mbrojë drejtues të ndryshëm institucionesh, mes tyre dhe kryetarin e Partisë Demokratike të Shqipërisë, Lulzim...

Përcaktohen personalitetet dhe objektet e mbrojtura nga Garda e Republikës

para një jave - RTK

Këshilli i Ministrave përcaktoi sot personalitetet dhe objektet e tjera që ruhen dhe mbrohen nga Garda e Republikës. Me propozimin e ministrit të Brendshëm, Këshilli i Ministrave vendosi që Garda e Republikës...

Vendimi i Këshillit të Ministrave/ Kush do të mbrohet nga Garda e Republikës, mes tyre edhe Basha

para një jave - Top Channel

Lista e personave dhe institucioneve që do të mbrohen nga Garda e Republikës është publikuar ditën e sotme përmes vendimit të Këshillit të Ministrave. Mes personave që do të mbrohen nga garda është edhe...

Vendimi i Këshillit të Ministrave/ Kush do të mbrohet nga Garda e Republikës, mes tyre edhe Basha

para një jave - Top Channel

Lista e personave dhe institucioneve që do të mbrohen nga Garda e Republikës është publikuar ditën e sotme përmes vendimit të Këshillit të Ministrave. Mes personave që do të mbrohen nga garda është edhe...

Vendimi i Këshillit të Ministrave/ Cilët do të mbrohen nga Garda e Republikës

para një jave - Top Channel

Lista e personave dhe institucioneve që do të mbrohen nga Garda e Republikës është publikuar ditën e sotme përmes vendimit të Këshillit të Ministrave. V E N D O S I: 1. Garda e Republikës së Shqipërisë...

Vendimi/ Shpenzime marramendëse për ruajtjen e Veliajt, Bashës, Krajës, Clibashit, Sorecës, Çelës dhe Gent Sejkos

para një jave - Shekulli

Publikuar më 13.10.2021 nga Erjon Dervishi Qeveria ka publikuar mbrëmjen e sotme një sërë vendimesh, ku përfshihet dhe lista e personaliteteve të vendit që do të ruhen nga Garda e Republikës. Ajo që vihet...

Jo vetëm Rama e Meta, edhe Basha e Veliaj do të mbrohen nga Garda e Republikës

para një jave - Albeu

Këshilli i Ministrave, ka vendosur në mbledhjen e fundit të zgjerojë listën e personave që do u sigurohet mbrojtje nga Garda e Republikës. Sipas këtij vendimi, që mban firmën e zv.kryeministrit Arben Ahmetaj,...

Garda do të mbrojë kryetarin e Partisë Demokratike

para një jave - Bota Sot

Në mbledhjen e sotme të qeverisë është miratuar vendimi, i cili urdhëron Gardën e Republikës të mbrojë drejtues të ndryshëm institucionesh, mes tyre dhe kryetarin e Partisë Demokratike të Shqipërisë dhe...

Lulzim Basha do ruhet nga Garda

para një jave - NOA

Me vendim të Këshillit të Ministrave është zgjeruar lista e personaliteteve që do të merren në mbrojtje nga Garda e Republikës. Sipas vendimit, Lulzim Basha, si kreu i partisë opozitare më të madhe në...

Rama i siguron mbrojtje Lulzim Bashës me Gardën e Republikës

para një jave - Arbresh

Kryetari i partisë më të madhe opozitare në vend Lulzim Basha dhe kryetari i Bashkisë Tiranë Erion Veliaj janë mes një liste personalitetesh të larta të cilët tashmë do të ruhen nga Garda e Republikës....

Shtohet numri i personaliteteve që do mbrohen nga Garda e Republikës

para një jave - Mapo

Kryetari i partisë më të madhe opozitare në vend Lulzim Basha dhe kryetari i Bashkisë Tiranë Erion Veliaj janë mes një liste personalitetesh të larta të cilët tashmë do të ruhen nga Garda e Republikës....

Lista e plotë/ / Lulzim Basha dhe Erion Veliaj do mbrohen nga Garda e Republikës!

para një jave - Vizion Plus

Kryetari i partisë më të madhe opozitare në vend Lulzim Basha dhe kryetari i Bashkisë Tiranë Erion Veliaj janë në listën e personaliteteve të larta të cilët tashmë do të ruhen nga Garda e Republikës. Vendimi...

LISTA/ Shtohet numri i personaliteteve që do mbrohen nga Garda e Republikës

para një jave - ABC News

PËRCAKTIMIN E PERSONALITETEVE DHE OBJEKTEVE TË TJERA, QË RUHEN DHE MBROHEN NGA GARDA E REPUBLIKËS SË SHQIPËRISË Në mbështetje të nenit 100 të Kushtetutës dhe të nenit 12, pikat 1, shkronjat “a” e “d”,...

Këshilli i Ministrave vendos: Nga Lulzim Basha tek Erion Veliaj do mbrohen nga Garda e Republikës! Lista e plotë

para një jave - Java News

Lulzim Basha, si kreu i partisë opozitare më të madhe në vend, Erion Veliaj si kreu i Bashkisë, tani më do të ruhen nga Garda e Republikës. Vendimi është marrë ditën e sotme në mbledhjen e Këshillit të...

Këshilli i Ministrave vendos: Nga Lulzim Basha tek Erion Veliaj do mbrohen nga Garda e Republikës! Lista e plotë

para një jave - Lexo

Lulzim Basha, si kreu i partisë opozitare më të madhe në vend, Erion Veliaj si kreu i Bashkisë, tani më do të ruhen nga Garda e Republikës. Vendimi është marrë ditën e sotme në mbledhjen e Këshillit të...

Nga Basha te Veliaj, ja lista e plotë e personaliteteve që do të mbrojë Garda e Republikës

para një jave - Almakos

Këshilli i Ministrave, në mbledhjen e zhvilluar këtë të mërkurë, ka vendosur të zgjerojë listën e personaliteteve dhe objekteve, që do të ruhen dhe mbrohen nga Garda e Republikës. Sipas këtij vendimi,...

Qeveria ‘fryn’ listën e personave nën mbrojtje nga Garda: Shpenzime marramendase për ruajtjen e krerëve të shumë institucioneve në vend

para një jave - FaxWeb

Qeveria ka publikuar mbrëmjen e sotme një sërë vendimesh, ku përfshihet dhe lista e personaliteteve të vendit që do të ruhen nga Garda e Republikës. Ajo që vihet re është një shtim i madh i listës së personave...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK