Bullgaria mbështet procesin e integrimit evropian të Shqipërisë

para 6 dite - Mapo

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla priti sot në një takim ambasadorin e Bullgarisë, Momtchil Raytchevski. Ambasadori Raytchevski e uroi Nikollën për zgjedhjen në detyrën e kryetares së Kuvendit dhe...

Bullgaria mbështet procesin e integrimit evropian të Shqipërisë

para 6 dite - Fakte

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla priti sot në një takim ambasadorin e Bullgarisë, Momtchil Raytchevski. Ambasadori Raytchevski e uroi Nikollën për zgjedhjen në detyrën e kryetares së Kuvendit dhe...

Bullgaria mbështet procesin e integrimit evropian të Shqipërisë

para 6 dite - Telegrafi

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla priti sot në një takim ambasadorin e Bullgarisë, Momtchil Raytchevski. Ambasadori Raytchevski e uroi Nikollën për zgjedhjen në detyrën e kryetares së Kuvendit dhe...

Bullgaria mbështet procesin e integrimit evropian të Shqipërisë

para 6 dite - Zhurnal

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla priti sot në një takim ambasadorin e Bullgarisë, Momtchil Raytchevski. Ambasadori Raytchevski e uroi Nikollën për zgjedhjen në detyrën e kryetares së Kuvendit dhe...

“Bullgaria mbështetëse për integrimin europian të Shqipërisë”

para 6 dite - RTK

Kryeparlamentarja Lindita Nikolla ka takuar këtë të mërkurë ambasadorin e Bullgarisë në Tiranë, Momtchil Raytchevski. Mbështetja e Bullgarisë për procesin e integrimit europian të Shqipërisë, kontributi...

“Bullgaria mbështetëse për integrimin europian të Shqipërisë”

para 6 dite - Flaka

Kryeparlamentarja Lindita Nikolla ka takuar këtë të mërkurë ambasadorin e Bullgarisë në Tiranë, Momtchil Raytchevski. Mbështetja e Bullgarisë për procesin e integrimit europian të Shqipërisë, kontributi...

Kryetarja e Kuvendit pret Ambasadorin e Bullgarisë, Raytchevski

para 6 dite - Top Channel

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla priti Ambasadorin e Bullgarisë, Momtchil Raytchevski sot. Ambasadori Raytchevski e uroi Nikolla për zgjedhjen në detyrën e Kryetares së Kuvendit dhe e garantoi për...

​Bullgaria mbështet procesin e integrimit evropian të Shqipërisë

para 6 dite - Arbresh

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla priti sot në një takim ambasadorin e Bullgarisë, Momtchil Raytchevski. Ambasadori Raytchevski e uroi Nikollën për zgjedhjen në detyrën e kryetares së Kuvendit dhe...

Kryetarja e Kuvendit pret Ambasadorin e Bullgarisë, Raytchevski

para 6 dite - Bota Sot

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla priti Ambasadorin e Bullgarisë, Momtchil Raytchevski sot. Ambasadori Raytchevski e uroi Nikolla për zgjedhjen në detyrën e Kryetares së Kuvendit dhe e garantoi për...

Bullgaria mbështet procesin e integrimit evropian të Shqipërisë

para 6 dite - Daily News

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla priti sot në një takim ambasadorin e Bullgarisë, Momtchil Raytchevski. Ambasadori Raytchevski e uroi Nikollën për zgjedhjen në detyrën e kryetares së Kuvendit dhe...

Bullgaria mbështet procesin e integrimit evropian të Shqipërisë

para 6 dite - Argument

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla priti sot në një takim ambasadorin e Bullgarisë, Momtchil Raytchevski. Ambasadori Raytchevski e uroi Nikollën për zgjedhjen në detyrën e kryetares së Kuvendit dhe...

Bullgaria mbështet procesin e integrimit evropian të Shqipërisë

para 6 dite - InFokus

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla priti sot në një takim ambasadorin e Bullgarisë, Momtchil Raytchevski. Ambasadori Raytchevski e uroi Nikollën për zgjedhjen në detyrën e kryetares së Kuvendit dhe...

Bullgaria mbështet procesin e integrimit evropian të Shqipërisë

para 6 dite - ATV Live

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla priti sot në një takim ambasadorin e Bullgarisë, Momtchil Raytchevski. Ambasadori Raytchevski e uroi Nikollën për zgjedhjen në detyrën e kryetares së Kuvendit dhe...

Bullgaria mbështet procesin e integrimit evropian të Shqipërisë

para 6 dite - KosovaPress

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla priti sot në një takim ambasadorin e Bullgarisë, Momtchil Raytchevski. Ambasadori Raytchevski e uroi Nikollën për zgjedhjen në detyrën e kryetares së Kuvendit dhe...

Nikolla pret ambasadorin e Bullgarisë: Jeni mbështetës i zëshëm në integrimin evropian të Shqipërisë

para 6 dite - Lexo

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla, priti sot në takim Ambasadorin e Bullgarisë, Momtchil Raytchevski. Ambasadori Raytchevski e uroi Nikollën për zgjedhjen në detyrën e Kryetares së Kuvendit dhe e garantoi...

Bullgaria mbështet procesin e integrimit evropian të Shqipërisë, s’përmend Maqedoninë e Veriut

para 6 dite - Gazeta Metro

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla priti sot në një takim ambasadorin e Bullgarisë, Momtchil Raytchevski. Ambasadori Raytchevski e uroi Nikollën për zgjedhjen në detyrën e kryetares së Kuvendit dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK