Rama emëron tre zëvendësministra të rinj në Shqipëri

para një jave - Telegrafi

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka emëruar Denada Seferin si zëvendësministër i Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale. Znj. Seferi më parë ka mbajtur detyrën e Kryetares së Komitetit Shqiptar të Birësimeve....

Rama emëron tre zëvendësministra të rinj në Shqipëri

para një jave - RTK

Qeveria Rama ka pësuar ndryshime në radhët e zv.ministrave. Mësohet se në mbledhjen e sotme të Këshillit të Ministrave janë emëruar tre emra të rinj në digastere të ndryshme të ministrive. Kryeministri...

Seferi, Civici dhe Bello tre zv.ministrat e rinj të qeverisë “Rama 3”

para një jave - Top Channel

Tre zëvendës ministra të rinj do të jenë pjesë e qeverisë “Rama 3”, sipas vendimeve të miratuara në mbledhjen e Këshillit të Ministrave. Denada Seferi është emëruar zëvendësministre e Shëndetësisë dhe...

Ndryshime në radhët e zv/ministrave në Qeverinë Rama

para një jave - Klan

Ndryshime në radhët e zv/ministrave në Qeverinë Rama Në mbledhjen e sotme të qeverisë janë bërë disa ndryshime në rang zv/ministrash. Kështu, zv/ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Bardhylka...

Seferi, Civici dhe Bello tre zv.ministrat e rinj të qeverisë “Rama 3”

para një jave - Top Channel

Tre zëvendës ministra të rinj do të jenë pjesë e qeverisë “Rama 3”, sipas vendimeve të miratuara në mbledhjen e Këshillit të Ministrave. Denada Seferi është emëruar zëvendësministre e Shëndetësisë dhe...

EMRAT/ Qeveria pëson ndryshime, kush janë zv.ministrat që largohen dhe ata që marrin detyrën

para një jave - Albeu

Në mbledhjen e sotme të Këshillit të Ministrave janë emëruar zv. ministrat e disa prej dikastereve të tw ministrive tw ndryshme. Këshilli i Ministrave ka bërë të ditur emrat e rinj që marrin detyrat dhe...

Lirohet nga detyra Bardhylka Kospiri, emërohen tre zv/ministrat e rinj

para një jave - Mapo

Pas 8 vitesh në qeverinë e kryeministrit Edi Rama, sot është marrë vendimi për t’u liruar nga posti i zv/ministres së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Bardhylka Kospiri. Në vendin e saj, qeveria ka...

Emërohen tre zv.ministrat e rinj në Qeverinë ‘Rama 3’

para një jave - NOA

Janë emëruar tre zv.ministra të rinj në Qeverinë ‘Rama 3’. Ish-deputetja e Partisë Socialiste, Vilma Bello është emëruar në postin e zv.ministres së Turizmit dhe Mjedisit. Vendimi është marrë në mbledhjen...

Shqipëri, firmosen ndryshimet në radhët e zv.ministrave

para një jave - RTK

Së fundmi janë firmosur ndryshime në radhët e zëvendësministrave në qeveri. Vendimet janë miratuar në mbledhjen e Këshillit të Ministrave, datë 13 Tetor 2021: Bëhet me dije se Denada Seferi emërohet zëvendësministër...

Ndryshime në qeveri/ Firmosen ndryshimet në radhët e zv.ministrave

para një jave - Vizion Plus

Së fundmi janë firmosur ndryshime në radhët e zëvendësministrave në qeveri. Vendimet janë miratuar në mbledhjen e Këshillit të Ministrave, datë 13 Tetor 2021: Bëhet me dije se Denada Seferi emërohet zëvendësministër...

EMRAT/ Ndryshime në qeveri, Rama firmos ndryshimet në radhët e zv.ministrave

para një jave - ABC News

Vendime të miratuara në mbledhjen e Këshillit të Ministrave, datë 13 Tetor 2021: Znj. Denada Seferi emërohet zëvendësministër i Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale. Z. Enio Civici emërohet zëvendësministër...

Këshilli i Ministrave njofton 3 emërime të reja – Ja zëvendësministrat që do të jenë në detyrë

para një jave - Scan TV

Në faqen zyrtare të kryeministrisë janë publikuar vendimet e reja të Këshillit të Ministrave. Në njoftimin zyrtar të publikuar janë bërë me dije disa emërime të reja në detyrë. Në mbështetje të nenit 100...

Emrat/ Rama bën ndryshime në qeveri: Kush janë zv.ministrat që largohen dhe ata që emërohen në detyrë

para një jave - Java News

Në mbledhjen e sotme të Këshillit të Ministrave janë emëruar zv. ministrat e disa prej dikastereve të vendit. Enio Civici, është emëruar zëvendësministër i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural. Vilma Bello,...

EMRAT/ Pas 8 vitesh në qeveri lirohet nga detyra Bardhylka Kospiri, emërohen tre zv/ministrat e rinj

para një jave - Almakos

Pas 8 vitesh në qeverinë e kryeministrit Edi Rama, wshtw liruar nga posti i zv/ministres së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Bardhylka Kospiri. Në vendin e saj, qeveria ka emëruar Denada Seferin. Po...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK