Restoranti në ishullin e VIP-ave në Greqi “përpihet” nga flakët, shpërthejnë disa bombla gazi

para 6 dite - Indeks online

Një zjarr shpërtheu të mërkurën në mbrëmje në një restorant në Ornos, Mykonos. Konkretisht, zjarri shpërtheu në restorantin “Progress” në zonën Korfos ku për disa orë mbizotëronte paniku mes qytetarëve...

Restoranti në ishullin e VIP-ave në Greqi “përpihet” nga flakët, shpërthejnë disa bombla gazi (VIDEO)

para 6 dite - Albeu

Një zjarr shpërtheu të mërkurën në mbrëmje në një restorant në Ornos, Mykonos. Konkretisht, zjarri shpërtheu në restorantin “Progress” në zonën Korfos ku për disa orë mbizotëronte paniku mes qytetarëve...

VIDEO/ Zjarr i fuqishëm në një restorant në ishullin e VIP-ave në Greqi, shpërthejnë disa bombola gazi

para 6 dite - ABC News

Një zjarr shpërtheu të mërkurën mbrëma në një restorant në Ornos, Mykonos . Konkretisht, zjarri shpërtheu në restorantin “Progress” në zonën Korfos ku për disa orë mbizotëronte paniku dhe një re e madhe...

Zjarr i fuqishëm në një restorant në ishullin e VIP-ave në Greqi/ Shpërthejnë disa bombola gazi

para 6 dite - Vizion Plus

Një zjarr i madh shpërtheu mbrëmjen e sotme në një restorant në Ornos, Mykonos. Konkretisht, zjarri shpërtheu në restorantin “Progress” në zonën Korfos ku për disa orë mbizotëronte paniku dhe një re e...

Zjarr i madh në një restorant në ishullin e VIP-ave në Greqi, shpërthejnë disa bombola gazi, flakët dëmtojnë dhe makinat jashtë

para 6 dite - Java News

Një zjarr i madh ka shpërthyer këtë mbrëmje në një restorant në Ornos, Mykonos. Konkretisht, zjarri shpërtheu në restorantin “Progress” në zonën Korfos ku për disa orë mbizotëronte paniku dhe një re e...

Restoranti i VIP-ave “përpihet” nga flakët, shpërthejnë disa bombla gazi

para 6 dite - Bota Press

Një zjarr shpërtheu të mërkurën në mbrëmje në një restorant në Ornos, Mykonos.Konkretisht, zjarri shpërtheu në restorantin “Progress” në zonën Korfos ku për disa orë mbizotëronte paniku mes qytetarëve...

Restoranti i VIP-ave“përpihet” nga flakët, shpërthejnë disa bombla gazi

para 6 dite - Bota Press

Një zjarr shpërtheu të mërkurën në mbrëmje në një restorant në Ornos, Mykonos.Konkretisht, zjarri shpërtheu në restorantin “Progress” në zonën Korfos ku për disa orë mbizotëronte paniku mes qytetarëve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK