Ambasada e SHBA-së përkrahë reagimin e ambasadorit gjerman ndaj Rakiqit, që krahasoi aksionin e policisë në veri me “Natën e Kristaltë”

para 6 dite - Fakte

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka reaguar ndaj një deklarate të ministrit serb në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq. Këtë reagim e ka mbështetur Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës...

Ambasadori gjerman në Kosovë reagon ndaj Rakiqit, pasi ky i fundit krahasoi aksionin e policisë në veri me “Natën e Kristaltë”

para 6 dite - Fakte

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka reaguar ndaj një deklarate të ministrit serb në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq. Ministri në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq, duke iu referuar aksionit...

Ambasadori gjerman-Rakiqit: Krahasimi i aksionit të sotëm me “Natën e Kristaltë” është i papranueshëm

para 6 dite - RTV 21

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jörn Rohde ka reaguar ndaj ministrit serb të Kosovës, Goran Rakiq, i cili aksionin e sotëm të policisë dhe doganës në pjesë të ndryshme të vendit kundër kontrabandës...

Pal Lekaj kërkon shkarkimin e Ministrit Rakiq

para 6 dite - Bota Sot

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj ka kërkuar shkarkimin e ministrit Goran Rakiq. Rakiq njëherësh lider i Listës Serbe aksionin e Policisë së Kosovës kundër kontrabandës së mallrave,...

Lekaj kërkon shkarkimin e Rakiq

para 6 dite - RTK

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj ka kërkuar shkarkimin e ministrit Goran Rakiq. Rakiq njëherësh lider i Listës Serbe aksionin e Policisë së Kosovës në kundër kontrabandës së mallrave,...

Ambasada e SHBA-së përkrahë reagimin e ambasadorit gjerman ndaj Rakiqit, që krahasoi aksionin e policisë në veri me “Natën e Kristaltë”

para 6 dite - Tokasot

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka reaguar ndaj një deklarate të ministrit serb në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq. Këtë reagim e ka mbështetur Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës...

Ambasada e SHBA-së përkrahë reagimin e ambasadorit gjerman ndaj Rakiqit, që krahasoi aksionin e policisë në veri me “Natën e Kristaltë”

para 6 dite - Telegrafi

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka reaguar ndaj një deklarate të ministrit serb në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq. Këtë reagim e ka mbështetur Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës...

Ambasadori gjerman në Kosovë i reagon ashpër Goran Rakiqit: STOP

para 6 dite - Sharri

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde ka reaguar pas aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit dhe deklaratave të minisrit Goran Rakiq. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Tëitter Rohde...

Ambasada e SHBA-së përkrahë reagimin e ambasadorit gjerman ndaj Rakiqit, që krahasoi aksionin e policisë në veri me “Natën e Kristaltë”

para 6 dite - Zhurnal

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka reaguar ndaj një deklarate të ministrit serb në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq. Këtë reagim e ka mbështetur Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës...

Ambasadori gjerman reagon ashpër ndaj deklaratës skandaloze të Goran Rakiqit

para 6 dite - Ina

Goran Rakiq, ministër në qeverinë e Kosovës, e ka bërë sot një krahasim skandaloz: Aksionin e Policisë së Kosovës kundër kontrabandës dhe krimit të organizuar e ka krahasur me një prej ngjarjeve më të...

Kërkohet dorëheqja e Goran Rakiqit

para 6 dite - OraInfo

Po kërkohet dorëheqja e Goran Rakiqit. Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj ka kërkuar shkarkimin e ministrit Goran Rakiq. Rakiq njëherësh lider i Listës Serbe aksionin e Policisë së...

Ambasadori gjerman në Kosovë reagon ndaj Rakiqit, pasi ky i fundit krahasoi aksionin e policisë në veri me “Natën e Kristaltë”

para 6 dite - Telegrafi

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka reaguar ndaj një deklarate të ministrit serb në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq. Ministri në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq, duke iu referuar aksionit...

Ambasadori gjerman i reagon Rakiqit se krahasoi aksionin sot në veri me “Natën e Kristaltë”

para 6 dite - Koha.net

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka reaguar ndaj ministrit serb të Kosovës, Goran Rakiq, i cili kishte krahasuar aksionin e Policisë së Kosovës sot kundër kontrabanadës së mallrave dhe krimit...

Ambasadori gjerman në Kosovë reagon ndaj Rakiqit, pasi ky i fundit krahasoi aksionin e policisë në veri me “Natën e Kristaltë”

para 6 dite - Zhurnal

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka reaguar ndaj një deklarate të ministrit serb në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq. Ministri në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq, duke iu referuar aksionit...

Rohde reagon ndaj Rakiq: Krahasimi me "natën e kristaltë", i papranueshëm!

para 6 dite - RTK

Ambasadori i Gjermanisë në Prishtinë, Jorn Rohde ka reaguar ndaj ministrit serb në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq, i cili ka krahasuar aksionin e Policisë së Kosovës në veri me “Natën e Kristaltë”. “Ndaloni!...

Mushkolaj: Rakiq duhet të shkarkohet, po bën agresion ndaj shtetit

para 6 dite - RTK

Analisti Imer Mushkolaj ka thënë se Rakiq duhet të shkarkohet sepse me veprimet e tij ai po kryen agresion ndaj shtetit të Kosovës. Deklarata e ministrit të Qeverisë Kurti, Goran Rakiq njëherësh lider...

Ambasadori gjerman në Kosovë reagon ashpër ndaj Rakiçit: Krahasimi i sotëm, i papranueshëm

para 6 dite - ABC News

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde ka reaguar pas aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit dhe deklaratave të ministrit Goran Rakiç. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter, Rohde...

Ambasada amerikane përkrahë ambasadorin gjerman i cili kundërshtoi Rakiqin

para 6 dite - OraInfo

Për situatën në veri kanë reaguar shumë personalitet të njohura. Ambasada e SHBA-së në Kosovë ka mbështetur reagimin e ambasadorit gjerman në Kosovë, Jorn Rohde, kundër ministrit serb në Kosovë, Goran...

Rohde i reagon Rakiqit: Krahasimi i aksionit të policisë me “natën e kristaltë” është i papranueshëm

para 6 dite - Klan Kosova

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë Jorn Rohde, ka reaguar pas aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit dhe deklaratave të minisrit Goran Rakiq. Rohde tha se është i papranueshëm krahasimi i aksionit...

Ambasada amerikane përkrahë ambasadorin gjerman i cili kundërshtoi Goran Rakiqin

para 6 dite - Indeks online

Ambasada e SHBA-së në Kosovë ka mbështetur reagimin e ambasadorit gjerman në Kosovë, Jorn Rohde, kundër ministrit serb në Kosovë, Goran Rakiq. Ambasadori gjerman i ka reaguar Rakiqit, kur ai krijoi analogji...

Ambasadori gjerman revoltohet me krahasimin që Rakiqi i bëri aksionit të sotëm policor në veri me “Natën e kristaltë”

para 6 dite - Zeri

Gjatë ditës së sotme, Policia e Kosovës zhvilloi disa aksione kundër kontrabandës në disa rajone të vendit. Në mesin e tyre ishte edhe veriu i Kosovës, ku policia kishte shkuar në një barnatore atje për...

Ambasada amerikane mbështet ambasadorin gjerman i cili i reagoi Rakiqit

para 6 dite - RTK

Ambasada e SHBA-së në Kosovë ka mbështetur reagimin e ambasadorit gjerman në Kosovë, Jorn Rohde, kundër ministrit serb në Kosovë, Goran Rakiq. Ambasadori gjerman i ka reaguar Rakiqit, kur ai krijoi analogji...

Edhe Ambasada amerikane reagon kundër Goran Rakiqit

para 6 dite - Bota Sot

Ambasada e SHBA-së në Kosovë ka mbështetur reagimin e ambasadorit gjerman në Kosovë, Jorn Rohde, kundër ministrit serb në Kosovë, Goran Rakiq. Ambasadori gjerman i ka reaguar Rakiqit, kur ai krijoi analogji...

“Është derdhur gjak serb”, Imer Mushkolaj: Goran Rakiq duhet të shkarkohet, tregon çfarë agresioni po bënë kundër Kosovës

para 6 dite - Bota Sot

Analisti politik, Imer Mushkolaj ka reaguar ndaj kryetarit të Listës Serbe, Goran Rakiq. Mushkolaj kërkon që Rakiqi të shkarkohet pasi po kryen agresion kundër Kosovës. “Goran Rakiq duhet të shkarkohet....

“Ndaloni”, ambasadori gjerman në Kosovë i reagon ashpër Rakiqit

para 6 dite - Indeks online

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde ka reaguar pas aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit dhe deklaratave të ministrit Goran Rakiq. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter, Rohde...

Ambasadori gjerman reagon ndaj deklaratës së Goran Rakiqit, i cili aksionin e Policisë e krahasoi me ‘Natën e Kristaltë’

para 6 dite - Kallxo

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka thënë se krahasimi i aksionit të sotëm të Policisë së Kosovës në veri kundër kontrabandës së mallrave me “Natën e Kristaltë” është i papranueshëm. Ky reagim...

Ambasadori gjerman në Kosovë i reagon ashpër Goran Rakiqit: STOP

para 6 dite - GazetaBlic

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde ka reaguar pas aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit dhe deklaratave të minisrit Goran Rakiq. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Tëitter Rohde...

Ambasadori gjerman në Kosovë i reagon ashpër Goran Rakiq pas deklaratave për situatën në Veri

para 6 dite - GazetaBlic

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë Jorn Rohde, ka reaguar pas aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit dhe deklaratave të minisrit Goran Rakiq. Rohde tha se është i papranueshëm krahasimi i aksionit...

Imer Mushkolaj: Goran Rakiq të shkarkohet, me qëndrimet e tij po kryen agresion ndaj shtetit të Kosovës!

para 6 dite - GazetaBlic

Pas deklaratës së Goran Rakiq ku i kërkon presidentit serb të ndërhyhet në Kosovë, të shumtë janë zërat që kërkojnë shkarkimin e tij, raporton Gazeta Blic. Njohësi i çështjeve politike Imer Mushkolaj thotë...

Ambasadori gjerman i reagon ministrit Goran Rakiq: STOP

para 6 dite - OraInfo

Për gjendjen në veri ka reaguar edhe ambasadori gjerman. Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde ka reaguar pas aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit dhe deklaratave të ministrit Goran Rakiq....

Ambasada amerikane mbështet ambasadorin gjerman, i cili i reagoi Rakiqit

para 6 dite - Flaka

Ambasada e SHBA-së në Kosovë ka mbështetur reagimin e ambasadorit gjerman në Kosovë, Jorn Rohde, kundër ministrit serb në Kosovë, Goran Rakiq. Ambasadori gjerman i ka reaguar Rakiqit, kur ai krijoi analogji...

Kurtit i bëhet thirrje ta shkarkojë Rakiqin: Po kryen agresion ndaj shtetit dhe Kushtetutës së Kosovës

para 6 dite - Lajmi.net

Këtë thirrje, Mushkolaj e ka bërë në një postim në Facebook, shkruan lajmi.net. Sipas tij, Rakiq po kryen aggresion ndaj shtetit të Kosovës. “Goran Rakic duhet të shkarkohet. Me qëndrimet dhe veprimet...

Imer Mushkolaj: Ministri Rakiq duhet të shkarkohet, po kryen agresion ndaj shtetit të Kosovës

para 6 dite - Infokusi

Deklarata e ministrit të Qeverisë Kurti, Goran Rakiq njëherësh lider i Listës Serbe i cili aksionin e Policisë së Kosovës në kundër kontrabandës së mallrave, e ka quajtur Natë e Kristalit (Kristallnacht...

Ambasadori gjerman i kthehet ashpër kryetarit të Listës Serbe: Si mund të krahasosh aksionin e sotëm në veri të Kosovës me ‘Natën e Kristaltë’?!

para 6 dite - FaxWeb

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde ka reaguar pas aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit dhe deklaratave të ministrit Goran Rakic. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter, Rohde...

Deputeti i AAK-se kërkon shkarkimin e Ministrit Rakiq

para 6 dite - ATV Live

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj ka kërkuar shkarkimin e ministrit Goran Rakiq. Rakiq njëherësh lider i Listës Serbe aksionin e Policisë së Kosovës në kundër kontrabandës së mallrave,...

Ambasada e SHBA-së përkrahë reagimin e ambasadorit gjerman ndaj Rakiqit, që krahasoi aksionin e policisë në veri me “Natën e Kristaltë”

para 6 dite - Ditapost

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka reaguar ndaj një deklarate të ministrit serb në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq. Këtë reagim e ka mbështetur Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës...

Ambasadori gjerman në Kosovë i reagon ashpër Goran Rakiqit: STOP

para 6 dite - Tetova Sot

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde ka reaguar pas aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit dhe deklaratave të minisrit Goran Rakiq. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Tëitter Rohde...

E krahasoi aksionin e Policisë në veri me “Natën e Kristaltë”, ambasadori i Gjermanisë i reagon Rakiqit: STOP

para 6 dite - Arbresh

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka reaguar ndaj një deklarate të ministrit serb në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq. Ambasadori gjerman ka se krahasimi i aksionit të sotëm të policisë me...

Ambasada amerikane i del në mbështetje të ambasadorit gjerman që i reagoi Rakiqit

para 6 dite - Infokusi

Ambasada e SHBA-së në Kosovë ka mbështetur reagimin e ambasadorit gjerman në Kosovë, Jorn Rohde, kundër ministrit serb në Kosovë, Goran Rakiq. Ambasadori gjerman i ka reaguar Rakiqit, kur ai krijoi analogji...

“Ndaloni”, ambasadori gjerman në Kosovë i reagon ashpër Rakiqit

para 6 dite - Infokusi

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde ka reaguar pas aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit dhe deklaratave të ministrit Goran Rakiq. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter, Rohde...

Deputeti i AAK-se kërkon shkarkimin e Ministrit Rakiq

para 6 dite - Ekonomia Online

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj ka kërkuar shkarkimin e ministrit Goran Rakiq. Rakiq njëherësh lider i Listës Serbe aksionin e Policisë së Kosovës në kundër kontrabandës së mallrave,...

E krahasoi aksionin e Policisë në veri me “Natën e Kristaltë”, ambasadori i reagon Rakiqit: STOP

para 6 dite - Arbresh

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka reaguar ndaj një deklarate të ministrit serb në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq. Ambasadori gjerman ka se krahasimi i aksionit të sotëm të policisë me...

“STOP-i” i ambasadorit gjerman për Rakiqin merr edhe mbështetjen e amerikanëve

para 6 dite - Lajmi.net

Ambasadori gjerman i reagoi Rakiqit, pasi ai krijoi analogji me rastin e aksionit të sotëm të Policisë së Kosovës kundër kontrabandës me mallra si dhe aksionit të fashistëve gjermanë kundër çifutëve në...

Ambasada e SHBA-së përkrahë reagimin e ambasadorit gjerman ndaj Rakiqit, që krahasoi aksionin e policisë në veri me “Natën e Kristaltë”

para 6 dite - Daily News

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka reaguar ndaj një deklarate të ministrit serb në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq. Këtë reagim e ka mbështetur Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës...

Ambasadori gjerman në Kosovë i reagon Goran Rakiqit: STOP

para 6 dite - Lajmi.net

Përmes një publikimi në Twitter, Rohde tha se është i papranueshëm krahasimi i aksionit të sotëm të policisë me “natën e kristaltë”. “Ndaloni! Krahasimi i aksionit të sotëm të policisë me “natën e kristaltë”...

Ambasadori gjerman në Kosovë reagon ndaj Rakiqit, pasi ky i fundit krahasoi aksionin e policisë në veri me “Natën e Kristaltë”

para 6 dite - Daily News

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka reaguar ndaj një deklarate të ministrit serb në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq. Ministri në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq, duke iu referuar aksionit...

Ambasada e SHBA-së përkrahë reagimin e ambasadorit gjerman ndaj Rakiqit, që krahasoi aksionin e policisë në veri me “Natën e Kristaltë”

para 6 dite - Argument

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka reaguar ndaj një deklarate të ministrit serb në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq. Këtë reagim e ka mbështetur Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës...

Ambasadori gjerman në Kosovë reagon ndaj Rakiqit, pasi ky i fundit krahasoi aksionin e policisë në veri me “Natën e Kristaltë”

para 6 dite - Argument

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka reaguar ndaj një deklarate të ministrit serb në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq. Ministri në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq, duke iu referuar aksionit...

Ambasada e SHBA-së përkrahë reagimin e ambasadorit gjerman ndaj Rakiqit, që krahasoi aksionin e policisë në veri me “Natën e Kristaltë”

para 6 dite - InFokus

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka reaguar ndaj një deklarate të ministrit serb në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq. Këtë reagim e ka mbështetur Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës...

Ambasadori gjerman në Kosovë reagon ndaj Rakiqit, pasi ky i fundit krahasoi aksionin e policisë në veri me “Natën e Kristaltë”

para 6 dite - InFokus

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka reaguar ndaj një deklarate të ministrit serb në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq. Ministri në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq, duke iu referuar aksionit...

Mushkolaj: Rakiq të shkarkohet, ai po kryen agresion ndaj kushtetutës dhe shtetit të Kosovës

para 6 dite - Fakti Ditor

Deklarata e ministrit serb të Qeverisë Kurti, Goran Rakiq njëherësh lider i Listës Serbe i cili aksionin e Policisë së Kosovës kundër kontrabandës së mallrave, e ka quajtur Natë e Kristalit (Kristallnacht...

Imer Mushkolaj: Goran Rakiq të shkarkohet, me qëndrimet e tij po kryen agresion ndaj shtetit të Kosovës!

para 6 dite - Ditapost

Pas deklaratës së Goran Rakiq ku i kërkon presidentit serb të ndërhyhet në Kosovë, të shumtë janë zërat që kërkojnë shkarkimin e tij, raporton Gazeta Blic. Njohësi i çështjeve politike Imer Mushkolaj thotë...

Rohde reagon ndaj Rakiq: Krahasimi me “natën e kristaltë”, i papranueshëm

para 6 dite - KosovaPress

Ambasadori i Gjermanisë në Prishtinë Jorn Rohde ka reaguar ndaj ministrit serb në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq, i cili ka krahasuar aksionin e Policisë së Kosovës në veri me “Natën e Kristaltë”. “Ndaloni!...

Mushkolaj: Ministri Rakiq duhet të shkarkohet, po kryen agresion ndaj shtetit të Kosovës

para 6 dite - ATV Live

Deklarata e ministrit të Qeverisë Kurti, Goran Rakiq njëherësh lider i Listës Serbe i cili aksionin e Policisë së Kosovës në kundër kontrabandës së mallrave, e ka quajtur Natë e Kristalit (Kristallnacht...

Rohde reagon ndaj Rakiq: Krahasimi me “natën e kristaltë”, i papranueshëm

para 6 dite - ATV Live

Ambasadori i Gjermanisë në Prishtinë Jorn Rohde ka reaguar ndaj ministrit serb në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq, i cili ka krahasuar aksionin e Policisë së Kosovës në veri me “Natën e Kristaltë”. “Ndaloni!...

Mushkolaj: Rakiq të shkarkohet, ai po kryen agresion ndaj kushtetutës…

para 6 dite - Bota Press

Deklarata e ministrit serb të Qeverisë Kurti, Goran Rakiq njëherësh lider i Listës Serbe i cili aksionin e Policisë së Kosovës kundër kontrabandës së mallrave, e ka quajtur Natë e Kristalit (Kristallnacht...

Mushkolaj: Ministri Rakiq duhet të shkarkohet, po kryen agresion ndaj shtetit të Kosovës

para 6 dite - Ekonomia Online

Deklarata e ministrit të Qeverisë Kurti, Goran Rakiq njëherësh lider i Listës Serbe i cili aksionin e Policisë së Kosovës në kundër kontrabandës së mallrave, e ka quajtur Natë e Kristalit (Kristallnacht...

Mushkolaj: Rakiq të shkarkohet, ai po kryen agresion ndaj kushtetutës dhe shtetit të Kosovës

para 6 dite - Periskopi

Deklarata e ministrit serb të Qeverisë Kurti, Goran Rakiq njëherësh lider i Listës Serbe i cili aksionin e Policisë së Kosovës kundër kontrabandës së mallrave, e ka quajtur Natë e Kristalit (Kristallnacht...

Rakiq: Nuk durojmë më, do të shkojmë të gjithë në Rashkë, po qe nevoja edhe 20 mijë veta do të ...

para 6 dite - Bota Sot

Ministri i Qeverisë së Kosovës, dhe Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, është nisur për në takim me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiq, pas aksionit të Policisë së Kosovës në nivel vendi, kundër...

Ambasada amerikane në mbështetje të ambasadorit gjerman i cili i reagoi Goran Rakiqit

para 6 dite - ATV Live

Ambasada e SHBA-së në Kosovë ka mbështetur reagimin e ambasadorit gjerman në Kosovë, Jorn Rohde, kundër ministrit serb në Kosovë, Goran Rakiq. Ambasadori gjerman i ka reaguar Rakiqit, kur ai krijoi analogji...

Ambasada amerikane përkrahë postimin e ambasadorit gjerman ku kundërshtoi Rakiqin

para 6 dite - Periskopi

Ambasada e SHBA-së në Kosovë ka mbështetur reagimin e ambasadorit gjerman në Kosovë, Jorn Rohde, kundër ministrit serb në Kosovë, Goran Rakiq. Ambasadori gjerman i ka reaguar Rakiqit, kur ai krijoi analogji...

‘STOP’i’ i ambasadorit gjerman për Rakicin merr edhe mbështetjen e amerikanëve

para 6 dite - Gazeta Metro

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka mbështetur reagimin e ambasadorit gjerman, Jorn Rohde, kundër ministrit serb në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq. Ambasadori gjerman i reagoi Rakiqit, pasi...

Nervozohet Rakiq: Nuk durojmë më, është çështje jetë a vdekje – do të shkojmë në Rashkë

para 6 dite - OraInfo

Rakiq: Nuk durojmë më, është çështje jetë a vdekje – do të shkojmë në Rashkë, po qe nevoja do të vijnë edhe 20 mijë veta. Ministri i Qeverisë së Kosovës, dhe Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, është...

Ambasadori gjerman i reagon ashpër Rakiqit: STOP

para 6 dite - Ditapost

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde ka reaguar pas aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit dhe deklaratave të ministrit Goran Rakiq. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter, Rohde...

Ambasada amerikane në mbështetje të ambasadorit gjerman i cili i reagoi Goran Rakiqit

para 6 dite - Fakti Ditor

Ambasada e SHBA-së në Kosovë ka mbështetur reagimin e ambasadorit gjerman në Kosovë, Jorn Rohde, kundër ministrit serb në Kosovë, Goran Rakiq. Ambasadori gjerman i ka reaguar Rakiqit, kur ai krijoi analogji...

Ambasadori gjerman në Kosovë i reagon ashpër Goran Rakiqit: STOP

para 6 dite - Fakti Ditor

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde ka reaguar pas aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit dhe deklaratave të ministrit Goran Rakiq. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter, Rohde...

“Stop”, ambasadori gjerman në Kosovë i reagon ashpër Rakiqit…

para 6 dite - Bota Press

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë Jorn Rohde, ka reaguar ashpër ndaj ministrit të Qeverisë së Kosovës Goran Rakiq. Ky i fundit, ka aksionin e sotëm të Policisë së Kosovës, e ka krahasuar me “natën e kristaltë”.Por,...

Ambasadori gjerman Rohde i reagon serbëve: S’ka krahasim mes ‘Kristallnacht’ dhe aksionit të sotëm policor

para 6 dite - Gazeta Metro

Goran Rakic nga Lista Serbe dhe zyrtarë të lartë serbë si Petar Petkovic i janë referuar aksionit të sotëm të policisë së Kosovës në veri me terme si pogrom dhe sot edhe si ‘nata e kristaleve’, duke ju...

Ambasadori gjerman në Kosovë i reagon ashpër Goran Rakiqit: STOP

para 6 dite - ATV Live

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde ka reaguar pas aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit dhe deklaratave të ministrit Goran Rakiq. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter, Rohde...

Ambasadori gjerman i reagon ashpër Rakiqit: STOP

para 6 dite - Periskopi

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde ka reaguar pas aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit dhe deklaratave të ministrit Goran Rakiq. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter, Rohde...

Ambasada amerikane në mbështetje të ambasadorit gjerman i cili i reagoi Goran Rakiqit

para 6 dite - Ekonomia Online

Ambasada e SHBA-së në Kosovë ka mbështetur reagimin e ambasadorit gjerman në Kosovë, Jorn Rohde, kundër ministrit serb në Kosovë, Goran Rakiq. Ambasadori gjerman i ka reaguar Rakiqit, kur ai krijoi analogji...

Ambasadori gjerman në Kosovë i reagon ashpër Goran Rakiqit: Stop

para 6 dite - Ekonomia Online

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde ka reaguar pas aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit dhe deklaratave të minisrit Goran Rakiq. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Tëitter Rohde...

Rakiç: Nuk durojmë më, është çështje jetë a vdekje

para 6 dite - GazetaBlic

Ministri i Qeverisë së Kosovës, dhe Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiç, është nisur për në takim me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç, pas aksionit të Policisë së Kosovës në nivel vendi, kundër...

Rakiç: Nuk durojmë më, është çështje jetë a vdekje

para 6 dite - Fakti Ditor

Ministri i Qeverisë së Kosovës, dhe Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiç, është nisur për në takim me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç, pas aksionit të Policisë së Kosovës në nivel vendi, kundër...

Rakiç: Nuk durojmë më, është çështje jetë a vdekje

para 6 dite - Periskopi

Ministri i Qeverisë së Kosovës, dhe Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiç, është nisur për në takim me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç, pas aksionit të Policisë së Kosovës në nivel vendi, kundër...

Rakic: Nuk durojmë më, është çështje jetë a vdekje

para 6 dite - Gazeta Metro

Ministri i Qeverisë së Kosovës, dhe Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakic, është nisur për në takim me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç, pas aksionit të Policisë së Kosovës në nivel vendi, kundër...

Rakiç: Nuk durojmë më, është çështje jetë a vdekje

para 6 dite - Arbresh

Ministri i Qeverisë së Kosovës, dhe Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiç, është nisur për në takim me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç, pas aksionit të Policisë së Kosovës në nivel vendi, kundër...

Rakiç kërcënon keq: Është çështje jetë a vdekje

para 6 dite - Bota Press

Ministri i Qeverisë së Kosovës, dhe Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiç, është nisur për në takim me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç, pas aksionit të Policisë së Kosovës në nivel vendi, kundër...

Rakiç: Nuk durojmë më, është çështje jetë a vdekje

para 6 dite - ATV Live

Ministri i Qeverisë së Kosovës, dhe Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiç, është nisur për në takim me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç, pas aksionit të Policisë së Kosovës në nivel vendi, kundër...

Rakiç: Nuk durojmë më, është çështje jetë a vdekje

para 6 dite - Ekonomia Online

Ministri i Qeverisë së Kosovës, dhe Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiç, është nisur për në takim me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç, pas aksionit të Policisë së Kosovës në nivel vendi, kundër...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK