Plagosja e Redi Ballës, ndërtohet ‘profili’ i autorit, i riu mbante kapele. Sherri për një vajzë

para 6 dite - Java News

Grupi hetimor ka ndërtuar profilin e autorit të plagosjes së Redi Ballës, 22-vjeçarit që ra pre e një atentati një natë më parë tek Komuna e Parisit. Mësohet se bazuar nga kamerat filmike dhe dëshmitë...

DETAJET/ Kush e plagosi 22 vjeçarin Redi Balla te Komuna e Parisit?

para 6 dite - Albeu

Sulmi me armë ditën e djeshme ndaj 22 vjeçarit Redi Balla, ende nuk është zbardhur plotësht, pasi autori është ende i paidentifikuar. Por Policia duket se po bie në gjurmët e tij. Efektivët e Policisë...

Plagosen dy të rinj, dyshohet se me armë zjarri

para 6 dite - RTV 21

Dy të rinj janë plagosur sot rreth orës 17:00, në kryqëzimin e rrugës “Ndre Mjeda” dhe “Frosina Plaku”, në Tiranë. Siç ka informar policia, në rrethana ende të paqarta, shtetasit A. N., rreth 27 vjeç dhe...

Plagosen 2 të rinj në Tiranë/ Policia ngre pika kontrolli për kapjen e autorit

para 6 dite - Top Channel

Dy persona janë plagosur të mërkurën pasdite si pasojë e një konflikti me armë zjarri që ndodhi në zonën e ish-Parkut të autobusëve në Tiranë. Top Channel ka mësuar se të plagosur kanë mbetur shtetasit...

Nga sherri në trotuar, te plagosja e dyfishtë me armët e zjarrit/ Ja si nisi konflikti te ish-Parku

para 6 dite - Shekulli

Publikuar më 13.10.2021 nga Shekulli Online Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me ngjarjen ku dy të rinj kanë mbetur të plagosur pasditen e sotme në zonën e njohur si ish-Parku i Autobusëve në Tiranë....

Plagosja e dyfishtë në ish-Parkun e Autobuzave, identifikohen autorët

para 6 dite - Shekulli

Publikuar më 13.10.2021 nga Shekulli Online Identifikohen autorët e palgosjes së dyfishtë pranë ish-Parkut të Autobuzave. Ende nuk bëhen të ditur emrat e tyre për shkak të hetimit. Plagosja e dyfishtë...

DETAJET/ U plagos tek ish-parku i Autobusëve, figuron me precedent penal për shpërndarje droge në Itali e Shqipëri

para 6 dite - Albeu

Një nga të plagosurit me armë zjarri tek ish-Parku i Autobusëve rezulton me precedent penal në Shqipëri dhe në Itali Për shpërndarje droge. Xhulio Vela, një vit më parë u kap në Itali për shpërndarje marijuanë....

Plagosja e dyfishtë në Tiranë/ Një prej të rinjve i arrestuar në Shqipëri e Itali për drogë

para 6 dite - Vizion Plus

Detaje të reja kanë dalë nga plagosja e dyfishtë e ndodhur pasditen e sotme në Tiranë në zonën e “ish-parkut të autobusëve”. Aleksandër Nikolli 27-vjeç dhe Xhulio Vela 25-vjeç u qëlluan me armë zjarri...

Të shtëna me armë zjarri te ish-Parku i Autobusëve, dy të plagosur

para 6 dite - GazetaBlic

Dy të rinj mbetën të plagosur me armë zjarri pasditen e sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si ish-Parku i Autobusëve, ndërsa rrethanat mbeten ende të paqarta. “Rreth orës 17:00, në kryqëzimin...

Plagosja e dy të rinjve në Tiranë, identifikohen autorët

para 6 dite - Mapo

Identifikohen autorët e ngjarjes së sotme në Tiranë, ku mbetën të plagosur dy persona. Ngjarja ndodhi në zonën e ish-parkut të autobusëve në kryeqytet. Sikurse abcnews.al ka raportuar, Aleksandër Nikolli...

Identifikohen autorët e sulmit me armë te ish-parku i autobuzëve (VIDEO)

para 6 dite - Albeu

Policia ka identifikuar autorët që qëlluan me armë ditën e sotme në drejtim të dy të rinjve në kryeqytet, pranë ish-parkut të autobuzëve. Kujtojmë se Aleksandër Nikolli 27-vjeç dhe Xhulio Vela 25-vjeç...

Plagosja e dyfishtë, një prej të rinjve i arrestuar në Shqipëri e Itali për drogë

para 6 dite - ABC News

Detaje të reja kanë dalë n ga plagosja e dyfishtë e ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë në zonën e “ish-parkut të autobusëve”. Aleksandër Nikolli 27-vjeç dhe Xhulio Vela 25-vjeç u qëlluan me armë zjarri...

Identifikohen autorët e plagosjes së dy të rinjve në Tiranë

para 6 dite - NOA

Identifikohen autorët e palgosjes së dyfishtë pranë ish-Parkut të Autobuzave. Ende nuk bëhen të ditur emrat e tyre për shkak të hetimit. Policia ka identifikuar autorët e plagosjes së dyfsihtë në Tiranë....

Te shtëna me armë tek ish Parku i autobusëve/ Dyshohet dy të plagosur

para 6 dite - Top Channel

Te shtëna me armë janë dëgjuar tek ish Parku i autobusëve në Tiranë dhe dyshohet se 2 persona janë plagosur. Lajmi në përditësim… Top Channel

E FUNDIT/ Identifikohen autorët e sulmit me armë te ish-parku i autobuzëve (VIDEO)

para 6 dite - Albeu

Policia ka identifikuar autorët që qëlluan me armë ditën e sotme në drejtim të dy të rinjve në kryeqytet, pranë ish-parkut të autobuzëve. Kujtojmë se Aleksandër Nikolli 27-vjeç dhe Xhulio Vela 25-vjeç...

Plagosja e dy të rinjve në Tiranë, identifikohen autorët

para 6 dite - ABC News

Identifikohen autorët e ngjarjes së sotme në Tiranë, ku mbetën të plagosur dy persona. Ngjarja ndodhi në zonën e ish-parkut të autobusëve në kryeqytet. Sikurse abcnews.al ka raportuar, Aleksandër Nikolli...

Dy të plagosur me armë zjarri në Tiranë

para 6 dite - RTK

Dy persona kanë mbetur të plagosur me armë zjarri tek “Ish-Parku i Autobusëve”. Mësohet se të plagosurit janë Aleksandër Nikolli dhe Xhulio Vela të cilët janë dërguar me ambulancë në spital. Rrethanat...

DETAJET/ Shkuan për t’u sqaruar por plasi “arma”, si dhe pse nisi përplasja mes dy grupeve të rinjsh në Tiranë (VIDEO)

para 6 dite - Albeu

Një sherr pranë ish-stacionit të autobuzëve në Tiranë, ku besohet se u përfshinë mbi 5 vetë, nisi fillimisht si një sqarim dhe diskutim mes palëve, pastaj kaloi në përplasje fizike e në fund në përdorimin...

Policia e Tiranës jep informacion për plagosjen e dyfishtë në Tiranë

para 6 dite - Klan

Policia e Tiranës jep informacion për plagosjen e dyfishtë në Tiranë Rreth orës 17:00, në kryqëzimin e rrugës “Ndre Mjeda” dhe “Frosina Plaku”, në rrethana ende të paqarta, janë plagosur dyshohet me armë...

Kush janë të plagosurit te ish-Parku, eksperti i kriminalistikës kontrollon jelekun e njërit prej tyre

para 6 dite - Bota Sot

Aleksandër Nikolli 27 vjeç dhe Xhulio Vela 25 vjeç, janë dy të rinjtë që mbetën të plagosur pasditen e sotme nga të shtënat me armë zjarri në zonën e njohur si ish-Parku i Autobusëve në Tiranë. Vela mësohet...

Të shtënat me armë zjarri në Tiranë, Policia: Dy të plagosur

para 6 dite - Mapo

Aleksandër Nikolli 27-vjeç dhe Xhulio Vela 25-vjeç kanë mbetur të plagosur pasditen e sotme në kryeqytet. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:00, në kryqëzimin e rrugës “Ndre Mjeda” dhe “Frosina...

Grushtet përfunduan tek pistoleta, si u plagosën dy të rinjtë tek “ish-parku i autobusëve”

para 6 dite - ABC News

Dy të rinj mbetën të plagosur pasditen e sotme në zonën e Ish-Parkut të Autobusëve. Aleksandër Nikolli 27-vjeç dhe Xhulio Vela 25-vjeç u qëlluan me armë zjarri rreth orës 17:00, në kryqëzimin e rrugës...

Të shtëna me armë te ish-parku i autobusëve në kryeqytet

para 6 dite - Klan

Të shtëna me armë te ish-parku i autobusëve në kryeqytet Të shtëna me armë janë raportuar pranë ish-parkut të autobusëve në Tiranë. Burime paraprake thonë për tvklan.al se dyshohet për një person të plagosur....

Emrat/ Kush janë dy të plagosurit në Tiranë

para 6 dite - NOA

Tronditet sërish Tirana. Nuk kanë kaluar as 24 orë nga plagosja e një nate më parë, kur sërish plagosje me armë zjarri. Ngjarja u regjistruanë zonën e “ish-parkut të autobusave”. Burime bënë me dije për...

DETAJET/ Përplasja me armë zjarri te ish-parku i autobuzave, Policia nxjerr emrat (VIDEO)

para 6 dite - Albeu

Përplasja e ndodhur para pak minutave tek ish-parku i autobuzëve ka rezultuar me plagosjen e dy personave. Shërbimet e policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarjes ku dyshohet për dy persona të plagosur...

Plagosen dy persona në Tiranë, reagon Policia: Ja gjendja shëndetësore e dy të rinjve (EMRAT)

para 6 dite - Shekulli

Publikuar më 13.10.2021 nga Shekulli Online Policia e Tiranës jep detaje për plagosjen e dyfishtë te ish-Parku i Autobusëve. Policia njofton se në kryqëzimin e rrugës “Ndre Mjeda” dhe “Frosina Plaku”,...

EMRAT/ Kush janë dy të rinjtë që u plagosën me armë tek ish-parku i autobusëve

para 6 dite - ABC News

Tiranë – Aleksandër Nikolli 27-vjeç dhe Xhulio Vela 25-vjeç kanë mbetur të plagosur pasditen e sotme në kryeqytet. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:00, në kryqëzimin e rrugës “Ndre Mjeda”...

Tirana nuk gjen qetësi/ Sërish të shtëna me armë, raportohet për një të plagosur. Detajet e policisë

para 6 dite - NOA

Kryeqyteti nuk gjen qetësi. Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në zonën e ish-Parkut të Autobusëve në Tiranë. Sipas informacioneve të para, raportohet se nga të shtënat ka mbetur...

Emrat-Dy të plagosur me armë zjarri në Tiranë/ Policia jep detaje për ngjarjen

para 6 dite - Vizion Plus

Policia e Tiranës ka dhënë informacion lidhur me ngajrjen e ndodhur pasditen e sotme ku dy persona mbetën të plagosur. Rreth orës 17:00, në kryqëzimin e rrugës “Ndre Mjeda” dhe “Frosina Plaku”, në rrethana...

Plagosen dy të rinjtë në Tiranë, reagon policia

para 6 dite - ABC News

Tiranë – Rreth orës 17:00, në kryqëzimin e rrugës “Ndre Mjeda” dhe “Frosina Plaku”, në rrethana ende të paqarta, janë plagosur dyshohet me armë zjarri shtetasit A. N., rreth 27 vjeç dhe Xh. V, rreth 25...

Dy të plagosur me armë zjarri në Tiranë, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes

para 6 dite - ABC News

Dy persona kanë mbetur të plagosur me armë zjarri tek “Ish-Parku i Autobusëve”. Një nga të plagosurit raportohet se ka marrë një plumb në këmbë, ndërkohë një ambulancë i ka transportuar dy personat në...

Të shtëna me armë në Tiranë/ Plagosen dy persona

para 6 dite - Vizion Plus

Të shtëna me armë zjarri raportohen pasditen e sotme në zonën e “ish parkut të autobusëve” në Tiranë. Paraprakisht bëhet me dije se dy persona kanë mbetur të plagosur. Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat...

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, dyshohet për një të plagosur

para 6 dite - Mapo

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë pasdite në Tiranë. Nga të shtënat dyshohet për një person të plagosur. Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta. Thuhet se ngjarja ka ndodhur te...

Të shtëna me armë në Tiranë, plagoset një person, dyshohet se plumbat kapën një të dytë

para 6 dite - ABC News

Një person ka mbetur i plagosur pasditen e sotme në Tiranë. Raportohet se personi në fjalë ka marrë një plumb në këmbë. Gazetarja e ABC, Xhensila Kodra raporton se ngjarja e rëndë ka ndodhur tek zona e...

Të shtëna me armë zjarri te ish-Parku i Autobusëve, një i plagosur

para 6 dite - Bota Sot

Një person ka mbetur i plagosur në rrethana ende të paqarta në kryeqytet. "Ne sallen operative te DVP Tirane ka ardhur nje telefonate per te shtena me arme te ish parku i autobuzave. Shebimet e policise...

Të shtëna me armë zjarri në kryeqytet, plagoset një person

para 6 dite - Bota Sot

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, plagoset një person. Ne sallen operative te DVP Tirane ka ardhur nje telefonate per te shtena me arme te ish parku i autobuzave. Shebimet e policise kane shkuar menjehere...

E FUNDIT/ Të shtëna me armë zjarri te ish-Parku i Autobusëve në Tiranë, e pëson një person

para 6 dite - Albeu

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në zonën e ish-Parkut të Autobusëve në Tiranë, ku një persona dyshohet se është plagosur.

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, plagoset një person

para 6 dite - Shekulli

Publikuar më 13.10.2021 nga Erjon Dervishi Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, plagoset një person. Në sallën operative të DVP Tiranë ka ardhur një telefonatë për të shtëna me armë te ish parku i autobuzave....

Të shtëna me armë në Tiranë, plagoset një person

para 6 dite - ABC News

Një person ka mbetur i plagosur pasditen e sotme në Tiranë. Raportohet se personi në fjalë ka marrë një plumb në këmbë. Gazetarja e ABC, Xhensila Kodra raporton se ngjarja e rëndë ka ndodhur tek zona e...

Të shtëna me armë në Tiranë/ Plagoset një person

para 6 dite - Vizion Plus

Të shtëna me armë zjarri raportoheen pasditen e sotme në zonën e “ish parkut të autobusëve” në Tiranë. Paraprakisht bëhet me dije se një person ka mbetur i plagosur.

E FUNDIT/ Të shtëna me armë në Tiranë, dyshohet për një të plagosur

para 6 dite - ABC News

Të shtëna me armë në Tiranë, dyshohet për një të plagosur. Vijon…/abcnews.al/

Të shtëna me armë zjarri te ish-Parku i Autobusëve, dy të plagosur

para 6 dite - Infokusi

Dy të rinj mbetën të plagosur me armë zjarri pasditen e sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si ish-Parku i Autobusëve, ndërsa rrethanat mbeten ende të paqarta. “Rreth orës 17:00, në kryqëzimin...

Plagosja te Komuna e Parisit pas një sherri

para 6 dite - Klan

Plagosja te Komuna e Parisit pas një sherri Një sherr i disa ditëve më pare dyshohet se është shkak i plagosjes së 22-vjeçarit, Redi Balla mbrëmjen e së martës në zonën e “Komunës së Parisit” në Tiranë....

EMRAT/ Kush janë dy të rinjtë që u plagosën me armë tek ish-parku i autobusëve. Policia jep detajet

para 6 dite - Java News

Aleksandër Nikolli 27-vjeç dhe Xhulio Vela 25-vjeç kanë mbetur të plagosur pasditen e sotme në kryeqytet. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:00, në kryqëzimin e rrugës “Ndre Mjeda” dhe “Frosina...

Plagosja te Komuna e Parisit, Balla sherr për një vajzë, çfarë kapën kamerat

para 6 dite - Mapo

Redi Balla, 22-vjeçari që u plagos me një plumb në këmbë mbrëmjen e së martës në zonën e Komunës së Parisit, nuk i ka ndihmuar hetuesit për të zbardhur autorët. Gjatë marrjes në pyetje, ai tha se kishte...

Plagosja e 22-vjeçarit te “Komuna e Parisit”, kush e qëlloi Redi Ballën? Dalin detaje të reja të ngjarjes kriminale

para 6 dite - FaxWeb

Ditën e djeshme u plagos 22-vjeçarit Redi Balla, por policia nuk ka mundur të identifikojnë autorin. Edhe pse hetuesit sekuestruan një numër të madh kamerash për shkak të paqartësisë por edhe veshjes të...

Plagosen 2 të rinj në Tiranë/ Policia ngre pika kontrolli për kapjen e autorit

para 6 dite - Arbresh

Dy persona janë plagosur të mërkurën pasdite si pasojë e një konflikti me armë zjarri që ndodhi në zonën e ish-Parkut të autobusëve në Tiranë. Autori i plagosjes ka arritur të largohet, ndërsa policia...

Kamerat kapin “Audin” që qëlloi të riun te Komuna e Parisit. Pse e plagosën autorët

para 6 dite - NOA

Detaje të tjera janë zbuluar nga plagosja që ndodhi natën a kaluar në Tiranë. Redi Balla, 22-vjeçari që u plagos me një plumb në këmbë mbrëmjen e së martës në zonën e Komunës së Parisit, nuk i ka ndihmuar...

Sërish të shtëna me armë në Tiranë, raportohet për një të plagosur. Policia jep detaje

para 6 dite - Java News

Një person ka mbetur i plagosur pasditen e kësaj të mërkure në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si “Ish-parku i autobusëve”. Burime për Panorama.al bëjnë me dije se ka mbetur i plagosur në...

Tronditet Tirana para pakë minutash…

para 6 dite - Bota Press

Dy të rinj mbetën të plagosur me armë zjarri pasditen e sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si ish-Parku i Autobusëve, ndërsa rrethanat mbeten ende të paqarta. “Rreth orës 17:00, në kryqëzimin...

Sherr për një vajzë, kamerat kapin “Audin” që qëlloi të riun te Komuna e Parisit

para 6 dite - ABC News

Redi Balla, 22-vjeçari që u plagos me një plumb në këmbë mbrëmjen e së martës në zonën e Komunës së Parisit, nuk i ka ndihmuar hetuesit për të zbardhur autorët. Gjatë marrjes në pyetje, ai tha se kishte...

LAJM I FUNDIT/ Plagosja e dyfishtë në ish-Parkun e Autobuzave, identifikohen autorët

para 6 dite - FaxWeb

Identifikohen autorët e palgosjes së dyfishtë pranë ish-prakut të Autobuzave. Ende nuk bëhen të ditur për shkak të hetimit. Vijon… Prishje pazari për drogë/ Dalin detaje të reja nga plagosja e dyfishtë...

Kush janë të plagosurit, eksperti kontrollon jelekun e njërit prej tyre

para 6 dite - Bota Press

Aleksandër Nikolli 27 vjeç dhe Xhulio Vela 25 vjeç, janë dy të rinjtë që mbetën të plagosur pasditen e sotme nga të shtënat me armë zjarri në zonën e njohur si ish-Parku i Autobusëve në Tiranë. Vela mësohet...

Prishje pazari për drogë/ Dalin detaje të reja nga plagosja e dyfishtë në Tiranë, zbulohet dinamika e ngjarjes dhe përdorimi i armës (VIDEO)

para 6 dite - FaxWeb

Kanë dalë detaje të reja nga plagosja e dyfishtë që ndodhi pasditen e sotme në zonën e ish-parkut të autobusave në Tiranë. Sipas burimeve të “Fax News”, dy të rinjtë që kanë mbetur të lënduar Aleksander...

Dy të plagosur në Tiranë

para 6 dite - ATV Live

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar sonte rreth orës 17:00 në zonën e njohur si ish-Parku i Autobusëve në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në kryqëzimin e rrugës “Ndre Mjeda” dhe “Frosina Plaku”, ku në...

“Mu afruan te makina”, Redi Balla tregon si e plagosën te Komuna e Parisit

para 6 dite - Mapo

22-vjeçari Redi Balla ka dhënë dëshminë e tij në polici pas ngjarjes së ndodhur te Komuna e Parisit, ku i riu i u plagos në këmbë. “Po shkoja në shtëpi. Parkova makinën dhe po merresha me celularin kur...

EMRAT/ Kush janë dy të rinjtë që u plagosën në Tiranë

para 6 dite - Zyrtare

Policia e Tiranës jep detaje për plagosjen e dyfishtë te ish-Parku i Autobusëve, në Tiranë, e ndodhur pasditen e sotme. Policia njofton se në kryqëzimin e rrugës “Ndre Mjeda” dhe “Frosina Plaku”, në rrethana...

Dy të plagosur në Tiranë

para 6 dite - KosovaPress

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar sonte rreth orës 17:00 në zonën e njohur si ish-Parku i Autobusëve në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në kryqëzimin e rrugës “Ndre Mjeda” dhe “Frosina Plaku”, ku në...

Të shtëna me armë tek “ish-parku i autobusëve”, plagoset në këmbë një person

para 6 dite - Almakos

Një person ka mbetur i plagosur pasditen e kësaj të mërkure në Tiranë. Nga sa bëhet e ditur, ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si “Ish-parku i autobusëve”. Gazeta Shqiptare mëson se ka mbetur i plagosur...

LAJM I FUNDIT/ Plagosen dy persona në Tiranë, reagon Policia: Ja gjendja shëndetësore e dy të rinjve (EMRAT)

para 6 dite - FaxWeb

Të shtëna me armë zjarri në zonën e “ish-parkut të autobusave” në Tiranë. Shërbimet e policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarjes ku dyshohet për dy persona të plagosur Aleksander Nikolli dhe Xhulio...

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, plagosen dy persona

para 6 dite - FaxWeb

Të shtëna me armë zjarri në zonën e “ish-parkut të autobusave” në Tiranë. Shërbimet e policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarjes ku dyshohet për dy persona të plagosur në rrethana ende të paqarta....

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, plagoset një person

para 6 dite - FaxWeb

Të shtëna me armë zjarri në zonën e “ish-parkut të autobusave” në Tiranë. Shërbimet e policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarjes ku dyshohet për një person të plagosur në këmbë në rrethana ende të...

I pasionuar pas makinave luksoze dhe simpatizant i Berishës, ja kush është 22-vjeçari që u plagos tek “Komuna e Parisit”

para 6 dite - Top Channel

Mbrëmjen e djeshme ndodhi një ngjarje e rëndë në zonën e “Komunës së Parisit” në Tiranë, ku u plagos me armë zjarri një 22-vjeçar. Bëhet fjalë për Redi Ballën, i cili u dërgua me urgjencë në spitalin e...

U plagos te Komuna e Parisit, zbardhet dëshmia e 22-vjeçarit: Nuk e pashë kush më qëlloi

para 6 dite - Fakte

Mbrëmjen e djeshme të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Tiranë, në zonën e Komunës së Parisit. Një 22-vjeçar, i identifikuar si Redi Balla është plagosur me armë zjarri në këmbë dhe ndodhet jashtë...

U plagos në këmbë brenda makinës së tij, 22-vjeçari mori taksi për të shkuar në spital

para 6 dite - ABC News

Redi Balla, 22-vjeçari që u plagos ditën e djeshme me një plumb në këmbë brenda makinës së tij në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë ka shkuar vetë në spital menjëherë pas ngjarjes. Burime bëjnë me dije...

‘Po merresha me telefonin kur dikush…’/ Flet 22-vjeçari i plagosur mbrëmë

para 6 dite - Mapo

22-vjeçari Redi Balla ka dhënë dëshminë e tij në polici pas ngjarjes së ndodhur te Komuna e Parisit, ku i riu i u plagos në këmbë. “Po shkoja në shtëpi. Parkova makinën dhe po merresha me celularin kur...

U plagos te Komuna e Parisit, zbardhet dëshmia e 22-vjeçarit: Nuk e pashë kush më qëlloi

para 6 dite - Zhurnal

Mbrëmjen e djeshme të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Tiranë, në zonën e Komunës së Parisit. Një 22-vjeçar, i identifikuar si Redi Balla është plagosur me armë zjarri në këmbë dhe ndodhet jashtë...

Flet i riu që u plagos tek Komuna e Parisit: Dikush m’u afrua dhe qëlloi

para 6 dite - NOA

Një plagosje me armë u regjistrua mbrëmë te ‘Komuna e Parisit’ në Tiranë. Ndërkohë detaje të reja janë zbuluar nga plagoasja e 22-vjeçarit Redi Balla. Ngjarja ndodhi në zonën e Komunës së Parisit, dhe...

U plagos në Komunën e Parisit, zbardhet dëshmia të riut: Më qëlluan kur…

para 6 dite - Klan

Redi Balla U plagos në Komunën e Parisit, zbardhet dëshmia të riut: Më qëlluan kur… Redi Balla, 22-vjeçari që mbeti i plagosur në Komunën e Parisit në Tiranë mbrëmjen e së martës ka dhënë dëshminë e tij...

Dalin fotot, kush është i riu që u gjet mbrëmë i plagosur në makinë te ‘Komuna e Parisit’

para 6 dite - Ina

I riu që shihni në foto është Redi Balla, i cili u gjet i plagosur në rrethana ende të paqarta brenda mjetit të tij. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:35, tek lulishtja në rrethrrotullimin...

Detaje nga plagosja te Komuna/ I riu problematik mori taksi për spital, autorët u larguan me ‘Audi’. Sherri për një vajzë

para 6 dite - Java News

Redi Balla tha se nuk e kishte parë personin ose personat që qëlluan ndaj tij me armë zjarri por dyshohet se ka gënjyer në dëshminë që u ka dhënë hetuesëve. I riu, njihet si problematik dhe i përfshirë...

U plagos mbrëmë me armë te “Komuna e Parisit”, flet 22-vjeçari: Sa vajta te makina, më qëlluan në këmbë

para 6 dite - Shekulli

Publikuar më 13.10.2021 nga Gazeta Shekulli Një person u plagos mbrëmë me armë zjarri te zona e Komunës së Parisit në Tiranë. Redi Balla 22-vjeç u gjet nga policia me një plagë në këmbë, por nuk pranoi...

I shpëtoi atentatit mbrëmë në Tiranë, dëshmia e 22-vjeçarit: Po shihja celularin kur dikush…

para 6 dite - Vizion Plus

Zbardhet dëshmia e të riut Redi Balla, i cili u gjet i plagosur mbrëmjen e së martës te “Komuna e Parisit” në Tiranë. Gjatë dëshmisë së tij, 22-vjeçari ka thënë se nuk i ka parë autorët që e qëlluan me...

U qëllua me armë te Komuna e Parisit, flet 22-vjeçari problematik: Isha në kafe

para 6 dite - ABC News

Një person u plagos mbrëmjen e djeshme me armë zjarri te zona e Komunës së Parisit në Tiranë. Redi Balla 22-vjeç u gjet nga policia me një plagë në këmbë, por nuk pranoi që të jepte shumë detaje në lidhje...

U plagos me armë tek “Komuna e Parisit”, Redi Balla shok me Kozakun dhe këngëtarin Marin

para 6 dite - News33

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme tek “Komuna e Parisit”, ku mbeti i plagosur 22-vjeçari Redi Balla, Balla u qëllua me armë teksa ishte në makinë, ku mori...

U plagos te Komuna e Parisit, zbardhet dëshmia e 22-vjeçarit: Nuk e pashë kush më qëlloi

para 6 dite - Albeu

Mbrëmjen e djeshme breshëri me armë zjarri janë dëgjuar në Tiranë, në zonën e Komunës së Parisit. Një 22-vjeçar, i identifikuar si Redi Balla është plaosur me armë zjarri dhe ndodhët jashtë rrezikut për...

Si në skena filmash, në Tiranë plagoset brenda makinës një 22-vjeçar

para 6 dite - Zeri

Të shtëna me armë janë regjistruar mbrëmë në Tiranë në zonën e njohur si Lulishtja te "Komuna e Parisit". Policia njofton se është plagosur një 22-vjeçar brenda makinës së tij, i cili ndodhet në spital,...

Foto/ Ky është 22-vjeçari që u plagos mbrëmë te “Komuna e Parisit”

para 6 dite - Vizion Plus

22-vjeçari, i cili mbeti i plagosur mbrëmjen e djeshme në Komunën e Parisit, është identifikuar si Redi Balla. I riu është plagosur në këmbë, ndërsa ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Pas ngjarjes,...

Ky është Redi Balla që iu bë atentat tek Komuna e Parisit (Foto)

para 6 dite - NOA

TIRANË– Në fotot që shihni është Redi Balla që u qëllua me armë mbrëmë tek Komuna e Parisit. Mësohet se ai është gjetur i plagosur me një plumb në këmbë në makinën e tij dhe nuk dihet nëse autori ka qenë...

“Dikush m’u afrua dhe…”/ Flet 22-vjeçari që u plagos tek Komuna e Parisit: Nuk e pashë autorin, se mbulova kokën me duar

para 6 dite - Java News

Detaje të reja janë zbuluar nga plagoasja e 22-vjeçarit Redi Balla mbrëmjen e djeshme në kryeqytet. Ngjarja ndodhi në zonën e Komunës së Parisit, dhe për të ka folur vetë i riu i plagosur. “Po shkoja në...

‘Maj madhi n’ven!’/ Iu bë atentat te Komuna e Parisit, 22-vjeçari ‘mbështetës’ i zjarrtë i Berishës

para 6 dite - Java News

Redi Balla, 22-vjeçari i cili mbeti i plagosur në atentatin e mbrëmjes së djeshme në Komunën e Parisit, është mbështetës i ish-kryeministrit Sali Berisha. I riu i cili mori dy plumba në zonën e kofshës...

U plagos te Komuna e Parisit, zbardhet dëshmia e 22-vjeçarit: Nuk e pashë kush më qëlloi

para 6 dite - InFokus

Mbrëmjen e djeshme të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Tiranë, në zonën e Komunës së Parisit. Një 22-vjeçar, i identifikuar si Redi Balla është plagosur me armë zjarri në këmbë dhe ndodhet jashtë...

U plagos te Komuna e Parisit, zbardhet dëshmia e 22-vjeçarit: Nuk e pashë kush më qëlloi

para 6 dite - Daily News

Mbrëmjen e djeshme të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Tiranë, në zonën e Komunës së Parisit. Një 22-vjeçar, i identifikuar si Redi Balla është plagosur me armë zjarri në këmbë dhe ndodhet jashtë...

U plagos te Komuna e Parisit, zbardhet dëshmia e 22-vjeçarit: Nuk e pashë kush më qëlloi

para 6 dite - Argument

Mbrëmjen e djeshme të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Tiranë, në zonën e Komunës së Parisit. Një 22-vjeçar, i identifikuar si Redi Balla është plagosur me armë zjarri në këmbë dhe ndodhet jashtë...

U qëllua me armë te Komuna e Parisit, flet 22-vjeçari problematik: Isha në kafe

para 6 dite - Zyrtare

Një person u plagos mbrëmjen e djeshme me armë zjarri te zona e Komunës së Parisit në Tiranë. Redi Balla 22-vjeç u gjet nga policia me një plagë në këmbë, por nuk pranoi që të jepte shumë detaje në lidhje...

Ky është 22-vjeçari që u plagos tek Komuna e Parisit/ Policia jep detajet: U qëllua me armë brenda makinës së tij

para 6 dite - Java News

Komuna e Parisit në Tiranë u trondit mbrëmjen e djeshme nga krismat e armës. Nga të shtënat mbeti i plagosur 22-vjeçari Redi Balla. Mësohet se ai është gjetur i plagosur me një plumb në këmbë në makinën...

U plagos mbrëmjen e djeshme te ‘Komuna e Parisit’, zbardhet dëshmia e Redi Ballës: Parkova makinën dhe po merresha me celularin…

para 6 dite - FaxWeb

Është zbardhur dëshmia e të riut Redi Balla, që mbeti i plagosur mbrëmjen e djeshme me armë zjarri pranë lulishtes së “Komunës së Parisit” në Tiranë. Balla i është nënshtruar gjatë natës një ndërhyrje...

22-vjeçari plagoset me armë brenda makinës në Tiranë

para 6 dite - Periskopi

Një 22-vjeçar është plagosur brenda makinës së tij e cila ishte parkuar tek lulishtja në rrethrrotullimin tek Komuna e Parisit në Tiranë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:35 ku në rrethana ende...

22-vjeçari plagoset me armë brenda makinës në Tiranë

para 6 dite - Ekonomia Online

Një 22-vjeçar është plagosur brenda makinës së tij e cila ishte parkuar tek lulishtja në rrethrrotullimin tek Komuna e Parisit në Tiranë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:35 ku në rrethana ende...

Dalin fotot, kush është i riu që u gjet mbrëmë i plagosur në makinë te ‘Komuna e Parisit’

para 6 dite - Almakos

I riu që shihni në foto është Redi Balla, i cili u gjet i plagosur në rrethana ende të paqarta brenda mjetit të tij. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:35, tek lulishtja në rrethrrotullimin...

DETAJE+FOTO/ U plagos me armë zjarri te“Komuna e Parisit”, 22-vjeçari merr disa plumba. Njihej si person problematik, autorët e shënjestruan…

para 6 dite - FaxWeb

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e së martës kryeqytetin e vendit tonë, ku si pasojë e disa të shtënave me armë zjarri mbeti i plagosur një djalë i ri, 22 vjeç. Në lidhje me të shtënat me armë...

Një 22 vjeçar u plagos me armë brenda makinës

para 7 dite - RTV 21

Një 22-vjeçar është plagosur sonte brenda makinës së tij, e cila ishte parkuar te lulishtja në rrethrrotullimin e ‘Komunës së Parisit’ në Tiranë. Raportohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:35 ku në...

Të shtëna te ‘Komuna e Parisit’, qëllohet në makinë 22-vjeçari (VIDEO+FOTO)

para 7 dite - Mapo

Një 22-vjeçar është plagosur brenda makinës së tij e cila ishte parkuar tek lulishtja në rrethrrotullimin e Komunës së Parisit. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:35 ku në rrethana ende të paqarta...

Të shtëna me armë në Tiranë/ Plagoset 22-vjeçari brenda në makinë, ‘ushtria’ me policë mblidhet te “Komuna e Parisit”

para 7 dite - Top Channel

Të shtëna me armë janë regjistruar në Tiranë në zonën e njohur si Lulishtja te ‘Komuna e Parisit.’ Policia njofton se është plagosur një 22-vjeçar brenda makinës së tij, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin...

Kush është Redi Balla, 22-vjeçari që iu bë atentat te Komuna e Parisit

para 7 dite - Bota Sot

Mbrëmjen e sotme një atentat ka ndodhur me armë zjarri tek Komuna e Parisit, ku ka mbetur i plagosur një 22-vjeçar. Burimet bëjnë me dije se i plagosuri është identifikuar si Redi Balla, i cili është qëlluar...

Të shtëna me armë në Tiranë/ ‘Ushtria’ me policë mblidhet te “Komuna e Parisit”

para 7 dite - Top Channel

Të shtëna me armë janë regjistruar në Tiranë në zonën e e njohur si ‘Komuna e Parisit.’ Vijon… Top Channel

Policia e Tiranës jep informacion për të shtënat me armë: U plagos një 22-vjeçar brenda makinës së parkuar

para 7 dite - Klan

Policia e Tiranës jep informacion për të shtënat me armë: U plagos një 22-vjeçar brenda makinës së parkuar Policia e Tiranës ka dhënë informacion për të shtënat me armë në zonën e Komunës së Parisit mbrëmjen...

Dalin pamjet! Kush është Redi Balla, 22-vjeçari që iu bë atentat te Komuna e Parisit (FOTO LAJM)

para 7 dite - Albeu

Mbrëmjen e sotme një atentat ka ndodhur me armë zjarri tek Komuna e Parisit, ku ka mbetur i plagosur një 22-vjeçar. Burimet bëjnë me dije se i plagosuri është identifikuar si Redi Balla, i cili është qëlluar...

I bëhet atentat 22-vjeçarit në Tiranë, e qëllojnë brenda në makinë!

para 7 dite - GazetaBlic

Një atentat me armë zjarri është regjistuar mbrëmjen e kësaj të marte te Komuna e Parisit në Tiranë, ku ka mbetur i plagosur një 22-vjeçar. Report Tv mëson se i plagosuri është identifikuar si Redi Balla,...

FOTO+EMRI/ Ky është 22-vjeçari që u plagos tek Komuna e Parisit

para 7 dite - ABC News

Komuna e Parisit në Tiranë u trondit mbrëmjen e sotme nga krismat e armës. Gazetarja e ABC, Xhensila Kodra, raporton se nga të shtënat mbeti i plagosur 22-vjeçari Redi Balla. Abc ka siguruar edhe fotot...

Të shtëna me armë në Tiranë

para 7 dite - Klan

Të shtëna me armë në Tiranë Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mbrëmjen e sotme në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë. Mësohet se një person ka qëlluar me armë zjarri. Deri tani nuk ka raportime...

U qëllua në makinë, zbulohet emri i të riut që iu bë atentat në Tiranë (VIDEO)

para 7 dite - Albeu

Mbrëmjen e sotme një atentat ka ndodhur me armë zjarri tek Komuna e Parisit, ku ka mbetur i plagosur një 22-vjeçar. Burimet bëjnë me dije se i plagosuri është identifikuar si Redi Balla, i cili është qëlluar...

I bëhet atentat 22-vjeçarit në Tiranë, e qëllojnë brenda në makinë!

para 7 dite - Indeks online

Një atentat me armë zjarri është regjistuar mbrëmjen e kësaj të marte te Komuna e Parisit në Tiranë, ku ka mbetur i plagosur një 22-vjeçar. Report Tv mëson se i plagosuri është identifikuar si Redi Balla,...

Identifikohet i riu që u qëllua te ‘Komuna e Parisit’ (EMRI)

para 7 dite - NOA

Identifikohet i riu që u qëllua te ‘Komuna e Parisit’. Ai është Redi Balla. Ngjarja ndodhi rreth orës 22:35, tek lulishtja në rrethrrotullimin e Komunës së Parisit. Sipas uniformave blu, i riu është qëlluar...

Plagoset me armë i riu në Tiranë/ Reagon Policia e Shtetit

para 7 dite - Vizion Plus

Policia e Shtetit ka dhënë informacion zyrtar lidhur me ngjarjen në “Komunën e Parisit” ku mbeti i plagosur një i ri. “Rreth orës 22:35, tek lulishtja në rrethrrotullimin e Komunës së Parisit, në rrethana...

Të shtënat te Komuna e Parisit, reagon Policia: Një 22 vjeçar i plagosur (VIDEO)

para 7 dite - Albeu

Pas të shtënave te Komuna e Parisit ka mbetur i plagosur një person. Ai ndodhet momentalisht në spital për të marrë trajtimin e duhur mjekësor. Ndërkohë policia po punon për identifikimin dhe kapjen e...

Të shtënat tek Komuna e Parisit, një person i plagosur

para 7 dite - ABC News

Një 22-vjeçar ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme tek “Komuna e Parisit” në Tiranë. Gazetarja e ABC, Xhensila Kodra bën të ditur se i plagosur ka mbetur Redi Balla i cili momentalisht ndodhet në spital....

Breshëri armësht te “Komuna e Parisit”, plagoset i riu

para 7 dite - NOA

Breshëri armësh te “Komuna e Parisit”, në Tiranë. Forca të shumta policore kanë rrethuar zonën. Nga të shtënat mësohet s eka mbetur i plagosur në këmbë një person me inicialet R. B., 22 vjeç, i cili aktualisht...

Plagosja në Tiranë, policia: 22-vjeçari u qëllua brenda në makinë

para 7 dite - ABC News

Policia ka reaguar për ngjarjen në zonën e Komunës së Parisit në Tiranës, ku u plagos me armë një 22-vjeçar. Njoftimi i policisë: Rreth orës 22:35, tek lulishtja në rrethrrotullimin e Komunës së Parisit,...

E FUNDIT/ Të shtënat tek Komuna e Parisit, një person i plagosur

para 7 dite - ABC News

Të shtënat tek Komuna e Parisit, raportohet për një të plagosur. Vijon…/abcnews.al/

E FUNDIT/ “Plas” arma tek Komuna e Parisit në Tiranë

para 7 dite - Albeu

Në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë janë dëgjuar të shtëna armësh para pak minutave. Ndërkohë në zonën pranë lulishtes janë mbledhur forca të shumta policie dhe qytetarë. Nuk dihet ende nëse ka jetë...

Breshëri plumbash te “Komuna e Parisit” në Tiranë

para 7 dite - Vizion Plus

Të shtëna me armë raportohen mbrëmjen e sotme në zonën e “Komunës së Parisit” në Tiranë. Një numër i madh forcash policore dhe qytetarësh ndodhen tek lulishtja e zonës. Nuk dihet ende nëse ka persona të...

E FUNDIT/ Të shtëna me armë tek “Komuna e Parisit” në Tiranë

para 7 dite - ABC News

Të shtëna me armë janë dëgjuar mbrëmjen e së martës në zonën e “Komunës së Parisit” në Tiranë. Nga pamjet e siguruara nga vendi i ngjarjes shihet një numër i madh forcash policore dhe qytetarësh tek lulishtja...

DETAJE TË REJA/ U plagos me armë zjarri te lulishtja e “Komunës së Parisit”, 22-vjeçari merr disa plumba. Njihej si person problematik, autorët e shënjestruan për t’i bërë presion

para 6 dite - FaxWeb

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e së martës kryeqytetin e vendit tonë, ku si pasojë e disa të shtënave me armë zjarri mbeti i plagosur një djalë i ri, spëcifikisht 22 vjeç. Ne lidhje me të shtënat...

Tirana tronditet nga një atentat ndaj një 22 vjeçari

para 7 dite - Infokusi

Një atentat me armë zjarri është regjistuar mbrëmjen e kësaj të marte te Komuna e Parisit në Tiranë, ku ka mbetur i plagosur një 22-vjeçar. Report Tv mëson se i plagosuri është identifikuar si Redi Balla,...

Breshëri plumbash te “Komuna e Parisit”, policia rrethon zonën, por nuk ka ende njoftime

para 7 dite - Java News

TIRANË Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë te “Komuna e Parisit”, në Tiranë. “BalkanWeb” sjell pamjet e para nga vendngjarja, ku shihen policë të shumtë të mbledhur në vendngjarje,...

Kush është Redi Balla, 22-vjeçari që iu bë atentat te Komuna e Parisit

para 7 dite - Arbresh

Mbrëmjen e sotme një atentat ka ndodhur me armë zjarri tek Komuna e Parisit, ku ka mbetur i plagosur një 22-vjeçar. Burimet bëjnë me dije se i plagosuri është identifikuar si Redi Balla, i cili është qëlluar...

EMRI/ Ky është i riu që u plagos me armë zjarri në Tiranë (Reagimi i policisë)

para 7 dite - FaxWeb

Redi Balla është i riu që u palgos me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Tiranë. Fax News ka arritur te siguroje foto te 22 vjecarit i cili u plagos me arme zjarri mbremjen e sotme ne zonen e Komunes se Parisit...

Tronditet para pakë minutash Tirana nga kjo ndodhi…

para 7 dite - Bota Press

Një atentat me armë zjarri është regjistuar mbrëmjen e kësaj të marte te Komuna e Parisit në Tiranë, ku ka mbetur i plagosur një 22-vjeçar. Report Tv mëson se i plagosuri është identifikuar si Redi Balla,...

22-vjeçari qëllohet me armë në Komunën e Parisit në Tiranë

para 7 dite - Arbresh

Të shtëna me armë janë regjistruar në Tiranë në zonën e njohur si Lulishtja te ‘Komuna e Parisit.’ Policia njofton se është plagosur një 22-vjeçar brenda makinës së tij, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin...

LAJM I FUNDIT/ Kush është i riu që u plagos me armë në Tiranë, reagon Policia e Shtetit (EMRI)

para 7 dite - FaxWeb

Redi Balla është i riu që u palgos me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Tiranë. Tiranë/Informacion paraprak Rreth orës 22:35, tek lulishtja në rrethrrotullimin e Komunës së Parisit, në rrethana ende të paqarta,...

Të shtëna me armë te Komuna e Parisit, pamje nga vendngjarja (VIDEO)

para 7 dite - FaxWeb

Janë raportuar të shtëna me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Komunën e Parisit në Tiranë. Mesohet se në sallën operative kanë mbërritur telefonata për të shtëna. Ende nuk ka info zyrtare të konfirmuar per...

Të shtëna me armë në Tiranë/ ‘Ushtria’ me policë mblidhet te “Komuna e Parisit”

para 7 dite - Arbresh

Të shtëna me armë janë regjistruar në Tiranë në zonën e e njohur si ‘Komuna e Parisit.’

LAJM I FUNDIT/ Kërcet arma te Komuna e Parisit (PAMJE)

para 7 dite - FaxWeb

Janë raportuar të shtëna me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Komunën e Parisit në Tiranë. Mesohet se në sallën operative kanë mbërritur telefonata për të shtëna. Ende nuk ka info zyrtare të konfirmuar per...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK