Proces i ri gjyqësor ndaj të akuzuarve për grusht shteti në Mal të Zi

para një jave - Bota Sot

Të mërkurën, gjykata malazeze, njoftoi hapjen e një procesi të ri gjyqësor ndaj dy shtetasve rusëve dhe 11 personave tjerë të akuzuar për pjesëmarrje në një përpjekje për grusht shteti kundër qeverisë...

Mali i Zi: Proces i ri ndaj t`akuzuarve për grushtshtet, dy rusë mes tyre

para një jave - RTK

Të mërkurën, gjykata malazeze, njoftoi hapjen e një procesi të ri gjyqësor ndaj dy shtetasve rusëve dhe 11 personave tjerë të akuzuar për pjesëmarrje në një përpjekje për grusht shteti kundër qeverisë...

Proces i ri gjyqësor ndaj të akuzuarve për grusht shteti në Mal të Zi

para një jave - ABC News

Të mërkurën, gjykata malazeze, njoftoi hapjen e një procesi të ri gjyqësor ndaj dy shtetasve rusëve dhe 11 personave tjerë të akuzuar për pjesëmarrje në një përpjekje për grusht shteti kundër qeverisë...

Proces i ri gjyqësor ndaj të akuzuarve për grusht shteti në Mal të Zi

para një jave - Zëri i Amerikës

Të mërkurën, gjykata malazeze, njoftoi hapjen e një procesi të ri gjyqësor ndaj dy shtetasve rusëve dhe 11 personave tjerë të akuzuar për pjesëmarrje në një përpjekje për grusht shteti kundër qeverisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK