Fauci thotë se koronavirusi mund të mos zhduket kurrë

para 6 dite - OraInfo

Bota po vazhdon të përballet me koronavirusin. Eksperti i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci pranoi të mërkurën se koronavirusi mund të mos zhduket kurrë. Këtë deklaratë Fauci...

Fauci: Koronavirusi mund të mos zhduket kurrë

para 6 dite - Alsat-M

Eksperti kryesor i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci pranoi të mërkurën se koronavirusi mund të mos eliminohet kurrë dhe se “pjesa më e madhe e botës” mbetet në fazën e pandemisë....

Deklarata e fortë e Anthony Fauci: Koronavirusi mund të mos eliminohet kurrë! Ja si mund të vihet nën kontroll pandemia

para 6 dite - Shekulli

Publikuar më 13.10.2021 nga Erjon Dervishi Eksperti kryesor i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci pranoi të mërkurën se koronavirusi mund të mos eliminohet kurrë dhe se “pjesa...

Fauci: Koronavirusi mund të mos zhduket kurrë

para 6 dite - Bota Sot

Eksperti kryesor i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci pranoi të mërkurën se koronavirusi mund të mos eliminohet kurrë dhe se “pjesa më e madhe e botës” mbetet në fazën e pandemisë....

Fauci: Koronavirusi mund të mos zhduket kurrë

para 6 dite - RTK

Eksperti kryesor i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci, pranoi të mërkurën se koronavirusi mund të mos eliminohet kurrë dhe se "pjesa më e madhe e botës" mbetet në fazën e pandemisë....

Fauci: Koronavirusi mund të mos zhduket kurrë

para 6 dite - Kallxo

Eksperti kryesor i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci pranoi të mërkurën se koronavirusi mund të mos eliminohet kurrë dhe se “pjesa më e madhe e botës” mbetet në fazën e pandemisë....

Fauci: Koronavirusi mund të mos zhduket kurrë

para 6 dite - ABC News

Eksperti kryesor i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci pranoi të mërkurën se koronavirusi mund të mos eliminohet kurrë dhe se “pjesa më e madhe e botës” mbetet në fazën e pandemisë....

Fauci: Koronavirusi mund të mos zhduket kurrë!

para 6 dite - GazetaBlic

Eksperti kryesor i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci, pranoi të mërkurën se koronavirusi mund të mos eliminohet kurrë dhe se “pjesa më e madhe e botës” mbetet në fazën e pandemisë....

Fauci: Koronavirusi mund të mos zhduket kurrë

para 6 dite - Arbresh

Eksperti kryesor i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci pranoi të mërkurën se koronavirusi mund të mos eliminohet kurrë dhe se “pjesa më e madhe e botës” mbetet në fazën e pandemisë....

Fauci: Koronavirusi mund të mos zhduket kurrë

para 6 dite - Zeri

Eksperti kryesor i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci pranoi të mërkurën se koronavirusi mund të mos eliminohet kurrë dhe se "pjesa më e madhe e botës" mbetet në fazën e pandemisë....

Fauci: Koronavirusi mund të mos zhduket kurrë

para 6 dite - Lajmi.net

Këtë deklaratë Fauci e bëri gjatë një konference për shtyp në Shtëpinë e Bardhë mbi pandeminë. “Do të jetë shumë e vështirë, të paktën në të ardhmen e afërt dhe ndoshta përgjithmonë që të eliminohet ky...

Fauci: Koronavirusi mund të mos zhduket kurrë

para 6 dite - Infokusi

Eksperti i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci pranoi të mërkurën se koronavirusi mund të mos zhduket kurrë. Këtë deklaratë Fauci e bëri gjatë një konference për shtyp në Shtëpinë...

Fauci: Koronavirusi mund të mos zhduket kurrë

para 6 dite - Vizion Plus

Eksperti kryesor i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci pranoi të mërkurën se koronavirusi mund të mos eliminohet kurrë dhe se “pjesa më e madhe e botës” mbetet në fazën e pandemisë....

Fauci: Koronavirusi mund të mos zhduket kurrë

para 6 dite - Zëri i Amerikës

Eksperti kryesor i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci pranoi të mërkurën se koronavirusi mund të mos eliminohet kurrë dhe se "pjesa më e madhe e botës" mbetet në fazën e pandemisë....

Fauci: Koronavirusi mund të mos zhduket kurrë

para 6 dite - Flaka

Eksperti kryesor i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci pranoi të mërkurën se koronavirusi mund të mos eliminohet kurrë dhe se “pjesa më e madhe e botës” mbetet në fazën e pandemisë....

Fauci: Koronavirusi mund të mos zhduket kurrë

para 6 dite - Tetova Sot

Eksperti kryesor i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci pranoi të mërkurën se koronavirusi mund të mos eliminohet kurrë dhe se “pjesa më e madhe e botës” mbetet në fazën e pandemisë....

Fauci: Koronavirusi mund të mos zhduket kurrë

para 6 dite - Periskopi

Eksperti i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci pranoi të mërkurën se koronavirusi mund të mos zhduket kurrë. Këtë deklaratë Fauci e bëri gjatë një konference për shtyp në Shtëpinë...

Fauci: Koronavirusi mund të mos zhduket kurrë

para 6 dite - Bota Press

Eksperti i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci pranoi të mërkurën se koronavirusi mund të mos zhduket kurrë. Këtë deklaratë Fauci e bëri gjatë një konference për shtyp në Shtëpinë...

Fauci, deklaratë nga Shtëpia e Bardhë: Koronavirusi mund të mos eliminohet kurrë! Ja si mund të vihet nën kontroll pandemia

para 6 dite - Java News

Eksperti kryesor i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci pranoi të mërkurën se koronavirusi mund të mos eliminohet kurrë dhe se “pjesa më e madhe e botës” mbetet në fazën e pandemisë....

Fauci në konferencë nga Shtëpia e Bardhë: Koronavirusi mund të mos zhduket kurrë!

para 6 dite - Lexo

Eksperti kryesor i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci, pranoi të mërkurën se koronavirusi mund të mos eliminohet kurrë dhe se “pjesa më e madhe e botës” mbetet në fazën e pandemisë....

Deklarata e fortë e Anthony Fauci: Covid-19 mund të mos eliminohet kurrë! Ja si mund të vihet nën kontroll pandemia

para 6 dite - FaxWeb

Eksperti kryesor i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci pranoi të mërkurën se koronavirusi mund të mos eliminohet kurrë dhe se “pjesa më e madhe e botës” mbetet në fazën e pandemisë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK