Bekim Sali: Të dielën festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshimit në Çair

para 6 dite - Sharri

Kandidati i opozitës shqiptare për komunën e Çairit, Bekim Sali tha se po afrohet dita e fitores së madhe. “Të dielën do ta festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshimit të madh në Çair. Jam...

Bekim Sali: Të dielën festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshimit në Çair

para 6 dite - Ina

Kandidati i opozitës shqiptare për komunën e Çairit, Bekim Sali tha se po afrohet dita e fitores së madhe. “Të dielën do ta festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshimit të madh në Çair. Jam...

Afrim Gashi nga Çairi: Më 17 tetor është shansi i fundit për të sjellë ndryshimin

para 6 dite - Ina

Kryetari i Alternativës Afrim Gashi, nga Çairi tha se po habitet me një politikanë i cili është bërë edhe zv/kryeministër dhe i cili në pleqëri ka filluar të bëhet reper. “O njeri, zv/kryeministër je leje...

Bekim Sali: Të dielën festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshimit në Çair

para 6 dite - Derveni

Kandidati i opozitës shqiptare për komunën e Çairit, Bekim Sali tha se po afrohet dita e fitores së madhe. “Të dielën do ta festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshimit të madh në Çair. Jam...

Afrim Gashi nga Çairi: Më 17 tetor është shansi i fundit për të sjellë ndryshimin

para 6 dite - Tetova Sot

Kryetari i Alternativës Afrim Gashi, nga Çairi tha se po habitet me një politikanë i cili është bërë edhe zv/kryeministër dhe i cili në pleqëri ka filluar të bëhet reper. “O njeri, zv/kryeministër je leje...

Sali: Për Çairin e ri nuk ka fjalë të mëdha por punë të mëdha

para 6 dite - InfoShqip

Gjatë mbrëmjes së sotme, koalicioni opozitar Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa pati tubimin qendror në komunën e Çairit, ku prezantoi kandidatët për zgjedhjet lokale që do të mbahen më 17 tetor. Në...

Afrim Gashi nga Çairi: Më 17 tetor është shansi i fundit për të sjellë ndryshimin

para 6 dite - Flaka

Kryetari i Alternativës Afrim Gashi, nga Çairi tha se po habitet me një politikanë i cili është bërë edhe zv/kryeministër dhe i cili në pleqëri ka filluar të bëhet reper. “O njeri, zv/kryeministër je leje...

Bekim Sali: Të dielën festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshimit në Çair

para 6 dite - Tetova1

Kandidati i opozitës shqiptare për komunën e Çairit, Bekim Sali tha se po afrohet dita e fitores së madhe. “Të dielën do ta festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshimit të madh në Çair. Jam...

Afrim Gashi nga Çairi: Më 17 tetor është shansi i fundit për të sjellë ndryshimin

para 6 dite - Tetova1

Kryetari i Alternativës Afrim Gashi, nga Çairi tha se po habitet me një politikanë i cili është bërë edhe zv/kryeministër dhe i cili në pleqëri ka filluar të bëhet reper. “O njeri, zv/kryeministër je leje...

(FOTOLAJM) Kështu u duk sonte tubimi në Çair i Bekim Salit

para 6 dite - Shenja

MARKETING I PAGUAR POLITIK Gjatë mbrëmjes së sotme, koalicioni opozitar Alternativa- Aleanca për Shqiptarët, pati tubimin qendror në komunën e Çairit, në prag të zgjedhjeve të 17 tetorit. Në sallën “Enver...

Afrim Gashi nga Çairi: Më 17 tetor është shansi i fundit për të sjellë ndryshimin

para 6 dite - Shenja

MARKETING I PAGUAR POLITIK Kryetari i Alternativës Afrim Gashi, nga Çairi tha se po habitet me një politikanë i cili është bërë edhe zv/kryeministër dhe i cili në pleqëri ka filluar të bëhet reper. “O...

Bekim Sali: Të dielën festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshimit në Çair

para 6 dite - Shenja

MARKETING I PAGUAR POLITIK Kandidati i opozitës shqiptare për komunën e Çairit, Bekim Sali tha se po afrohet dita e fitores së madhe. “Të dielën do ta festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshimit...

Bekim Sali: Të dielën festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshimit në Çair

para 6 dite - Zyrtare

Kandidati i opozitës shqiptare për komunën e Çairit, Bekim Sali tha se po afrohet dita e fitores së madhe. “Të dielën do ta festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshimit të madh në Çair. Jam...

Bekim Sali: Të dielën festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshmit në Çair

para 6 dite - Flaka

Kandidati i opozitës shqiptare për komunën e Çairit, Bekim Sali tha se po afrohet dita e fitores së madhe. “Të dielën do ta festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshimit të madh në Çair. Jam...

Bekim Sali: Po afrohet dita e fitores së madhe

para 6 dite - Top24

Kandidati i opozitës shqiptare për komunën e Çairit, Bekim Sali tha se po afrohet dita e fitores së madhe. “Të dielën do ta festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshimit të madh në Çair. Jam...

Bekim Sali: Të dielën festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshmit në Çair

para 6 dite - Shenja

MARKETING I PAGUAR POLITIK Kandidati i opozitës shqiptare për komunën e Çairit, Bekim Sali tha se po afrohet dita e fitores së madhe. “Të dielën do ta festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshimit...

Afrim Gashi nga Çairi: Më 17 tetor është shansi i fundit për të sjellë ndryshimin

para 6 dite - Lajm

Kryetari i Alternativës Afrim Gashi, nga Çairi tha se po habitet me një politikanë i cili është bërë edhe zv/kryeministër dhe i cili në pleqëri ka filluar të bëhet reper. “O njeri, zv/kryeministër je leje...

Afrim Gashi nga Çairi: Më 17 tetor është shansi i fundit për të sjellë ndryshimin

para 6 dite - Almakos

Kryetari i Alternativës Afrim Gashi, nga Çairi tha se po habitet me një politikanë i cili është bërë edhe zv/kryeministër dhe i cili në pleqëri ka filluar të bëhet reper. “O njeri, zv/kryeministër je leje...

Bekim Sali: Të dielën festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshimit në Çair

para 6 dite - Lajm

Kandidati i opozitës shqiptare për komunën e Çairit, Bekim Sali tha se po afrohet dita e fitores së madhe. “Të dielën do ta festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshimit të madh në Çair. Jam...

Bekim Sali: Të dielën festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshimit në Çair

para 6 dite - Almakos

Kandidati i opozitës shqiptare për komunën e Çairit, Bekim Sali tha se po afrohet dita e fitores së madhe. “Të dielën do ta festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshimit të madh në Çair. Jam...

Afrim Gashi nga Çairi: Më 17 Tetor është shansi i fundit për të sjellë ndryshimin

para 6 dite - Press Online

Kryetari i Alternativës Afrim Gashi, nga Çairi tha se po habitet me një politikanë i cili është bërë edhe zv/kryeministër dhe i cili në pleqëri ka filluar të bëhet reper. “O njeri, zv/kryeministër je leje...

Bekim Sali: Të dielën festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshmit në Çair

para 6 dite - Press Online

Kandidati i opozitës shqiptare për komunën e Çairit, Bekim Sali tha se po afrohet dita e fitores së madhe. “Të dielën do ta festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshimit të madh në Çair. Jam...

Bekim Sali: Të dielën festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshmit në Çair

para 6 dite - in7

Kandidati i opozitës shqiptare për komunën e Çairit, Bekim Sali tha se po afrohet dita e fitores së madhe. “Të dielën do ta festojmë fitoren e madhe dhe ditën e parë të ndryshimit të madh në Çair. Jam...

Bekim Sali viziton lagjen e Teneqe Mëhallës: Me ardhjen tonë në pushtet kjo mëhallë do të merr emër të ri

para 7 dite - Tetova Sot

Kandidati i opozitës shqiptare për komunën e Çairit, Bekim Sali, ka vizituar lagjen e Teneqe Mëhallës. Ai është shprehur se në momentin kur ata do të vijnë në krye të komunës do të ja ndryshojnë emrin...

Bekim Sali viziton lagjen e Teneqe Mëhallës: Me ardhjen tonë në pushtet kjo mëhallë do të merr emër të ri

para 7 dite - Shenja

MARKETING I PAGUAR POLITIK Kandidati i opozitës shqiptare për komunën e Çairit, Bekim Sali, ka vizituar lagjen e Teneqe Mëhallës. Ai është shprehur se në momentin kur ata do të vijnë në krye të komunës...

Bekim Sali viziton lagjen e Teneqe Mëhallës: Me ardhjen tonë në pushtet kjo mëhallë do të merr emër të ri

para 7 dite - Lajm

Kandidati i opozitës shqiptare për komunën e Çairit, Bekim Sali, ka vizituar lagjen e Teneqe Mëhallës. Ai është shprehur se në momentin kur ata do të vijnë në krye të komunës do të ja ndryshojnë emrin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK