Sela thotë se do të ketë qeveri të re pas zgjedhjeve lokale, ja pse

para një jave - Zhurnal

Shkup, 13 tetor – Ziadin Sela, ka lënë të hapur idenë për një shumicë të re parlamentare pas zgjedhjeve lokale në vend. Lideri i ASH-së, ka thënë në “Magazina Ekonomike” se, LSDM dhe BDI, do të humbin...

Sela thotë se do të ketë qeveri të re pas zgjedhjeve lokale

para një jave - Sharri

Ziadin Sela, ka lënë të hapur idenë për një shumicë të re parlamentare pas zgjedhjeve lokale në vend, shkruan Alsat. Lideri i ASH-së, ka thënë në “Magazina Ekonomike” se, LSDM dhe BDI, do të humbin zgjedhjet,...

Sela thotë se do të ketë qeveri të re pas zgjedhjeve lokale, ja pse

para një jave - News33

Ziadin Sela, ka lënë të hapur idenë për një shumicë të re parlamentare pas zgjedhjeve lokale në vend. Lideri i ASH-së, ka thënë në “Magazina Ekonomike” se, LSDM dhe BDI, do të humbin zgjedhjet, dhe sipas...

Sela thotë se do të ketë qeveri të re pas zgjedhjeve lokale, ja pse…

para një jave - Alsat-M

Ziadin Sela, ka lënë të hapur idenë për një shumicë të re parlamentare pas zgjedhjeve lokale në vend, shkruan Alsat. Lideri i ASH-së, ka thënë në “Magazina Ekonomike” se, LSDM dhe BDI, do të humbin zgjedhjet,...

Sela thotë se do të ketë qeveri të re pas zgjedhjeve lokale

para një jave - Tetova Sot

Ziadin Sela, ka lënë të hapur idenë për një shumicë të re parlamentare pas zgjedhjeve lokale në vend, shkruan Alsat. Lideri i ASH-së, ka thënë në “Magazina Ekonomike” se, LSDM dhe BDI, do të humbin zgjedhjet,...

Sela thotë se do të ketë qeveri të re pas zgjedhjeve lokale, ja pse…

para një jave - Almakos

Ziadin Sela, ka lënë të hapur idenë për një shumicë të re parlamentare pas zgjedhjeve lokale në vend, shkruan Alsat. – Advertisements – Lideri i ASH-së, ka thënë në “Magazina Ekonomike” se, LSDM dhe BDI,...

Sela: T’i japim fund robërisë 20 vjeçare të shqiptarëve, të votojmë pastër më 17 tetor

para një jave - Flaka

Kryetari i ASH-së, Ziadin Sela tha se teksa po afrohet dita e zgjedhjeve, ka mbetur vetëm një punë, të sillet fitorja për koalicionin ASH-AAA në zgjedhjet e 17 tetorit edhe atë prej raundit të parë. “Ne...

Sela: T’i japim fund robërisë 20 vjeçare të shqiptarëve, të votojmë pastër më 17 tetor

para një jave - Shenja

MARKETING I PAGUAR POLITIK Kryetari i ASH-së, Ziadin Sela tha se teksa po afrohet dita e zgjedhjeve, ka mbetur vetëm një punë, të sillet fitorja për koalicionin ASH-AAA në zgjedhjet e 17 tetorit edhe atë...

Sela: T’i japim fund robërisë 20 vjeçare të shqiptarëve, të votojmë pastër më 17 tetor

para një jave - Almakos

Kryetari i ASH-së, Ziadin Sela tha se teksa po afrohet dita e zgjedhjeve, ka mbetur vetëm një punë, të sillet fitorja për koalicionin ASH-AAA në zgjedhjet e 17 tetorit edhe atë prej raundit të parë. “Ne...

Sela: T’i japim fund robërisë 20 vjeçare të shqiptarëve, të votojmë pastër më 17 tetor

para një jave - Press Online

Kryetari i ASH-së, Ziadin Sela tha se teksa po afrohet dita e zgjedhjeve, ka mbetur vetëm një punë, të sillet fitorja për koalicionin ASH-AAA në zgjedhjet e 17 tetorit edhe atë prej raundit të parë. “Ne...

Sela paralajmëron shumicë të re parlamentare pas zgjedhjeve lokale

para një jave - Alsat-M

Pas zgjedhjeve lokale është e mundur shumicë e re parlamentare. Këtë e paralajmëron kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në kuadër të debatit zgjedhor në Magazinën Ekonomike në Alsat. Sipas...

Sela: T’i japim fund robërisë 20 vjeçare të shqiptarëve, të votojmë pastër më 17 tetor

para një jave - in7

Kryetari i ASH-së, Ziadin Sela tha se teksa po afrohet dita e zgjedhjeve, ka mbetur vetëm një punë, të sillet fitorja për koalicionin ASH-AAA në zgjedhjet e 17 tetorit edhe atë prej raundit të parë. “Ne...

Pas zgjedhjeve lokale Sela paralajmëron shumicë të re parlamentare

para një jave - Flaka

Pas zgjedhjeve lokale është e mundur shumicë e re parlamentare. Këtë e paralajmëron kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në kuadër të debatit zgjedhor në Magazinën Ekonomike në Alsat. Sipas...

Sela paralajmëron shumicë të re parlamentare pas zgjedhjeve lokale

para një jave - Press Online

Pas zgjedhjeve lokale është e mundur shumicë e re parlamentare. Këtë e paralajmëron kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në kuadër të debatit zgjedhor në Magazinën Ekonomike në Alsat. Sipas...

Pas zgjedhjeve lokale Sela paralajmëron shumicë të re parlamentare

para një jave - Nistori

Pas zgjedhjeve lokale është e mundur shumicë e re parlamentare. Këtë e paralajmëron kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në kuadër të debatit zgjedhor në Magazinën Ekonomike në Alsat. Sipas...

Sela paralajmëron shumicë të re parlamentare pas zgjedhjeve lokale

para një jave - Zyrtare

Pas zgjedhjeve lokale është e mundur shumicë e re parlamentare. Këtë e paralajmëron kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në kuadër të debatit zgjedhor në Magazinën Ekonomike në Alsat. Sipas...

Sela paralajmëron shumicë të re parlamentare pas zgjedhjeve lokale

para një jave - Fakti Ditor

Pas zgjedhjeve lokale është e mundur shumicë e re parlamentare. Këtë e paralajmëron kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në kuadër të debatit zgjedhor në Magazinën Ekonomike në Alsat. Sipas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK