Keni bërë plane për nesër? Parashikimi i motit për ditën e enjte, 14 Tetor 2021

para një jave - Albeu

Moti parashikohet i vranët shoqëruar me reshje shiu të herëpashershme e lokalisht vazhdueshme me intensitet të ulët dhe mesatar në pjesën më të madhe të territorit. Në zonën e jugut reshjet në kohë afatshkurtër...

Nisin reshjet e borës në këtë qytet të Kosovës

para një jave - Bota Sot

Kanë filluar reshjet e bores në Restelicë të Dragashit, gjatë orëve të mbrëmjes së sotme. Gjatë ditës së enjte parashikohet të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiut, të cilat në disa zona pritet të përzihen...

Nisin reshjet e borës në Dragash (VIDEO)

para një jave - Albeu

Pas ndryshimit të temperaturave në vend dhe pas ditëve me diell, sonte ka filluar të bie borë në Dragash të Kosovës. Bora filloj në orët e mbrëmjes, por që tashmë e paralajmëroi se dimri dhe ditët e ftohta po vijnë. /albeu.com/

Bie bora e parë në Kodrën e Diellit në Tetovë

para një jave - Bota Sot

Pasditen e sotme ka filluar edhe dëbora e parë në vendin tonë. Bora e parë për këtë vit ka rënë në Kodrën e Diellit, në malësinë e Tetovës. Për shkak të borës, që këtë vit ka filluar më herët se vitet...

Bie bora e parë në Maqedoninë e Veriut, zbardhet Kodra e Diellit (FOTO)

para një jave - Aktuale

Pasditen e sotme ka filluar edhe dëbora e parë në vendin tonë. Bora e parë për këtë vit ka rënë në Kodrën e Diellit, në malësinë e Tetovës. Advertisements Për shkak të borës, që këtë vit ka filluar më...

Bie bora e parë në Maqedoninë e Veriut, zbardhet Kodra e Diellit (FOTO)

para një jave - Sharri

Pasditen e sotme ka filluar edhe dëbora e parë në vendin tonë. Bora e parë për këtë vit ka rënë në Kodrën e Diellit, në malësinë e Tetovës. Për shkak të borës, që këtë vit ka filluar më herët se vitet...

Ka filluar bora e parë për këtë vit në Kodrën e Diellit

para një jave - Alsat-M

Pasditen e sotme ka filluar edhe dëbora e parë në vendin tonë. Bora e parë për këtë vit ka rënë në Kodrën e Diellit, në malësinë e Tetovës. Për shkak të borës, që këtë vit ka filluar më herët se vitet...

Nis bora e parë në Kodrën e Diellit, temperaturat do të arrijnë nën 0

para një jave - News33

Pasditen e sotme ka filluar edhe dëbora e parë në vendin tonë. Bora e parë për këtë vit ka rënë në Kodrën e Diellit, në malësinë e Tetovës. Për shkak të borës, që këtë vit ka filluar më herët se vitet...

Fillojnë reshjet e borës në këtë qytet të Kosovës

para një jave - Infokusi

Kanë filluar reshjet e bores në Restelicë të Dragashit, gjatë orëve të mbrëmjes së sotme, shkruan Gazeta Sinjali. Gjatë ditës së enjte parashikohet të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiut, të cilat në...

Përgatituni për temperatura të ulëta, nesër në Kosovë pritet të bjerë borë FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Nesër në Kosovë pritet që të ketë reshje bore. Sipas Meteo Kosova, në ultësira të caktuara të Kosovës pritet që nesër të bie borë, teksa është paralajmëruar se në viset malore, trashësia e borës mund të...

Bie dëbora e parë në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Lexo

Është regjistruar dëbora e parë në Maqedoninë e Veriut. Dëbora ka nisur të bjerë në vendin e quajtur Kodra e Diellit, në malësinë e Tetovës. Për shkak se dëbora ka filluar më herët këtë vit se vitet e...

Nesër vjen cikloni i fuqishëm! Zonat që do të goditen më shumë nga reshjet e fuqishme

para një jave - Bota Sot

Cikloni i fuqishëm pritet që gjatë ditës së nesërme të kalojë në Detin Jon dhe pastaj të rrugëtojë drejt Greqisë duke shkaktuar reshje të fuqishme atje. Reshjet më të fuqishme nesër priten në jug dhe juglindje...

NDryshim i madh i motit, nesër në Kosovë pritet të bie borë

para një jave - OraInfo

Përgatituni për temperatura të ulëta, nesër në Kosovë pritet të bie borë. Nesër në Kosovë pritet që të ketë reshje bore. Sipas Meteo Kosova, në ultësira të caktuara të Kosovës pritet që nesër të bie borë,...

Bie bora e parë për këtë vit në Maqedoni

para një jave - InfoShqip

Pasditen e sotme ka filluar edhe dëbora e parë në vendin tonë. Bora e parë për këtë vit ka rënë në Kodrën e Diellit, në malësinë e Tetovës. Për shkak të borës, që këtë vit ka filluar më herët se vitet...

Ka filluar bora e parë për këtë vit në Kodrën e Diellit

para një jave - Flaka

Pasditen e sotme ka filluar edhe dëbora e parë në vendin tonë. Bora e parë për këtë vit ka rënë në Kodrën e Diellit, në malësinë e Tetovës. Për shkak të borës, që këtë vit ka filluar më herët se vitet...

Bie bora e parë në Maqedoninë e Veriut, zbardhet Kodra e Diellit (FOTO)

para një jave - Tetova1

Pasditen e sotme ka filluar edhe dëbora e parë në vendin tonë. Bora e parë për këtë vit ka rënë në Kodrën e Diellit, në malësinë e Tetovës. Për shkak të borës, që këtë vit ka filluar më herët se vitet...

Përgatituni për temperatura të ulëta, pritet të bie borë në këtë ditë

para një jave - GazetaBlic

Nesër në Kosovë pritet që të ketë reshje bore. Sipas Meteo Kosova, në ultësira të caktuara të Kosovës pritet që nesër të bie borë, teksa është paralajmëruar se në viset malore, trashësia e borës mund të...

Ja çfarë moti na pret nesër

para një jave - Bota Sot

Nesër në Kosovë pritet që të ketë reshje bore. Sipas Meteo Kosova, në ultësira të caktuara të Kosovës pritet që nesër të bie borë, teksa është paralajmëruar se në viset malore, trashësia e borës mund të...

Fillojnë reshjet e borës në këtë qytet të Kosovës

para një jave - Revista Kosovarja

Në orët e mbrëmjes kanë filluar reshjet e borë në Restelicë të Dragashit. Meteo Kosova ka parashikuar që nesër në Kosovë pritet që të ketë reshje bore. Sipas Meteo Kosova, në ultësira të caktuara të Kosovës...

Bie bora e parë në Maqedoninë e Veriut, zbardhet Kodra e Diellit

para një jave - Tetova Sot

Pasditen e sotme ka filluar edhe dëbora e parë në vendin tonë. Bora e parë për këtë vit ka rënë në Kodrën e Diellit, në malësinë e Tetovës. Për shkak të borës, që këtë vit ka filluar më herët se vitet...

Erdhi dimri: Bie bora e parë në Kodrën e…

para një jave - Bota Press

Pasditen e sotme ka filluar edhe dëbora e parë në vendin tonë. Bora e parë për këtë vit ka rënë në Kodrën e Diellit, në malësinë e Tetovës. Për shkak të borës, që këtë vit ka filluar më herët se vitet...

Ditët e ardhshme mot i ftohtë me shi e borë

para një jave - Arbresh

Në ditët e ardhshme më ftohtë, vranët, me shi e në vise malore me borë. Edhe në fundjavë kryesisht me vranësira, e temperaturat në rritje të lehtë. Sipas Prishtina Weather ditët e ardhshme, pas një pushimi,...

Fillojnë reshjet e borës në këtë qytet të Kosovës

para një jave - Bota Press

Në orët e mbrëmjes kanë filluar reshjet e borë në Restelicë të Dragashit, shkruan Gazeta Botapress.info Meteo Kosova ka parashikuar që nesër në Kosovë pritet që të ketë reshje bore. Sipas Meteo Kosova,...

Bie bora e parë në Maqedoninë e Veriut, zbardhet Kodra e Diellit

para një jave - Fakti Ditor

Pasditen e sotme ka filluar edhe dëbora e parë në vendin tonë. Bora e parë për këtë vit ka rënë në Kodrën e Diellit, në malësinë e Tetovës. Për shkak të borës, që këtë vit ka filluar më herët se vitet...

Fillojnë reshjet e borës në këtë qytet të Kosovës

para një jave - Gazeta Metro

Në orët e mbrëmjes kanë filluar reshjet e borë në Restelicë të Dragashit, shkruan Gazeta Metro. Meteo Kosova ka parashikuar që nesër në Kosovë pritet që të ketë reshje bore. Sipas Meteo Kosova, në ultësira...

Ka filluar bora e parë për këtë vit në Kodrën e Diellit

para një jave - Press Online

Pasditen e sotme ka filluar edhe dëbora e parë në vendin tonë. Bora e parë për këtë vit ka rënë në Kodrën e Diellit, në malësinë e Tetovës. Për shkak të borës, që këtë vit ka filluar më herët se vitet...

Ka filluar bora e parë për këtë vit në Kodrën e Diellit

para një jave - Almakos

Pasditen e sotme ka filluar edhe dëbora e parë në vendin tonë. Bora e parë për këtë vit ka rënë në Kodrën e Diellit, në malësinë e Tetovës. Për shkak të borës, që këtë vit ka filluar më herët se vitet...

Ka filluar bora e parë për këtë vit në Kodrën e Diellit

para një jave - in7

Pasditen e sotme ka filluar edhe dëbora e parë në vendin tonë. Bora e parë për këtë vit ka rënë në Kodrën e Diellit, në malësinë e Tetovës. Për shkak të borës, që këtë vit ka filluar më herët se vitet...

Përgatituni për temperatura të ulëta, pritet të bie borë në këtë ditë

para një jave - Infokusi

Nesër në Kosovë pritet që të ketë reshje bore. Sipas Meteo Kosova, në ultësira të caktuara të Kosovës pritet që nesër të bie borë, teksa është paralajmëruar se në viset malore, trashësia e borës mund të...

Nesër në këtë pjesë të Kosovës pritet që të ketë reshje bore

para një jave - ATV Live

Sipas Meteo Kosova, në ultësira të caktuara të Kosovës pritet që nesër të bie borë, teksa është paralajmëruar se në viset malore, trashësia e borës mund të arrijë mbi 20 centimetra. Temperaturat do të...

Nesër vjen cikloni i fuqishëm: Zonat që do të goditen më shumë…

para një jave - Bota Press

Cikloni i fuqishëm pritet që gjatë ditës së nesërme të kalojë në Detin Jon dhe pastaj të rrugëtojë drejt Greqisë duke shkaktuar reshje të fuqishme atje. Reshjet më të fuqishme nesër priten në jug dhe juglindje...

Nesër në Kosovë pritet që të ketë reshje bore

para një jave - Ekonomia Online

Sipas Meteo Kosova, në ultësira të caktuara të Kosovës pritet që nesër të bie borë, teksa është paralajmëruar se në viset malore, trashësia e borës mund të arrijë mbi 20 centimetra. Temperaturat do të...

Nesër në Kosovë pritet që të ketë reshje bore

para një jave - ATV Live

Sipas Meteo Kosova, në ultësira të caktuara të Kosovës pritet që nesër të bie borë, teksa është paralajmëruar se në viset malore, trashësia e borës mund të arrijë mbi 20 centimetra. Temperaturat do të...

Nesër në Kosovë pritet të bie borë…

para një jave - Bota Press

Nesër në Kosovë pritet që të ketë reshje bore, shkruan Gazeta Botapress.info Sipas Meteo Kosova, në ultësira të caktuara të Kosovës pritet që nesër të bie borë, teksa është paralajmëruar se në viset malore,...

Mot me vranësira dhe i ndryshueshëm, pasdite shi i përkohshëm

para një jave - Koha.mk

Shkup, 13 tetor – Moti sot do të jetë me vranësira dhe i ndryshueshëm, ndërsa pasdite në pjesët perëndimore me shi të përkohshëm. Në fund të ditës dhe gjatë natës reshjet do të përhapen në pjesët tjera...

Përgatituni për nesër: Temperatura të ulëta dhe pritet borë në Kosovë

para një jave - Gazeta Metro

Nesër në Kosovë pritet që të ketë reshje bore. Sipas Meteo Kosova, në ultësira të caktuara të Kosovës pritet që nesër të bie borë, teksa është paralajmëruar se në viset malore, trashësia e borës mund të...

HARTA/ Stuhia kap gjysmën e Shqipërisë, qytetet ku do të godasë

para një jave - ABC News

Duke nisur nga mbrëmja e sotme një pjesë e territorit të Shqipërisë pritet që të përfshihet nga vala e dytë e motit të keq që pas hyrjes në stinën e vjeshtës. Pjesa e parë e stuhisë goditi në fundjavë,...

Mot i ftohtë në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Derveni

Moti në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira të ndryshueshme, pasdite në pjesët perëndimore me shi të përkohshëm. Do të fryejë erë veriore e dobët deri në mesatare. Nga fundi i ditës nga perëndimi...

Stuhi dhe temperatura – 1 gradë/ Kur do të godasë vala e dytë e stuhisë

para një jave - Zhurnal

Pas përmirësimit të lehtë, mbrëmjen e sotme pritet që të rikthehet sërish moti i keq me reshje dhe stuhi, por edhe dëborë në zonat malore. “Dita e enjte na sjell sërish një sistem të dendur me vranësira...

Mot i ftohtë në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Sharri

Moti në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira të ndryshueshme, pasdite në pjesët perëndimore me shi të përkohshëm. Do të fryejë erë veriore e dobët deri në mesatare. Nga fundi i ditës nga perëndimi...

Mot i ftohtë në Maqedoninë e Veriut

para një jave - RTV 21

Moti në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira të ndryshueshme, pasdite në pjesët perëndimore me shi të përkohshëm. Do të fryejë erë veriore e dobët deri në mesatare. Nga fundi i ditës nga perëndimi...

Temperatura të ulëta do të mbizotërojnë mbi Kosovë

para një jave - Zeri

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se sot parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave maksimale. Instituti bën të ditur se nuk përjashtohen...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Telegrafi

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm. Pasdite në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior. Në fund të ditës...

Reshje shiu e bore, njihuni me surprizat e motit

para një jave - Alsat-M

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, pasdite në pjesët perëndimore me shi të përkohshëm, përcjell Alsat. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi veriorë. Në fund të ditës, retë...

Mot me vranësira, i ftohtë dhe me erë

para një jave - Koha.mk

Shkup, 13 tetor – Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, pasdite në pjesët perëndimore me shi të përkohshëm. Do të fryejë erë veriore e dobët deri në mesatare. Nga fundi i ditës nga perëndimi...

Moti sot, i vranët me mundësi të reshjeve të shiut

para një jave - Koha.net

Sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave. Megjithatë, Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) nuk ka përjashtuar mundësinë që të ketë riga të dobëta të shiut....

Mot i ftohtë

para një jave - TV21

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, pasdite në pjesët perëndimore me shi të përkohshëm. Do të fryejë erë veriore e dobët deri në mesatare. Nga fundi i ditës nga perëndimi do të përhapen...

Mot me vranësira, i ftohtë dhe me erë

para një jave - Zhurnal

Shkup, 13 tetor – Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, pasdite në pjesët perëndimore me shi të përkohshëm. Do të fryejë erë veriore e dobët deri në mesatare. Nga fundi i ditës nga perëndimi...

Parashikimi i motit 13 Tetor 2021

para një jave - Klan

Parashikimi i motit 13 Tetor 2021 Sipas MeteoAlb gjatë orët e paradites, do të jenë me kthjellime dhe vranësira të cilat më të dukshme do të jenë në zonat Jugore. Parashikohet që pasditja, të sjellë shtim...

Stuhi shiu dhe temperatura deri në 25 gradë, njihuni me parashikimin e motit

para një jave - Top Channel

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me reshje shiu në të gjithë territorin. Reshjet do të jenë më të përqendruara në jug të Shqipërisë. Sipas Meteoalb,...

Reshje shiu e bore, njihuni me surprizat e motit

para një jave - News33

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, pasdite në pjesët perëndimore me shi të përkohshëm, përcjell Alsat. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi veriorë. Në fund të ditës, retë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Bota Sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm. Pasdite në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior. Në fund të ditës...

Sot ngritje e lehtë e temperaturave, nesër rikthehet sërish shiu

para një jave - Telegrafi

Instituti Hidrometerologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se sot parashihet të mbajë mot kryesisht u vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave maksimale. Insituti bën të ditur se nuk përjashtohen...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - RTK

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm. Pasdite në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior. Në fund të ditës...

Moti sot në Shqipëri

para një jave - RTK

Dita nis me alternime kthjellimesh dhe vranësirash kalimtare, ku më të dukshme vranësirat do të jenë në zonat Jugore. Parashikohet qe pasditja, të sjellë shtim të vranësirave duke rrezikuar reshje shiu...

Moti sot në vendin tonë

para një jave - Aktuale

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, pasdite në pjesët perëndimore me shi të përkohshëm. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi verior. Advertisements Temperatura minimale do të jetë në...

Parashikimi i motit për sot, në zonat malore priten reshje bore

para një jave - Albeu

Dita e sotme ka nisur me alternime kthjellimesh dhe vranësirash kalimtare, ku më të dukshme vranësirat do të jenë në zonat jugore. Parashikohet që pasditja, të sjellë shtim të vranësirave duke rrezikuar...

Temperaturat e ulëta do mbizotërojnë mbi Kosovë

para një jave - Zeri

Instituti Hidrometerologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se sot parashihet të mbajë mot kryesisht u vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave maksimale. Insituti bën të ditur se nuk përjashtohen...

Vranësira dhe reshje shiu/ Parashikimi i motit për sot

para një jave - Vizion Plus

Dita e mërkurë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me vranësira mesatare deri të dendura. Reshje shiu me intensitet të ulët në jug dhe lindje të...

Rrebeshe shiu, stuhi dhe temperatura – 1 gradë/ Kur do të godasë vala e dytë e stuhisë

para një jave - Java News

Pas përmirësimit të lehtë, mbrëmjen e sotme pritet që të rikthehet sërish moti i keq me reshje dhe stuhi, por edhe dëborë në zonat malore. “ Dita e enjte na sjell sërish një sistem të dendur me vranësira...

Stuhi dhe temperatura – 1 gradë/ Kur do të godasë vala e dytë e stuhisë

para një jave - Lexo

Pas përmirësimit të lehtë, mbrëmjen e sotme pritet që të rikthehet sërish moti i keq me reshje dhe stuhi, por edhe dëborë në zonat malore. “Dita e enjte na sjell sërish një sistem të dendur me vranësira...

Parashikimi i motit: Pasdite kthehet shiu në këto zona, dëborë në male, si do luhaten temperaturat

para një jave - Bota Sot

Sipas MeteoAlb: Dita nis me alternime kthjellimesh dhe vranësirash kalimtare, ku më të dukshme vranësirat do të jenë në zonat Jugore. Parashikohet qe pasditja, të sjellë shtim të vranësirave duke rrezikuar...

Sot ngritje e lehtë e temperaturave, nesër rikthehet sërish shiu

para një jave - Bota Sot

Instituti Hidrometerologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se sot parashihet të mbajë mot kryesisht u vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave maksimale. Insituti bën të ditur se nuk përjashtohen...

Moti për sot

para një jave - Kallxo

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka paralajmëruar se gjatë ditës së sotme do të mbajë mot kryesisht u vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave maksimale. Nuk përjashtohen mundësit që të ketë...

Sot ngritje e lehtë e temperaturave, nesër rikthehet sërish shiu

para një jave - Indeks online

Instituti Hidrometerologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se sot parashihet të mbajë mot kryesisht u vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave maksimale. Insituti bën të ditur se nuk përjashtohen...

Parashikimi i motit: Pasdite kthehet shiu në këto zona, dëborë në male, si do luhaten temperaturat

para një jave - ABC News

Sipas MeteoAlb: Dita nis me alternime kthjellimesh dhe vranësirash kalimtare, ku më të dukshme vranësirat do të jenë në zonat Jugore. Parashikohet qe pasditja, të sjellë shtim të vranësirave duke rrezikuar...

Shi me borë, moti për sot dhe nesër

para një jave - GazetaBlic

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për motin që do të mbajë sot në vend dhe nesër. Sipas IHMK’së, të mërkurën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët, me rritje të lehta të temperaturave...

Moti në Kosovë

para një jave - RTK

Të mërkurën parashihet të mbajë mot kryesisht u vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave maksimale. Nuk përjashtohen mundësit që të ketë riga të intensitetit të dobët. Dita e enjte parashihet të...

Reshje shiu e bore, njihuni me surprizat e motit

para një jave - Info7

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, pasdite në pjesët perëndimore me shi të përkohshëm, përcjell Alsat. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi veriorë. Në fund të ditës, retë...

Reshje shiu e bore, njihuni me surprizat e motit

para një jave - News Tv

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, pasdite në pjesët perëndimore me shi të përkohshëm, përcjell Alsat. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi veriorë. Në fund të ditës, retë...

Mot i ftohtë në Maqedoninë e Veriut

para një jave - in7

Mot i ftohtë në Maqedoninë e Veriut Moti në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira të ndryshueshme, pasdite në pjesët perëndimore me shi të përkohshëm. Do të fryejë erë veriore e dobët deri në mesatare....

Stuhi shiu dhe temperatura deri në 25 gradë, njihuni me parashikimin e motit për sot

para një jave - Lexo

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me reshje shiu në të gjithë territorin. Reshjet do të jenë më të përqendruara në jug të Shqipërisë. Sipas Meteoalb,...

Stuhi dhe temperatura – 1 gradë/ Kur do të godasë vala e dytë e stuhisë

para një jave - Top24

Pas përmirësimit të lehtë, mbrëmjen e sotme pritet që të rikthehet sërish moti i keq me reshje dhe stuhi, por edhe dëborë në zonat malore. “Dita e enjte na sjell sërish një sistem të dendur me vranësira...

Parashikimi i motit

para një jave - Shenja

MARKETING I PAGUAR POLITIK Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm. Pasdite në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi...

Parashikimi i motit për sot

para një jave - Lajmi.net

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, nuk përjashtohen mundësit që të ketë riga të intensitetit të dobët. “Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 4-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e...

Pasdite kthehet shiu në këto zona, dëborë në male/ Parashikimi i motit

para një jave - Java News

Sipas MeteoAlb: Dita nis me alternime kthjellimesh dhe vranësirash kalimtare, ku më të dukshme vranësirat do të jenë në zonat Jugore. Parashikohet qe pasditja, të sjellë shtim të vranësirave duke rrezikuar...

Moti sot në Maqedoni

para një jave - Press Online

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm. Pasdite në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior. Në fund të ditës...

Reshje shiu e bore, njihuni me surprizat e motit

para një jave - Fakti Ditor

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, pasdite në pjesët perëndimore me shi të përkohshëm, përcjell Alsat. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi veriorë. Në fund të ditës, retë...

Shi me borë, moti për sot dhe nesër

para një jave - Infokusi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për motin që do të mbajë sot në vend dhe nesër.Sipas IHMK’së, të mërkurën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët, me rritje të lehta të temperaturave...

Moti: Ftohtë,shira lokale,në male borë

para një jave - RTV 21

Sot mbi vendin tonë do të jetë moti me vranësira dhe i ftohtë, e i përcjellë me reshje të shkurtra të shiut. Era do të jetë e lehtë dhe mesatare, perëndimore dhe veriperëndimore. Në mbrëmje dhe gjatë natës...

Ky është moti për sot dhe ditët në vazhdim

para një jave - Gazeta Metro

Sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave. Megjithatë, Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) nuk ka përjashtuar mundësinë që të ketë riga të dobëta të shiut....

Mot i ftohtë

para një jave - Lajm

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm. Pasdite në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior. Në fund të ditës...

Shi me borë, moti për sot dhe nesër

para një jave - Revista Kosovarja

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për motin që do të mbajë sot në vend dhe nesër. Sipas IHMK’së, të mërkurën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët, me rritje të lehta të temperaturave...

Këto dy ditë, shi dhe borë

para një jave - Epoka e Re

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për motin që do të mbajë sot në vend dhe nesër. Sipas IHMK-së, të mërkurën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët, me rritje të lehta të temperaturave...

Reshje shiu e bore, njihuni me surprizat e motit

para një jave - Almakos

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, pasdite në pjesët perëndimore me shi të përkohshëm, përcjell Alsat. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi veriorë. Në fund të ditës, retë...

Shi me borë, moti për sot dhe nesër

para një jave - Bota Press

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për motin që do të mbajë sot në vend dhe nesër. Sipas IHMK’së, të mërkurën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët, me rritje të lehta të temperaturave...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Arbresh

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm. Pasdite në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior. Në fund të ditës...

Moti për sot

para një jave - ATV Live

Sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave. Megjithatë, Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) nuk ka përjashtuar mundësinë që të ketë riga të dobëta të shiut...

Shi me borë, moti për sot dhe nesër

para një jave - Arbresh

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për motin që do të mbajë sot në vend dhe nesër. Sipas IHMK’së, të mërkurën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët, me rritje të lehta të temperaturave...

Moti për sot

para një jave - KosovaPress

Sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave. Megjithatë, Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) nuk ka përjashtuar mundësinë që të ketë riga të dobëta të shiut....

Stuhi shiu dhe temperatura deri në 25 gradë, njihuni me parashikimin e motit

para një jave - FaxWeb

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me reshje shiu në të gjithë territorin. Reshjet do të jenë më të përqendruara në jug të Shqipërisë. Sipas Meteoalb,...

Moti për sot dhe nesër

para një jave - Ekonomia Online

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për motin që do të mbajë sot në vend dhe nesër. Sipas IHMK-së, të mërkurën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët, me rritje të lehta të temperaturave...

Shi me borë, moti për sot dhe nesër

para një jave - Periskopi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për motin që do të mbajë sot në vend dhe nesër. Sipas IHMK’së, të mërkurën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët, me rritje të lehta të temperaturave...

Temperaturat vijojnë rënien, zonat ku do të ketë reshje shiu

para një jave - Mapo

Dita e sotme, e mërkurë 13 tetor 2021, pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me vranësira mesatare deri të dendura. Reshje shiu me intensitet të ulët...

Moti për ditët në vijim: Ftohtë e shi

para një jave - Bota Sot

13.10 – Kryesisht me vransira, e ditën edhe me intervale të shkurta me diell. Kohëpaskohe nuk përjashtohen mundësi edhe për riga lokale shiu. 14.10 – Më ftohtë, e kryesisht vranët dhe me shi. Në vise malore...

Ftohtë dhe shi – Moti për ditët e ardhshme

para një jave - GazetaBlic

13.10 – Kryesisht me vransira, e ditën edhe me intervale të shkurta me diell. Kohëpaskohe nuk përjashtohen mundësi edhe për riga lokale shiu. 14.10 – Më ftohtë, e kryesisht vranët dhe me shi. Në vise malore...

Moti për ditët në vijim: Ftohtë e shi

para një jave - Indeks online

13.10 – Kryesisht me vransira, e ditën edhe me intervale të shkurta me diell. Kohëpaskohe nuk përjashtohen mundësi edhe për riga lokale shiu. 14.10 – Më ftohtë, e kryesisht vranët dhe me shi. Në vise malore...

Befason moti për ditët në vijim

para një jave - Bota Press

13.10 – Kryesisht me vransira, e ditën edhe me intervale të shkurta me diell. Kohëpaskohe nuk përjashtohen mundësi edhe për riga lokale shiu. 14.10 – Më ftohtë, e kryesisht vranët dhe me shi. Në vise malore...

Parashikimi i motit për ditët e ardhshme

para një jave - Arbresh

Parashikimi i motit për ditën e nesërme pritet të jetë kryesisht me vransira, e ditën edhe me intervale të shkurta me diell, kohëpaskohe nuk përjashtohen mundësi edhe për riga lokale shiu Njoftimi i plotë:...

Bora e parë e dimrit për këtë vit në Shqipëri, zbardhet Kukësi

para një jave - Telegrafi

Bie dëbora e bardhë për këtë sezon në Shqipëri. Maja e Gjallicës në Kukës është zbardhur nga bora e parë e dimrit. Moti i paqëndrueshëm dhe ulja e temperaturave ka sjellë reshje dëbore në lartësitë në...

Bora e parë e dimrit për këtë vit në Shqipëri, zbardhet Kukësi

para një jave - Zhurnal

Bie dëbora e bardhë për këtë sezon në Shqipëri. Maja e Gjallicës në Kukës është zbardhur nga bora e parë e dimrit. Moti i paqëndrueshëm dhe ulja e temperaturave ka sjellë reshje dëbore në lartësitë në...

Nesër priten reshje të borës në Maqedoni të Veriut

para një jave - RTK

Nesër pasdite në pjesët perëndimore do të ketë paraqitje të shiut lokal. Gjatë natës nga perëndimi me rritjen e vranësirave reshjet do të zgjerohen në pjesën më të madhe të vendit, ndërsa në jug do të...

Bora e parë e dimrit për këtë vit në Shqipëri, zbardhet Kukësi

para një jave - Medial

Bie dëbora e bardhë për këtë sezon në Shqipëri. Maja e Gjallicës në Kukës është zbardhur nga bora e parë e dimrit. Moti i paqëndrueshëm dhe ulja e temperaturave ka sjellë reshje dëbore në lartësitë në...

Bora e parë e dimrit për këtë vit në Shqipëri, zbardhet Kukësi

para një jave - Indeks online

Bie dëbora e bardhë për këtë sezon në Shqipëri. Maja e Gjallicës në Kukës është zbardhur nga bora e parë e dimrit. Moti i paqëndrueshëm dhe ulja e temperaturave ka sjellë reshje dëbore në lartësitë në...

Bora e parë e dimrit për këtë vit në Shqipëri, zbardhet Kukësi

para një jave - RTK

Bie dëbora e bardhë për këtë sezon në Shqipëri. Maja e Gjallicës në Kukës është zbardhur nga bora e parë e dimrit. Moti i paqëndrueshëm dhe ulja e temperaturave ka sjellë reshje dëbore në lartësitë në...

Shi e reshje bore, parashikimi i motit në dy ditët e ardhshme

para një jave - Telegrafi

Të mërkurën parashihet të mbajë mot kryesisht u vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave maksimale. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës thotë se nuk përjashtohen mundësit që të ketë riga të intensitetit...

Mot i vranët të mërkurën

para një jave - Koha.net

Të mërkurën pritet të mbajë mot i vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave maksimale. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se mund të ketë riga të intensitetit të dobët, derisa e enjtja...

KUJDES/ Nesër priten reshje të borës

para një jave - Iliria News

Nesër pasdite në pjesët perëndimore do të ketë paraqitje të shiut lokal. Gjatë natës nga perëndimi me rritjen e vranësirave reshjet do të zgjerohen në pjesën më të madhe të vendit, ndërsa në jug do të...

Nesër priten reshje të borës në Maqedoni

para një jave - Telegrafi

Nesër pasdite në pjesët perëndimore do të ketë paraqitje të shiut lokal. Gjatë natës nga perëndimi me rritjen e vranësirave reshjet do të zgjerohen në pjesën më të madhe të vendit, ndërsa në jug do të...

Moti për dy ditët e ardhshme, vazhdojnë reshjet e shiut në Kosovë

para një jave - Kallxo

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për motin që do të mbajë në dy ditët e ardhshme. Sipas Instituti, të mërkurën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave...

Moti për dy ditët e ardhshme

para një jave - Klan Kosova

Të mërkurën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave maksimale. Nuk përjashtohen mundësitë që të ketë riga të intensitetit të dobët. Dita e enjte parashihet të...

Moti për dy ditët e ardhshme

para një jave - RTK

Të mërkurën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave maksimale. Nuk përjashtohen mundësitë që të ketë riga të intensitetit të dobët. Dita e enjte parashihet të...

Nesër priten reshje të dëborës

para një jave - TV21

Nesër pasdite në pjesët perëndimore do të ketë paraqitje të shiut lokal. Gjatë natës nga perëndimi me rritjen e vranësirave reshjet do të zgjerohen në pjesën më të madhe të vendit, ndërsa në jug do të...

Bie bora e parë në vend, zbardhet Maja e Gjallicës (VIDEO)

para një jave - Albeu

Temperaturat në vend kanë rënë ndjeshëm ditët e fundit duke bërë që në vend të bien dhe reshjet e para të borës për këtë vit. Maja e Gjalicës në Kukës u zbardhur, duke dhënë sinjalin e parë të dimrit Moti...

VIDEO/ Bie dëbora e parë e dimrit për këtë vit, zbardhet maja e Gjalicës

para një jave - ABC News

Bie dëbora e bardhë për këtë sezon. Maja e Gjalicës në Kukës është zbardhur nga bora e parë e dimrit. Moti i paqëndrueshëm dhe ulja e temperaturave ka sjellë reshje dëbore në lartësitë në lartësinë 1900...

Nesër priten reshje të dëborës

para një jave - Ina

Nesër pasdite në pjesët perëndimore do të ketë paraqitje të shiut lokal. Gjatë natës nga perëndimi me rritjen e vranësirave reshjet do të zgjerohen në pjesën më të madhe të vendit, ndërsa në jug do të...

Nesër priten reshje të dëborës

para një jave - Aktuale

Nesër pasdite në pjesët perëndimore do të ketë paraqitje të shiut lokal. Gjatë natës nga perëndimi me rritjen e vranësirave reshjet do të zgjerohen në pjesën më të madhe të vendit, ndërsa në jug do të...

Mot i ftohtë me reshje të shiut dhe dëborës

para një jave - Koha.mk

Shkup, 12 tetor – Nesër pasdite në pjesët perëndimore do të ketë paraqitje të shiut lokal. Gjatë natës nga perëndimi me rritjen e vranësirave reshjet do të zgjerohen në pjesën më të madhe të vendit, ndërsa...

Moti për dy ditët e ardhshme

para një jave - Lajmi.net

Dita e enjte parashihet të jetë më aktive sa i përket reshjeve, pasi që parashihen reshje të shiut me intensitet mesatar deri të lartë. Në viset e larta do të ketë kushte që përveç reshjeve të shiut të...

Bora e parë e dimrit për këtë vit në Shqipëri, zbardhet Kukësi

para një jave - Ekonomia Online

Bie dëbora e bardhë për këtë sezon në Shqipëri. Maja e Gjallicës në Kukës është zbardhur nga bora e parë e dimrit. Moti i paqëndrueshëm dhe ulja e temperaturave ka sjellë reshje dëbore në lartësitë në...

Moti për dy ditët e ardhshme

para një jave - Revista Kosovarja

Të mërkurën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave maksimale. Nuk përjashtohen mundësitë që të ketë riga të intensitetit të dobët. Dita e enjte parashihet të...

Nesër priten reshje të dëborës

para një jave - Tetova Sot

Nesër pasdite në pjesët perëndimore do të ketë paraqitje të shiut lokal. Gjatë natës nga perëndimi me rritjen e vranësirave reshjet do të zgjerohen në pjesën më të madhe të vendit, ndërsa në jug do të...

Si do jetë moti dy ditët e ardhshme: Këto do jenë temperaturat

para një jave - Gazeta Metro

Të mërkurën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave maksimale. Nuk përjashtohen mundësitë që të ketë riga të intensitetit të dobët. Dita e enjte parashihet të...

Moti për dy ditët e ardhshme

para një jave - ATV Live

Të mërkurën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave maksimale. Nuk përjashtohen mundësitë që të ketë riga të intensitetit të dobët. Dita e enjte parashihet të...

Moti në dy ditët e ardhshme: Shi, shi

para një jave - Periskopi

Të mërkurën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave maksimale. Nuk përjashtohen mundësitë që të ketë riga të intensitetit të dobët. Dita e enjte parashihet të...

Nesër priten reshje të dëborës

para një jave - Press Online

Nesër pasdite në pjesët perëndimore do të ketë paraqitje të shiut lokal. Gjatë natës nga perëndimi me rritjen e vranësirave reshjet do të zgjerohen në pjesën më të madhe të vendit, ndërsa në jug do të...

Moti për dy ditët e ardhshme

para një jave - Ekonomia Online

Të mërkurën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave maksimale. Nuk përjashtohen mundësitë që të ketë riga të intensitetit të dobët. Dita e enjte parashihet të...

Të enjten priten reshje të borës në Kosovë

para një jave - Arbresh

Të mërkurën parashihet të mbajë mot kryesisht u vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave maksimale. Nuk përjashtohen mundësit që të ketë riga të intensitetit të dobët. Dita e enjte parashihet të...

Parashikimi i motit për sot

para një jave - Koha.mk

Shkup, 12 tetor – Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, paradite me reshje të shiut. Pasdite reshjet do të ndalen dhe do të ketë periudha me diell. Do të fryj erë e lehtë, përgjatë Vardarit përforcuar nga...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - RTK

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm me vranësira. Paradite do të ketë reshje lokale të shiut, ndërsa pasdite periudha me diell. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor....

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

para një jave - Epoka e Re

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për parashikimin e motit për dy ditët e ardhshme. Sipas IHK-së, të mërkurën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me rritje të lehta të temperaturave...

Mot me vranësira të ndryshueshme, paradite me shi, pasdite me periudha të diellit

para një jave - Zhurnal

Shkup, 12 tetor – Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, paradite me reshje lokale të shiut. Pasdite reshjet do të ndalen dhe do të ketë më shumë periudha të diellit. Do të fryejë erë mesatare,...

Nesër priten reshje të borës në Maqedoninë Veriore

para një jave - Arbresh

Nesër pasdite në pjesët perëndimore do të ketë paraqitje të shiut lokal. Gjatë natës nga perëndimi me rritjen e vranësirave reshjet do të zgjerohen në pjesën më të madhe të vendit, ndërsa në jug do të...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Telegrafi

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm me vranësira. Paradite do të ketë reshje lokale të shiut, ndërsa pasdite periudha me diell. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor....

Mot me shi

para një jave - RTV 21

Edhe mëngjesi i sotëm ka filluar me reshjet të shiut. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se parashihet që këtë të martë të ketë më pak reshje shiu. Temperaturat minimale do të lëvizin...

Moti sot në Kosovë

para një jave - Koha.net

Edhe gjatë së martës do të ketë reshje të shiut në vendin tonë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 2-6 gradë Celsius, derisa ato maksimalet...

Parashikimi i motit

para një jave - TV21

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, paradite me reshje lokale të shiut. Pasdite reshjet do të ndalen dhe do të ketë më shumë periudha të diellit. Do të fryejë erë mesatare, ndërsa përgjatë...

Moti sot

para një jave - Iliria News

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, paradite me reshje të shiut. Pasdite reshjet do të ndalen dhe do të ketë periudha me diell. Do të fryj erë e lehtë, përgjatë Vardarit përforcuar nga drejtimi veri-perëndimorë....

Moti sot në Maqedoni

para një jave - Ina

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, paradite me reshje të shiut. Pasdite reshjet do të ndalen dhe do të ketë periudha me diell. Do të fryj erë e lehtë, përgjatë Vardarit përforcuar nga drejtimi veri-perëndimorë....

Parashikimi i motit për sot

para një jave - Alsat-M

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, paradite me reshje të shiut. Pasdite reshjet do të ndalen dhe do të ketë periudha me diell. Do të fryj erë e lehtë, përgjatë Vardarit përforcuar nga drejtimi veri-perëndimorë....

Ja kur pritet të bie borë në Kosovë

para një jave - OraInfo

Prishtina Weather ka njoftuar për motin që pritet të mbajë sot dhe gjatë ditëve të ardhshme të javës. Sipas PË’së, edhe kjo javë do të jetë me mot të vranët, me shi e në vise malore me bore. Nga pjesa...

Javë me shi, në viset e larta edhe borë

para një jave - Telegrafi

Situatë pothuaj e ngjashme meteorologjike do të vazhdojë edhe në pjesën e dytë të tetorit. Sot dhe mërkurën parashihet një dobësim i këtij fronti i cili sjelli këto reshje, por nga dita e enjte sërish...

Mbërrin dimri/ Reshje dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit

para një jave - Top Channel

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me reshje shiu në të gjithë territorin. Reshjet do të jenë më të përqendruara në jug të Shqipërisë. Sipas Meteoalb,...

‘E mërkura e paqëndrueshme’ – SHMU informon mbi situatën e motit në të gjithë vendin

para një jave - Scan TV

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak njofton se dita e mërkurë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme dhe se moti parashikohet me vranësira mesatare deri të dendura. Sipas...

Parashikimi i motit 12 Tetor 2021

para një jave - Klan

Parashikimi i motit 12 Tetor 2021 Sipas MeteoAlb, deri në mesditë, vendi ynë do të jetë në dominimin e vranësirave të shumta të cilat do të gjenerojnë reshje të pakta shiu në ekstremin jugor, ku në ndonjë...

Parashikimi i motit për sot

para një jave - News33

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, paradite me reshje të shiut. Pasdite reshjet do të ndalen dhe do të ketë periudha me diell. Do të fryj erë e lehtë, përgjatë Vardarit përforcuar nga drejtimi veri-perëndimorë....

Moti gjatë ditës në Maqedoni

para një jave - Aktuale

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, paradite me reshje të shiut. Pasdite reshjet do të ndalen dhe do të ketë periudha me diell. Advertisements Do të fryj erë e lehtë, përgjatë Vardarit përforcuar nga drejtimi...

Kur do të bie borë e deri kur vazhdojnë reshjet, moti për sot dhe ditët e ardhshme

para një jave - Gazeta Express

Prishtina Weather ka njoftuar për motin që pritet të mbajë sot dhe gjatë ditëve të ardhshme të javës, raporton Express. Sipas PË’së, edhe kjo javë do të jetë me mot të vranët, me shi e në vise malore me...

Dita nis me kthjellime, si do të jetë moti sot

para një jave - Albeu

Pjesa e parë e ditës në vendin tonë do të karakterizohet nga vranësira të dendura, të cilat do të gjenerojnë reshje te pakta dhe të izoluara shiu në veri dhe qendër, por në zonat jugore nuk përjashtohen...

Reshje dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit

para një jave - Bota Sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me reshje shiu në të gjithë territorin. Reshjet do të jenë më të përqendruara në jug të Shqipërisë. Sipas Meteoalb,...

Parashikimi i motit për sot

para një jave - Indeks online

Prishtina Weather ka njoftuar për motin që pritet të mbajë sot dhe gjatë ditëve të ardhshme të javës. Sipas PË’së, edhe kjo javë do të jetë me mot të vranët, me shi e në vise malore me bore. Nga pjesa...

Moti në Kosovë

para një jave - RTK

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se parashihet që këtë të martë të ketë më pak reshje shiu. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 2-6 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës...

Parashikimi i motit: Paradite shi, pasdite del dielli, “troket” i ftohti, sa do të ulen temperaturat

para një jave - ABC News

Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës në vendin tonë do të karakterizohet nga vranësira të dendura, të cilat do të gjenerojnë reshje te pakta dhe të izoluara shiu në veri dhe qendër, por në zonat jugore...

Moti për sot dhe nesër

para një jave - Kallxo

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se parashihet që këtë të martë të ketë më pak reshje shiu. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 2-6 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës...

Mot me shi

para një jave - Bota Sot

Edhe mëngjesi i sotëm ka filluar me reshjet të shiut. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se parashihet që këtë të martë të ketë më pak reshje shiu. Temperaturat minimale do të lëvizin...

Parashikimi i motit për sot

para një jave - GazetaBlic

Sot mbi vendin tonë do të jetë mot me vranësira dhe i ftohtë, me reshje shiu të herëpashershëm, kurse borë pritet të bie në male në mbrëmje. Era do të fryej e lehtë deri mesatare. Temperatura më e ulët...

Ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot

para një jave - Lexo

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me reshje shiu në të gjithë territorin. Reshjet do të jenë më të përqendruara në jug të Shqipërisë. Sipas Meteoalb,...

Paradite shi, pasdite del dielli/ Sa do të ulen temperaturat

para një jave - Java News

Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës në vendin tonë do të karakterizohet nga vranësira të dendura, të cilat do të gjenerojnë reshje te pakta dhe të izoluara shiu në veri dhe qendër, por në zonat jugore...

Parashikimi i motit

para një jave - Shenja

MARKETING I PAGUAR POLITIK Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm me vranësira. Paradite do të ketë reshje lokale të shiut, ndërsa pasdite periudha me diell. MARKETING I PAGUAR POLITIK...

Shi e borë, moti për sot dhe ditët e ardhshme

para një jave - Lajmi.net

Prishtina Weather ka njoftuar për motin që pritet të mbajë sot dhe gjatë ditëve të ardhshme të javës. Sipas PW, edhe kjo javë do të jetë me mot të vranët, me shi e në vise malore me bore. Nga pjesa e dytë...

Mot me vranësira të ndryshueshme, paradite me shi, pasdite me periudha të diellit

para një jave - Press Online

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, paradite me reshje lokale të shiut. Pasdite reshjet do të ndalen dhe do të ketë më shumë periudha të diellit. Do të fryejë erë mesatare, ndërsa përgjatë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Press Online

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm me vranësira. Paradite do të ketë reshje lokale të shiut, ndërsa pasdite periudha me diell. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor....

Moti në Kosovë

para një jave - Infokusi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se parashihet që këtë të martë të ketë më pak reshje shiu. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 2-6 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës...

Shi e borë, moti për sot dhe ditët e ardhshme

para një jave - Bota Press

Prishtina Weather ka njoftuar për motin që pritet të mbajë sot dhe gjatë ditëve të ardhshme të javës. Sipas PW, edhe kjo javë do të jetë me mot të vranët, me shi e në vise malore me bore. Nga pjesa e dytë...

Moti sot

para një jave - Lajm

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm me vranësira. Paradite do të ketë reshje lokale të shiut, ndërsa pasdite periudha me diell. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor....

Javë me shi, në viset e larta edhe reshje borë

para një jave - Revista Kosovarja

Situatë pothuaj e ngjashme meteorologjike do të vazhdojë edhe në pjesën e dytë të tetorit. Sot dhe mërkurën parashihet një dobësim i këtij fronti i cili sjelli këto reshje, por nga dita e enjte sërish...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Arbresh

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm me vranësira. Paradite do të ketë reshje lokale të shiut, ndërsa pasdite periudha me diell. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor....

Ky është moti që do të mbretëroj ditëve në vazhdim

para një jave - Gazeta Metro

Edhe mëngjesi i sotëm ka filluar me reshjet të shiut, ndërsa edhe gjatë javës parashihet të ketë reshje të shiut, përcjellë Gazeta Metro. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se parashihet...

Moti për sot

para një jave - ATV Live

Edhe mëngjesi i sotëm ka filluar me reshjet të shiut. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se parashihet që këtë të martë të ketë më pak reshje shiu. Temperaturat minimale do të lëvizin...

Mbërrin dimri/ Reshje dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit

para një jave - FaxWeb

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me reshje shiu në të gjithë territorin. Reshjet do të jenë më të përqendruara në jug të Shqipërisë. Sipas Meteoalb,...

Mot me shi

para një jave - KosovaPress

Edhe mëngjesi i sotëm ka filluar me reshjet të shiut. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se parashihet që këtë të martë të ketë më pak reshje shiu. Temperaturat minimale do të lëvizin...

Ky është parashikimi i motit për sot

para një jave - Arbresh

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se edhe sot do të vazhdojë situatë pothuajse e ngjashme meteorologjike në vendin tonë. Sot dhe nesër parashihet një dobësim i frontit që solli këto reshje,...

Moti për sot dhe ditët e ardhshme

para një jave - Ekonomia Online

Prishtina Weather ka njoftuar për motin që pritet të mbajë sot dhe gjatë ditëve të ardhshme të javës. Sipas PE-së, edhe kjo javë do të jetë me mot të vranët, me shi e në vise malore me bore. Nga pjesa...

Moti për sot dhe ditët e ardhshme

para një jave - Periskopi

Prishtina Weather ka njoftuar për motin që pritet të mbajë sot dhe gjatë ditëve të ardhshme të javës. Sipas PW’së, edhe kjo javë do të jetë me mot të vranët, me shi e në vise malore me bore. Nga pjesa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK