Sulm me shigjeta në Norvegji/ Disa të vdekur në Kongsberg. Sulmuesi u kap nga policia

para 5 dite - Top Channel

Disa persona janë vrarë dhe të tjerë janë plagosur gjatë një sulmi në qytetin Kongsberg, në Norvegji, 85 km në jug-perëndim të kryeqytetit Oslo. Policia u shpreh se autori ka përdorur një hark me shigjeta...

Bilanc lufte në Norvegji, qytetari vrau disa persona në sulmin me hark dhe shigjeta. Konfirmohet numri i saktë i personave që ndërruan jetë, it ë plagosurve në sulmin e çmendur (NUMRI)

para 5 dite - FaxWeb

Pesë persona janë vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur në Norvegji pasi një burrë përdori një hark dhe shigjetë për t’i sulmuar ata. Policia u lajmërua për herë të parë për një sulm në qytetin Kongsberg,...

Nuk përjashtohet mundësia e një akti terrorist – të paktën katër të vrarë pasi një burrë sulmoi me hark dhe shigjetë në Norvegji

para 6 dite - Telegrafi

Të paktën katër persona janë vrarë dhe të tjerë janë plagosur nga një burrë që përdori një hark dhe shigjeta për të kryer sulme në qytetin norvegjez Kongsberg. “Për fat të keq mund të konfirmojmë se ka...

Sulm terrorist ne Norvegji,vrau disa persona me shigjetë

para 6 dite - Sharri

Të paktën 4 persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë kanë mbetur të plagosur pas një sulmi me shigjeta mbrëmjen e së mërkurës në Norvegji. Ngjarja ndodhi në qytetin e Kongsberg-ut ndërsa sipas raportimeve...

Disa të vdekur e të lënduar nga sulmi me shigjeta në Norvegji

para 6 dite - Koha.net

Disa persona kanë mbetur të vdekur dhe disa të tjerë të lënduar nga sulmi i një burri të pajisur me hark e shigjeta në afërsi të kryeqytetit norvegjez, Oslo. Policia lokale ka njoftuar se i dyshuari është...

Vrau disa persona me shigjeta, ky është autori i sulmit në Norvegji

para 6 dite - Alsat-M

Të paktën 4 persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë kanë mbetur të plagosur pas një sulmi me shigjeta mbrëmjen e së mërkurës në Norvegji. Ngjarja ndodhi në qytetin e Kongsberg-ut ndërsa sipas raportimeve...

(Foto) Një person qëllon me shigjeta drejt turmës, disa të vdekur në Norvegji

para 6 dite - Top Channel

Disa persona janë vrarë dhe të tjerë janë plagosur në Norvegji, pasi një person i ka sulmuar me hark me shigjeta. Ngjarja ka ndodhur në qytezën Kongsberg në jugperëndim të kryeqytetit Oslo, mbrëmjen e...

Disa të vdekur nga sulmi me shigjetë në Norvegji

para 6 dite - Koha.net

Disa persona kanë mbetur të vdekur dhe të lënduar, kur një person ka gjuajtur në drejtim të tyre me shigjeta në Norvegji, ka bërë të ditur policia lokale. I dyshuari është arrestuar pas sulmit të së mërkurës...

Arrestohet sulmuesi, detaje të tjera rreth sulmit me hark dhe shigjetë – me disa të vdekur – në Norvegji

para 6 dite - Telegrafi

Policia arrestoi të dyshuarin, motivet e të cilit ishin fillimisht të paqarta. Ishte shumë herët për të thënë nëse akti ishte i motivuar nga terrorizmi, sipas policisë. Policia tha se i dyshuari ishte...

Një person qëllon me hark dhe shigjeta drejt turmës, disa të vdekur në Norvegji

para 6 dite - Top Channel

Disa persona janë vrarë dhe të tjerë janë plagosur në Norvegji, pasi një person i ka sulmuar me hark me shigjeta. Ngjarja ka ndodhur në qytezën Kongsberg në jugperëndim të kryeqytetit Oslo, në orët e pasdites...

Raportohet për viktima në Norvegji pas sulmit me hark dhe shigjetë

para 6 dite - TV21

Disa persona janë vrarë dhe të tjerë janë plagosur në Norvegji, pasi një person ka përdorur hark dhe shigetë për t’i sulmuar ata. Policia ka njoftuar se incidenti ka ndodhur në qytezën Kongsberg në jugperëndim...

Një person qëllon me hark dhe shigjeta drejt turmës, disa të vdekur në Norvegji

para 6 dite - Top Channel

Disa persona janë vrarë dhe të tjerë janë plagosur në Norvegji, pasi një person i ka sulmuar me hark me shigjeta. Ngjarja ka ndodhur në qytezën Kongsberg në jugperëndim të kryeqytetit Oslo, në orët e pasdites...

Raportohet për viktima në Norvegji pas sulmit me hark dhe shigjetë

para 6 dite - RTV 21

Disa persona janë vrarë dhe të tjerë janë plagosur në Norvegji, pasi një person ka përdorur hark dhe shigetë për t’i sulmuar ata. Policia ka njoftuar se incidenti ka ndodhur në qytezën Kongsberg në jugperëndim...

FOTO/ Vrau të paktën 6 persona me shigjeta, ky është autori i sulmit në Norvegji

para 6 dite - News33

Një ngjarje e rënd ëndodhi mbrëmjen e sotme në Norvegji, ku një person qëlloi për vdekje 6 qytetarë me hark me shigjeta, teksa disa të tjerë janë plagosur dhe ndodhen në gjendje të rëndë. Ngjarja ndodhi...

Raportohet për viktima në Norvegji pas sulmit me hark dhe shigjetë

para 6 dite - Kallxo

Disa persona janë vrarë dhe të tjerë janë plagour në Norvegji, pasi një person ka përdorur hark dhe shigetë për t’i sulmuar ata. Policia ka njoftuar se incidenti ka ndodhur në qytezën Kongsberg në jugperëndim...

Ky është autori i sulmit tragjik me shigjeta në Norvegji (FOTO)

para 6 dite - NOA

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e sotme në Norvegji, ku një person qëlloi për vdekje 6 qytetarë me hark me shigjeta, teksa disa të tjerë janë plagosur dhe ndodhen në gjendje të rëndë. Ngjarja ndodhi...

Vrau disa persona, ky është autori i sulmit me shigjeta në Norvegji

para 6 dite - GazetaBlic

Të paktën 4 persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë kanë mbetur të plagosur pas një sulmi me shigjeta mbrëmjen e së mërkurës në Norvegji. Ngjarja ndodhi në qytetin e Kongsbergut ndërsa sipas raportimeve...

Disa të vrarë dhe të tjerë të plagosur nga një sulm me hark dhe shigjetë në Norvegji

para 6 dite - Telegrafi

Disa njerëz janë vrarë dhe të tjerë janë plagosur në Norvegji pasi një burrë përdori një hark dhe shigjetë për t’i sulmuar ata. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, i dyshuari u kap pas sulmit të...

Vrau disa persona, ky është autori i sulmit me shigjeta në Norvegji

para 6 dite - Indeks online

Të paktën 4 persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë kanë mbetur të plagosur pas një sulmi me shigjeta mbrëmjen e së mërkurës në Norvegji. Ngjarja ndodhi në qytetin e Kongsbergut ndërsa sipas raportimeve...

Vrau disa persona me shigjeta, ky është autori i sulmit në Norvegji

para 6 dite - Zeri

Të paktën 4 persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë kanë mbetur të plagosur pas një sulmi me shigjeta mbrëmjen e së mërkurës në Norvegji. Ngjarja ndodhi në qytetin e Kongsberg-ut ndërsa sipas raportimeve...

Sulm me shigjeta në Norvegji, disa të vdekur

para 6 dite - News33

Një burrë në Norvegji u ka marrë jetën disa personave dhe ka plagosur të tjerë pasi doli në rrugë me një hark dhe shigjeta dhe nisi të sulmojë qytetarët. Ngjarja ka ndodhur në Kongsberg ndërsa policia...

“Gjuetari i njerëzve”, ky është autori i sulmit primitiv me shigjeta në Norvegji ku humbën jetën disa persona (FOTO LAJM)

para 6 dite - Albeu

Është zbuluar identiteti i personit që sulmoi qytetarët me shigjeta në Norvegji. Të paktën 4 persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë kanë mbetur të plagosur pas sulmit të tij mbrëmjen e së mërkurës...

Vrau disa persona me shigjeta, ky është autori i sulmit në Norvegji

para 6 dite - ABC News

Të paktën 4 persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë kanë mbetur të plagosur pas një sulmi me shigjeta mbrëmjen e së mërkurës në Norvegji . Ngjarja ndodhi në qytetin e Kongsberg-ut ndërsa sipas raportimeve...

Sulm me hark dhe shigjeta në Norvegji, disa të vrarë

para 6 dite - Klan

Sulm me hark dhe shigjeta në Norvegji, disa të vrarë Disa persona janë vrarë dhe të tjerë janë plagosur në Norvegji pasi një burrë qëlloi me hark dhe shigjeta qytetarët. Ngjarja e rëndë ndodhi në qytetin...

Vrau disa persona me shigjeta, ky është autori i sulmit në Norvegji

para 6 dite - Bota Sot

Të paktën 4 persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë kanë mbetur të plagosur pas një sulmi me shigjeta mbrëmjen e së mërkurës në Norvegji. Ngjarja ndodhi në qytetin e Kongsberg-ut ndërsa sipas raportimeve...

Disa të vrarë nga një sulm me shigjetë në Norvegji

para 6 dite - Portalb

Disa njerëz janë vrarë dhe disa të tjerë janë plagosur në Norvegji pasi një burrë përdori një hark dhe shigjetë për t’i sulmuar ata. Policia norvegjeze ka njoftuar se incidenti kishte ndodhur në qytetin...

Sulm me shigjeta në Norvegji, disa të vdekur

para 6 dite - Alsat-M

Një burrë në Norvegji u ka marrë jetën disa personave dhe ka plagosur të tjerë pasi doli në rrugë me një hark dhe shigjeta dhe nisi të sulmojë qytetarët. Ngjarja ka ndodhur në Kongsberg ndërsa policia...

Vrau disa persona me shigjeta, ky është autori i sulmit në Norvegji

para 6 dite - GazetaBlic

Të paktën 4 persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë kanë mbetur të plagosur pas një sulmi me shigjeta mbrëmjen e së mërkurës në Norvegji. Ngjarja ndodhi në qytetin e Kongsberg-ut ndërsa sipas raportimeve...

Raportohet për viktima në Norvegji pas sulmit me hark dhe shigjetë

para 6 dite - RTK

Disa persona janë vrarë dhe të tjerë janë plagour në Norvegji, pasi një person ka përdorur hark dhe shigetë për t’i sulmuar ata. Policia ka njoftuar se incidenti ka ndodhur në qytezën Kongsberg në jugperëndim...

Raportohet për viktima në Norvegji pas sulmit me hark dhe shigjetë

para 6 dite - Evropa e Lirë

Disa persona janë vrarë dhe të tjerë janë plagour në Norvegji, pasi një person ka përdorur hark dhe shigetë për t’i sulmuar ata. Policia ka njoftuar se incidenti ka ndodhur në qytezën Kongsberg në jugperëndim...

Sulm me shigjeta në Norvegji/ Disa të vdekur, helikopterë dhe më shumë se 10 ambulanca në vendngjarje

para 6 dite - Indeks online

Disa persona kanë mbetur të vdekur dhe të tjerë janë plagosur pasi një burrë doli në rrugë me një hark dhe shigjeta dhe nisi të sulmojë qytetarët në Norvegji, sipas policisë lokale. I dyshuari u kap pas...

Sulm me shigjeta në Norvegji, disa të vdekur

para 6 dite - Derveni

Një burrë në Norvegji u ka marrë jetën disa personave dhe ka plagosur të tjerë pasi doli në rrugë me një hark dhe shigjeta dhe nisi të sulmojë qytetarët. Ngjarja ka ndodhur në Kongsberg ndërsa policia...

Disa të vrarë nga një sulm me shigjeta në Norvegji

para 6 dite - Klan Kosova

Disa njerëz janë vrarë dhe disa të tjerë janë plagosur në Norvegji pasi një burrë përdori një hark dhe shigjetë për t’i sulmuar ata. Policia norvegjeze ka njoftuar se incidenti kishte ndodhur në qytetin...

Raportohet për viktima në Norvegji pas sulmit me hark dhe shigjetë

para 6 dite - Zeri

Disa persona janë vrarë dhe të tjerë janë plagour në Norvegji, pasi një person ka përdorur hark dhe shigetë për t’i sulmuar ata. Policia ka njoftuar se incidenti ka ndodhur në qytezën Kongsberg në jugperëndim...

Sulm në Norvegji, ka të vdekur

para 6 dite - OraInfo

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Norvegji. Një burrë në Norvegji u ka marrë jetën disa personave dhe ka plagosur të tjerë pasi doli në rrugë me një hark dhe shigjeta dhe nisi të sulmojë qytetarët. Ngjarja...

Sulm me hark dhe shigjeta në Norvegji/ Humbin jetën disa persona, ka edhe të plagosur

para 6 dite - Vizion Plus

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Norvegjia ku një burrë u ka marrë jetën disa personave dhe ka plagosur të tjerë pasi doli në rrugë me një hark dhe shigjeta dhe nisi të sulmojë qytetarët. Ngjarja ka...

Masakër në Norvegji, një person godet me hark dhe shigjeta kalimtarët

para 6 dite - GazetaBlic

Disa të vrarë dhe të plagosur në një sulm në qytetin Kongsberg në Norvegji pasi një person përdori një hark me shigjeta për t’i sulmuar ata në rrugë. Policia njoftoi se incidenti ndodhi rreth orës 18:30...

E RËNDË/ Disa të vdekur në Norvegji, burri i vret me shigjetë (FOTO & VIDEO)

para 6 dite - Albeu

Një person në Norvegji ka sulmuar disa të tjerë me shigjeta duke lënë të vdekur disa prej tyre e duke plagosur disa të tjerë. Ngjarja ka ndodhur në Kongsberg, ndërsa policia ka konfirmuar se i dyshuari...

Tmerr në Norvegji/ Sulm me shigjeta, disa të vdekur

para 6 dite - NOA

Ngjarje e frikthme në Norvegji. Një burrë u ka marrë jetën disa personave dhe ka plagosur të tjerë pasi doli në rrugë me një hark dhe shigjeta dhe nisi të sulmojë qytetarët. Ngjarja ka ndodhur në Kongsberg...

Sulm me shigjeta në Norvegji, disa të vdekur

para 6 dite - Mapo

Një burrë në Norvegji u ka marrë jetën disa personave dhe ka plagosur të tjerë pasi doli në rrugë me një hark dhe shigjeta dhe nisi të sulmojë qytetarët. Ngjarja ka ndodhur në Kongsberg ndërsa policia...

FOTO/ Vrasësi ‘viking’ me hark e shigjetë shkakton 6 viktima dhe 12 të plagosur në Norvegji. Mister motivet, prangoset

para 6 dite - Java News

Të paktën 6 persona kanë humbur jetën dhe 12 të tjerë janë plagosur, nga një sulm me shigjeta që dikush hapi ndaj qytetarëve. Ndërkohë në mediat janë publikuar edhe foto të autorit Reiner Winklarson, i...

Sulm terrorist ne Norvegji, vrau disa persona me shigjetë

para 6 dite - Flaka

Të paktën 4 persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë kanë mbetur të plagosur pas një sulmi me shigjeta mbrëmjen e së mërkurës në Norvegji . Ngjarja ndodhi në qytetin e Kongsberg-ut ndërsa sipas raportimeve...

Vrasësi ‘viking’ me hark e shigjetë shkakton 6 viktima dhe 12 të plagosur në Norvegji. Mister motivet, prangoset

para 6 dite - Java News

Të paktën 6 persona kanë humbur jetën dhe 12 të tjerë janë plagosur, nga një sulm me shigjeta që dikush hapi ndaj qytetarëve. Ndërkohë në mediat janë publikuar edhe foto të autorit Reiner Winklarson, i...

Ky është autori i sulmit që vrau disa persona me shigjeta në Norvegji

para 6 dite - Tetova Sot

Të paktën 4 persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë kanë mbetur të plagosur pas një sulmi me shigjeta mbrëmjen e së mërkurës në Norvegji. Ngjarja ndodhi në qytetin e Kongsbergut ndërsa sipas raportimeve...

Vrau disa persona, ky është autori i sulmit me shigjeta në Norvegji

para 6 dite - Lajmi.net

Ngjarja ndodhi në qytetin e Kongsbergut ndërsa sipas raportimeve është identifikuar edhe autori. Mediat në Norvegji raportojnë se bëhet fjalë për Reiner Winklarson, i cili është vënë në pranga. Mesa duket...

FOTO/ Vrau të paktën 4 persona me shigjeta, ky është autori i sulmit në Norvegji

para 6 dite - Java News

Të paktën 4 persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë kanë mbetur të plagosur pas një sulmi me shigjeta mbremjen e se merkures ne Norvegji. Ngjarja ndodhi në qytetin e Kongsberg-ut ndërsa sipas raportimeve...

Ja kush është autori i sulmit që vrau disa persona me shigjeta në Norvegji

para 6 dite - Infokusi

Të paktën 4 persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë kanë mbetur të plagosur pas një sulmi me shigjeta mbrëmjen e së mërkurës në Norvegji.Ngjarja ndodhi në qytetin e Kongsberg-ut ndërsa sipas raportimeve...

Shigjeta e njerëz të shtrirë! Pamje të rënda nga sulmi në Norvegji, konfirmohen 4 viktima, qytetarët urdhërohen të mos dalin nga banesat

para 6 dite - Java News

Zbardhen detaje të reja nga sulmi me hark e shigjeta, që tronditi këtë mbrëmje Norvegjinë. Ngjarja ndodhi në Kongsberg, ku një burrë doli në rrugë dhe qëlloi njerëzit, ndërsa policia ka konfirmuar se i...

Sulmi me shigjeta në Norvegji, një burrë qëllon qytetarët, evidentohen disa të vdekur dhe të plagosur

para 6 dite - Java News

Disa njerëz janë vrarë dhe të tjerë janë plagosur pasi një burrë qëlloi qytetarët me shigjeta në një qytet në Norvegji, sipas policisë lokale , raportojnë mediat. I dyshuari u kap pas sulmit në qytetin...

Pesë të vdekur nga sulmi me shigjeta në Norvegji

para 6 dite - Epoka e Re

Pesë persona kanë vdekur dhe dy janë lënduar, pasi një person duke përdorur harkun dhe shigjetat ka sulmuar ata. Policia së pari ka marrë informata për sulmin në qytetin Kongsberg, në jug-perëndim të Oslos,...

‘Rikthehen Vikingët’/ Me harqe e shigjeta, një person sulmon qytetarët në Norvegji! Raportohet për disa viktima, policia kap autorin

para 6 dite - Java News

Një ngjarje sa tronditëse, aq dhe e pazakontë është shënuar mbrëmjen e sotme në një qytezë në periferi të Oslos në Norvegji. Një person ka qëlluar me shigjeta disa qytetarë ku disa prej tyre ndërruan jetë,...

Sulm me shigjeta në Norvegji, disa të vdekur – PAMJE

para 6 dite - Infokusi

Disa person kanë mbetur të vrarë dhe disa të tjerë janë plagosur, pasi që një burrë i ka sulmuar ata me një hark dhe shigjetë.

Sulm me shigjeta në Norvegji, disa të vdekur

para 6 dite - Tetova Sot

Një burrë në Norvegji u ka marrë jetën disa personave dhe ka plagosur të tjerë pasi doli në rrugë me një hark dhe shigjeta dhe nisi të sulmojë qytetarët. Ngjarja ka ndodhur në Kongsberg ndërsa policia...

Disa të vrarë nga një sulm me shigjeta në Norvegji

para 6 dite - Lajmi.net

Policia norvegjeze ka njoftuar se incidenti kishte ndodhur në qytetin Kongsberg në jug-perëndim të kryeqytetit Oslo rreth orës 18:30 me kohën lokale. Shefi Oeyvind Aas ka thënë se një i dyshuar është kapur...

Vrau disa persona, ky është autori i sulmit me shigjeta në Norvegji

para 6 dite - Epoka e Re

Të paktën 4 persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë kanë mbetur të plagosur pas një sulmi me shigjeta mbrëmjen e së mërkurës në Norvegji. Ngjarja ndodhi në qytetin e Kongsbergut ndërsa sipas raportimeve...

Së paku katër të vdekur në Norvegji pas sulmit me hark dhe shigjetë

para 6 dite - Epoka e Re

ë paku  katër persona janë vrarë sonte në qytetin në Kongsbergqytet në Norvegji dhe disa anë plagour pasi një person ka përdorur hark dhe shigjetë për t’i sulmuar ata. Øyvind Aas, shefi i policisë në Kongsbergqytet,...

Mësohet numri i viktimave në Norvegji që u qëlluan me hark e shigjeta nga një burrë

para 6 dite - Zyrtare

Në orët e mbrëmjes një ngjarje tragjike ka ndodhur në një zonë të Oslos në Norvegji. Një burrë duke përdorur një hark e shigjeta ka qëlluar njerëzit në atë zonë, shkruan Reporteri.net. Policia ka konfirmuar...

Sulm terrorist ne Norvegji,vrau disa persona me shigjetë

para 6 dite - Info7

Të paktën 4 persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë kanë mbetur të plagosur pas një sulmi me shigjeta mbrëmjen e së mërkurës në Norvegji . Ngjarja ndodhi në qytetin e Kongsberg-ut ndërsa sipas raportimeve...

Arrestohet sulmuesi, detaje të tjera rreth sulmit me hark dhe shigjetë, ku mbetën disa viktima në Norvegji

para 6 dite - Periskopi

Policia arrestoi të dyshuarin, motivet e të cilit ishin fillimisht të paqarta. Policia tha se i dyshuari ishte dërguar në një stacion policie në qytetin e afërt të Drammen, por nuk dha detaje të tjera...

Ky është autori i sulmit që vrau disa persona me shigjeta në Norvegji

para 6 dite - Arbresh

Të paktën 4 persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë kanë mbetur të plagosur pas një sulmi me shigjeta mbrëmjen e së mërkurës në Norvegji. Ngjarja ndodhi në qytetin e Kongsbergut ndërsa sipas raportimeve...

Një person qëllon qytetarët me hark në Norvegji, disa të vdekur

para 6 dite - ATV Live

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Norvegji, ku një burrë ka dalë në rrugë me një hark dhe shigjetë duke sulmuar qytetarët. Sipas BBC, akoma nuk ka një bilanc të saktë të numrit të viktimave dhe të të plagosurve,...

Sulm me shigjeta në Norvegji, disa të vdekur

para 6 dite - Fakti Ditor

Një burrë në Norvegji u ka marrë jetën disa personave dhe ka plagosur të tjerë pasi doli në rrugë me një hark dhe shigjeta dhe nisi të sulmojë qytetarët. Ngjarja ka ndodhur në Kongsberg ndërsa policia...

Raportohet për viktima në Norvegji pas sulmit me hark dhe shigjetë

para 6 dite - Press Online

Disa persona janë vrarë dhe të tjerë janë plagour në Norvegji, pasi një person ka përdorur hark dhe shigetë për t’i sulmuar ata. Policia ka njoftuar se incidenti ka ndodhur në qytezën Kongsberg në jugperëndim...

Raportohet për viktima në Norvegji pas sulmit me hark dhe shigjetë

para 6 dite - Epoka e Re

Disa persona janë vrarë dhe të tjerë janë plagour në Norvegji, pasi një person ka përdorur hark dhe shigetë për t’i sulmuar ata. Policia ka njoftuar se incidenti ka ndodhur në qytezën Kongsberg në jugperëndim...

Sulm me shigjeta në Norvegji, ka të vdekur

para 6 dite - Periskopi

Një burrë në Norvegji u ka marrë jetën disa personave dhe ka plagosur të tjerë pasi doli në rrugë me një hark dhe shigjeta dhe nisi të sulmojë qytetarët. Ngjarja ka ndodhur në Kongsberg ndërsa policia...

Një person qëllon qytetarët me hark në Norvegji, disa të vdekur

para 6 dite - KosovaPress

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Norvegji, ku një burrë ka dalë në rrugë me një hark dhe shigjetë duke sulmuar qytetarët. Sipas BBC, akoma nuk ka një bilanc të saktë të numrit të viktimave dhe të të plagosurve,...

Tronditet Norvegjia para pakë minutash…

para 6 dite - Bota Press

Një burrë në Norvegji u ka marrë jetën disa personave dhe ka plagosur të tjerë pasi doli në rrugë me një hark dhe shigjeta dhe nisi të sulmojë qytetarët. Ngjarja ka ndodhur në Kongsberg ndërsa policia...

Sulm i çmendur me hark dhe shigjeta në supermarket, disa të vdekur në Norvegji

para 6 dite - FaxWeb

Një sulm i çmendur me hark dhe shigjeta ka ndodhur mbrëmjen e sotme në një supermarket në Norvegji ku ka disa të vdekur. Disa njerëz janë vrarë dhe të tjerë janë plagosur në Norvegji pasi një burrë përdori...

Disa të vrarë nga një sulm me shigjeta në Norvegji

para 6 dite - Arbresh

Disa njerëz janë vrarë dhe disa të tjerë janë plagosur në Norvegji pasi një burrë përdori një hark dhe shigjetë për t’i sulmuar ata. Policia norvegjeze ka njoftuar se incidenti kishte ndodhur në qytetin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK