QKUK: Gjendja e policëve të lënduar nga serbët në veri është stabile

para 6 dite - Telegrafi

Katër policë të Kosovës kanë kërkuar ndihmë në Qendrën Emergjente të QKUK-së pas lëndimeve të marra në veriun e vendit. Policia e Kosovës nisi mëngjesin e sotëm një aksion atje për të ndaluar krimin dhe...

Cila është gjendja e policëve të lënduar sot në veri?

para 6 dite - RTK

Katër policë të Kosovës kanë kërkuar sot ndihmë në Qendrën Emergjente të QKUK’së pas lëndimeve të marra në veriun e vendit. Policia e Kosovës nisi mëngjesin e sotëm një aksion atje për të ndaluar krimin...

Lajmi i fundit nga QKUK mbi gjendjen e policëve të lënduar sot në veri

para 6 dite - GazetaBlic

Katër policë të Kosovës kanë kërkuar sot ndihmë në Qendrën Emergjente të QKUK-së pas lëndimeve të marra në veriun e vendit. Policia e Kosovës nisi mëngjesin e sotëm një aksion atje për të ndaluar krimin...

Dhjetë policët e lënduar në veri pas trajtimit janë lëshuar në shtëpi

para 6 dite - Koha.net

Dhjetë zyrtarë policorë kanë marrë lëndime në aksionin kundër kontrabandës në veri të Kosovës. Gjendja e të gjithëve është e qëndrueshme. Ndihma mjekësore të lënduarve fillimisht u është ofruar në Spitalin...

Kjo është gjendja e policëve të lënduar sot në veri

para 6 dite - OraInfo

Sot ka pasur një aksion në veri të vendit. Katër policë të Kosovës kanë kërkuar sot ndihmë në Qendrën Emergjente të QKUK’së pas lëndimeve të marra në veriun e vendit. Policia e Kosovës nisi mëngjesin e...

Tensionet në veri, si është gjendja e policëve të lënduar

para 6 dite - ABC News

Katër policë të Kosovës kanë kërkuar sot ndihmë në Qendrën Emergjente të QKUK’së pas lëndimeve të marra në veriun e vendit. Policia e Kosovës nisi mëngjesin e sotëm një aksion atje për të ndaluar krimin...

Drejtoresha e Spitalit të Mitrovicës jep detaje për të lënduarit gjatë aksionit në veri të Mitrovicës

para 6 dite - Telegrafi

Luljeta Buçinca Zhubi, drejtoreshë e Spitalit të Përgjithshëm në Mitrovicë ka dhënë detaje në lidhje me pjestarët e Policisë së Kosovës që kërkuan ndihmë në këtë spital pas aksionit në veri të Mitrovicës....

Bëhet e ditur gjendja e policëve të lënduar sot në veri

para 6 dite - Tetova Sot

Katër policë të Kosovës kanë kërkuar sot ndihmë në Qendrën Emergjente të QKUK’së pas lëndimeve të marra në veriun e vendit. Policia e Kosovës nisi mëngjesin e sotëm një aksion atje për të ndaluar krimin...

Në trupat e policëve të lënduar në veri u gjetën pjesë të mjeteve shpërthyese që u hodhën nga serbët

para 6 dite - Koha.net

Të katër policët e lënduar gjatë aksionit të Policisë dhe Doganës të Kosovës në veri të vendit kundër kontrabandimit të mallrave, janë liruar në gjendje stabile. Drejtori i Shërbimit Spitalor Klinik dhe...

Gjendja shëndetësore e të lënduarve gjatë aksionit në veri të vendit

para 6 dite - RTV 21

Drejtori i përgjithshëm i ShSKUK-së, Valbon Krasniqi, ka vizituar Klinikën Emergjente, për t’u informuar për gjendjen e të lënduarve të sotëm në Mitrovicë, gjatë aksionit në veri. Dr. Gëzim Mustafa, e...

Kjo është gjendja e katër policëve që u plagosën sot në veri të Kosovës

para 6 dite - Lajmi.net

Mjeku kujdestar Leutrim Hajdari thotë se gjendja e policëve është stabile. “Në QKUK janë sjellë katër policë nga Spitali i Mitrovicës për trajtim të mëtutjeshëm te ne. Dy prej tyre kanë pasur lëndime më...

Cila është gjendja e policëve të lënduar sot në veri?

para 6 dite - Flaka

Katër policë të Kosovës kanë kërkuar sot ndihmë në Qendrën Emergjente të QKUK’së pas lëndimeve të marra në veriun e vendit. Policia e Kosovës nisi mëngjesin e sotëm një aksion atje për të ndaluar krimin...

Katër policët e lënduar sot në veri janë në gjendje të mirë shëndetësore

para 6 dite - Klan Kosova

Katër policë të Kosovës janë lënduar sot gjatë aksionit në veri. Ata janë sjell nga spitali rajonal i Mitrovicës për të marrë trajtim në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës Lidhur me gjendjen e...

Kjo është gjendja e policëve të lënduar nga serbët në veri, flasin nga QKUK-ja

para 6 dite - Infokusi

Katër policë të Kosovës kanë kërkuar sot ndihmë në Qendrën Emergjente të QKUK-së pas lëndimeve të marra në veriun e vendit. Policia e Kosovës nisi mëngjesin e sotëm një aksion atje për të ndaluar krimin...

Në dy nga policët e lënduar në veri u gjetën pjesë të mjeteve shpërthyese që u hodhën nga serbët

para 6 dite - Indeks online

Të katër policët e lënduar gjatë aksionit të Policisë dhe Doganës të Kosovës në veri të vendit kundër kontrabandimit të mallrave, janë liruar në gjendje stabile. Drejtori i Shërbimit Spitalor Klinik dhe...

Kjo është gjendja e katër të lënduarve në veri që u trajtuan në Emergjencë

para 6 dite - Zeri

Katër policë të lënduar sot gjatë aksionit në veri të vendit janë trajtuar në Emergjencën e QKUK. Drejtori i SHSKUK-së, Valbon Krasniqi, ka vizituar sot Klinikën Emergjente, për t'u informuar për gjendjen...

Mjeku: Dy policëve të plagosur iu gjetën copëza në trup nga shpërthimet

para 6 dite - RTK

Katër policë janë dërguar sot për trajtim në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, pas lëndimeve të marra gjatë aksionit të sotëm në veri të vendit. Mjeku kujdestar në Klinikën Emergjente në QKUK, Leutrim...

Katër nga policët e lënduar në veri janë jashtë rrezikut për jetë

para 6 dite - Insajderi

Katër nga policët të cilët janë lënduar gjatë aksionit të Policisë së Kosovës që u zhvillua të mërkurën në veri të vendit, janë jashtë rrezikut për jetë. Kështu ka bërë të ditur Shërbimi Spitalor Klinik...

Lajmi i fundit nga QKUK mbi gjendjen e policëve të lënduar sot në veri

para 6 dite - Ditapost

Katër policë të Kosovës kanë kërkuar sot ndihmë në Qendrën Emergjente të QKUK-së pas lëndimeve të marra në veriun e vendit.Policia e Kosovës nisi mëngjesin e sotëm një aksion atje për të ndaluar krimin...

QKUK deklarohet rreth gjendjes së policëve të lënduar nga serbët në veri

para 6 dite - Arbresh

Katër policë të Kosovës kanë kërkuar ndihmë në Qendrën Emergjente të QKUK-së pas lëndimeve të marra në veriun e vendit. Policia e Kosovës nisi mëngjesin e sotëm një aksion atje për të ndaluar krimin dhe...

Lirohen katër policët që po trajtoheshin në QKUK – Krasniqi: Gjendja e tyre stabile

para 6 dite - Bota Sot

Katër policë po trajtohen në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, pas lëndimeve të marra gjatë aksionit të Policisë dhe Doganës të Kosovës në veri të vendit, kundër kontrabandimit të mallrave. Drejtorit...

Valbon Kasniqi tregon se si është gjendja e katër policëve të lënduar në veri

para 6 dite - GazetaBlic

Drejtori i përgjithshëm i ShSKUK-së, Valbon Krasniqi, ka vizituar Klinikën Emergjente, për t’u informuar për gjendjen e të lënduarve të sotëm në Mitrovicë, raporton Gazeta Blic. Krasniqi ka thënë se është...

Gjendja e policëve të plagosur në veri, 4 dërgohen në QKUK

para 6 dite - RTV 21

Si pasojë e gjuajtjeve nga ana e qytetarëve serb me mjete të ndryshme drejt Policisë së Kosovës, shtatë zyrtarë policorë kanë pësuar lëndime trupore të cilët kanë pranuar trajtim në spitalin e Mitrovicës....

Lajmi i fundit nga QKUK mbi gjendjen e policëve të lënduar sot në veri

para 6 dite - Revista Kosovarja

Katër policë të Kosovës kanë kërkuar sot ndihmë në Qendrën Emergjente të QKUK-së pas lëndimeve të marra në veriun e vendit. Policia e Kosovës nisi mëngjesin e sotëm një aksion atje për të ndaluar krimin...

Bëhet e ditur gjendja e policëve të lënduar sot në veri

para 6 dite - Ekonomia Online

Katër policë të Kosovës kanë kërkuar sot ndihmë në Qendrën Emergjente të QKUK’së pas lëndimeve të marra në veriun e vendit. Policia e Kosovës nisi mëngjesin e sotëm një aksion atje për të ndaluar krimin...

Bëhet e ditur gjendja e policëve të lënduar sot në veri

para 6 dite - Periskopi

Katër policë të Kosovës kanë kërkuar sot ndihmë në Qendrën Emergjente të QKUK’së pas lëndimeve të marra në veriun e vendit. Policia e Kosovës nisi mëngjesin e sotëm një aksion atje për të ndaluar krimin...

Kjo është gjendja shëndetësore e policëve të lënduar në Veri

para 6 dite - Bota Sot

Si pasojë e gjuajtjeve me mjete të ndryshme vdekjeprurëse drejt zyrtarëve policorë sot në veri, gjashtë zyrtarë policorë kanë pësuar lëndime trupore. Katër prej tyre janë trajtuar në QKUK dhe se policët...

Krasniqi: Katër policët e lënduar në veri janë liruar nga QKUK

para 6 dite - RTK

Janë liruar katër policë që po trajtoheshin në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, pas lëndimeve të marra gjatë aksionit kundër kontrabandës së mallrave të Policisë dhe Doganës së Kosovës në veri...

Lajmi i fundit nga QKUK mbi gjendjen e policëve të lënduar…

para 6 dite - Bota Press

Katër policë të Kosovës kanë kërkuar sot ndihmë në Qendrën Emergjente të QKUK-së pas lëndimeve të marra në veriun e vendit. Policia e Kosovës nisi mëngjesin e sotëm një aksion atje për të ndaluar krimin...

Po trajtohen në QKUK katër policë të lënduar në Veri, në mesin e tyre kapiteni i Njësisë Speciale

para 6 dite - OraInfo

Katër policë të lënduar në Veri po trajtohen në QKUK, në mesin e tyre kapiteni i Njësisë Speciale. Katër policë po trajtohen në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, pas lëndimeve të marra gjatë aksionit...

Plagosjet në veri të Kosovës, katër policë në urgjencë

para 6 dite - TV21

Si pasojë e gjuajtjeve nga ana e qytetarëve serb me mjete të ndryshme drejt Policisë së Kosovës, shtatë zyrtarë policorë kanë pësuar lëndime trupore të cilët kanë pranuar trajtim në spitalin e Mitrovicës....

Bëhet e ditur gjendja e policëve të lënduar sot në veri

para 6 dite - Gazeta Metro

Katër policë të Kosovës kanë kërkuar sot ndihmë në Qendrën Emergjente të QKUK’së pas lëndimeve të marra në veriun e vendit. Policia e Kosovës nisi mëngjesin e sotëm një aksion atje për të ndaluar krimin...

Në dy nga policët e lënduar në veri u gjetën pjesë të mjeteve shpërthyese që u hodhën nga serbët

para 6 dite - Infokusi

Të katër policët e lënduar gjatë aksionit të Policisë dhe Doganës të Kosovës në veri të vendit kundër kontrabandimit të mallrave, janë liruar në gjendje stabile. Drejtori i Shërbimit Spitalor Klinik dhe...

Flet mjeku kujdestar: Dy policëve të plagosur iu gjetën copëza në trup nga shpërthimet

para 6 dite - Lajmi.net

Mjeku kujdestar në Klinikën Emergjente në QKUK, Leutrim Hajdari ka treguar për T7 se të gjithë zyrtarët policorë janë liruar për trajtim të mëtutjeshëm në shtëpi. Ndërsa, ai ka deklaruar se njërit nga...

4 policë nisen për QKUK, janë lënduar rëndë në aksionin në veri

para 6 dite - GazetaBlic

Policia e Kosovës këtë të mërkurë nisi një operacion policor në rajonin e Prishtinës, Pejës, Mitrovicës së Jugut dhe Mitrovicës së Veriut kundër kontrabandës me mallra. Si pasojë e gjuajtjeve me mjete...

Sulmi në veri, në dy nga policët e lënduar u gjetën pjesë të mjeteve shpërthyese

para 6 dite - Periskopi

Të katër policët e lënduar gjatë aksionit të Policisë dhe Doganës të Kosovës në veri të vendit kundër kontrabandimit të mallrave, janë liruar në gjendje stabile. Drejtori i Shërbimit Spitalor Klinik dhe...

Drejtoresha e Spitalit të Mitrovicës jep detaje për të lënduarit gjatë aksionit në veri të Mitrovicës

para 6 dite - ATV Live

Luljeta Buçinca Zhubi, drejtoreshë e Spitalit të Përgjithshëm në Mitrovicë ka dhënë detaje në lidhje me pjestarët e Policisë së Kosovës që kërkuan ndihmë në këtë spital pas aksionit në veri të Mitrovicës....

Shtatë policë marrin trajtim në Spitalin e Mitrovicës, katër nisen për në QKUK

para 6 dite - GazetaBlic

Policia e Kosovës këtë të mërkurë nisi një operacion policor në rajonin e Prishtinës, Pejës, Mitrovicës së Jugut dhe Mitrovicës së Veriut kundër kontrabandës me mallra. Si pasojë e gjuajtjeve me mjete...

Dy policëve të plagosur në veri iu gjetën copëza të granatës në kokë dhe krahë

para 6 dite - Gazeta Metro

Katër policë janë dërguar sot për trajtim në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, pas lëndimeve të marra gjatë aksionit të sotëm në veri të vendit. Mjeku kujdestar në Klinikën Emergjente në QKUK, Leutrim...

Policëve në veri iu gjetën trupa të huaj nga mjetet shpërthyese në kokë dhe krahë

para 6 dite - Bota Press

Katër policë janë dërguar sot për trajtim në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, pas lëndimeve të marra gjatë aksionit të sotëm në veri të vendit, raporton Gazeta Botapress.info Mjeku kujdestar në...

Dy policëve të sulmuar në veri iu gjetën trupa të huaj nga mjetet shpërthyese në kokë dhe krahë

para 6 dite - ATV Live

Katër policë janë dërguar sot për trajtim në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, pas lëndimeve të marra gjatë aksionit të sotëm në veri të vendit. Mjeku kujdestar në Klinikën Emergjente në QKUK, Leutrim...

Katër të lënduar gjatë aksionit në veri dërgohen në QKUK

para 6 dite - Lajmi.net

Mësohet se ata tashmë janë duke u trajtuar në QKUK. Të njëjtat burime kanë njoftuar se mjekët e QKUK-së janë duke kryer ekzaminimet e nevojshme për këta katër të lënduar, shkruan eo.

Kjo është gjendja e policëve të lënduar në veri

para 6 dite - Bota Press

Drejtori i përgjithshëm i ShSKUK-së, Valbon Krasniqi, ka vizituar Klinikën Emergjente, për t’u informuar për gjendjen e të lënduarve të sotëm në Mitrovicë, raporton Botapress.info Krasniqi ka thënë se...

Lirohen katër policët që po trajtoheshin në QKUK – Krasniqi: Gjendja e tyre stabile

para 6 dite - Ekonomia Online

Katër policë po trajtohen në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, pas lëndimeve të marra gjatë aksionit të Policisë dhe Doganës të Kosovës në veri të vendit, kundër kontrabandimit të mallrave, raporton...

Mjekja tregon për gjendjen e policëve të lënduar

para 6 dite - Infokusi

Shtatë policë kosovarë janë lënduar nga serbët në veri të Mitrovicës, shkruan Gazeta Infokus. Policë janë goditur me mjete të forta dhe si pasojë e lëndimeve të marra kanë kërkuar trajnim në Spitalin rajonal...

Katër policë të lënduar në Veri po trajtohen në QKUK – Krasniqi: Gjendja e tyre është stabile

para 6 dite - ATV Live

Katër policë po trajtohen në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, pas lëndimeve të marra gjatë aksionit kundër kontrabandës së mallrave të Policisë dhe Doganës së Kosovës në veri të vendit. Drejtorit...

QKUK jep informacione për 4 policët e lënduar në veri

para 6 dite - Periskopi

Katër policë janë dërguar për trajtim në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, pas lëndimeve të marra gjatë aksionit të sotëm në Veri të vendit. Pas transferimit të tyre në QKUK, Shërbimi Spitalor Klinik...

Valbon Krasniqi jep informacione për katër policët e lënduar në veri

para 6 dite - Epoka e Re

Katër policë janë dërguar për trajtim në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), pas lëndimeve të marra gjatë aksionit të sotëm në Veri të vendit, shkruan Gazeta Express Pas transferimit të tyre...

Mësohet gjendja shëndetësore e policive të cilët u lënduan në veri

para 6 dite - Gazeta Metro

Si pasojë e gjuajtjeve me mjete të ndryshme vdekjeprurëse drejt zyrtarëve policorë sot në veri, gjashtë zyrtarë policorë kanë pësuar lëndime trupore. Katër prej tyre janë trajtuar në QKUK dhe se policët...

Valbon Krasniqi jep informacione për 4 policët e lënduar në veri

para 6 dite - Gazeta Metro

Katër policë janë dërguar për trajtim në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, pas lëndimeve të marra gjatë aksionit të sotëm në Veri të vendit. Pas transferimit të tyre në QKUK, Shërbimi Spitalor Klinik...

Krasniqi: Katër policët e lënduar në veri janë liruar nga QKUK, gjendja e tyre stabile

para 6 dite - Ekonomia Online

Janë liruar katër policë që po trajtoheshin në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, pas lëndimeve të marra gjatë aksionit kundër kontrabandës së mallrave të Policisë dhe Doganës së Kosovës në veri...

Katër policë të lënduar në Veri po trajtohen në QKUK – Krasniqi: Gjendja e tyre është stabile

para 6 dite - Ekonomia Online

Katër policë po trajtohen në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, pas lëndimeve të marra gjatë aksionit kundër kontrabandës së mallrave të Policisë dhe Doganës së Kosovës në veri të vendit, raporton...

Katër policë të lënduar në Veri po trajtohen në QKUK, në mesin e tyre kapiteni i Njësisë Speciale

para 6 dite - Fakti Ditor

Katër policë po trajtohen në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, pas lëndimeve të marra gjatë aksionit të sotëm në Veri të vendit, shkruan Gazeta Express Mjeku kujdestar në Klinikën Emergjente të...

Katër të lënduar gjatë aksionit në veri dërgohen në QKUK

para 6 dite - ATV Live

Katër persona të lënduar gjatë aksionit kundër kontrabandës që u zhvillua edhe në veri të vendit, janë dërguar nga Spitali i Mitrovicës për në QKUK. Mësohet se ata tashmë janë duke u trajtuar në QKUK....

Katër të lënduar gjatë aksionit në veri dërgohen në QKUK

para 6 dite - Ekonomia Online

Katër persona të lënduar gjatë aksionit kundër kontrabandës që u zhvillua edhe në veri të vendit, janë dërguar nga Spitali i Mitrovicës për në QKUK. Mësohet se ata tashmë janë duke u trajtuar në QKUK....

Policë të lënduar, granata dore e molotov, të shtëna me armë – krejt çka ndodhi sot në Veri

para 6 dite - Ekonomia Online

Aksioni i Policisë së Kosovës kundër kontrabandës në katër rajone të vendit, u përcoll me tensione në veri. Nga atje raportohet për sulme ndaj policëve e gazetarëve, gjuajtje me gurë e molotov, të shtëna...

Shtatë policë marrin trajtim në Spitalin e Mitrovicës, katër nisen për në QKUK

para 6 dite - Informatat

Policia e Kosovës këtë të mërkurë nisi një operacion policor në rajonin e Prishtinës, Pejës, Mitrovicës së Jugut dhe Mitrovicës së Veriut kundër kontrabandës me mallra. Si pasojë e gjuajtjeve me mjete...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK