Apple vendos të zhvillojë vetë teknologjinë celulare 5G

para një jave - Indeks online

Apple ka planifikuar të bashkëpunojnë me Taiwan Semiconductor Manufacturing Co për të prodhuar modemët 5G për iPhone e ardhshëm. Gjiganti i iPhone do të përdorë teknologjinë 4-nanometër të TSMC që ende...

Apple vendos të zhvillojë vetë teknologjinë celulare 5G

para një jave - Press Online

Apple ka planifikuar të bashkëpunojnë me Taiwan Semiconductor Manufacturing Co për të prodhuar modemët 5G për iPhone e ardhshëm. Gjiganti i iPhone do të përdorë teknologjinë 4-nanometër të TSMC që ende...

Apple vendos të zhvillojë vetë teknologjinë celulare 5G

para një jave - Gazeta Metro

Apple ka planifikuar të bashkëpunojnë me Taiwan Semiconductor Manufacturing Co për të prodhuar modemët 5G për iPhone e ardhshëm. Gjiganti i iPhone do të përdorë teknologjinë 4-nanometër të TSMC që ende...

Apple vendos të zhvillojë vetë teknologjinë celulare 5G

para një jave - Tetova Sot

Apple ka planifikuar të bashkëpunojnë me Taiwan Semiconductor Manufacturing Co për të prodhuar modemët 5G për iPhone e ardhshëm. Gjiganti i iPhone do të përdorë teknologjinë 4-nanometër të TSMC që ende...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK