Dosja ndaj Saimir Tahirit regjistrohet në Apelin e GJKKO

para 6 dite - Vizion Plus

Regjistrohet në Gjykatën e Posaçme të Apelit, dosja ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri dhe ish-zyrtarit të lartë të policisë Jaeld Çela. Gjykata e Lartë dorëzoi dosjen pasi mori vendim në 28...

Gjyqi kundër Shullazit, vendimi jepet më 3 dhjetor

para 6 dite - RTK

Trupi gjykues për gjyqin kundër Shullazit pasi u tërhoq në dhomë këshillimi vendosi ta japë vendimin më datë 3 dhjetor. “Komunikohet në mënyrë të përmbledhur se, sot më datë 24.11.2021, në Gjykatën e Posaçme...

Dosja ndaj Saimir Tahirit dhe Jaeld Çelës rikthehet në Gjykatën e Apelit të Posaçëm

para 6 dite - Top Channel

Dosja ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri dhe Jaeld Çelës është rikthyer në Gjykatën e Apelit. Dosja është dorëzuar në Apel nga Gjykata e Lartë, dhe çështja do të rigjykohet edhe njëherë nga...

Dosja ndaj Saimir Tahirit dhe Jaeld Çelës rikthehet në Gjykatën e Apelit

para 6 dite - Top Channel

Dosja ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri dhe Jaeld Çelës është rikthyer në Gjykatën e Apelit. Dosja është dorëzuar në Apel nga Gjykata e Lartë, dhe çështja do të rigjykohet edhe njëherë nga...

Çështja e Saimir Tahirit rikthehet në Gjykatën e Posaçme të Apelit

para 6 dite - Albeu

Dosja në ngarkim të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri dhe ish-zyrtarit të lartë të policisë Jaeld Çela është regjistruar në Gjykatën e Posaçme të Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar....

Dosja ndaj Saimir Tahirit dhe Jaeld Çelës rikthehet në Gjykatën e Apelit

para 6 dite - RTK

Dosja ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri dhe Jaeld Çelës është rikthyer në Gjykatën e Apelit. Dosja është dorëzuar në Apel nga Gjykata e Lartë, dhe çështja do të rigjykohet edhe njëherë nga...

Regjistrohet dosja, Tahiri rinis betejën në Apel

para 6 dite - ABC News

15 ditë pasi Gjykata e Lartë zbardhi vendimin, dosja në ngarkim të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri dhe ish-zyrtarit të lartë të policisë Jaeld Çela është regjistruar në Gjykatën e Posaçme të Apelit...

Dosja ndaj Saimir Tahirit dhe Jaeld Çelës rikthehet në Gjykatën e Apelit të Posaçëm

para 6 dite - Lajm

Dosja ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri dhe Jaeld Çelës është rikthyer në Gjykatën e Apelit. Dosja është dorëzuar në Apel nga Gjykata e Lartë, dhe çështja do të rigjykohet edhe njëherë nga...

Vijon ‘telenovela’ Tahiri, sot pritet hedhja e shortit në Gjykatën e Apelit të Posaçëm

para 6 dite - FaxWeb

Dosja ndaj ish-ministrit të Brendshem Saimir Tahiri është rikthyer në Gjykatën e Apelit të Posaçëm. Dosja është dorëzuar në Apel nga Gjykata e Lartë, pas marrjes së vendimit se kjo çështje do rigjykohet...

Gjyqi kundër Shullazit/ Vendimi jepet më 3 dhjetor

para 7 dite - Top Channel

Gazetarja e Top Channel Anila Hoxha raportoi se trupi gjykues për gjyqin kundër Shullazit pasi u tërhoq në dhomë këshillimi vendosi ta japë vendimin më datë 3 dhjetor. “Komunikohet në mënyrë të përmbledhur...

Apeli i GJKKO vendos: Vendimi për Emiljano Shullazin dhe grupin e tij në 3 dhjetor

para 7 dite - ABC News

Është shtyrë shpallja e vendimit për çështjen Shullazi. Sot është mbajtur seanca gjyqësore pa praninë e avokatëve apo të pandehurve e cila zgjati me orë të tëra. Pas u shqyrtua vendimi Gjykata shtyu shpalljen...

Gjyqi kundër Shullazit/ Vendimi jepet më 3 dhjetor

para 7 dite - Top Channel

Gazetarja e Top Channel Anila Hoxha raportoi se trupi gjykues për gjyqin kundër Shullazit pasi u tërhoq në dhomë këshillimi vendosi ta japë vendimin më datë 3 dhjetor. “Komunikohet në mënyrë të përmbledhur...

Gjyqi ndaj Emiljano Shullazit, shtyhet për në dhjetor shpallja e vendimit

para 7 dite - Shekulli

Publikuar më 24.11.2021 nga Shekulli Online Është shtyrë shpallja e vendimit për çështjen Shullazi. Ditën e sotme është mbajtur seanca gjyqësore pa praninë e avokatëve apo të pamdehurve e cila zgjati me...

Nuk ka më justifikime! Fati i Shullazit dhe grupit të tij vuloset në këtë datë

para 7 dite - Albeu

Pavarësisht paralajmërimeve, Emiljano Shullazi, Gilmando Dani dhe Blerim Shullazi u paraqitën në Gjykatën e Apelit të Posaçëm pa avokatët mbrojtës. Në seancë u bë me dije se avokatët kanë refuzuar mbrojtjen...

Gjyqi kundër Emiljano Shullazit/ Ja kur do të jepet vendimi

para 7 dite - NOA

Trupi gjykues për gjyqin kundër Emiljano Shullazit pasi u tërheq në dhomë këshillimi vendosi ta japë vendimin më datë 3 dhjetor. “Komunikohet në mënyrë të përmbledhur se, sot më datë 24.11.2021, në Gjykatën...

Seanca pa avokat/ Gjyqi ndaj Emiljano Shullazit, shtyhet për në dhjetor shpallja e vendimit

para 7 dite - Java News

Është shtyrë shpallja e vendimit për çështjen Shullazi. Ditën e sotme është mbajtur seanca gjyqësore pa praninë e avokatëve apo të pandehurve e cila zgjati me orë të tëra. Gjykata pasi shqyrtoi çështjen,...

Gjykata nis gjyqin kundër Shullazit/ Grupi kriminal u dënua nga gjykata e shkallës së parë me 55 vite burgim

para 7 dite - Top Channel

Tre vjet nga shpalljes fajtore të Emiliano Shullazi, Gilmando Danit, Endrit Qyqes Endrit Zelës dhe Blerim shullazit dhe bllokimit të këtij procesi në shkallën e dytë, gjykata e Apelit të Posaçme ka vendosur...

Në dhjetor shpallja e vendimit, shtyhet gjyqi ndaj Emiljano Shullazit

para 7 dite - Almakos

Është shtyrë shpallja e vendimit për çështjen Shullazi. Ditën e sotme është mbajtur seanca gjyqësore pa praninë e avokatëve apo të pamdehurve e cila zgjati me orë të tëra. Gjykata pasi shqyrtoi çështjen,...

Po gjykohet pa avokat, GJKKO cakton datën e vendimit për Emiljano Shullazin

para 7 dite - FaxWeb

Diten e sotme apeli i gjkko-se shqyrtojë ccështjen ndaj shullazit, pa pranine e avokateve 3 dhjetor ora 13:00 shpallet vendimi ndaj emiljano shullazit dhe 4 te pandehurvë te tjere Njoftimi Komunikohet...

Apeli gjykon Shullazin pa avokat

para një jave - Klan

Apeli gjykon Shullazin pa avokat Mbrojtja: Vendimi në shkelje të ligjit Gati tre vite nga regjistrimi i dosjes në Apel, këtë të mërkurë Gjykata vendosi që procesi ndaj Emiliano Shullazit dhe 4 të pandehurve...

LAJM I FUNDIT/ GJKKO shtyn vendimin për Emiljano Shullazin

para 7 dite - FaxWeb

Diten e sotme apeli i gjkko-se shqyrtojë ccështjen ndaj shullazit, pa pranine e avokateve 3 dhjetor ora 13:00 shpallet vendimi ndaj emiljano shullazit dhe 4 te pandehurvë te tjere Njoftimi Komunikohet...

Nis gjykimi në Apel për grupin Shullazi

para një jave - Klan

Nis gjykimi në Apel për grupin Shullazi Gjykata e posaçme vendosi të nisë procesin pa avokat për dy të pandehur Pas 3 vitesh që nga dhënia e vendimit në shkallë të parë për Emiljano Shullazin dhe 4 të...

“Vendim skandaloz, i pashembullt”- Përfshihet nga debatet gjyqi në GJKKO, avokati Vladimir Meçe: Do i drejtohemi institucioneve ndërkombëtare

para një jave - Shekulli

Publikuar më 24.11.2021 nga Shekulli Online Seanca gjyqësore ndaj Blerim Shullazit dhe Gilmando Danit është përfshirë nga debatet këtë të mërkurë, pasi trupa gjyqësore e Apelit të GJKKO vendosi vijimin...

Nis gjykimi në Apeli për grupin Shullazi

para një jave - Klan

Nis gjykimi në Apeli për grupin Shullazi Gjykata e posaçme vendosi të nisë procesin pa avokat për dy të pandehur Pas 3 vitesh që nga dhënia e vendimit në shkallë të parë për Emiljano Shullazin dhe 4 të...

“Pa mbrojtje!” Dosja “Shullazi”, GJKKO me dorë të hekurt! Çfarë vendos

para një jave - Albeu

Debate të ashpra kanë shoqëruar çështjen e Emiljano Shullazit në Gjykatën e Apelit të Posaçëm. Avokatët e të pandehurve kanë braktisur seancën gjyqësore. Sipas informacioneve, gjykata i kishte paralajmëruar...

Debate në GJKKO për çështjen ‘Shullazi’/ Avokatët e të pandehurit braktisin seancën

para një jave - Vizion Plus

Është shoqëruar me debate seanca në Gjykatën e Apelit Posaçëm, për çështjen e Emiljano Shullazit, pasi avokatët e të pandehurve kanë braktisur seancën. Gjykata i kishte paralajmëruar avokatët e Gilmando...

Çështja “Shullazi”, debate në GJKKO, avokatët e të pandehurit braktisin seancën

para një jave - ABC News

Në Gjykatën e Apelit të Posaçëm çështja e Emiljano Shullazit, është shoqëruar me debate pasi avokatët e të pandehurve kanë braktisur seancën. Burime për abcnews.al bëjnë me dije se Gjykata i kishte paralajmëruar...

Debate në GJKKO për çështjen ‘Shullazi’/ Avokatët e të pandehurit braktisin seancën

para një jave - Java News

Është shoqëruar me debate seanca në Gjykatën e Apelit Posaçëm, për çështjen e Emiljano Shullazit, pasi avokatët e të pandehurve kanë braktisur seancën. Gjykata i kishte paralajmëruar avokatët e Gilmando...

Debate në GJKKO për çështjen ‘Shullazi’/ Avokatët e të pandehurit braktisin seancën. Gjykata: Shpesh ata nuk paraqiten në proces, urdhërojmë gjykim pa mbrojte

para një jave - Almakos

Ka pasur debate në Gjykatën e Apelit të Posaçëm për çështjen e Emiljano Shullazit. Burime për “BalkanWeb”, kanë thënë se avokatët e të pandehurit kanë braktisur seancën. Nga ana tjetër, Gjykata ka reaguar...

Çështja ‘Shullazi’/ Plas debati në Apelin e Posaçëm, caktohet gjykim pa avokatë mbrojtës për të pandehurit

para një jave - FaxWeb

Ditën e sotme është zhvilluar seanca gjyqësore pa avokatë mbrojtës në Gjykatën e Apelit të Posaçëm për Blerim Shullazin dhe Gilman Dodanin, duke bërë që të ketë debate të forta në sallë. Kujtojmë se Gjykata...

Hidhet shorti për çështjen ndaj Fatmir Mediut, avokati kërkon prishje të vendimit

para një jave - ABC News

Gjykata e Lartë ka hedhur shortin për çështjen ndaj ish-ministrit të Mbrojtjes Fatmir Mediu. Seanca e radhës do të shqyrtohet nga gjyqtarja Albana Boksi. Përmes avokatit të tij mbrojtës Ardian Visha, ish-ministri...

Ish-ministri e akuzon për konflikt interesi, kush është gjyqtarja që ka në dorë fatin e Fatmir Mediut për Gërdecin

para një jave - NOA

Albana Boksi është gjyqtarja që do të ketë në dorë fatin e ish-ministrit të mbrojtjes Fatmir Mediu sa i takon çështjes Gërdeci. Mësohet se ajo është përzgjedhur pas shortit të hedhur në Gjykatën e Lartë,...

Kërkon që të mos rihapen hetimet për Gërdecin/ Kush është gjyqtarja që ka në dorë Fatmir Mediun

para një jave - Java News

Gjykata e Lartë ka hedhur shortin për çështjen ndaj Fatmir Mediut. Seanca do shqyrtohet nga gjyqtarja Albana Boksi. Ish-ministri përmes avokatit të tij mbrojtës ankimoi vendimin e apelit të posaçëm për...

‘Gërdeci’/ Zbulohet kush do e shqyrtojë çështjen ndaj Fatmir Mediut në Gjykatën e Lartë

para një jave - Almakos

Anëtarja e Gjykatës së Lartë, Albana Boksi, është zgjedhur si personi që do të shqyrtojë çështjen ndaj ish-ministrit Fatmir Mediu. Kujtojmë se rihapja e çështjes ndaj Mediut u vu në lëvizje pas 12 vitesh...

Kërkon që të mos rihapen hetimet për Gërdecin, kush është gjyqtarja që ka në dorë Fatmir Mediun

para një jave - FaxWeb

Gjykata e Lartë ka hedhur shortin për çështjen ndaj Fatmir Mediut. Seanca do shqyrtohet nga gjyqtarja Albana Boksi. Ish-ministri përmes avokatit të tij mbrojtës ankimoi vendimin e apelit të posaçëm për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK