Denoncoi se i kanë vjedhur paratë në shtëpi, por përfundoi në pranga

para 6 dite - Klan

Denoncoi se i kanë vjedhur paratë në shtëpi, por përfundoi në pranga Tepelenë | Specialistët e Seksionit të Hetimit të Krimeve në Komisariatin e Policisë Tepelenë arrestuan në flagrancë A. S., 42 vjeç,...

Tepelenë/ Arrestohet 42-vjeçari, bëri kallëzim të rremë se i kishin vjedhur para në shtëpi. Çfarë i gjeti policia

para 6 dite - Top Channel

Një 42-vjeçar i identifikuar me inicialet A.S., është arrestuar nga policia në Tepelenë pasi pretendoi se i kishin vjedhur një shumë parash në banesë, por rezultoi se kishte bërë kallëzim të rremë. Gjatë...

Ndodh edhe kjo/ Kallëzoi në polici vjedhjen e banesës, përfundon vetë në pranga

para 6 dite - NOA

Një 42-vjeçar është arrestuar nga Policia në Tepelenë, për shkak se ka bërë kallëzim të rremë për vjedhjen e disa parave në banesën e tij. Bëhet fjalë për shtetasin Altin Skëndi i cili njoftoi Policinë,...

“Alo, më kanë vjedhur paratë në banesë”/ Tepelenasi mashtron policinë

para 6 dite - Vizion Plus

Arrestohet në flagrancë nje 42-vjeçar në Tepelene pasi beri kallezim te rreme ne polici duke pretenduar se i kishin vjedhur një shumë parash në banesë. Gjatë kontrollit në banesën e tij u gjetën një sasi...

“Më vodhën lekët”, 42-vjeçari në Tepelenë mashtron policinë, në banesë i gjenden drogë dhe fishekë

para 6 dite - ABC News

Skenari për të mashtruar policinë ka shkuar keq për një 42-vjeçar në Tepelenë. Ai ka marrë në telefon uniformat blu duke deklaruar se i kanë vjedhur paratë në banesë. Menjëherë policia i ka shkuar në shtëpi...

Bëri kallëzim të rremë duke thënë se e kishin vjedhur, 42-vjeçari përfundon vetë në burg

para 6 dite - Albeu

Policia ka arrestuar një 42-vjeçar në Tepelenë pasi ka bërë raportim të rremë në Polici duke thënë se i kanë vjedhur një shumë parash në shtëpi. Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij u gjetën dhe...

Denoncoi se i kanë vjedhur paratë në shtëpi, por përfundon në pranga

para 6 dite - Java News

Tepelenë | Specialistët e Seksionit të Hetimit të Krimeve në Komisariatin e Policisë Tepelenë arrestuan në flagrancë A. S., 42 vjeç, banues në fshatin Nivicë, Tepelenë. Ai u arrestua pasi ka njoftuar shërbimet...

42-vjeçari ”kërkon” me ngulm arrestimin, bën kallëzim të rremë se i kishin vjedhur banesën, fundoset pas kontrollit të policisë

para 6 dite - FaxWeb

Një 42-vjeçar i identifikuar si Altin Skëndi është arrestar nga policia. Kjo pasi ai njoftoi Policinë, duke pretenduar se i kishin vjedhur një shumë parash në banesë, por rezultoi se kishte bërë kallëzim...

“Ndihma për kalim të paligjshëm të kufijve”, arrestohen 4 persona

para 7 dite - RTV 21

Policia sot ka informuar se në Sarandë është finalizuar operacioni policor, i koduar “Kranea”, për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies ndihmë shtetasve të huaj për kalim...

Me 30 kallëpë tritoli në makinë, dy të arrestuar në Lezhë

para një jave - Fakte

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Lezhës pasi akuzohen për trafikim të lëndëve eksplozive. Në kuadër të operacionit të koduar Pllana është bërë i mundur ndalimi i shtetasve me iniciale A. M.,...

U shiste nxënësve të shkollave drogë, arrestohet 26-vjeçari në Bulqizë, i sekuestrohen 200 doza kanabis

para një jave - Albeu

Policia ka vënë në pranga një 26-vjeçar në Bulqizë që shiste kanabis në afërsi të shkollave. Gjatë kontrollit shërbimet e Policisë i kanë gjetur në banesë lëndë narkotike canabis sativa e ndarë në 200...

Shpërndante kanabis me ‘Audi’ në Lezhë, i riu kapet mat nga policia

para një jave - Top Channel

Një 20-vjeçar i cili shpërndante kanabis me automjetin e tij është kapur në flagrancë nga policia e Lezhës. Pas informacioneve të marra se shtetasi K. G., 20 vjeç, shpërndante lëndë narkotike në doza me...

Arrestohen 6 persona në Tiranë, ja për çfarë akuzohen

para një jave - Top Channel

Gjashtë persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës për vepra të ndryshme penale. Një 32-vjeçar i identifikuar me inicialet I. M., u arrestua pasi gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij,...

Vidhte biçikleta, arrestohet në flagrancë 18-vjeçari në Tiranë

para një jave - Albeu

Policia ka vënë në pranga një 18-vjeçar, i cili është kapur në flagrancë duke vjedhur një biçikletë. Pas veprimeve hetimore, rezulton se adoleshenti është autor edhe i tre vjedhjeve të tjera të ndodhura...

Gjashtë të arrestuar në Tiranë për drogë, dhunë dhe vjedhje

para një jave - ABC News

Gjashtë persona janë arrestuar në Tiranë për vepra të ndryshme penale. NJOFTIMI – I. M., 32 vjeç, pasi gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij, iu gjet dhe iu sekuestrua në cilësinë e provës materiale...

Me 30 kallëpë tritoli në makinë, dy të arrestuar në Lezhë

para një jave - Zhurnal

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Lezhës pasi akuzohen për trafikim të lëndëve eksplozive. Në kuadër të operacionit të koduar Pllana është bërë i mundur ndalimi i shtetasve me iniciale A. M.,...

VIDEO/ U merrnin 300 euro sirianëve që ti çonin drejt BE-së me makina me qira, goditet grupi në Sarandë

para një jave - Syri.net Kosova

Katër të rinj janë arrestuar nga policia në Sarandë për trafik emigrantësh nga kufiri i gjelbër me Greqinë drejt vendeve të BE-së duke përdorur Shqipërinë si trampolinë. Në kuadër të operacionit të koduar...

Kishin marrë dy automjete me qira për të transportuar 6 sirianë, arrestohen 4 të rinj nga Tirana (Detajet)

para një jave - Top Channel

Sarandë/Finalizohet operacioni policor i koduar “Kranea”, për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies ndihmë shtetasve të huaj për kalim të paligjshëm të kufirit, kundrejt...

Transportonin sirianë me mjete të marra me qira, 4 të arrestuar në Sarandë

para një jave - Albeu

Policia ka vënë në pranga 4 shtetas, E. S.,19 vjeç, K. R., 20 vjeç, E. D., 21 vjeç dhe K. M., 23 vjeç, të cilët u kapën duke transportuar emigrantë të paligjshëm. Të rinjtë e arrestuar, në bashkëpunim...

Trafikonin sirianët drejt BE-së për 300 euro/ Arrestohen tre të rinj nga Tirana

para një jave - Vizion Plus

Finalizohet operacioni policor i koduar “Kranea”, për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies ndihmë shtetasve të huaj për kalim të paligjshëm të kufirit, kundrejt fitimit....

Lezhë/ Sekuestrohen 30 kallëpe me lëndë eksplozive C-4, arrestohen 2 persona

para një jave - Top Channel

Policia e Lezhës ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Pllana”, si rezultat i të cilit janë sekuestruar c, 17 kapsolla detonatore, 2 aparate celulare të lidhura me përcjellës elektrik, gati për...

Trafikonin sirianët drejt BE-së për 300 euro me makina me qira, goditet banda në Sarandë

para një jave - ABC News

Sarandë/Finalizohet operacioni policor i koduar “Kranea”, për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies ndihmë shtetasve të huaj për kalim të paligjshëm të kufirit, kundrejt...

Me 30 kallëpë tritoli në makinë, dy të arrestuar në Lezhë

para një jave - Shekulli

Publikuar më 24.11.2021 nga Shekulli Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Lezhës pasi akuzohen për trafikim të lëndëve eksplozive. Në kuadër të operacionit të koduar Pllana është bërë i mundur...

Lezhë, sekuestrohen 30 kallëpe me lëndë eksplozive C-4

para një jave - RTK

Policia e Lezhës ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Pllana”, si rezultat i të cilit janë sekuestruar c, 17 kapsolla detonatore, 2 aparate celulare të lidhura me përcjellës elektrik, gati për...

Kapen nga policia 30 kallëpe me C-4 gati për t’u lidhur me mina me telekomandë. Dy në pranga

para një jave - NOA

Policia në Lezhë gjen 30 kallëpe me eksploziv C4. Blutë e këtij qyteti kanë arrestuar dy persona, pasi iu ka gjetur një sasi të konsiderueshme lëndësh plasëse, dhe paisjesh të tjera që shërbejnë për ndërtimin...

EMRAT/ Kapen me 30 kallëpe tritoli, arrestohen dy persona në Lezhë

para një jave - Albeu

Policia ka vënë në pranga dy persona, Agron Manuka, 42 vjeç, banues në Durrës dhe Imer Losha., 46 vjeç, banues në Dibër, të cilët trafikonin lëndë eksplozive. Gjatë kontrollit të automjetit me drejtues...

Sekuestrohen 30 kallëpe C4

para një jave - Klan

Sekuestrohen 30 kallëpe C4 Në vijim të punës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e trafikimit të lëndëve eksplozive, bazuar në informacionet e marra në rrugë operative...

Zbulohen 30 kallëpe me C-4 dhe celulare për t’u lidhur me mina/ Arrestohen 2 persona në Lezhë

para një jave - Vizion Plus

Policia e Lezhës parandalon dhe godet një tentativë për trafikim të lëndëve eksplozive. Finalizohet operacioni policor i koduar “Pllana”, i zhvilluar nga Komisariati i Policisë Lezhë, Sektori për Hetimin...

VIDEO/ Po dërgoheshin te bandat në Shkodër. Sekuestrohen 30 kallëp tritol C-4, arrestohen dy trafikantët në Milot

para një jave - Java News

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Lezhës pasi akuzohen për trafikim të lëndëve eksplozive. Në kuadër të operacionit të koduar Pllana është bërë i mundur ndalimi i shtetasve Agron Manuka, 42...

E FUNDIT/ Me 30 kallëp tritoli në makinë, dy të arrestuar në Lezhë

para një jave - ABC News

Finalizohet operacioni policor i koduar “Pllana”, i zhvilluar nga Komisariati i Policisë Lezhë, Sektori për Hetimin e Narkotikëve dhe Forca Operacionale në DVP Lezhë. Sekuestrohen 30 kallëpe me lëndë eksplozive...

Kishte mbushur ‘Audin’ plot me drogë, policia kap ‘mat’ 20-vjeçarin lezhjan i cili e shiste me doza në qytet

para një jave - FaxWeb

Lezhë Goditet një tjetër rast i shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza, vihet në pranga poseduesi. Në vijim të punës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve,...

Dhunë, drogë e ngacmim seksual! Vihen në pranga 4 persona në Tiranë (DETAJET)

para një jave - FaxWeb

Tiranë Vihen në pranga 4 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Specialistët e Sektorit për Hetimin e Narkotikëve në DVP Tiranë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve: – I. M., 32 vjeç, pasi gjatë kontrollit...

Zbulohen 30 kallëpe me C-4, celulare për t’u lidhur me mina, arrestohen dy persona

para një jave - FaxWeb

Policia e Lezhës ka arrestuar dy persona, pasi iu ka gjetur një sasi të konsiderueshme lëndësh plasëse, dhe paisjesh të tjera që shërbejnë për ndërtimin e minave me telekomandë. Dyshohet se dy personat...

Transportonte 5 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 47 vjeçari

para një jave - RTV 21

Policia e Shtetit Shqiptar sot ka informuar se ka arrestuar A. S., 47 vjeç, banues në Tiranë, sepse është kapur duke transportuar pesë emigrantë të paligjshëm. “Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi është...

Transport të 57 emigrantëve të paligjshëm, bien në pranga tre persona në Tiranë

para një jave - Top Channel

Shtatë persona kanë rënë në prangat e policisë në 24 orët e fundit në Tiranë. 38-vjeçari së bashku me dy persona të tjerë janë konstatuar duke transportuar 57 emigrantë të paligjshëm. “Ky shtetas, më datë...

Policia e Tiranës vë në pranga dy persona, ata rrihnin gratë e tyre!

para një jave - Shekulli

Publikuar më 23.11.2021 nga Shekulli Online Vihen në pranga 7 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 1 bënë arrestimin në flagrancë të...

Gjirokastër/ Arrestohet 47-vjeçari nga Tirana që transportonte emigrantëve të paligjshëm, ja çfarë iu sekuestrua

para një jave - Top Channel

Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Gjirokastrës, pasi kundrejt fitimit i ka premtuar shtetasve të huaj ndihmë për kalimin e kufirit. Si rezultat i operacionit të koduar “Muzgu” janë sekuestruar...

Transportonte emigrantë të paligjshëm për 300 euro, arrestohet 47-vjeçari (EMRI)

para një jave - NOA

Policia në Gjirokastër, tha sot se në kuadrin e operacionit “Muzgu”, për goditjen e aktivitetit kriminal të dhënies ndihmë të shtetasve të huaj për kalim të paligjshëm të kufirit kundrejt fitimit, ka arrestuar...

Gjirokastër/ 300 euro për person, arrestohet 47-vjeçari që transportonte emigrantë të paligjshëm

para një jave - Shekulli

Publikuar më 23.11.2021 nga Shekulli Online Vijon operacioni policor i koduar “Muzgu”. Goditet një tjetër rast i veprimtarisë kriminale të dhënies ndihmë shtetasve të huaj për kalim të paligjshëm të kufirit,...

Makina plot me emigrantë, arrestohet 47-vjeçari në Qafën e Muzinës

para një jave - Albeu

Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi është kapur duke transportuar pesë emigrantë të huaj në Qafën e Muzinës. Sipas burimeve nga policia, ai po transportonte me automjetin tip “Mercedes-Benz”,...

Me 5 emigrantë të paligjshëm në makinë, arrestohet 47-vjeçari në Qafën e Muzinës

para një jave - ABC News

Një 47-vjeçar është arrestuar nga policia pasi është kapur duke transportuar 5 emigrantë të huaj në Qafën e Muzinës. Policia bën me dije se ai po transportonte me automjet tip “Mercedes-Benz”, pesë emigrantë...

Transport të 57 emigrantëve të paligjshëm, bien në pranga tre persona në Tiranë

para një jave - Arbresh

Shtatë persona kanë rënë në prangat e policisë në 24 orët e fundit në Tiranë. 38-vjeçari së bashku me dy persona të tjerë janë konstatuar duke transportuar 57 emigrantë të paligjshëm. “Ky shtetas, më datë...

Policia e Tiranës vë në pranga dy burrat ‘e tmerrshëm’ që rrihnin gratë e tyre

para një jave - FaxWeb

Tiranë Vihen në pranga 7 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 1 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit G. S., 50 vjeç, pasi ka ushtruar...

Gjirokastër/ 300 euro për person, arrestohet 47-vjeçari që transportonte emigrantë të paligjshëm (EMRI)

para një jave - FaxWeb

Gjirokastër Vijon operacioni policor i koduar “Muzgu”. Goditet një tjetër rast i veprimtarisë kriminale të dhënies ndihmë shtetasve të huaj për kalim të paligjshëm të kufirit, kundrejt fitimit. Transportonte...

Lezhë/ Policia ndalon “Renault-in” për kontroll, sekuestron kokainën gati për shitje. Arrestohen dy persona

para një jave - Top Channel

Policia e Lezhës ka vënë në pranga dy persona, të cilëve u janë gjetur në posedim lëndë narkotike kokainë gati për shitje. Në njoftimin për media bëhet e ditur se dy të arrestuarit janë një 20 dhe një...

LAJM I FUNDIT/ I kishin ndarë në doza gati për shitje, policia e Lezhës arreston dy “spaçatorët” e kokainës

para një jave - FaxWeb

Kurbin, Lezhë Goditet një rast i shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Vihen në pranga 2 shtetas që posedonin dhe shpërndanin lëndë narkotike kokainë. Sekuestrohet lënda narkotike kokainë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK