Mbi 100 mijë viktima me COVID-19 në Gjermani

para 6 dite - Zhurnal

Gjermania është bërë shteti i fundit që ka regjistruar mbi 100,000 viktima me koronavirus, prej shpërthimit të pandemisë. Sipas të dhënave të publikuara të enjten nga autoritetet gjermane, në periudhë...

Mbi 100 mijë viktima me Covid-19 në Gjermani

para 6 dite - TV21

Gjermania ka shënuar 100,000 vdekje nga Covid këtë javë prej shpërthimit të pandemisë. Që nga shfaqja e sëmundjes në fillim të vitit të kaluar, 100,119 njerëz kanë vdekur nga virusi, sipas të dhënave më...

Mbi 100 mijë viktima me kovid-19 në Gjermani

para 6 dite - Portalb

Gjermania është bërë shteti i fundit që ka regjistruar mbi 100,000 viktima me koronavirus, prej shpërthimit të pandemisë. Sipas të dhënave të publikuara të enjten nga autoritetet gjermane, në periudhë...

Mbi 100 mijë viktima me COVID-19 në Gjermani

para 6 dite - Tetova Sot

Gjermania është bërë shteti i fundit që ka regjistruar mbi 100,000 viktima me koronavirus, prej shpërthimit të pandemisë. Sipas të dhënave të publikuara të enjten nga autoritetet gjermane, në periudhë...

Mbi 100 mijë viktima me Covid-19 në Gjermani

para 6 dite - RTV 21

Gjermania ka shënuar 100,000 vdekje nga Covid këtë javë prej shpërthimit të pandemisë. Që nga shfaqja e sëmundjes në fillim të vitit të kaluar, 100,119 njerëz kanë vdekur nga virusi, sipas të dhënave më...

Mbi 100 mijë viktima me Covid-19 në Gjermani

para 6 dite - Klan

Mbi 100 mijë viktima me Covid-19 në Gjermani Gjermania është bërë shteti i fundit që ka regjistruar mbi 100,000 viktima me koronavirus, prej shpërthimit të pandemisë. Sipas të dhënave të publikuara të...

Mbi 100 mijë viktima nga koronavirusi në Gjermani

para 6 dite - Arbresh

Gjermania ka regjistruar mbi 100,000 viktima me koronavirus, që nga shpërthimi i pandemisë. Sipas të dhënave të publikuara të enjten nga autoritetet gjermane, në periudhë 24-orëshe janë regjistruar 351...

Mbi 100 mijë viktima me COVID-19 në Gjermani

para 6 dite - Top Channel

Gjermania është bërë shteti i fundit që ka regjistruar mbi 100,000 viktima me koronavirus, prej shpërthimit të pandemisë. Sipas të dhënave të publikuara të enjten nga autoritetet gjermane, në periudhë...

Mbi 100 mijë viktima me COVID-19 në Gjermani

para 6 dite - Aktuale

Gjermania është bërë shteti i fundit që ka regjistruar mbi 100,000 viktima me koronavirus, prej shpërthimit të pandemisë. Sipas të dhënave të publikuara të enjten nga autoritetet gjermane, në periudhë...

Mbi 100 mijë viktima me COVID-19 në Gjermani

para 6 dite - Kallxo

Gjermania është bërë shteti i fundit që ka regjistruar mbi 100,000 viktima me koronavirus, prej shpërthimit të pandemisë. Sipas të dhënave të publikuara të enjten nga autoritetet gjermane, në periudhë...

Mbi 100 mijë viktima me COVID-19 në Gjermani

para 6 dite - Alsat-M

Gjermania është bërë shteti i fundit që ka regjistruar mbi 100,000 viktima me koronavirus, prej shpërthimit të pandemisë. Sipas të dhënave të publikuara të enjten nga autoritetet gjermane, në periudhë...

Mbi 100 mijë viktima nga Covid që nga fillimi i pandemisë në Gjermani

para 6 dite - ABC News

Gjermania ka regjistruar më shumë 100,000 viktima që nga fillimi pandemisë. Sipas të dhënave të Institutit Robert Koch (RKI), 351 pacientë të tjerë kanë humbur jetën në 24 orët e fundit, duke çuar totalin...

Mbi 100 mijë viktima me COVID-19 në Gjermani

para 6 dite - Zeri

Gjermania është bërë shteti i fundit që ka regjistruar mbi 100,000 viktima me koronavirus, prej shpërthimit të pandemisë. Sipas të dhënave të publikuara të enjten nga autoritetet gjermane, në periudhë...

Mbi 100 mijë viktima me COVID-19 në Gjermani

para 6 dite - Evropa e Lirë

Gjermania është bërë shteti i fundit që ka regjistruar mbi 100,000 viktima me koronavirus, prej shpërthimit të pandemisë. Sipas të dhënave të publikuara të enjten nga autoritetet gjermane, në periudhë...

Mbi 100 mijë viktima me COVID-19 në Gjermani

para 6 dite - RTK

Gjermania është bërë shteti i fundit që ka regjistruar mbi 100,000 viktima me koronavirus, prej shpërthimit të pandemisë. Sipas të dhënave të publikuara të enjten nga autoritetet gjermane, në periudhë...

Mbi 100 mijë viktima me COVID-19 në Gjermani

para 6 dite - Infokusi

Gjermania është bërë shteti i fundit që ka regjistruar mbi 100,000 viktima me koronavirus, prej shpërthimit të pandemisë. Sipas të dhënave të publikuara të enjten nga autoritetet gjermane, në periudhë...

Ajër me cilësi të dobët në disa qytete

para 6 dite - Realiteti

Gjermania është bërë shteti i fundit që ka regjistruar mbi 100,000 viktima me koronavirus, prej shpërthimit të pandemisë. Sipas të dhënave të publikuara të enjten nga autoritetet gjermane, në periudhë...

Në Gjermani regjistrohen mbi 100 mijë viktima me COVID-19

para 6 dite - ATV Live

Gjermania është bërë shteti i fundit që ka regjistruar mbi 100,000 viktima me koronavirus, prej shpërthimit të pandemisë. Sipas të dhënave të publikuara të enjten nga autoritetet gjermane, në periudhë...

Mbi 100 mijë viktima nga virusi në Gjermani

para 6 dite - Gazeta Metro

Gjermania është bërë shteti i fundit që ka regjistruar mbi 100,000 viktima me koronavirus, prej shpërthimit të pandemisë. Sipas të dhënave të publikuara të enjten nga autoritetet gjermane, në periudhë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK